Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 37

Θέμα: Για Να Δω Την Σκεψη Σας!!!!!

  1. #1
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026

    Για Να Δω Την Σκεψη Σας!!!!!

    ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ.....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ Η ΜΗΧΑΝΗ?

    zoro made in patras
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  2. #2
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Λοιπόν..

    Η μοτοσυκλέτα για μένα είναι απλά τρόπος ζωής.

    Είμαι γενικά ορθολογιστής και γι'αυτό δεν θα αναφέρω ότι είναι καλύτερη απο γκόμενα γιατι δε μιλάει, πάει όπου θες κλπ κλπ, αν και όλοι μας λίγο πολύ πάνω στην πλάκα βέβαια έχουμε αναφέρει κάτι τέτοιο.

    Σαφώς και λατρεύω τη μοτοσυκλέτα και η αλήθεια είναι ότι με την κατάλληλη παρέα σε κάθε περίπτωση, μου έχει χαρίσει μερικές απο τις καλύτερες στιγμές της ζωής μου!

    Αυτάάά...

    Καλημέρα

    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2004
    Μηνύματα
    216
    Είναι πολύ καλή παρέα.Ξεφεύγεις...καβαλάς τη μηχανή και ξεχνιέσαι.Αφήνεις για λίγο τα προβλήματα πίσω.


    και το σημαντικότερο...δεν θα πει κάτι όταν δεν θες να ακούσεις τίποτα!!!(μπουρου μπουρου μπουρου....ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ )

  4. #4
    ireneepi
    Ειναι το καλυτερο ναρκωτικο,
    κατι σαν το τσιγαρο που λεμε....

    Παει οπου θελεις,οποτε θελεις ,με οποιον θελεις και σου χαριζει απεραντες στιγμες,
    καλες και κακες.
    Οι κακες παντα σε κανουν να το θυμασαι
    και σου δεινουν ενα σημαντικο μαθημα,
    χωρις ποτε να το ξεχνας.Ειναι κατι που γινεται μια φορα και το μαθαινεις.
    Οι καλες παλι ,σου μενουν αξεχαστες.
    Παντα κατι εχεις να μαθεις με αυτην,ποτε
    δεν σταματαει το "οσο ζω μαθαινω".

    Παραθετω(στο απο κατω ποστ ) ενα κειμενο που εχω βαλει στο παρελθον και θα τα ξαναβαλω γιατι
    αξιζει να το διαβασετε,ειναι ενος φιλου.
    Για μενα αυτα ολα σημανει μηχανη.....

  5. #5
    ireneepi
    Τα χρόνια περνούσαν και εγώ κοιτούσα τις μηχανές να φεύγουν , με τους πολύχρωμους αναβάτες τους ελεύθερους και ωραίους , σαν όνειρο. Ζήλευα τόσο πολύ , αλλά τόσο όμως φοβόμουν, και έτσι δεν τολμούσα. Ήταν και τα διδάγματα της εποχής που με αναστάτωναν : ΄΄Οι μοτοσικλέτες σκοτώνουν, πρόσεχε, ποτέ μην ανέβεις….΄΄. Ώσπου δεν άντεξα και, κάπου στα δεύτερα ΄΄-άντα μου΄΄, πήρα την μεγάλη απόφαση , απέκτησα δίπλωμα και μηχανή και βγήκα στους δρόμους να διεκδικήσω ,έστω και καθυστερημένα, το δικό μου μερτικό από το όνειρο.
    Από τότε κύλησαν τέσσερα χρόνια και λίγες μόνο χιλιάδες χιλιόμετρα, και ακόμη αναρωτιέμαι που ήταν κρυμμένη τόση ομορφιά. Θυμάμαι την πρώτη φορά που διασταυρώθηκα με άλλη μοτοσικλέτα σε ανοιχτό δρόμο , πόσο παράξενο μου φάνηκε το ότι ο αναβάτης της μου αναβόσβησε τα φώτα του .Κάτι θα κάνω λάθος , σκέφτηκα, και θέλει να μου το πει .Αλλά και με την επόμενη μηχανή έγινε το ίδιο, και πάλι και πάλι, ώσπου κατάλαβα: με χαιρετάνε, κι ας μην με ξέρουν. Με θεωρούν δικό τους , έναν ίδιο με αυτούς, εμένα τον άπειρο ,τον άσχετο, τον πρωτάρη. Τι μεγάλη τιμή ,Θεέ μου !Δεν ρωτούν να μάθουν ποιος είμαι, πού πάω, από πού έρχομαι, ούτε που τους νοιάζει πόσο έμπειρος αναβάτης είμαι. Τους φτάνει που είμαι εκεί έξω, στους εθνικούς ή επαρχιακούς δρόμους ,απολαμβάνοντας τη φύση, τον καθαρό αέρα και το μουρμουρητό της μηχανής κάτω από τα πόδια μου. Ακριβώς όπως εκείνοι.
    Έμαθα λοιπόν και εγώ να χαιρετώ με τα φώτα μου τους άλλους, και να νιώθω υπερήφανος που έχω γίνει ένα πολύ μικρό κομμάτι μια ξεχωριστής όμορφης παρέας. Και είναι αυτό το υπέροχο συναίσθημα της συντροφικότητας που με κάνει κάθε φορά να χαμογελώ ευτυχισμένος .
    Η μέρα είναι μπροστά μου. Ο ανοιχτός ορίζοντας με τραβάει από τα μαλλιά. Η άσφαλτος τρέχει από κάτω μου. Μια μηχανή πλησιάζει από την αντίθετη κατεύθυνση. Τα φώτα αναβοσβήνουν ευγενικά. Του ανταποδίδω τον χαιρετισμό μέσα απ’ την καρδιά μου. Καλό σου δρόμο , άγνωστε φίλε μου. Σου στέλνω τη σκέψη μου με τον
    άνεμο !Να προσέχεις , να φτάσεις στον προορισμό σου χωρίς προβλήματα και να γυρίσεις στο σπίτι σου γερός. Και να είσαι πάντα καλά!
    Να είμαστε όλοι μας καλά..!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    ...Ειναι απλα ενα αψυχο αντικειμενο τιποτα λιγοτερο,τιποτα περισσοτερο,οσο κυνικο και αν ακουγεται κατι τετοιο.
    Για να το θεσω καλυτερα μαλλον, θα ελεγα, οτι η μηχανη ειναι αυτο που θες εσυ να ειναι.
    Αμα ρωτησουμε 100 ατομα, ο καθενας θα πει τη γνωμη του, σχετικα με το πως αντιλαμβανεται τη μοτοσυκλετα, και ολοι θα εχουν δικιο συμφωνα με την απτικη τους γωνια.
    Ας μη γινομαστε γραφικοι λοιπον.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  7. #7
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ, ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΟΜΟΡΦΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΛΕΑΖΕΙ
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  8. #8
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ine mia dinami megali pou se eksitari se ma8eni na ksepernas ta oria na anevazis ta oria sou psila se metatrepi se pio ikano on (mias ke o an8ropos den ftiaxtike gia na odigai motosikletes ke malista me 300xil tin ora) ala an kseperasis ta oria ine ena isitirio gia ton alo kosmo.
    ala sampos ke me ala oximata den ine to idio?

    pote den 8a ma8o giati exo sines8imata gia ena toso apsixo ke metaliko antikimeno apo mikros

    stin pragmatikotita den ksero ti akrivos ine
    ala ine to ine mou
    den mporo na ziso xoris motosikleta apo ta 12 xronia mou
    parolo pou ida tosous an8ropous na xanonte ida filous na xanonte den me alakse tipota
    i motosikleta ine i zoi mou ke oso gernao 8a prosarmozo diaforetikes motosikletes kato apo ta podia mou
    ala panta 8a iparxoun eki
    ego ke aftes ena

    afto ine i motosikleta
    ena me emena
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #9
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Οσο κι αν προσπαθει να με ξενερωσει ο φιλος grook, οπως κι οι γονεις μου ή κι η γυναικα μου ακομα, εγω θα συμφωνησω με την Ειρηνη στο οτι η μηχανη ειναι ανα απο τα πιο επικινδυνα ναρκωτικα.
    Και με τον Αφρο θα συμφωνησω, στο οτι μαθαινεις να ανεβαζεις τα ορια σου μ' αυτην, μιας κι αλλιως ΔΕΝ επιβιωνεις ...
    Η αισθηση της ελευθεριας,
    Η αισθηση του οτι κερδιζεις ζωη,
    Η αισθηση της αμεσης επαφης με την φυση,
    ειναι για μενα κατι που δεν μπορω να περιγραψω σε καποιον που δεν εχει αναλογα βιωματα.

    Ακομα πιστευω οτι σε κανει πιο υπευθυνο, μιας και στο μονο που στηριζεσαι εκει εξω ειναι η μηχανη σου. Την φροντιζεις λοιπον για να σε φροντιζει. Γινεσαι ενα κορμι μαζι της, για να ταξιδεψεις, να στριψεις, να φρεναρεις.

    Εχω βρεθει πολλες φορες σε ορεινους δρομους σταματημενος να πινω καφε και εχω πιασει τον εαυτο μου να την καμαρωνω. Να μου κανει παρεα. Ειναι ο συντροφος μου.

    Τα συναισθηματα αυτα δεν τα ειχα νιωσει ποτε με το αυτοκινητο παλιοτερα ...


    Τελικα η μηχανη ειναι για τον καθενα ΟΤΙ θελει να βλεπει σ' αυτην ο καθενας ....
    Το οπλο του ...
    Το μεσο επιδειξης ...
    Το μεσο μεταφορας ...

    Εμενα ειναι το αλογο μου, και σαν να ειναι πραγματικο αλογο (ζωντανος οργανισμος) την αντιμετωπιζω, κι αυτη μου ανταποδιδει την αγαπη της ...




    Κι αμα μου την δινει
    κατι τετοια δειλινα,
    παιρνω τ' αλογο μου
    και φευγω στα βουνα!
    (Απο ποιητικη συλλογη του Βρωμιαρη ...) :wacko:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  10. #10
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Οσο κι αν προσπαθει να με ξενερωσει ο φιλος grook, οπως κι οι γονεις μου ή κι η γυναικα μου ακομα, εγω θα συμφωνησω με την Ειρηνη στο οτι η μηχανη ειναι ανα απο τα πιο επικινδυνα ναρκωτικα.
    Και με τον Αφρο θα συμφωνησω, στο οτι μαθαινεις να ανεβαζεις τα ορια σου μ' αυτην, μιας κι αλλιως ΔΕΝ επιβιωνεις ...
    Η αισθηση της ελευθεριας,
    Η αισθηση του οτι κερδιζεις ζωη,
    Η αισθηση της αμεσης επαφης με την φυση,
    ειναι για μενα κατι που δεν μπορω να περιγραψω σε καποιον που δεν εχει αναλογα βιωματα.


    Και δύναμη που ελέγχεις!!!!


    Κάποιοι άνθρωποι απλά θεωρούν τις μηχανές αναπόσπαστο κομάτι της ζωής τους. Ανήκω σε αυτούς και μακάρι να μην χρειαστεί ποτέ ξανά να τις αρνηθώ...
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  11. #11
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    [B]ι εγω θα συμφωνησω με την Ειρηνη στο οτι η μηχανη ειναι ανα απο τα πιο επικινδυνα ναρκωτικα.
    Και με τον Αφρο θα συμφωνησω, στο οτι μαθαινεις να ανεβαζεις τα ορια σου μ' αυτην, μιας κι αλλιως ΔΕΝ επιβιωνεις ...
    Η αισθηση της ελευθεριας,
    Η αισθηση του οτι κερδιζεις ζωη,
    Η αισθηση της αμεσης επαφης με την φυση,




    και εγω θα συμφωνησω μαζι σας παιδοπουλα ........

    και εκτος απο ολα αυτα ...μαθενεις να αντεχεις στο πονο..στη απωλεια σε ολα και μεσα απο αυτα ερχεται και η χαρα ....ΕΙΜΑΙ ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΨΗΛΟΦΤΕΡΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΓΚΑΔΙΑ ΝΑ ΜΥΡΙΣΩ ΤΗ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ !ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ STREET NA ΣΤΙΨΩ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΝΑ ΧΕΣΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΥΠΕΡΝΙΚΗΣΩ ΝΑ ΜΥΡΙΣΩ ΚΑΜΕΝΟ ΛΑΣΤΙΧΟ!!!!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΑΖΙ! (ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΥΡΕΣ ΤΩΡΑ???
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  12. #12
    Μεσο μεταφοράς
    Μεσο διαφυγής
    Μεσο απομόνωσης
    Μεσο παρέας
    Μέσο εκδήλωσις του γούστου σου
    Ο συνοδοιπόρος σου
    Αυτό πού σε σπρώχνει να ξεπερνάς τα όρια αλλά και αυτό πού σε μαθαίνει να τα σέβεσαι
    Η αίσθηση ότι δεν βλέπεις απλά την φύση, αλλά είσαι μέρος της
    Ο αέρας που σε φυσά
    Η αίσθηση του κόσμου έξω από το κουτί του καλοριφέρ και του air condition





    Αυτό τέλος πού σού δίνει ευχαρίστηση, χωρίς να σου γκρινιάζει ποτέ.




    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  13. #13
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Πολλά διάβασα και πολλά έχω ακούσει…
    Επίσης μου αρέσει το post σαν
    θέμα…είναι ουσιώδες…

    Τι σημαίνει για μένα …?
    Τίποτα βαρύγδουπο …τίποτα απλό ,

    Ότι και αν χρησιμοποιούμε στην ζωή μας φέρνει την εικόνα του εαυτού μας ,αντανακλά το εγώ μας και το βγάζει προς τα έξω….
    Για μένα δεν μπορώ να μιλήσω και να πω σοβαρά πράγματα.. μάλλον θα το ρίξω στο χαβαλέ…
    Οπότε και η μηχανή για μένα είναι ένας ατελείωτος χαβαλές...ένα γέλιο....

    Ας είμαστε σοβαροί επιτέλους και ας καταλήξουμε στο συμπέρασμα ότι…………. δεν υπάρχει σοβαρότης.





    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    και η ζωή συνεχίζεται...

  14. #14
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
    Τα χρόνια περνούσαν και εγώ κοιτούσα τις μηχανές να φεύγουν , με τους πολύχρωμους αναβάτες τους ελεύθερους και ωραίους , σαν όνειρο. Ζήλευα τόσο πολύ , αλλά τόσο όμως φοβόμουν, και έτσι δεν τολμούσα. Ήταν και τα διδάγματα της εποχής που με αναστάτωναν : ΄΄Οι μοτοσικλέτες σκοτώνουν, πρόσεχε, ποτέ μην ανέβεις….΄΄. Ώσπου δεν άντεξα και, κάπου στα δεύτερα ΄΄-άντα μου΄΄, πήρα την μεγάλη απόφαση , απέκτησα δίπλωμα και μηχανή και βγήκα στους δρόμους να διεκδικήσω ,έστω και καθυστερημένα, το δικό μου μερτικό από το όνειρο.
    Από τότε κύλησαν τέσσερα χρόνια και λίγες μόνο χιλιάδες χιλιόμετρα, και ακόμη αναρωτιέμαι που ήταν κρυμμένη τόση ομορφιά. Θυμάμαι την πρώτη φορά που διασταυρώθηκα με άλλη μοτοσικλέτα σε ανοιχτό δρόμο , πόσο παράξενο μου φάνηκε το ότι ο αναβάτης της μου αναβόσβησε τα φώτα του .Κάτι θα κάνω λάθος , σκέφτηκα, και θέλει να μου το πει .Αλλά και με την επόμενη μηχανή έγινε το ίδιο, και πάλι και πάλι, ώσπου κατάλαβα: με χαιρετάνε, κι ας μην με ξέρουν. Με θεωρούν δικό τους , έναν ίδιο με αυτούς, εμένα τον άπειρο ,τον άσχετο, τον πρωτάρη. Τι μεγάλη τιμή ,Θεέ μου !Δεν ρωτούν να μάθουν ποιος είμαι, πού πάω, από πού έρχομαι, ούτε που τους νοιάζει πόσο έμπειρος αναβάτης είμαι. Τους φτάνει που είμαι εκεί έξω, στους εθνικούς ή επαρχιακούς δρόμους ,απολαμβάνοντας τη φύση, τον καθαρό αέρα και το μουρμουρητό της μηχανής κάτω από τα πόδια μου. Ακριβώς όπως εκείνοι.
    Έμαθα λοιπόν και εγώ να χαιρετώ με τα φώτα μου τους άλλους, και να νιώθω υπερήφανος που έχω γίνει ένα πολύ μικρό κομμάτι μια ξεχωριστής όμορφης παρέας. Και είναι αυτό το υπέροχο συναίσθημα της συντροφικότητας που με κάνει κάθε φορά να χαμογελώ ευτυχισμένος .
    Η μέρα είναι μπροστά μου. Ο ανοιχτός ορίζοντας με τραβάει από τα μαλλιά. Η άσφαλτος τρέχει από κάτω μου. Μια μηχανή πλησιάζει από την αντίθετη κατεύθυνση. Τα φώτα αναβοσβήνουν ευγενικά. Του ανταποδίδω τον χαιρετισμό μέσα απ’ την καρδιά μου. Καλό σου δρόμο , άγνωστε φίλε μου. Σου στέλνω τη σκέψη μου με τον
    άνεμο !Να προσέχεις , να φτάσεις στον προορισμό σου χωρίς προβλήματα και να γυρίσεις στο σπίτι σου γερός. Και να είσαι πάντα καλά!
    Να είμαστε όλοι μας καλά..!

    ΤΕΛΕΙΟ!!!
    Δεν έχω τίποτε άλλο περισσότερο η λιγότερο να πω διαβάζοντας
    αυτό το κείμενο.
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Να ξεκαθαρισω κατι, γιατι κινδυνευω να παρεξηγηθω.

    Αυτο που εγραψα, ηταν ισως μια πολυ κυνικη θεωρηση της μοτοσυκλετας, αλλα δεν παυει να αποτελει για μενα ενα ειδος φραγμου, στην ταση που εχω να θεοποιησω τη μηχανη.

    Ασφαλως και δεν ειμαι αυτο που πολλοι θα περιεγραφαν σαν μηχανοβιος, (δεν μου αρεσε ποτε αυτη η λεξη, γιατι δεν με εξεφραζε) αλλα παρ'όλα αυτα πιστευω οτι απεχω απο τον μεσο αναβατη, οχι σε ικανοτητες ασφαλως, αλλα σε παιδεια.

    Παιδεια, που απεκτησα, και που ασφαλως εχω να αποκτησω και ακομη περισσοτερη, εξάιτιας της καθημερινης και συνεχης τριβης με τη μοτοσυκλετα,οπως επισης και εξ'αιτιας της υπερμετρης πολλες φορες αγαπης, που τρεφω για αυτη.

    Σας πληροφορω, οτι μερικες απο τις πιο ωραιες στιγμες της ζωης μου, της εχω ζησει με την μοτοσυκλετα, και οτι τα λιγα ταξιδια που εχω κανει με αυτη ως τωρα ηταν τα καλυτερα μου, και ασφαλως επεται και συνεχεια.

    Επισης ναι, ανακαλυψα νεες πτυχες του εαυτου μου, μετρησα τα ορια μου και ειδα ως που μπορω να φτασω, και γενικως εχω αλλαξει σαν ανθρωπος τα τελευταια χρονια εξαιτιας της.
    Σε σημεια μαλιστα που εφτασα να πουλησω το αυτοκινητο μου, γνωριζοντας επακριβως τι θα στερηθω, ακομα και "φιλους" μου, που το μονο μας κοινο ηταν η αγαπη για το αυτοκινητο, μια αγαπη που δεν εχει σβησει αλλα δυσκολα πια θα αναθερμανθει.

    Ολα αυτα ομως που εχω αποκομισει απο την αγαπη μου για την μοτοσυκλετα δεν θα πανε χαμενα, θα τα διοχετευσω καπου αλλου, αν καποτε βρεθω στην δυσαρεστη θεση να μην την ξαναχρησιμοποιησω.
    Ισως αυτο να προσπαθουσα να πω απο την αρχη, και κακως εγινα αποτομος και ωμος στο πρωτο ποστ.

    ...Αντε λοιπον καλες γιορτες.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πως να πακετάρετε την μοτοσυκλέτα σας για ταξίδι!!!
    από SeNNinhA στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2008, 12:05
  2. Απαντήσεις: 116
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2007, 17:00
  3. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2005, 16:59
  4. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 13:47
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2004, 14:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF