Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 57

Θέμα: latreua tis mhxanes ma mou skotwsan th filh

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2006
    Μηνύματα
    169
    Κοπελιά, αυτό που οφείλεις να κάνεις είναι είναι να χαρείς την ζωή 2 φορές. Μια για σένα και μία για την φίλη σου που δεν πρόλαβε.

  2. #17
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από onar
    αυτο που δεν εχω τωρα χωρις τη μηχανη...ειναι η δυνατοτητα να πατησω το γκαζι στην ευθεια να μην το αφησω ουτε στη στροφη να το φτανω στα ακρα...να παιρνω το μηχανακι R1 ktm cbr οτι μηχανακι και να ναι και να τρεχω για την παρτι μου...
    Μη βαζετε γυναικες πανω στις μηχανες αυτες ειναι για ενα ατομο...
    Αν φαμε το κεφαλι μας να ναι μονο το δικο μας.
    Ειμαι σιγουρη οτι θα παρω μηχανη κ θα την παταω.μ τωρα δεν ειμαι ετοιμη ακομα...


    Να μην παρεις μηχανη, τουλαχιστον με τη λογικη που εχεις τωρα.Το φταιξιμο δεν ειναι σιγουρα δικο σου και σε καμια περιπτωσηδεν ξερεις τι θα γινοταν αν ησουν εσυ πανω σε αυτο το μηχανακι.Μη το παιδευεις αδικα το μυαλο σου.Κανε κατι για να ανανεωθεις και σιγουρα μην παρεις μηχανη.Δοκιμασε να ασχοληθεις με τις σπουδες σου η να πας κανα ταξιδι για να αλλαξεις παραστασεις, να πας καπου που να μην εχει σχεση με Ελλαδα,δες αλλες εικονες που θα σε βοηθησουν να δεις απο αλλη οπτικη γωνια αυτο που βιωνεις τωρα τοσο εντονα.

    Κανε κατι τελειως διαφορετικο απ'αυτα που κανεις τωρα, για το καλο και το δικο σου αλλα και των ανθρωπων που σε αγαπανε...

  3. #18
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/05/2008
    Μηνύματα
    9
    παντως πρεπει να πω κατι ...εχω ενα φιλο ο οποιος ειναι κολλιμενος με αυτο εδω το σαιτ...δεν ειχα ασχοληθει και δε μπορουσα να καταλαβω γιατι..
    προχ8ες με εβαλε να διαβασω κατι που χε γραψει καποιος...κατι που χε περασει... τοτε καταλαβα οτι για να ξεπερασω αυτο που με ποναει πρεπει να το συζητησω και εγω ετσι οπως εκανε και εκεινος ο αγνωστος..
    σε ευχαριστω μανο μπορει να μη φανταζεσαι πως με βοη8ησες ετσι απλα...
    παιδια ειστε υπεροχοι

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnnyestia
    Κοπελιά, αυτό που οφείλεις να κάνεις είναι είναι να χαρείς την ζωή 2 φορές. Μια για σένα και μία για την φίλη σου που δεν πρόλαβε.

    Αυτο που λεει ο φιλος ειναι ακριβως αυτο που θα πρεπει να κανεις στην ζωη σου απο δω και περα...Ζησε την καθε σου στιγμη σαν να ειναι η τελευταια...

  5. #20
    Αμα εισαι τοσο χαλια οσο λες ισως η βοηθεια μας και η συμβουλες μας να μην ειναι αρκετες παρα τον οποιο αντικτυπο εχουν τα λογια μας σε εσενα...

    Το μονο σιγουρο ειναι οτι η ευθυνη δεν ειναι δικη σου και φυσικα δεν ειναι της μηχανης....Απο εκει και περα εαν δεν εχεις που αλλου να τα πεις ισως ειναι καλυτερα και πιο σιγουρη λυση να απευθυνθεις σε καποιον ειδικο....

    Εγω εχω ανησυχησει απο αυτα που διαβαζω και επειδη εχω ζησει παρομοια κατασταση στο παρελθον η οποια δεν βγηκε σε καλο το καλυτερο που εχω να πω ειναι αυτο....

  6. #21
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    363
    Αρχικά δημιουργήθηκε από onar
    παντως πρεπει να πω κατι ...εχω ενα φιλο ο οποιος ειναι κολλιμενος με αυτο εδω το σαιτ...δεν ειχα ασχοληθει και δε μπορουσα να καταλαβω γιατι..
    προχ8ες με εβαλε να διαβασω κατι που χε γραψει καποιος...κατι που χε περασει... τοτε καταλαβα οτι για να ξεπερασω αυτο που με ποναει πρεπει να το συζητησω και εγω ετσι οπως εκανε και εκεινος ο αγνωστος..
    σε ευχαριστω μανο μπορει να μη φανταζεσαι πως με βοη8ησες ετσι απλα...
    παιδια ειστε υπεροχοι
    Που να γραφτείς και στο sportriding.gr .... εκεί να δεις φόρουμ !
    www.clubcsl.com

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Προσπαθησε με οποιοδηποτε τροπο να ξεμπλεξεις το "κουβαρι" που εχεις μεσα στο μυαλό σου!

    Δε ξερω σε τι ηλικια εισαι αλλα βρες την ωριμοτητα και προσπαθησε να τα καταφερεις!


  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Προσπαθησε με οποιοδηποτε τροπο να ξεμπλεξεις το "κουβαρι" που εχεις μεσα στο μυαλό σου!

    Δε ξερω σε τι ηλικια εισαι αλλα βρες την ωριμοτητα και προσπαθησε να τα καταφερεις!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από onar
    Prin duo xronia to augousto kai enw egw hmou pia sxedon 17 xronwn

    18.5 - 19......

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της xaris_sm
    Εγγραφή
    09/09/2004
    Μηνύματα
    202
    υπομονη μικρουλα...η ζωη ειναι δυσκολη γεματη δυσαρεστες στιγμες...ο χρονος ειναι γιατρος!


  10. #25
    οχι μονο ο χρονος ειναι γιατρος... αλλα αργοτερα και σαν περασουν τα χρονια, τοτε που θα γυρνας το κεφαλι κοιτωντας τον ουρανο....δεν θα ειναι πια ο πονος που θα θυμασαι αλλα η σκεψη πως αυτος ο αγγελος ειναι καπου εκει ψηλα και σε συντροφευει σε καθε σου βημα οπως συντροφευουν καθε εναν απο μας ολοι οι αγγελοι που καποτε ειχαμε διπλα μας...

    κουραγιο και υπομονη
    r u talking to me?....who the F@ck r u?

  11. #26
    και κατι ακομα καλη μου,
    ενα ξαδελφακι μου εχασε ολη την οικογενεια του (μανα πατερα και αδελφο) σε ατυχημα με αυτοκινητο (εσκασε πανω τους αλλο αυτοκινητο/μεθυσμενος) ενω κανονικα θα ηταν μεσα και αυτος (τελευταια στιγμη πηγε με την μηχανη ενος φιλου).
    ειρωνεια....
    ακριβως το αντιθετο...
    ομως κανεις δεν κατηγορησε το αυτοκινητο...τον θειο που οδηγουσε,και φυσικα τον ξαδελφο που δεν μπηκε και αυτος στο αυτοκινητο...
    με τον μεθυσμενο τα εχουμε και ακομα τραβιομαστε δικαστικως...


    πιστευω να καταλαβαινεις λοιπον οτι ειναι λαθος και δεν πρεπει να φορτωνεις με ενοχες την συνειδηση σου...
    r u talking to me?....who the F@ck r u?

  12. #27
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    h zoh synexizete de ftais esy kapote poy tha exeis perissoteres empeiries apo thn zoh tha to katalaveis.
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    μην κατηγορεις τις μηχανες
    μην κατηγορεις τον εαυτο σου
    μην κατηγορεις την κοπελα (νεαρο ηλικιας)
    μην κατηγορεις ουτε καν αυτον που ειχε πιει (αυτοι που πινουν δεν μπορουν καλα καλα να περπατησουν ποσο μαλλον να οδηγησουν και ποσο ακομα να αποκτησουν συναισθηση του τι μπορει να παθει ο συνεπιβατης τους)


    εν ολιγοις ΜΗΝ κατηγορεις κανεναν. Δεν αξιζει να αναλωνεσαι σε τετοιες σκεψεις. Εγινε γιατι ετσι ηταν γραφτο να γινει.

    πολλες αποψεις ακουστηκαν αλλα εγω θα συμμεριστω αυτους που ειπαν να ασχοληθεις με τις σπουδες σου ή την δουλεια σου (εργασιοθεραπεια), να κανεις πραγματα που δεν θα σου θυμιζουν το παρελθον και ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ. μια για σενα και μια αλλη για την αδικοχαμενη φιλη σου.

    ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος.

    να εισαι καλα και καλως ηρθες.

  14. #29
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Καλώς ήλθες, κοπελιά.

    Νομίζω οτι είμαι ο τελευταίος για να σου δώσω συμβουλές...αλλά θά'θελα να κάνω μια διαπίστωση: έχω την αίσθηση οτι ΑΔΙΚΕΙΣ τον εαυτό σου, και θα πρέπει να αναρωτηθείς αν πράγματι το ΑΞΙΖΕΙΣ αυτό...

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mixalakis
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    391
    Αρχικά δημιουργήθηκε από onar
    Μη βαζετε γυναικες πανω στις μηχανες αυτες ειναι για ενα ατομο...
    Αν φαμε το κεφαλι μας να ναι μονο το δικο μας.
    Ειμαι σιγουρη οτι θα παρω μηχανη κ θα την παταω.μ τωρα δεν ειμαι ετοιμη ακομα...
    Οι μηχανές δεν είναι για ένα άτομο!

    Έχω κάνει πολλά ταξίδια με συνεπιβάτη και μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω με την κοπέλα μου με τη μηχανή.

    Αυτό που χρειάζεται είναι σωστός εξοπλισμός, συνετή και προσεκτική οδήγηση και κατάλληλη φροντίδα της μοτοσυκλέτας ώστε να είναι πάντα σε άριστη κατάσταση.

    Σε αυτό το φόρουμ (αλλά και σε άλλα) αυτές οι αρχές είναι σεβαστές από την πλειοψηφία και με βάση αυτές ορίζω και εγώ τον μηχανόβιο.

    Αν κάποιοι είναι ανεγκέφαλοι και θέλουν να κάνουν φιγούρα οδηγώντας χωρίς κράνος μεθυσμένοι και νομίζοντας ότι οι δημόσιοι δρόμοι είναι πίστες, τότε μην κατηγορείς την μοτοσυκλέτα.

    Ναι είναι πιο επικίνδυνη από το αυτοκίνητο, αλλά όχι ότι όσοι την καβαλάνε είναι μελλοθάνατοι.
    Αν ένιωθα έτσι δεν θα ξανανέβαινα ποτέ μου.

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. latreuw tis mhxanes !!!!!!!!! epitelous kai pali...
    από onar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2011, 10:37
  2. ti mixanaki mou protinete?
    από notakos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2007, 21:12
  3. 2 foto pou mou aresan kai eipa na tis postaro...
    από Spike στο forum KTM
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2006, 11:13
  4. Ena k4 ma ti k4 !!
    από johnpagr στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2005, 18:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF