Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: αμορτισερ

  1. #1

    αμορτισερ

    Ψάχνω πισινά αμορτισέρ για τον καναπέ μου (η μηχανή είναι αυτή στο avad) Με ύψος 33 πόντους, και να αντέχουν τα 230 κιλά της μηχανής και τα 180 των 2 καβαλάρηδων. Οι τιμές που μου λένε παίζουν στα 300 ευρά. Έχετε καμιά πιο φτηνή πληροφορία?

  2. #2
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    φιλε μου κατα τη γνωμη μου η αγορα ενος καλου και ποιοτικου αμορτισερ εχει σιγουρα μεγαλη αποσβεση πανω μας ασχετα την μηχανη που καβαλαμε ...και για λογους καλης συμπεριφορας της μοτοσυκλετας και για τη μεσουλα μας και την προεκταση της προς τα κατω πες τι αμορτισερ ειναι αυτο για να παρεις γνωμες για την τιμη που στο δινει ,,αν κανει για τη μοτο και αν αξιζει τα λεφτα του.........και πιστεψε με ενα καλο αμορτισες(μαλλον 2 για την περιπτωση σου) θα σου αλλαξει την σχεση σου με την καλη σου
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  3. #3
    Για τα biturbo με άζωτο μου είπαν 350 ευρώ. Το θέμα είναι ότι ψάχνω για κάτι που να σηκώνει βάρος και να μην με πηδήξει η τιμή του. τα 350 τσούζουν.

  4. #4
    Στην Virago Καποτε ειχα βαλει after market με 100 ? μεχρι και καλα να βαλω τα δικα της. Τελικα με αυτα την κυκλοφορουσα και με αυτα την εδωσα...

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    Για τα biturbo με άζωτο μου είπαν 350 ευρώ. Το θέμα είναι ότι ψάχνω για κάτι που να σηκώνει βάρος και να μην με πηδήξει η τιμή του. τα 350 τσούζουν.



    ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ..
    ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΠΕΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ 4 ΑΤΟΜΑ ΕΠΑΝΩ..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΤΙ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΡΕ ΣΙΧΑΜΕΝΕ,ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ??
    ΤΡΕΧΑ ΒΑΛΤΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΚΛΑΨΕΣ...ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΑ 450 ΚΑΙ ΠΑΝΩ..
    ΑΧΑΡΙΣΤΕ...
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  6. #6
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Υπάρχουν και τα Furnales (Ισπανικά) που συμπαθούν πολύ οι chopperάδες.
    Είναι αμορτισέρ ΜΟΝΟ αερίου (150-200 psi), χωρίς λάδια και ελατήρια (πρακτικά μηδενική συντήρηση και φθορές).
    Έχω δει τιμές να ξεκινούν από 130 € (ζευγάρι) και πιστεύω ότι για το μηχανάκι σου θα πρέπει να κυμαίνονται κάπου εκεί (αντίστοιχα ενός HD Sportser ε βάρος και διαστάσεις).

    Που στο @#$%$ έχω το site??
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  7. #7
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ 3 ΛΥΣΕΙΣ
    1) στον ασπροπυργο υπαρχει ενα σηνεργειο λεγετε ο αρκουδας. να πας να σου βαλει 2 σουστες απο αυτες που βαζει στης νταλικες :rotflmao:
    2) να το πεταξεις να παρεις κατι που να ειναι μοτο και στην πραξη:rotflmao: :rotflmao:
    3) 2102833773 ζητας τον θωδορο και του λες οτι εισαι απο τον γιωργο τον υδραυλικο και αν μπορει να σου φερει τα αμορτησερ σε καλυτερη τιμη

  8. #8
    ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ..
    ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ Η ΜΗΧΑΝΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΠΕΣ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ 4 ΑΤΟΜΑ ΕΠΑΝΩ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… ….


    1) στον ασπροπυργο υπαρχει ενα σηνεργειο λεγετε ο αρκουδας. να πας να σου βαλει 2 σουστες απο αυτες που βαζει στης νταλικες
    2) να το πεταξεις να παρεις κατι που να ειναι μοτο και στην πραξη




    ζηλεύεται ρε που είναι πιο ωραία από τα μπρίκια σας. Ανωμαλάρες . δεν έχετε καθόλου γούστο. Τεχνοκράτες. Μόνο την χρήση σκέπτεστε. Η ομορφιά δεν έχει χρήση ρε.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






















    σας ευχαριστώ

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλαγη Η Επισκευη Αμορτισερ
    από div400 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2005, 23:48
  2. Πίσω αμορτισέρ;
    από KaTaNaS στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 04/02/2005, 20:03
  3. Εξατμήσεις Νο2: Το αμορτισέρ δεν θερμαίνεται υπερβολικά?
    από SeNNinhA στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2003, 22:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF