Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 47

Θέμα: Γιατι?Αφου ειναι ''ευκολη'' η λυση

  1. #1

    Γιατι?Αφου ειναι ''ευκολη'' η λυση

    Το οτι ο καθενας ενω εχει χρημα και διπλωμα μπορει να παρει εναν πυραυλο (γιατι και οι μηχανες και τα ακριβα αμαξια πυραυλοι πλεον θεωρουνται εννοοντας υπερβολικα γρηγορα για δρομο) και να αρχισει να τρεχει απο δω και απο κει και να σκοτωνει αθοως τι ειναι?

    Το οτι κυκλοφορουν γεροι με μυωπια,αχρωματοψια,αναπηροι,με παρκινσον και δεν ξερω γω τι αλλο τι ειναι???Δεν ειναι προβλημα??

    Το οτι δεν τους παιρνουν τα διπλωματα και το οτι δεν γινετε τσεκαρισμα αυτων των γερων τι ειναι???

    Το οτι παιρνεις το διπλωμα με λαδωμα τι ειναι??

    Το οτι αυτα που σου μαθαινουν στα διπλωματα ειναι για τον π@@τσο τι ειναι??

    Οτι ειναι στανταρ ερωτησεισ και οποιες σε δυσκολευουν και δεν τις καταλαβαινεις τισ μαθαινεις απ εξω παπαγαλια η την θυμασαι επειδη σωστη ειναι η πιο μεγαλη απαντηση?

    Το οτι οι μπατσοι δινουν βαση στις ζωνες και τα κρανη (δεν λεω πολυ συμαντικα ειναι ) και δεν δινουν βαση σε επιτοπου στροφες σε ορια μεσα στην πολη παρα μονο στην εθνικη και χιλια 2 ακομα?Δεν εχω δει να ναι σε ενα σημειο ενασ μπατσοσ κρυμενοσ που ξερουν οτι γινονται επιτοπου στροφεσ και να ειδοποιει τον αλλο μπατσο που ναι παρακατω στημενοσ να του δινει επιτοπου την κλιση να την βαλει στον κ@λ@ του ο μ@λ@κ@σ που κανε την επιτοπου στροφη.....

    Το οτι το οτι το οτι το οτι το οτι το οτι το οτι 1000000000000 συμβαινουν??Γιατι?

    Ποσο πια δυσκολο ειναι να φτιαξουν αυτα τα πραματα......ΑΜΑΝ

    Ποσο δυσκολο ειναι να γινουν πολυ αυστηρα και αδιαφθορα τα διπλωματα?

    Ποσο δυσκολο ειναι να γινονται και αλλου ειδους μπλοκα πιανοντας και αλλα παραβιασεις εκτος της ζωνης που στην τελικη το κεφαλι σου τρως....

    Ποσο δυσκολο ειναι να παιρνανε απο τσεκ οι κωλογεροι που ουτε οι ιδιοι δεν εχουν τα @@ να παραδεχτουν οτι δεν μπορουν πια να οδηγουνε....?

    Ποσο δυσκολο ειναι οποιος εχει μυωπια να το γραφει το διπλωμα του και οχι να μην το γραφει επειδη ειχε φιλο τον οφθαλμιατρο???Και οταν τον σταματα ο μπατσοσ να τον γραφει???

    Ποσο δυσκολο ειναι να λενε του παλιο μ@λ@κ@ με τα λευτα που χει δωσει 1.000.000 Ευρω και εχει παρει ενα αμαξι που πιανει 402χλμ ανα ωρα και μαλιστα εχει εγγριση απο το κρατος οτι μπορει να το κυκλοφορει ,οτι δεν μπορει να το κυκλοφορει?....Στα μηχανακια παει 50cc μετα 125 μετα οσο θες.....κατι αναλογο στα κωλοκουτακια???δεν γινετε???

    Οι μηχανες βαζουν καταλυτεσ και κομμενες εξατμισεις για να μην ειναι πολυ γρηγορεσ...τα κωλοκουτα γιατι να μην εχουν??Μου βαλανε κοφτη στα 250 και καλα και πιο πολυ ωρα και χρημα θελει να γεμισει το τεποζιτο με βενζινη παρα να το βγαλεισ αυτο το κοφτη.....


    Θες αμαξι που να χει τα 0-100 σε 2,7 sec???Και τελικη 345???Τι το θες στον δρομο??Να το κανεις τι???

    Παρτο αλλα παρε και ενα τρειλερ αφου εχεια λευτα και βαλε το στην πιστα....



    Η κανε ενα διπλωμα για supercars η δεν ξερω γω κατι σκεφτειτε ρε αχρηστοι που βαζετε τους νομους και να το κυκλοφορεισ....που τουλαχιστον οταν πασ με 350 και θες να φρεναρεις να μην πατασ το φρενο σαν να ναι κατσαριδα.....




    Δεν πατε να γ@μηθειτε ρε αχρηστοι που τα οριζετε αυτα???



    Ρε εδω στην Ιταλια τουλαχιστον απο παιδεια ειναι ολοι σωστοι.....

    Ενα τυχαιο πχ ειναι η φωτο παρακατω..

    Κοιτεξτε που σταματανε τα αμαξια σε σχεση με το κοκκινο με την διαβαση (γκρι γραμμεσ) και με το οριο που εχουν βαλει στον δρομο (μπλε γραμμεσ)

    Η μια μπλε γραμμη ειναι πιο πισω επειδη στριβει μετα ο δρομοσ.....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Χωρίς τίτλο.jpg 
Προβολές:	574 
Μέγεθος:	35,0 KB 
ID:	130015
    in in in in in in in ....... mpoooou!!!! (ma 50ari me apomonosi???xaxaxa)

  2. #2
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    και αλλος με πολιτισμικο σοκ.....
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

    Re: Γιατι?Αφου ειναι ''ευκολη'' η λυση

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
    .....
    ξεσπασε αγορι μου...


    ξεσπασε...

    :a47:

  4. #4
    Και αφού ξεσπάσεις, θύμισε μας τι μηχανάκια έχεις ρε suzukakia.....
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Τα ίδια είχα πάθει και εγώ όταν είχα έρθει από Αγγλία.Για 1 μήνα μου ανέβαινε η πίεση κάθε μέρα με αυτά που έβλεπα τόοοσα στραβά που ανά πάσα στιγμή μπορεί να οδηγήσουν σε ατύχημα...Μετά συνήθισα αλλά ποτέ δεν συμβιβάστηκα.Τον αδερφό μου τον χτύπησε αμάξι που οδηγός ήταν ένας 80+(ξεχασμένος από τον Χάρο) χωρίς ανανεωμένο δίπλωμα απλά περνώντας χωρίς καν να σταματήσει σε STOP!!!!!!!!! σε κεντρικότατη οδό της πόλης.Περιττό να πω πως 30 λεπτά μετά δεν είχε καταλάβει τι έγινε :a37: !!!Τρεις μήνες γύψο ο αδερφός μου, παρολίγον εγχείρηση και απόλυση από την δουλειά του.Φταίει βέβαια και ο κλάδος μας αλλά πρέπει να γίνονται πιο συχνές και ενδελεχείς εξετάσεις (όχι μόνο ιατρικές) από ανεξάρτητη αρχή και όχι από ιδιώτες ιατρούς στους ηλικιωμένους συμπολίτες μας.

  6. #6

    Re: Γιατι?Αφου ειναι ''ευκολη'' η λυση

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SUZUKAKIAΣ
    Το οτι ο καθενας ενω εχει χρημα και διπλωμα μπορει να παρει εναν πυραυλο (γιατι και οι μηχανες και τα ακριβα αμαξια πυραυλοι πλεον θεωρουνται εννοοντας υπερβολικα γρηγορα για δρομο) και να αρχισει να τρεχει απο δω και απο κει και να σκοτωνει αθοως τι ειναι?
    κανεις δεν ειναι αθωος...η θρησκεια μας λεει οτι γεννιομαστε αμαρτωλοι...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  7. #7
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Ελλαδα ρε

  8. #8
    Μόνο μην φέρνετε σαν παράδειγμα την Ιταλία και τους οδηγούς της. Είναι οι μόνοι που θεωρώ χειρότερους (σε συμπεριφορά, όχι σε ικανότητες) από τους Έλληνες.

    Μόλις σήμερα το πρωι λίγο πριν την Παναγίτσα στο Π Φάληρο μου πετάχτηκε από STOP, Lancia Phedra με Ιταλικά νούμερα...

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    ......

    Μόλις σήμερα το πρωι λίγο πριν την Παναγίτσα στο Π Φάληρο μου πετάχτηκε από STOP, Lancia Phedra με Ιταλικά νούμερα...

    θα ήταν Νότιος

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
    θα ήταν Νότιος
    Μάλλον από τη Magna Grecia....
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Μάλλον από τη Magna Grecia....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  12. #12
    Η οδηγική εμπειρία που έχω είναι από την Β. Ιταλία....

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  13. #13
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Μόνο μην φέρνετε σαν παράδειγμα την Ιταλία και τους οδηγούς της. Είναι οι μόνοι που θεωρώ χειρότερους (σε συμπεριφορά, όχι σε ικανότητες) από τους Έλληνες.

    Μόλις σήμερα το πρωι λίγο πριν την Παναγίτσα στο Π Φάληρο μου πετάχτηκε από STOP, Lancia Phedra με Ιταλικά νούμερα...
    Έλα ρε,έχω χρόνια να δω Phedra!

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
    Έλα ρε,έχω χρόνια να δω Phedra!
    Ε, άμα είναι έτσι ορίστε...




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	phedra_fari_oro_plus_200x100.jpg 
Προβολές:	362 
Μέγεθος:	13,4 KB 
ID:	130058

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  15. #15
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Και που να πας στην Αίγυπτο να δεις τη σημαίνει πειθαρχημένη οδήγηση.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 300
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2012, 22:01
  2. γιατι να ειναι τοσο δυσκολο?!
    από pianistas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2011, 21:05
  3. Γιατι Το Sex Ειναι Μια Αλλη Ιστορια...
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2006, 10:00
  4. Ειναι "ευκολη" η Λειβαδια ?
    από crs-k στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 165
    Τελευταίο μήνυμα: 17/01/2006, 16:06
  5. γιατι τα χωματερά είναι για τα μπάζα....
    από free rider στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2005, 18:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF