Σελίδα 13 από 142 ΠρώτοΠρώτο ... 3891011121314151617182363113 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 2116

Θέμα: Ποδήλατα

  1. #181
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    εχει και στην Ελλαδα τετοια. Απ΄οτι λεει και ο Ιουλιος φτιαξαν και στο Χαιδαρι τετοια NS.
    Θα τις τεσταρουμε το καλοκαιρακι που θα κατεβω και αμα υπαρχει παρεα και ορεξη φτιαχνουμε και πιο μεγαλα

    παντως γενικα ναι .. καλα περναμε στην Πολωνια.
    Ναι αλλά εμείς δεν έχουμε marzocchi...

  2. #182
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    gia thn akrivia eprepe na peis.......


    Kala pernate sthn polonia KOLOPEDA


    poy doulevei o pateras toy tris doulies gia na ton spoudasei kai exei araksei 7 xronia tora sthn polonia me 4-5 polenezes ksevrakotes na kykloforane mesa sto spiti kai olh thn hmera kanei pistakia me ta podilata kai apo ptyxio.......... @@


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    γιατι ρε γαμω τα παιδια ειμαι,
    φρονιμος, αγαθος,φαγανος

    παω και γραφω και κανα μαθημα που και που.:rotflmao: :rotflmao:

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  3. #183
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    gia thn akrivia eprepe na peis.......


    Kala pernate sthn polonia KOLOPEDA


    poy doulevei o pateras toy tris doulies gia na ton spoudasei kai exei araksei 7 xronia tora sthn polonia me 4-5 polenezes ksevrakotes na kykloforane mesa sto spiti kai olh thn hmera kanei pistakia me ta podilata kai apo ptyxio.......... @@


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Είναι καλές οι πολωνέζες??

  4. #184
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
    Ναι αλλά εμείς δεν έχουμε marzocchi...
    καναμε οργια και χωρις το Marzocchi....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img_6060 (large) (2) (medium).jpg 
Προβολές:	473 
Μέγεθος:	95,4 KB 
ID:	134275

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  5. #185
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
    Είναι καλές οι πολωνέζες??

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  6. #186
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    kala psaroste tora ..

    καλα το ειδα το upside down!,μονο το shiver παιζει αλλα η marzocchi το σταματησε
    ωραιο ποδηλατο! ..βεβαια του julius πιο πολυ στα γουστα μου και αυτο(ενταξει ειμαι κολλημενος!):rotflmao: :rotflmao:
    και γ@μω την μεση μου θελω να επισκεφτω την πιστα στο χαιδαρι και δεν μπορω τωρα

  7. #187
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
    καλα το ειδα το upside down!,μονο το shiver παιζει αλλα η marzocchi το σταματησε
    ωραιο ποδηλατο! ..βεβαια του julius πιο πολυ στα γουστα μου και αυτο(ενταξει ειμαι κολλημενος!):rotflmao: :rotflmao:
    και γ@μω την μεση μου θελω να επισκεφτω την πιστα στο χαιδαρι και δεν μπορω τωρα
    καλα και γω απο ht ξεκινησα. Το FS το εχω ενα και κατι χρονο αλλα δεν εχει καμια σχεση. τωρα καθομαι σε ντιρταδικο ποδηλατο και νιωθω λες και καθισα σε κουτσουρο..

    βεβαια προτιμω το DH απο το dirt...


    το Shiver ειναι απιστευτο πιρουνι. φιλος εχει ακριβως το ιδιο ποδηλατο αλλα με Boxxer μπροστα..
    το δικο μου παταει ολη την ωρα κατω αλλα ειναι πιο βουτυρο. και ειναι και λιγο πιο βαρυ.

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  8. #188
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    περιμένω ένα σκελετό DH της giant...γιαδε μαφήνετε ήσυχο...?

    πάνω που τα τελευταία 3-4 χρόνια είχα ψιλοηρεμήσει με τα ρημαδια...έχω διαλύσει αγκώνες κ γόνατα από τα ποδήλατα και δεν έχω πέσει ποτέ από μηχανή...

    θα βάλω και φοτό άμεσα

  9. #189
    ποιο πιστακι ρε τζουλ;

  10. #190
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    καλα και γω απο ht ξεκινησα. Το FS το εχω ενα και κατι χρονο αλλα δεν εχει καμια σχεση. τωρα καθομαι σε ντιρταδικο ποδηλατο και νιωθω λες και καθισα σε κουτσουρο..

    βεβαια προτιμω το DH απο το dirt...


    το Shiver ειναι απιστευτο πιρουνι. φιλος εχει ακριβως το ιδιο ποδηλατο αλλα με Boxxer μπροστα..
    το δικο μου παταει ολη την ωρα κατω αλλα ειναι πιο βουτυρο. και ειναι και λιγο πιο βαρυ.
    ψαχνω να βρω το shiver στο ebay ποσο καιρο,το μικρο βεβαια γιατι οτιδηποτε πανω απο 130 θα μου το κανει τσοπερ!..και εννοειται οπου εμφανιζεται πεφτει ακριδα!:rotflmao: :rotflmao:
    βεβαια πρεπει να αλλαξω κεντρα απο τα στεφανια για να παιρνει το 20 του,οποτε..κλαφτα!!
    λογικο για την αισθηση που σου δινει το hardtail θα ηταν παραξενο να μην σου συνεβαινε αυτο!απλα οπως τα ειχαμε πει και πιο παλια με τον χυμαδορ,ειναι ενα πιο all around ποδηλατο που θα σε παει στην δουλεια το πρωι,θα το δεσεις εξω απο την τραπεζα χωρις να βαρας καραουλι(ενταξει το σταυρωνω 1-2 φορες ) και σε παει και στα χωματα εννοειται χωρις τις τρελες απαιτησεις των φουλ.
    ενταξει το παραδεχομαι,αν εχω 2 παστελια ενα φραπεδακι περιπτερου,καλη παρεα και θεα στα βουνα, ανεβαινω και με της γιαγιας μου!!:rotflmao: :rotflmao:

  11. #191
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    περιμένω ένα σκελετό DH της giant...γιαδε μαφήνετε ήσυχο...?

    πάνω που τα τελευταία 3-4 χρόνια είχα ψιλοηρεμήσει με τα ρημαδια...έχω διαλύσει αγκώνες κ γόνατα από τα ποδήλατα και δεν έχω πέσει ποτέ από μηχανή...

    θα βάλω και φοτό άμεσα

    GLORY??

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  12. #192
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
    ψαχνω να βρω το shiver στο ebay ποσο καιρο,το μικρο βεβαια γιατι οτιδηποτε πανω απο 130 θα μου το κανει τσοπερ!..και εννοειται οπου εμφανιζεται πεφτει ακριδα!:rotflmao: :rotflmao:
    βεβαια πρεπει να αλλαξω κεντρα απο τα στεφανια για να παιρνει το 20 του,οποτε..κλαφτα!!
    λογικο για την αισθηση που σου δινει το hardtail θα ηταν παραξενο να μην σου συνεβαινε αυτο!απλα οπως τα ειχαμε πει και πιο παλια με τον χυμαδορ,ειναι ενα πιο all around ποδηλατο που θα σε παει στην δουλεια το πρωι,θα το δεσεις εξω απο την τραπεζα χωρις να βαρας καραουλι(ενταξει το σταυρωνω 1-2 φορες ) και σε παει και στα χωματα εννοειται χωρις τις τρελες απαιτησεις των φουλ.
    ενταξει το παραδεχομαι,αν εχω 2 παστελια ενα φραπεδακι περιπτερου,καλη παρεα και θεα στα βουνα, ανεβαινω και με της γιαγιας μου!!:rotflmao: :rotflmao:
    Καλα ενταξει εγω παραλειπτω το γεγονος οτι ανεβαινω πλεον μονο με λιφτ η με ΤΟΥΤΟΤΑ HILUX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  13. #193
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    Καλα ενταξει εγω παραλειπτω το γεγονος οτι ανεβαινω πλεον μονο με λιφτ η με ΤΟΥΤΟΤΑ HILUX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    μωρε ας με βαζανε στο τελεφερικ με το ποδηλατο,θα σου ελεγα εγω..!!!:rotflmao: :rotflmao:

  14. #194
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    alitheia, sto teleferic tis parnithas podilataw mpainoun??

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  15. #195
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    ποιο πιστακι ρε τζουλ;
    Ekei re apenanth apo esena dipla sto pistaki pou kanoume proponisi, exoune ftiaksei mia diadromi freeride me almata apo paletes klp

    perisi tzitzi katastasi efetos ta exoune paratisei alla exoune minei akoma merika almata
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm & ποδηλατα
    από el_hymador στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 115
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2008, 14:06
  2. Κατάστημα με ποδήλατα κανείς..?
    από motaba στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2007, 09:06
  3. Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2007, 21:35
  4. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2007, 23:52
  5. ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ
    από kostasvar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 10:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF