Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: ΒΙΒΛΙΑ ΒΙΒΛΙΑ ΒΙΒΛΙΑ !! Ζητούνται για δωρεά

  1. #1

    ΒΙΒΛΙΑ ΒΙΒΛΙΑ ΒΙΒΛΙΑ !! Ζητούνται για δωρεά

    Ο "ΑΝΕΜΟΣ - Πολιτισμός και Μοτοσυκλέτα" κατόπιν συννενοήσεως με την διεύθυνση του Αιάντιου Γυμνασίου Σαλαμίνας θα προχωρήσει σε δωρεά βιβλίων για την υπό ίδρυση βιβλιοθήκη του σχολείου.

    Για τον σκοπό αυτό τα μέλη μας έχουν έρθει σε επαφή με εκδοτικούς οίκους και ήδη έχουμε προσφορές και δωρεές σε βιβλία.

    Εκτός όμως από την βοήθεια των εκδοτικών οίκων χρειάζεται και η προσωπική συνδρομή όλων των μελών και φίλων του συλλόγου για να προσφέρουμε όσα πιο πολλά βιβλία μπορούμε να μαζέψουμε σε ένα σχολείο που πραγματικά τα έχει ανάγκη.

    Τα βιβλία πρέπει να είναι λογοτεχνικού περιεχομένου και να απευθύνονται σε παιδιά ηλικίας 12 - 16 ετών.

    Όποιος λοιπόν μπορεί ας μαζέψει ότι βιβλία δύναται και να τα φέρει είτε στην έδρα του συλλόγου, Δημοσθένους 224 Καλλιθέα είτε να τα παραδώσει στην Ηλία Ηλιού 81, Ν. Κόσμος στον Χάρη Μωραϊτίνη.

    Ο σύλλογος μας είναι ανοιχτά κάθε Πέμπτη βράδυ από τις 8:30 μέχρι τις 12:00 ενώ στην Ηλία Ηλιού μπορείτε να τα παραδίδεται κάθε εργάσιμη ημέρα από τις 9:30 μέχρι τις 19:00.

    Η δωρεά έχει προγραμματισθεί να γίνει τέλους Ιανουαριόυ οπότε είναι ευνόητο και το dead line για τις προσφορές σας.

    Σαυ ευχαριστούμε όλες και όλους και σας ευχόμαστε Καλή Γιορτές, Καλή Χρονιά με υγεία, ευτυχία και πολλά όμορφα και ασφαλή μοτοχλμ.

  2. #2
    JoeBar-V
    Πειράζει ρε ΑΝΕΜΟΣ που εγώ έχω ακόμα απορία για το deadline?Δηλ μέχρι πότε μπορούμε να τα δώσουμε?Εγώ μένω κοντά στην Ηλ.Ηλιού και με συμφέρει εκεί πάντως.Στον κ. Μωραιτίνη είπες?

  3. #3
    JoeBar-V :
    Πειράζει ρε ΑΝΕΜΟΣ που εγώ έχω ακόμα απορία για το deadline?Δηλ μέχρι πότε μπορούμε να τα δώσουμε?Εγώ μένω κοντά στην Ηλ.Ηλιού και με συμφέρει εκεί πάντως.Στον κ. Μωραιτίνη είπες?
    Αγαπητέ φίλε κατ' αρχάς σου ευχόμαστε Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά και σ' ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σου για την προσπάθεια μας για την δωρεά.

    Μπορείς να φέρεις βιβλία μέχρι και την Πέμπτη 27 Γενάρη είτε στην έδρα του συλλόγου μας είτε στην Ηλία Ηλιού 81 όπου είναι τα γραφεία της ΜΟΤΟΤΕΚ (περιοδικό ΜΟΤΟ κ.λ) όπου και δουλεύει ο Χάρης Μωραϊτίνης, ζήτησε τον στην υποδοχή ή ρίξτου ένα τηλέφωνο στο 210-9273582.

    Πάντα όρθιοι

Παρόμοια θέματα

  1. Πληροφορίες (ζητουνται) για Έυβοια - Λίμνη
    από zanny στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2006, 19:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF