Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 25 από 25

Θέμα: Απο πού να το αγοράσω...

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasfazer
    Εγώ έκανα την εξής μαγκιά. Είχα 4000 μετρητά και πήρα άλλα 4000 διακοποδάνειο από την εθνική με 6 μήνες εντελώς άτοκα!! Τα έδωσα ντούκου γλίτωσα ένα σεβαστό ποσό από την από την αρχική τιμή και μέσα σε αυτό το 6μηνο ξεχρέωσα και το δάνειο χωρίς δραχμή τόκου!!.
    4000 σε 6 μήνες, με ή χωρίς τόκους, δεν μου φαίνεται και πολύ μαγκιά ρε φίλε...

    Δεν ξέρω τι άκρη έχεις, αλλά 667 ευρώ το μήνα δόση είναι πιο πάνω και από το ενοίκιο που δίνω, ενώ τα υπόλοιπα πάγια έξοδα κάθε μήνα είναι περίπου δύο φορές περισσότερα! Να μη ζήσουμε κιόλας λίγο;

    Αν μπορούσαμε να βάζουμε τόσα λεφτά στην άκρη κάθε μήνα, θα ήμασταν ευτυχισμένοι!
    Θάνος..

  2. #17
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lhasa2015
    o spiliwths dinei epitokio 1% ton mhna an einai dynaton!!!!!!
    bgainei gyrw sta 1700 eyrw parapanw!!!!!!!!Tha rwthsw motodyktio!!!!

    τοσο δινουν ολοι οι εμποροι (αν οχι ολοι το 95%)

  3. #18
    GEORGE NO BRAKES Το avatar του/της SAM46
    Εγγραφή
    27/11/2004
    Μηνύματα
    210

    Exclamation ΑΓΟΡΑ ΜΟΤΟ

    ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ.ΤΟ ΠΗΡΑ 200 EYRO ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ.ΠΕΡΝΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΟΡΑΣΕ ΕΝΑ V-STROM 650 ΑΠΟ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑ Κ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ ΕΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΗΛΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΛΑΙΣΙΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΨΑΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ!!!!!
    George no brakes

  4. #19
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165

    Re: ΑΓΟΡΑ ΜΟΤΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SAM46
    ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ.ΤΟ ΠΗΡΑ 200 EYRO ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ.ΠΕΡΝΩ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΓΟΡΑΣΕ ΕΝΑ V-STROM 650 ΑΠΟ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑ Κ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ ΕΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΗΛΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΔΕΝ ΒΡΗΣΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΛΑΙΣΙΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΨΑΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ!!!!!

    αφορουσε ανταλακτικα που καλυπτονταν απο την εγγυηση ...οποτε ειναι θεμα του εμπορου να το πληρωσει να το παρει και να σου το βαλει.....για οποιαδηποτε αλλα ανταλακτικα μπορει να τα παρει οποιοσδηποτε ...
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  5. #20
    25% prokatabolh kai ta ypoloipa se atokes doseis!!!!!!yparxei kaneis akouei kaneis???????
    o BYNIOS ti leei?
    Καβάλα παν στην εκκλησιά
    Καβάλα προσκυνάνε!!!!

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/08/2004
    Μηνύματα
    14
    Ego exo parei to diko mou apo to MOTOGENESIS ston peiraia. Eixa dosei parapano prokataboli kai moy ekane 12 atokes doseis. Bebaia oysiastika ayto itan kai to doro moy mia kai ayto eixe kostos giro sta 200 euros. Den ksero ti tha sou kanei me 25% prokatavoli. kai parapano doseis .....

  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
    4000 σε 6 μήνες, με ή χωρίς τόκους, δεν μου φαίνεται και πολύ μαγκιά ρε φίλε...

    Δεν ξέρω τι άκρη έχεις, αλλά 667 ευρώ το μήνα δόση είναι πιο πάνω και από το ενοίκιο που δίνω, ενώ τα υπόλοιπα πάγια έξοδα κάθε μήνα είναι περίπου δύο φορές περισσότερα! Να μη ζήσουμε κιόλας λίγο;

    Αν μπορούσαμε να βάζουμε τόσα λεφτά στην άκρη κάθε μήνα, θα ήμασταν ευτυχισμένοι!


    Το καλοκαίρι που πέρασε μέχρι μέσα Νοεμβρίου είχα μια ‘καλή’ δουλίτσα που μου έδινε 1200ε το μήνα καθαρα λόγο ολυμπιακών( βέβαια δούλευα 8 το πρωί με 10 το βράδυ) και έτσι περίσσευαν, τώρα που παίρνω τα …… μου ούτε θα το σκεφτόμουνα. Η καλή μαγκιά που είπα είναι γιατί αυτό το δάνειο η εθνική το έδινε για πάνω από 9 μήνες τελείως άτοκο. Οπότε αν κάποιος έπαιρνε πχ 3000 που του έλειπαν θα έδινε ντούκου τα λεφτά για την μοτο και σε 9 μήνες θα τα είχε ξοφλήσει, αν πάλι δεν τα ξοφλούσε θα τα έκανε με δόσεις. Εμένα με βοήθησε !

  8. #23
    to kalytero poy exw brei einai 40 % prokatabolh kai ta ypoloipa se 24 atokes!!!!!peite re paidia tipota exw trellathei na psaxnw aytes tis meres!!!
    Καβάλα παν στην εκκλησιά
    Καβάλα προσκυνάνε!!!!

  9. #24
    40% και 24 άτοκες πού βρήκες?
    Εγώ που ενδιαφέρομαι για Honda, και θέλω 50% προκαταβολή και 24(ή 12) άτοκες ξέρει κανείς τίποτα?

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lhasa2015
    o spiliwths dinei epitokio 1% ton mhna an einai dynaton!!!!!!
    bgainei gyrw sta 1700 eyrw parapanw!!!!!!!!Tha rwthsw motodyktio!!!!
    Αυτά παθαίνεις όταν πηγαίνεις σε "λάθος" άτομα (με επιείκια ο χαρακτηρισμός γιατί αν είμασταν σε καφετέρια θα το έλεγα πιο λαικά)...

    Προτείνω Υφαντή ανεπιφύλακτα και σαν δεύτερη επιλογή Μotorrad

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Θελω V-strom.....αλλα απο που να το παρω
    από cyclist777 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2008, 21:17
  2. Απο που να αγορασω μηχανή !!! Help
    από xrisostomos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2006, 12:33
  3. δεν ειναι ανεκδοτο!!που να το εβαζα?
    από noble στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2005, 13:22
  4. Από που να πάω????
    από Wizard13 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2004, 00:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF