Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 27

Θέμα: Θελω γνωμες και ιδεες, συντροφια.

  1. #1

    Θελω γνωμες και ιδεες, συντροφια.

    Λογω υψους και χρησης μεγαλου μπαξτερ, αναγκαστικα να ψηλωσω σχεδον στο τερμα την μαμισια ζελατινα. Τωρα ειναι μια χαρα για μενα, αλλα μεταξυ ζελατινας και φωτων, παιζει ενα κενο με τρυπες, που με ψιλοχαλαει. Εχετε καμμια ιδεα να βαζα κατι εκει; Σκεφτομε απο λαστιχενιες ταπες, μεχρι προβολι, η κατι σε led Λευκο. Εχει μπει κανεις σε παρομοιο προβληματισμο; Θελω και σοβαρες αλλα και χαβαλετζιδικες γνωμες μια και το θεμα δεν ειναι και για θανατο.

  2. #2
    Παλαιο Μελος Το avatar του/της dimdoc
    Εγγραφή
    13/10/2005
    Μηνύματα
    166
    Σαρδελες για να προσκαλεσεις εξτρα επιβατες στο παρταλι σου. Με το πανηγυρι που θα γινει απο γατια θα κυκλοφορεις πηρηφανος ΚΑΙ με την εγκριση της φιλοζωικης


    ...ex 88 SS 600 GR

  3. #3
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Καλη αρχη καναμε. Θα μου το σκισετε κουφ@λες το θρεντακι.

  4. #4
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Κανα βιβλιο του λιακο δεν χωραει?Θα κλεισει τις τρυπες κι οταν θα εισαι συνεργειο θαχεις και κατι να περναει η ωρα.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  5. #5
    μωρέ με τις τρύπες κάτι θα βρούμε να κάνουμε, με τον Σαμαέλ πώς θα την παλέψουμε;;;

  6. #6
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Βάλε και μια φωτό, για να καταλαβαίνουμε και οι γυμνοί τί ακριβώς λές.
    Πώς είναι οι τρύπες, μέγεθος έτσι για να παίρνουμε και μια ιδέα.
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  7. #7
    Ειστε ωραιοι χαβαλεδες:rotflmao: Σας παω:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Τις φωτογραφιες τις εχει αναλαβει η γυναικα μου και εγω δεν τα καταφερνω καλα με το διαολομηχανημα. Με λιγη φαντασια θα καταλαβετε τι εννοω με τις τρυπες που φαινοντε απο την ανυψωση της ζελατινας. Βιβλιο του Λιακο, δεν χωραη να βαλω παντως. Που να χωρεσει τοση γνωση σε τοσο μικρο σημειο πανω σε ενα μηχανακι;

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της arisk
    Εγγραφή
    19/04/2007
    Μηνύματα
    171
    Καλύτερα να αλλάξεις τη μαμίσια με μια after market ψηλότερη.Δύσκολα θα ταιριάξεις κάτι στο συγκεκριμένο σημείο.

  9. #9
    Eχω μια νοοτροπια, να μην αλαζω πραγματα στην μηχανη αν δεν χαλασουν Εφ οσων κανω την δουλεια μου με την υπαρχουσα ζελατινα, δεν παιζει το σεναριο να την αλαξω. Το ιδιο παιζει με εξατμιση και αναρτησεις. Προτιμω να τα χωνω σε αναλωσιμα, μια και δεν περισευουν τα φραγκα.

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/05/2007
    Μηνύματα
    352
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Eχω μια νοοτροπια, να μην αλαζω πραγματα στην μηχανη αν δεν χαλασουν Εφ οσων κανω την δουλεια μου με την υπαρχουσα ζελατινα, δεν παιζει το σεναριο να την αλαξω. Το ιδιο παιζει με εξατμιση και αναρτησεις. Προτιμω να τα χωνω σε αναλωσιμα, μια και δεν περισευουν τα φραγκα.

    ΣΩΣΤΟΣ.και εγω αυτο κανω

  11. #11
    Εγώ αυτό έκανα.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	las1.jpg 
Προβολές:	182 
Μέγεθος:	40,4 KB 
ID:	130561
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  12. #12
    Ωπα!!! Καλη μαγκια. Αλενοβιδες, με; Τι ειναι αυτο; Που το βρηκες; Μονος σου το βαλες; Πες το με λιγα λογια καλε μου ρισπερτακο

  13. #13
    Τις τρυπες καλυψες με αλενοβιδες; Η εχεις βαλει και κανενα πλαστικο επανω; Δεν το εχω μπροστα μου να θυμαμαι;

  14. #14
    Vestroma, με λύπη μου αφαίρεσα τις σοβαρές απαντήσεις που σου έδωσαν κάποιοι συμφορουμίτες....


    Να στο μεταφέρω στις Γενικές, να δεις για πότε θα βρεθεί λύση στο πρόβλημα σου;
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #15
    Εχω τεραστια ευθυνη για τις απαντησεις που εσβησες. Εγω τους τσιγκλισα να απαντησουν οπως θελουν. Αν μπορεις και θελεις να το πας στις γενικες, καντο.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σκεφτομαι να αγορασω ενα εντουρακι και θελω γνωμες
    από Xrider στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2012, 15:45
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2005, 14:36
  3. Απαντήσεις: 78
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2005, 17:56
  4. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2005, 21:15
  5. Θέλω γνώμες παιδιά!!!!
    από periklisk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 118
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2004, 22:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF