Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 43

Θέμα: Απαραδεκτη Συμπεριφορα Συμforumιστων

  1. #1
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Απαραδεκτη Συμπεριφορα Συμforumιστων


    Το Παράπονο Μου

    Κάποιοι έχουν μάλλον ξεχάσει το πώς νιώσανε την πρώτη φορά που είχανε βρεθεί με άλλα «μέλη» του Moto.gr, και τελικά τώρα που «παλαιώσανε» δεν «προσπαθούν» και πολύ να «έρθουν σε επαφή» με νέα άτομα.

    Ντροπή. Και ας παρεξηγηθώ!!!

    Από τότε που γνωρίζω τον εαυτό μου, πάντα κάνω προσπάθειες να μην νιώσουν, τα νέα άτομα στην παρέα, άβολα και γι’ αυτό πάω από «παρεούλα» σε «παρεούλα» για να μπορέσω να μιλήσω, να γνωρίσω και να νιώσουν καλύτερα όσοι δεν μας γνωρίζουν. Ξεχάσανε μερικοί το ότι υπήρξανε «νεοφερμένοι». Σκεφτείτε μόνο το πώς θα νιώθατε εσείς, αν «εμείς οι παλαιοί» καθόμασταν στην γωνιά μας και μιλάγαμε μόνο με τους «γνωστούς» μας. Δεν θα ήτανε καθόλου ευχάριστο.

    Όσοι καταλάβανε .. καταλάβανε, για τους υπόλοιπους .. σόρρυ αλλά ..

    Ντροπή, και πάλι Ντροπή!!!

    Τζίμης
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  2. #2
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους !

    Χτες εφτασα στο Δελεαρ με την Τουλα κατα τις 8:30.
    Εκει ηταν ο Τζιμακος (jimbar), ο Χρηστος (οra_nhhil) απο την Πατρα και ο Αντρεας ενας φιλος του Τζιμακου που τον εχω ξαναδει αλλη μια φορα.
    Μιλαγα με τα παιδια και κυριως με τον Χρηστο που τον εβλεπα για πρωτη φορα και ειχα πολλα να τον ρωτησω μιας και "βλεπομαστε" σχεδον καημερινα στο forum.

    Σε λιγο ηρθε αλλη μια παρεα, φιλοι του Τζιμακου (ο Γιωργος και ο Αντρεας), που με την σειρα τους φεραν μαζι τους αλλα δυο παιδια την Βαγια και τον ??? (δεν θυμαμαι το ονομα του παιδιου).
    Κατσανε στα αριστερα μου και η συζητηση συνεχιστηκε μεχρι που αρχισαν να καταφτανουν κι αλλοι.

    Οταν ηρθε ο Χρηστος (tai) με την γυναικα του, την Ματινα, ΔΕΝ υπηρχε χωρος να κατσουν προς τα αριστερα μου και το τραπεζι μεγαλωσε προς τα δεξια.

    Κατοπιν ο Αντρεας (ancogsxr), ο Γιωργος (idi) και ο Χρηστος (free rider) κατσανε και αυτοι προς τα δεξια μιας και μονο προς αυτην την κατευθυνση μπορουσαμε να επεκταθουμε.

    Το ιδιο και οταν κατευθασαν ο Θοδωρας (tdaf) με την γυναικα του την Ευη, ο κουμπαρος του ο Βασιλης (bmour) και ο Γιαννης (sas).

    Αργοτερα ο Δημητρης (fire) βρηκε ενα χωρο καπου αναμεσα στο αριστερο κομματι, ενω Σταυρος (katanas) και ο Σταθης (hornet) στριμωχτηκαν καπου στο δεξι κομματι.

    Αλλο ενα ζευγαρι, φιλοι του Τζιμακου, που δεν ξερω τα ονοματα τους, επεκτειναν το τραπεζι προς τα αριστερα μιας και απο τα δεξια πλεον ΔΕΝ υπηρχε δυνατοτητα επεκτασης, ενω απο τα αριστερα, ειχαν φυγει αυτοι που καθοντουσαν στο διπλανο τραπεζι.

    Προς τα αριστερα επισης εκατσε και ο Αρης (x-rider), που ηρθε πιο αργα.

    Αυτος ηταν ο "χαρτης" του τραπεζιου, οπως εγινε εκ των πραγματων.

    Ο Τζιμακος εξεφρασε λοιπον ενα παραπονο τοτε, οτι ΔΕΝ παιζουμε τους καινουργιους.
    Του απαντησα και τοτε οτι δεν γινεται να συζητησεις σε ενα τραπεζι 10 μετρων με ολους.
    Ειπε οτι τους ξεχωρησαμε, ενω η "τοποθετηση" εγινε τυχαια.
    Τα επανελαβε 2-3 φορες και μας εκανε να αισθανομαστε ασχημα, λεγοντας π.χ. οτι "δεν θυμαστε την πρωτη φορα την δικη σας" και αλλα τετοια ...


    Λοιπον Τζιμακο ...

    Ξεχνας μερικα πραγματα ...

    Αυτος που ερχεται για πρωτη φορα σε μια παρεα εχει και την ευθυνη να γνωριστει με την παρεα.

    Η "πρωτη φορα" η δικη μας ΔΕΝ ηταν στην πραγματικοτητα πρωτη φορα, μιας και ηδη ειχαμε συζητησει πολλες φορες μεσα απο το forum.

    Ο χρονος του καθενος μας ΔΕΝ ειναι απεριοριστος. Βρεθηκαμε να συζητησουμε με φιλους και γνωστους που ειχαμε πολλα πραγματα να πουμε μεσα στις 2-3 ωρες αυτες.
    Δεν θα ειχαμε καμμια αντιρηση να συμμετεχουν στην κουβεντα και οι φιλοι σου, αλλα ηταν εκ των πραγματων (τουλαχιστον) δυσκολο.

    Τα παιδια αυτα ΔΕΝ γραφουν στο moto.gr! Που σημαινει ΔΕΝ ξεραμε απολυτως ΤΙΠΟΤΑ γι' αυτους. Προσπαθησαμε ομως (τουλαχιστον στην αρχη πριν αλλαξω θεση με τον Γιωργο, εγω) σε καποιο βαθμο να συζητησουμε.
    Αλλα η συζητηση σε μια παρεα δεν γινεται με το να δινει καποιος Προεδρας τον λογο σε καποιον. Ερχεται μονη της, αυθορμητα.
    Ειναι λοιπον πολυ λογικο να κανω πλακα με αυτους που ηξερα καλυτερα.


    Ας εχουν υπομονη οι φιλοι σου ...
    Μετα απο 2-3 συναντησεις θα εχουν γνωριστει καλυτερα και θα συμμετεχουν πιο ενεργα ...


    Μη μας βαζεις χερι γι' αυτο ρε Τζιμακο ...
    Δεν ειναι σωστο!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  3. #3
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους !

    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Χτες εφτασα στο Δελεαρ με την Τουλα κατα τις 8:30.
    Εκει ηταν ο Τζιμακος (jimbar), ο Χρηστος (οra_nhhil) απο την Πατρα και ο Αντρεας ενας φιλος του Τζιμακου που τον εχω ξαναδει αλλη μια φορα.
    Μιλαγα με τα παιδια και κυριως με τον Χρηστο που τον εβλεπα για πρωτη φορα και ειχα πολλα να τον ρωτησω μιας και "βλεπομαστε" σχεδον καημερινα στο forum.


    Μη μας βαζεις χερι γι' αυτο ρε Τζιμακο ...
    Δεν ειναι σωστο!
    ante mori esi
    pou mono gia ton psilo exis matia ke trexis pasi 8isia na katsis dipla tou na pis ta dika sas
    lisara:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    xosta jimi min masas
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  4. #4
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: Re: Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους !

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ante mori esi
    pou mono gia ton psilo exis matia ke trexis pasi 8isia na katsis dipla tou na pis ta dika sas
    lisara:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    xosta jimi min masas
    Τον ψηλο εγω θα τον κανω εντουρα !!!

    Χωρια που αλλος ενας στριτας ειναι ετοιμος ...
    Χτες δηλωσε κατηγορηματικα οτι θα πεταξει το ΚαΤαΝα του και θα παρει Αφρικα !!!

    :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  5. #5
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Re: Re: Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους !

    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Τον ψηλο εγω θα τον κανω εντουρα !!!

    Χωρια που αλλος ενας στριτας ειναι ετοιμος ...
    Χτες δηλωσε κατηγορηματικα οτι θα πεταξει το ΚαΤαΝα του και θα παρει Αφρικα !!!

    :rotflmao:
    sovara o stavros 8a gini dikos mas?
    re min distixisi to palikari exi sini8isi sta pola xiliometra min tou kakofani...
    :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  6. #6
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: Απαραδεκτη Συμπεριφορα Συμforumιστων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

    Το Παράπονο Μου

    ....................

    Ντροπή, και πάλι Ντροπή!!!

    Τζίμης

    Επιπλεον ....

    Περαν των γεγονοτων που παρεθεσα εγω, θα ηθελα να επικαλεστω και τις μαρτυριες, ολων των μελων που παραβρεθηκαν, τοσο για το αν εχω διαστρεβλωσει (πραγμα που σε καποιο βαθμο κανεις εσυ) ή οχι τα γεγονοτα, οσο και για να παραθεσουν την δικη τους αποψη!
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  7. #7
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: Re: Re: Re: Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους !

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    sovara o stavros 8a gini dikos mas?
    re min distixisi to palikari exi sini8isi sta pola xiliometra min tou kakofani...
    :rotflmao:

    Μπαααα ...

    Εχει καταληξει στο οτι θελει μια μηχανη που να τα κανει ΟΛΑ !!!

    Ειναι πολυ λογικο παληκαρι !!!

    :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  8. #8
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Re: Απαραδεκτη Συμπεριφορα Συμforumιστων

    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Επιπλεον ....

    Περαν των γεγονοτων που παρεθεσα εγω, θα ηθελα να επικαλεστω και τις μαρτυριες, ολων των μελων που παραβρεθηκαν, τοσο για το αν εχω διαστρεβλωσει (πραγμα που σε καποιο βαθμο κανεις εσυ) ή οχι τα γεγονοτα, οσο και για να παραθεσουν την δικη τους αποψη!
    ka8iste kirie martis
    ton logo exi i enagousa


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #9
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Re: Re: Re: Re: Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους !

    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Μπαααα ...

    Εχει καταληξει στο οτι θελει μια μηχανη που να τα κανει ΟΛΑ !!!

    Ειναι πολυ λογικο παληκαρι !!!

    :rotflmao:
    o psilos logiko palikari?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  10. #10
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους !

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    o psilos logiko palikari?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Για τον Σταυρακη λεω ρε χαμενε ...

    :rotflmao:


    ΔΕΝ θα ελεγα τετοια μαλακια για τον ψηλο ...

    :rotflmao: :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  11. #11
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ΘΕΛΩ

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΓΚΕΙΛΩ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ 2 ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΙΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ...ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ..

    ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΛΥΝΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΚΕΙ ΤΟΝ CRS-K ΜΕ ΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΤΗΡΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ..ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ..
    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ..
    ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ..
    ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΚΡΕΜΑΣΕΙ Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΙΧΙΧΙΧ ΚΑΙ ΧΑΧΧΑΧΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΜΑΖΕΜΑ ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΙ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ!

    ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΔΙΩΞΑΝΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ!

    ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΕΚΕΙ 2 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ...[ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΠΛΕΝΟΥΝΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΑΦΡΟ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΡΙΞΑΝΕ ΜΟΝΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ..]
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ.. ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΡΧΑΙΟΣ Ο CRS-K ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ...
    ΑΠΟ ΣΥΓΚΡΟΥ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΠ@#$@$Α!!!

  12. #12
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    Re: Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους !

    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Μη μας βαζεις χερι γι' αυτο ρε Τζιμακο ...
    Δεν ειναι σωστο!
    Χρήστο και λοιποί .. καλημέρα.

    Όπως θα είδες ΔΕΝ ανέφερα ονόματα. Τιμή σου που εξέφρασες την άποψή σου.
    Το ότι οι «νέοι» δεν ήρθαν να σας «γνωρίσουν» είναι πιστεύω πολύ λογικό, διότι και εσύ την πρώτη φόρα δεν πήγαινες πέρα δώθε, διότι ήσασταν και λιγότεροι, αν θυμάμαι καλά.

    Κάποια στιγμή, εξέφρασα το εξής παράπονο: είπα λοιπόν ότι θα έπρεπε να ήτανε ένα «παλαιός» και ένας ανάμεσα από δύο «νέους» για να μπορεί να γίνετε κουβέντα. Μάλλον αυτό δεν το άκουσες.

    Όσο για την «πρώτη φορά» που αναφέρεις θα σου πω μόνο αυτό. Όλοι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ! Όπως για παράδειγμα ο Γιώργος, ο Αντρέας, ο γιός του ο Άρης, όπως και ο Μανόλης που ήρθε πιο μετά. Άρα, κατά συνέπεια, ΔΕΝ μπορούν να έχουν την «πρώτη τους επαφή» όπως εσύ μέσω του PC. Άλλωστε για την κουβέντα με τον Nihil μπορώ να την καταλάβω μιας και το παιδί, λόγο απόστασης, πραγματικά δεν μπορεί να παρευρεθεί στο καφέ, αλλά για τους υπόλοιπους; Δεν θα μπορούσατε να τα πείτε εντός Forum όπως καλή ώρα εμείς τώρα;

    Η κουβέντα, μπορεί να έρχεται αυθόρμητα όπως λες, αλλά αυτό εξαρτάται και από το άτομο. Μπορεί ο άλλος, για Χ,Ψ λόγους να ντραπεί να μιλήσει εξ αρχής μήπως και παρεξηγηθεί. Εσύ θέλεις να πεις ότι από την πρώτη φορά μίλησες σε όλους; Δεν ήσουν και λίγο «κουμπωμένος»;

    Και ΔΕΝ «βάζω χέρι» σε κανέναν. Δεν αναφέρθηκε κανείς .. Όσο για την διαστρέβλωση της όλης υπόθεσης, νομίζω φίλε Χρήστο, ότι δεν υφίσταται τέτοιο θέμα. Όποιος ήτανε .. είδε.

    Αν σε κάποιο σημείο νομίζεις ότι λέω ψέματα η, τραγικποιώ κάποια πράγματα, τότε φίλε μου δέξου την ταπεινή μου συγνώμη.

    Απλά η δική μου άποψη είναι.. Αν ήθελα να θίξω άτομα θα τους είχα ονομάσει, πράγμα που δεν έκανα. Ήθελα με το παράπονό μου να συλλογιστούν μερικοί μερικές συμπεριφορές.

    Τίποτε παραπάνω, τίποτε λιγότερο ..
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  13. #13
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους !

    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Για τον Σταυρακη λεω ρε χαμενε ...

    :rotflmao:


    ΔΕΝ θα ελεγα τετοια μαλακια για τον ψηλο ...

    :rotflmao: :rotflmao:
    ante na xa8is leo ke ego....
    :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  14. #14
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: ΘΕΛΩ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΓΚΕΙΛΩ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ 2 ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΙΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΘΑΝΑΣΗ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ...ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ..

    ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΛΥΝΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΚΕΙ ΤΟΝ CRS-K ΜΕ ΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΤΗΡΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ..ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ..
    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ..
    ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ..
    ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΚΡΕΜΑΣΕΙ Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΧΙΧΙΧΙΧ ΚΑΙ ΧΑΧΧΑΧΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΜΑΖΕΜΑ ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΙ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ!

    ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΔΙΩΞΑΝΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ!

    ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΕΚΕΙ 2 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΛΕΥΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ...[ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΠΛΕΝΟΥΝΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΑΦΡΟ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΡΙΞΑΝΕ ΜΟΝΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ..]
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ.. ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΡΧΑΙΟΣ Ο CRS-K ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ...
    ΑΠΟ ΣΥΓΚΡΟΥ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΠ@#$@$Α!!!


    ΤΙ ΜΑΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!


  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fire
    Εγγραφή
    08/09/2004
    Μηνύματα
    138
    ειμαι πολυ καινουργιος ακομη και εχω παρεβρεθει στις 2 τελευταιες συναντησεις αλλα ακριβως γι'αυτον το λογο μπορω να αναφερθω σχετικα με την συμπεριφορα στους νεους...ουδεποτε ενιωσα αυτη την συμπεριφορα που αναφερεται, περι συγκεκριμενων "παρεων" και περι αδιαφοριας στους νεους.εγω ειδα απο ολους ενα χαμογελο και καλη διαθεση..οπως αναφερει ο crs-k το σκηνικο ηταν ακριβως ετσι και σε ενα μεγαλο τραπεζι ηταν δυσκολο...εγω πηρα ενα καρεκλακι και χωθηκα στην μεση ακριβως για να μπορω να ακουω και να συμμετασχω στην συζητηση...οταν μαλιστα καποιοι εφυγαν καποιοι τα παιδια με καλεσαν διπλα τους..ετσι ειναι τα πραγματα..
    silver fazer '00 :smilea:

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαράδεκτη συμπεριφορά...
    από prezakis στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 02/09/2009, 12:51
  2. Οδική συμπεριφορά πεζών
    από anf125 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 08/05/2006, 05:38
  3. Συμπεριφορά οδηγών αυτοκινήτων
    από angels_gr στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2005, 22:02
  4. Περιεργη συμπεριφορά
    από jp79 στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 07/07/2005, 14:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF