Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 54

Θέμα: Ενα κερί για το φίλο που παλεύει την ύστατη μάχη .

  1. #31
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    Προσευχομαι πως ολα θα πανε καλα για τον φιλο σου...αναψε μια λαμπαδα στον Αγιο Εφραιμ στη Νεα Μακρη να βαλει το χερακι του....

    ευχομαι οτι καλυτερο για το παλικαρι
    το original α-μηχανο™ μελος

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.969
    Εύχομαι ό,τι καλύτερο για το παιδί...

    Υστερόγραφο...
    Όποιος ξαναγράψει ο,τιδήποτε "άκυρο" σε τέτοια θέματα, ιδίως για να "την πει" σε άλλο χρήστη πάει για ντουζάκι...
    Λίγος σεβασμός στους συνανθρώπους μας που υποφέρουν είτε βρίσκονται στο κρεβάτι της εντατικής είτε ξεροσταλιάζουν και χάνουν χρόνια κάθε μέρα έξω από αυτή . + _

  3. #33
    καπιο μελος... Το avatar του/της soteas
    Εγγραφή
    31/07/2007
    Μηνύματα
    38
    γιατί ρε παιδιά....


    γιατί ρε πούστη μου.....


    εγώ και άλλοι φοράμε και κουκούλα με το κράνος, ξέρω ότι φαινόμαστε γελοίοι
    αλλά υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να πουλήσουμε μούρη...
    κριμα ρε γαμωτο...


    ΚΡΆΝΟΣ ΠΑΙΔΙΑΑΑ!!!!!!!!!
    γλυκια μικρη μου μανιβελα....

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2006
    Μηνύματα
    460
    Θα ανάψω ένα κεράκι για το παληκάρι.

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sfigas
    Εγγραφή
    22/03/2006
    Μηνύματα
    171
    κουραγιο φιλαρα...
    ziste tin kathe strofi..tin kathe euthia,,,

  6. #36
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    οπως καταλαβαινετε οι πιθανοτητες ειναι εναντια στις προσδοκιες....αφου υπαρχει εκτεταμενη εγκεφαλικη ζημια......ευτυχως στα ποδια μπαινουν λαμες...στα χερια το ιδιο...στο μυαλο ομως τιποτα...
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  7. #37
    Ετσι είναι αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία και πάνω από όλα δεν είναι δυνατόν ..μόλις εχθές το πρωί μιλάγαμε και κανονίζαμε να πάει τη μηχανή να κολλήσει το σπασμένο πλαίσιο από άλλα τούμπα ( ανώδυνη) μιας και του είχα φάει τα αυτιά να του το επανλαμβάνω συνέχεια . Μπορεί και αυτό λέω να έπαιξε κάποιο δραματικό ρόλο ( εννοώ το ραγισμένο πλαίσιο) στο ατύχημα . Πάντως τώρα γύρισα από ευαγγελισμό όπου είναι στην εντατική .. οι γιατροί απλά αναμένουν...

  8. #38
    αφού παραπάνω λες πως μπήκε στη στροφή με 180... τι "ευθύνη" να έχει το πλαίσιο...

  9. #39
    Εχω περασει τα ιδια ακριβως 2 βδομαδες στο προαυλιο του ΚΑΤ....Και να την γλυτωνε ο ξαδερφος θα εμενε φυτο εντελως....Ουτε γρατζουνια....Μονο κεφαλι.....

    Υπαρχει παντα αυτη η ελπιδα μεχρι το τελος που σε κανει και χαμογελας ενω εισαι αυπνος 3-4 μερες επειδη ειναι πετυχημενο και το 4ο χειρουργειο....

    Υπομονη και ψυχραιμια σε ολους σας...

  10. #40
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    παντως απο το να μεινει "φυτο" (λογω σπουδων εχω αρκετες γνωσεις πανω στο brain plasticity και απο την στιγμη που μερος του εγκεφαλου αποκολληθηκε ειναι δικοπο μαχαιρι...μπορει να μην επαθε απολυτως τπτ η μπορει να μην εχει την δυνατοτητα ουτε να κουνησει 1 δαχτυλο) καλυτερα να...καταλαβαινεις...ειναι χειροτερο για ολους η παραλυση και πολυ περισσοτερο η νοητικη....χειροτερα θα ειναι αν "καταλαβαινει" τι συμβαινει γυρω του και ειναι φυτο...ολοι μας σχεδον εχουμε απο ενα αντιστοιζο περιστατικο απο οικογενεια/φιλους και καταλαβαινουμε τα συναισθηματα...ειναι δυσκολα...κουραγιο σε ολους σας...
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  11. #41
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894


    μία προσευχή και δύναμη στο παλικάρι

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Δύναμη κουράγιο κι ελπίδα!!! Κι όσοι πιστεύετε... ρίξτε καμιά προσευχή για το παλλικάρι. Δύσκολα τα πράγματα αλλά είναι ακόμα ζωντανός! Μακάρι...
    Τέρμα οι χαρές τα κεφάλια μέσα!

  13. #43
    Κρίμα ρε γαμώτο....

    Εύχομαι καλή δύναμη κι ότι καλύτερο για πλήρη ανάρρωση....

    Πραγματικά εύχομαι...δεν ξέρω....το παλικάρι να γίνει καλά ρε γμτ.....τι να πω.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  14. #44
    παιδία δέν έχω ξανασυσητήσει στο forum αυτό και με το που μπήκα διάβασα για το ατύχημα που είχε το παιδί. Καταρχάς με λένε Γιάννη και έχω ένα cb 400 sf και θα ήθελα να σας ευχηθώ καλός σας βρήκα. Όσο για το παιδί που χτύπησε άν μπορώ να κάνω κάτι πολύ ευχαρίστως και αίμα αν χρειαστεί είμαι μέσα. Περαστικά.

  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
    1) Πρωτη μηχανη fazer 600 (για πρωτη ειναι πυραυλος) και μετα απο 6 μηνες ετρεχε με πανω απο 180 σε τετοιο σημειο και χωρις κρανος και χωρις μπουφαν??

    2) Οταν ειναι να περασεις απο τετοιο σημειο τοσο κεντρικο ,δεν εχει σχεση ποσο μικρη ειναι η διαδρομη που θα κανεις για να δικαιολογησει να μην φορας κρανος......

    Μεσα απο την καρδια μου να γινει καλα το κοπελι.....

    Και συγχωρεστε με αν τα πα σας ξερολας ,αλλα ακολουθησα την συμβουλη του SNIPER ( ) που ειπε οταν παρατηρουμε κατι λαθος να το επισημαινουμε μιας και τα βλεπουν πολλοι αυτο το φορουμ.

    Και δεν τα λεω με κακια και με ειρωνια.Και οτι ο καθενας μας μπορει να του ρθει η μαλακια μια κακια στιγμη και να κανει τραγικο λαθος...

    Αυτα....

    Περαστικα φιλε.....
    3) Ραγισμενο πλαισιο?????????Μαλλον πρεπει να αναιρεσω αυτο που ειπα κακια στιγμη.....

    Συγνωμη που το λεω αλλα δεν ηταν κακια στιγμη.......πολυ κακως οδηγουσε με ραγισμενο πλαισιο....και με πανω απο 180 και σε στροφη....

    Και παλι μακαρι να γινει καλα το κοπελι......
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 70
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2017, 13:15
  2. Για το γλυκό αγόρι από την Πάτρα που θέλει
    από SF στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 29/02/2008, 21:24
  3. Για το 3ήμερο που έρχεται...
    από kapeos στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2004, 06:37
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2004, 19:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF