Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 45

Θέμα: Θα κανονίσουμε για καμιά συνάντηση???

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stratospr
    Εγγραφή
    14/11/2003
    Μηνύματα
    193

    Προς wizard - bikersonly

    Ρε παληκάρια, χωρίς παρεξήγηση, δεν γίνεται κάθε φορά που γράφετε μαζί σε κάποιο ποστ να μην το μαμάτε τελείως;

    Έχω βαρεθεί να διαβάζω σελίδες και σελίδες με τον έναν να την λέει στον άλλον...

    Τουλάχιστον οι μοντεράτορες ας αλλάζουν τον τίτλο του ποστ όταν το έχετε μαμήσει, για να τα αποφεύγουμε οι υπόλοιποι

    Στράτος
    Μην φοράτε κράνος αν δεν έχετε να προστατέψετε κάτι! (16η Π.Σ.Μ.)

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Προς wizard - bikersonly

    Αρχικά δημιουργήθηκε από stratospr

    1. Ρε παληκάρια, χωρίς παρεξήγηση, δεν γίνεται κάθε φορά που γράφετε μαζί σε κάποιο ποστ να μην το μαμάτε τελείως;

    2. Έχω βαρεθεί να διαβάζω σελίδες και σελίδες με τον έναν να την λέει στον άλλον...

    3. Τουλάχιστον οι μοντεράτορες ας αλλάζουν τον τίτλο του ποστ όταν το έχετε μαμήσει, για να τα αποφεύγουμε οι υπόλοιποι

    4. Στράτος
    Kαι σου απαντώ ρε παλικάρι, χωρίς παρεξήγηση.

    1. ΟΧΙ.Αν και γίνονται προσπάθειες.Με το που τον βλέπω δεν μπορώ να κρατηθώ!

    2. Πότε πρόλαβες ρε φίλε και βαρέθηκες?Δεν έχεις γραφτεί πάνω από μήνα, έχεις γράψει 13 μηνύματα, που σημαίνει ότι για τους λόγους σου, δεν πολυσυμμετέχεις.Έχει αρκετά θέματα το forum και βαρέθηκες με τα συγκεκριμένα?Που μαμάμε εμείς?

    3. Δηλαδή τι να γράφουν για τίτλο?Προσοχή Προσοχή Μαμημένο ποστ , I Repeat Warning Mucking Post αποφύγετε το, διατρέχετε μεγάλο κίνδυνο?’σε μας ρε φίλε.Θα κάνεις και ένα κλικ παραπάνω και τι έγινε?

    4. Μιχάλης

    Και όλα αυτά πάντα χωρίς παρεξήγηση έτσι?

  3. #18

    εγω θα συμφωνησω

    με την προταση για το Μπουρναζι.Ειναι πιο εφικτο για τους περισσοτερους φανταζομαι.Α και ξεχασα.Καλημερα σε ολους!!!!

  4. #19
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    O Stratos exei dikio re MikeOnly, opos kai na to kanoume entaksi se ena thema na pais kati ston allon prosopika mesa sto post sou den trexei, alla polles fores allios ksekinaei to thema kai mpenoume emeis (kai gia mena leo) kai to ###$#$.

    H plaka einai oti ama thn peis se kapoion oti $#% to post, anti na pei ok exeis dikio, pareksigiete!!!!!!!! tespa

    Aurio mpournazi?? Ego mesa eimai, kata tis 9?

  5. #20
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    21:00 Μπουρνάζι, ΟΚ από μένα.

    Και καλημέρα σε όλους. Τα λοιπά στο πόστ του Yard
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stratospr
    Εγγραφή
    14/11/2003
    Μηνύματα
    193

    Re: Re: Προς wizard - bikersonly

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Kαι σου απαντώ ρε παλικάρι, χωρίς παρεξήγηση.

    1. ΟΧΙ.Αν και γίνονται προσπάθειες.Με το που τον βλέπω δεν μπορώ να κρατηθώ!

    2. Πότε πρόλαβες ρε φίλε και βαρέθηκες?Δεν έχεις γραφτεί πάνω από μήνα, έχεις γράψει 13 μηνύματα, που σημαίνει ότι για τους λόγους σου, δεν πολυσυμμετέχεις.Έχει αρκετά θέματα το forum και βαρέθηκες με τα συγκεκριμένα?Που μαμάμε εμείς?

    3. Δηλαδή τι να γράφουν για τίτλο?Προσοχή Προσοχή Μαμημένο ποστ , I Repeat Warning Mucking Post αποφύγετε το, διατρέχετε μεγάλο κίνδυνο?’σε μας ρε φίλε.Θα κάνεις και ένα κλικ παραπάνω και τι έγινε?

    4. Μιχάλης

    Και όλα αυτά πάντα χωρίς παρεξήγηση έτσι?

    Το οτι έχω γραφτεί μόνο ένα μήνα δεν σημαίνει τίποτα. Μπορεί τα ποστ σου να είναι γύρω στα 170, αλλά οι συζητήσεις που έχεις πάρει μέρος δεν ξεπερνάνε τις 15-20... Και απο μια γρήγορη ματιά στα μηνύματά σου τουλάχιστον 6 συζητήσεις είναι κατά τη γνώμη μου γαμημένες:

    http://www.moto.gr/forums/showthread...=&threadid=578
    http://www.moto.gr/forums/showthread...=&threadid=526
    http://www.moto.gr/forums/showthread...=&threadid=531
    http://www.moto.gr/forums/showthread...=&threadid=490
    http://www.moto.gr/forums/showthread...=&threadid=428

    http://www.moto.gr/forums/showthread...=&threadid=390

    Όταν ένα ποστ είναι για να κανονιστεί βόλτα και καταλήγει να βρίζεστε 2 άτομα μεταξύ σας, δεν έχει γαμηθεί? Εδώ μέχρι και το ποστ του άνεμου για το σεμινάριο το έκανες όπως ήθελες...

    Και κάτι τελευταίο... Για να παρεξηγήσω κάποιον πρέπει να το αξίζει. Με όλους τους άλλους δεν ασχολούμαι...
    Μην φοράτε κράνος αν δεν έχετε να προστατέψετε κάτι! (16η Π.Σ.Μ.)

  7. #22
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius

    H plaka einai oti ama thn peis se kapoion oti $#% to post, anti na pei ok exeis dikio, pareksigiete!!!!!!!! tespa

    Κάτσε ρε Γιώργη.Δεν είπα ότι δεν έχει δίκιο.Ίσως να έχει.Αλλά έτσι όπως το παρουσίασε ήταν λάθος σίγουρα!Λες και γράφουμε μόνο μαλακίες.Δεν είναι έτσι.Και πότε πρόλαβε και βαρέθηκε να διαβάζει όλο μαμημένα ποστ από εμένα και τον wizard?Μπορούσε να πει απλά ρε παιδιά δεν μου αρέσει αυτό και τέλος.Αλλά ξαναλέω έτσι όπως το παρουσίασε ήταν φόλα!Για μένα πάντα!Τέλος πάντων ξεκολλάω!

    Υ.Γ Για αυτό που έγραψες ότι όταν μας την πει κάποιος παρεξηγιόμαστε, δεν είναι έτσι.Αλλά όταν μου την πει κάποιος που καλά καλά δεν έχει δει το φόρουμ είναι κάπως περίεργο ρε παιδί μου.Πως έβγαλε τόσο γρήγορα αυτά τα συμπεράσματα?

  8. #23
    Μαύρος και Άραχνος Το avatar του/της darkCount
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    158

    to Bikersonly

    poly filika 8a sou pw gia to

    2. Oso kairo exeis graftei exeis grapsei 171 mynhmata pou shmainei oti grafeis 0.31 post thn mera ek twn opoiwn ta 0.21 einai "paparies" kyriws gia ton wizard.Loipon as afhsoume tis statistikes giati sigoura den se eunooun.

    Ola ayta ta grafw POLY FILIKA apla gia na deis oti o stratos den einai o monos pou exei "enoxlh8ei" apo auto.

    Oso gia auto pou eipes oti o stratos den symmetexei gia dikous tou logous....poly den symmetexoun toso "energa" opws esy gia paradeigma...alla apo to na grafoume 5 arloumpes se oti post doume mprosta mas to briskoume kalytero.

    Den kserw kanenan sas apo konta (plhn 1 fora pou exw milhsei me ton DIT kai thn TManiac) kai eimai sigouros oti eiste gamw ta paidia oloi sas kai TONIZW oti auta ta grafw poly filika apla gia na deis oti den yparxei mono h aposph sou...h oti mono o stratos ais8anetai etsi.

    Apla na anagnwrizeis pote kapoios exei dikio pou niw8ei kapws diabazontas to idio pragma ka8e mera kai pote exeis dikio na tou peis esy oti :oxi megale kaneis la8os.

    Elpizw na mhn strabwses...alla kai na strabwses dikaiwma sou einai anafaireto

    Thn kalhmera mou
    "It's been going on for some years now. My hands never seem to leave the keyboard, my eyes never seem to leave the screen. Days and nights go by in a blink of an eye. I work in a constant state of hyperstimulation, a by-product of youth and perfect knowledge, connected to a cyberspace console that projects my conscience into the artificial illusion of the core. Time is fluid around me. I am now part of a bigger whole. I now look but do not see, I now touch but do not feel. Streams of infinite data pass through me as if I were transparent. Its a whole new world in here..."

    And then the phone rings. It's a friend, one who hasn't forsaken me yet. I'll be going out tonight.

    I can't wait to go back online...


  9. #24
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Κάτσε ρε Γιώργη.Δεν είπα ότι δεν έχει δίκιο.Ίσως να έχει.Αλλά έτσι όπως το παρουσίασε ήταν λάθος σίγουρα!Λες και γράφουμε μόνο μαλακίες.Δεν είναι έτσι.Και πότε πρόλαβε και βαρέθηκε να διαβάζει όλο μαμημένα ποστ από εμένα και τον wizard?Μπορούσε να πει απλά ρε παιδιά δεν μου αρέσει αυτό και τέλος.Αλλά ξαναλέω έτσι όπως το παρουσίασε ήταν φόλα!Για μένα πάντα!Τέλος πάντων ξεκολλάω!

    Υ.Γ Για αυτό που έγραψες ότι όταν μας την πει κάποιος παρεξηγιόμαστε, δεν είναι έτσι.Αλλά όταν μου την πει κάποιος που καλά καλά δεν έχει δει το φόρουμ είναι κάπως περίεργο ρε παιδί μου.Πως έβγαλε τόσο γρήγορα αυτά τα συμπεράσματα?

    mike, tora eite to pisteveis eite oxi, auto to sxolio den eitane gia esena apoklistika alla genikh paratirish

    mporoume na thn kanoume auth thn sizitish live, na sou spaso kai thn mouri ama peis kai tipota :-PPPPPPPPP

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Ρε παιδια...

    ....(τωρα θα μου πειτε τί ανακατεύεσαι και εσυ, αλλα θελω να πω την γνώμη μου!!!)

    Γιατί τσακώνεστε? Ποιος παρεξηγείται με τετοια ποστ?

    Εμένα προσωπικα μ'αρέσει να βλεπω να την λέει ο ενας στον αλλον.
    Εξάλλου τα όσα λεγονται είναι για χαβαλε και τίποτα στα σοβαρα.

    Στο κατω κατω οι περισσοτεροι απο μας, βρισκόμαστε σε χώρους εργασίας και αμα δεν κανουμε λίγο χαβαλε "μεταξύ μας " πως θα περασει η ώρα????

    Αφηστε τα μιση και πιαστε ............................τον Διονυση!!!!!

  11. #26
    Νονός Το avatar του/της Godfather
    Εγγραφή
    02/06/2003
    Μηνύματα
    24

    Που παίζει Μπουρνάζι αύριο

    εννοώ .. σε ποιο μαγαζί? ...... μάλλον θα έρθω...έχω έξοδο αύριο.
    Α και η πλατεία μπουρναζίου το βράδυ είναι καταπληκτική αφού την έχουν φωτίσει ... με αρκετή φαντασία.....
    Πάντως θα έρθω...

    Νονός..

    P.S
    Δεν ήξερα χτες ότι έπαιζε τέτοια φάση στο Yard....φτού μου σας
    On the Road Again

  12. #27
    Madness? THIS IS SPARTA!! Το avatar του/της Wizard13
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    374
    Mόνο για συμμετοχές και ώρα εδώ: http://www.moto.gr/forums/showthread...=&threadid=587
    Wizard! "Έν οίδα, ότι ουδέν οίδα" - Σωκράτης (469πΧ - 399πΧ)
    [font=Geneva]Το να είσαι το παράδειγμα δεν είναι ο κατάλληλος τρόπος να φτάσεις ψηλά, είναι ο μόνος τρόπος - Albert Einstein (1879-1955)[/font]

  13. #28
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    ***...***

    ειμαι της άποψης και το έχω τονίσει σε προηγούμενο post οτι γουστλαρω να βλέπω τον υποβρύχιο_είπαμε_τελικά?-only και τον wiz να μαλλιοτραβιούνται! Διασκεδάζω αφάνταστα και προς θεού μην το σταματήσετε ποτε!!

    δεν τα ξέρω καν τα παιδιά αλλά τη γνώμη μου νομίζω οτι μπορώ να την εκφράσω!

    Όσο για τα γαμημένα post θα ρίξω κάποιο δίκιο και στους έχοντες άλλη άποψη, αλλά ρε παιδιά εδώ νομίζω οτι σπάμε πλάκα, λέμε καλαμπούρια κλπ!!

    Οπότε νομίζω οτι πρέπει να υπάρχει μια σχετική ανεκτικότητα απο αυτούς που δεν γουστάρουν πολλα πολλα!

    Πάντως οτιδήποτε_only δεν συμφωνω με τη κριτική σου σε άλλους με βάση τον αριθμό των μηνυμάτων και γενικά την δραστηριότητα στο forum!!

    Διότι ούτε εγώ γράφω πολύ συχνά, γιατί δεν σας ξέρω προσωπικά, οπότε δεν μπορω να έχω άποψη για τα post που μιλάτε εντελώς προσωπικά και για συγκεκριμένα γεγονότα!!

    Οπότε δεν νομίζω οτι ο χαρακτηρισμός ''μέλος περιορισμένης δραστηριότητας'' στέκει!

    Αυτά και δεν χρειάζονται (εννοείται) παρεξηγήσεις μεταξύ μας ορεεε!

    We are a tightly connected family!!!
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  14. #29
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Σειρά μου τώρα.....

    Αν και το σκεφτόμουν να απαντήσω ή όχι γιατί πολύ απλά τα διαβάζω και τα ξαναδιαβάζω και μου έρχονται στο μυαλό μικρά κοριτσάκια να μαλώνουν για το ποια θα πάρει τον Τζων Τζων και ποια θα πάρει την bibibo!
    ή το άλλο "Μαμά μαμά με πείραξε ο BikersOnly....!

    Anyway δεν το περίμενα να πείραζε κανέναν η πλάκα που κάνω εδώ μέσα και από την άλλη στα αρ@#! μου αν κάποιος ενοχλήθηκε!Και αυτό γιατί πολύ απλά γνωρίζομαι με αρκετά παιδιά από εδώ μέσα και εγώ προσωπικά ξεφεύγω με την πλακίτσα που κάνουμε.Δεν περιμένω να αρέσει σε όλους και ούτε με ενδιαφέρει να σας πω την αλήθεια!Και κατά την άποψη μου από το μια ξερή καλημέρα προτιμώ τις παπαριές!

    Πέρα από τις "παπαριές" που γράφω όπως λέτε και σύμφωνα με τον DarkCount είναι στο 0,21% και επί τη ευκαιρία μάγκα κάντα 172 τα μηνύματα και 0,22% τις παπαριές που γράφω ώστε να είσαι ενημερωμένος, έχω γράψει και άλλα πράγματα.Έχω προσπαθήσει να βοηθήσω και γενικά τέλος πάντων συμμετέχω με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.

    Στο forum μπαίνω για πολλούς λόγους και ένας από αυτούς είναι να κάνω χαβαλέ με γνωστούς.Γιατί ξεφεύγω από την δουλειά!Και στην τελική λογαριασμό δεν δίνω σε κανέναν ούτε απολογούμαι σε κανέναν.Σε κανέναν από τους δυο σας, stratos,Darkcount δεν έχω γαμήσει ποστ.Και αυτό γιατί δεν σας έχω γνωρίσει.Αν σας γνωρίσω και με-σας γουστάρω θα κάνω πλάκα και με εσάς=γαμάω και κάνα ποστ σας!

    Δεν θέλω να μιλήσω άλλο αν και έχω πολλά να πω, σταματάω εδώ γιατί δεν θέλω να χαλάσει το Prestige του Forum εξαιτίας μου.

    Δεν με πείραξαν αυτά που μου γράψατε γιατί πολύ απλά τα "γείωσα" κατευθείαν.Έτσι ήμουν, έτσι είμαι και έτσι θα είμαι. ΓΚΕ ΓΚΕ?

    Υ.Γ Και όλα τα παραπάνω εννοείται φιλικά πάντα έτσι?

    Και κάτι τελευταίο.Από το να αναλώνεστε με στατιστικές για την πάρτη μου, και πόσα ποστ έχω γαμήσει, στίψτε το μυαλουδάκι σας και θέστε ένα θέμα για συζήτηση,πείτε μια συμβουλή , μια εμπειρία, ένα ανέκδοτο, ένα ταξιδιωτικό και γαμήστε με εμένα.

    ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ,

    Μιχάλης!

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: ***...***

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist

    Πάντως οτιδήποτε_only δεν συμφωνω με τη κριτική σου σε άλλους με βάση τον αριθμό των μηνυμάτων και γενικά την δραστηριότητα στο forum!!

    Οπότε δεν νομίζω οτι ο χαρακτηρισμός ''μέλος περιορισμένης δραστηριότητας'' στέκει!

    Ποτέ δεν κριτίκαρα τους άλλους με βάση τον αριθμό μηνυμάτων.Αλλά για ΕΜΕΝΑ είναι περίεργο πως κάποιος που είναι μέλος ούτε μήνα, και έχει ελάχιστη συμμετοχή ΠΩΣ λέει ότι βαρέθηκε να βλέπει τις παπαριές μου.Δεν λέω κάτι περίεργο ή κακό πιστεύω.Όταν πρωτομπήκα και εδώ αλλά και στο Bikenet το παρακολούθησα λίγο, το έψαξα και οι πρώτες συμμετοχές μου ΔΕΝ ήταν παρατήρηση σε άλλα μέλη.Αλλά προσπάθησα να βοηθήσω, να πω τις απόψεις μου, να συμμετέχω όσο μπορώ.Και σιγά σιγά γνωρίστηκα με πολλά παιδιά, και ξεκίνησε ο χαβαλές κτλ κτλ.Όχι από τον πρώτο μήνα παρατήρηση σε άλλα μέλη.Για βαστάτε ρε παιδιά.Εγώ είμαι αρκετό καιρό και στα 2 forum και δεν έχω κάνει παρατήρηση σε κανέναν.Μου αρέσει κάτι, συμμετέχω.......δεν μου αρέσει δεν συμμετέχω!Πολύ απλά!

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2012, 15:11
  2. Ει εσείς απο την ΠΑΤΡΑ θα βρεθούμε για κανα καφε ρε?!!?!!?
    από petridist στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2005, 12:06
  3. Τι Θα Λεγατε Για...
    από Μικρή Λουλού στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2004, 08:52
  4. Λοιπον ο julius θα παει για καφε στο...
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2004, 22:59
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2003, 14:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF