Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Ψάχνω μαγαζιά με προσφορές για αξεσουάρ

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2004
    Μηνύματα
    200

    Ψάχνω μαγαζιά με προσφορές για αξεσουάρ

    Ενδιαφέρομαι να αγοράσω αδιάβροχο και κράνος και θα ήθελα να μου πει κάποιος αν γνωρίζει μαγαζιά που να έχουν προσφορές ή στοκ από μοντέλα προηγούμενων ετών. Ευχαριστώ

  2. #2
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328

    Re: Ψάχνω μαγαζιά με προσφορές για αξεσουάρ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Infini
    Ενδιαφέρομαι να αγοράσω αδιάβροχο και κράνος και θα ήθελα να μου πει κάποιος αν γνωρίζει μαγαζιά που να έχουν προσφορές ή στοκ από μοντέλα προηγούμενων ετών. Ευχαριστώ
    Φίλε infini,
    Πρώτα πρώτα καλώς ήρθες στην παρέα..
    Όσο αναφορά το κράνος δεν θα έλεγα να καταφύγεις σε κάποια απομίμηση κράνους …Αντιλαμβάνομαι ότι ίσως υπάρχει οικονομικό πρόβλημα αλλά όπως λένε κάποιοι το κράνος αξίζει όσο αυτό που βάζεις μέσα…
    Ακόμη τα κράνη έχουν και κάποια ημερομηνία λήξης οπότε σκέψου το
    Προσφορές σε τέτοια είδη ξέρω ότι υπάρχουν στην πλατεία στο Αιγάλεω υπάρχουν μερικά ύποπτα μαγαζιά…με αρκετά φτηνότερα είδη αλλά και πάλι ειδικά για το κράνος σκέψου το λίγο…

    Φιλικά
    Χρήστος
    και η ζωή συνεχίζεται...

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2004
    Μηνύματα
    200
    Καλησπέρα. Καταρχήν δεν εννοόυσα απομίμηση, απλά το θέμα "μόδα" δεν με απασχολεί και έψαχνα να πάρω κάτι της προηγούμενης χρονιάς, κύριως όσοναφορά αδιάβροχο, το οποίο πιθανόν να είναι σε καλύτερη τιμή από πέρυσι λόγω του οτι έχουν κυκλοφορήσει πιο καινούρια μοντέλα. Όσο για τα κράνη δεν ήξερα οτι έχουν κυκλοφορήσει απομιμήσεις. Πως μπορώ να το καταλάβω;

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της BMW1150
    Εγγραφή
    05/12/2004
    Μηνύματα
    122
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Infini
    Καλησπέρα. Καταρχήν δεν εννοόυσα απομίμηση, απλά το θέμα "μόδα" δεν με απασχολεί και έψαχνα να πάρω κάτι της προηγούμενης χρονιάς, κύριως όσοναφορά αδιάβροχο, το οποίο πιθανόν να είναι σε καλύτερη τιμή από πέρυσι λόγω του οτι έχουν κυκλοφορήσει πιο καινούρια μοντέλα. Όσο για τα κράνη δεν ήξερα οτι έχουν κυκλοφορήσει απομιμήσεις. Πως μπορώ να το καταλάβω;
    Bike Accessories στην Κυψελη κανει αυτο ακριβως που θελεις σε πολλα αξεσουαρ.....αρκει να μην εχεις την μουλια της μοδας!!!
    Δεν εχει απομιμησεις σε κρανη.

    τηλεφωνο 2108254080

  5. #5
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Θα πρέπει να ενημερωθείς πιστεύω από κάποιον που πουλάει γνωστά κράνη για τα σήματα των προδιαγραφών που πρέπει να έχει ένα κράνος κατ εμέ πολύ καλό κράνος είναι το shark rsf όμως το συγκεκριμένο νομίζω ότι έχει προσανατολισμό σε στρετ μηχανές..
    Κοίτα εγώ δεν είμαι ειδικός αλλά θα σου έλεγα πήγαινε σε κάποιο γνωστό μαγαζί να ενημερωθείς ,,
    Έστω σε ένα Yamaha center είναι πολύ εξυπηρετικοί..
    Πάντα όταν θες να κάνεις αγορά κάνε πιο πριν μια έρευνα και μετά τα ψώνια σου…

    Πάντα όρθιος..
    και η ζωή συνεχίζεται...

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2005, 19:37
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 23:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF