Σελίδα 1 από 11 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 154

Θέμα: τρισάθλιο συγκριτικό ΜΟΤΟ στα ον-οφ 650 / 800 με θύμα το V-Strom ...

  1. #1
    Breva 1100 Το avatar του/της Bil
    Εγγραφή
    07/11/2005
    Μηνύματα
    555

    Thumbs down τρισάθλιο συγκριτικό ΜΟΤΟ στα ον-οφ 650 / 800 με θύμα το V-Strom ...

    Με το ζόρι ρε π...τη μου να είναι πρώτο το F650 !!!;;;;;;;

    Όλο το άρθρο είναι για τον π...σο αλλά εκείνο το αμίμητο οτι τους "αναγκάζουν" να αποδεχτούν το V-Strom ως καλό, οι πωλήσεις του ,.... μα τι βλακεία θέε μου !!! Ναι ρε είμαστε χαζοί εμείς που το διαλέξαμε και άλλοι χιλιάδες που θα το αγοράσουν και είστε έςξυπνοι εσείς που μας προτείνετε πρώτο μηχανάκι με μονό δισκόφρενο και τιμή εκκίνησης τα 7900 !!! Ασταδιαλα !

    Vestromma που είσαι εεεεεεεεεε !!!!

  2. #2
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100

    Re: τρισάθλιο συγκριτικό ΜΟΤΟ στα ον-οφ 650 / 800 με θύμα το V-Strom ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
    Με το ζόρι ρε π...τη μου να είναι πρώτο το F650 !!!;;;;;;;

    Όλο το άρθρο είναι για τον π...σο αλλά εκείνο το αμίμητο οτι τους "αναγκάζουν" να αποδεχτούν το V-Strom ως καλό, οι πωλήσεις του ,.... μα τι βλακεία θέε μου !!! Ναι ρε είμαστε χαζοί εμείς που το διαλέξαμε και άλλοι χιλιάδες που θα το αγοράσουν και είστε έςξυπνοι εσείς που μας προτείνετε πρώτο μηχανάκι με μονό δισκόφρενο και τιμή εκκίνησης τα 7900 !!! Ασταδιαλα !

    Vestromma που είσαι εεεεεεεεεε !!!!
    Δηλ ... Επειδη εχει διπλο δισκοφρενο το V-Strom επρεπε να βγει καλυτερο..???

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2008
    Μηνύματα
    159
    ΑΡΧΟΝΤΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ F800.ΔΕΝ
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ

  4. #4
    Τα περιοδικά τη δουλειά τους κάνουν.Οτι είναι να γράψουν θα το γράψουν.Η πραγματικότητα όμως δείχνει ΤΙ θέλει αυτός που πληρώνει και ΤΙ προτιμάει.Και προτιμάει V strom.

  5. #5
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918

    Re: τρισάθλιο συγκριτικό ΜΟΤΟ στα ον-οφ 650 / 800 με θύμα το V-Strom ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
    Με το ζόρι ρε π...τη μου να είναι πρώτο το F650 !!!;;;;;;;

    Όλο το άρθρο είναι για τον π...σο αλλά εκείνο το αμίμητο οτι τους "αναγκάζουν" να αποδεχτούν το V-Strom ως καλό, οι πωλήσεις του ,.... μα τι βλακεία θέε μου !!! Ναι ρε είμαστε χαζοί εμείς που το διαλέξαμε και άλλοι χιλιάδες που θα το αγοράσουν και είστε έςξυπνοι εσείς που μας προτείνετε πρώτο μηχανάκι με μονό δισκόφρενο και τιμή εκκίνησης τα 7900 !!! Ασταδιαλα !

    Vestromma που είσαι εεεεεεεεεε !!!!
    Φιλε μια ερωτηση μονο, αλλα σε παρακαλω να απαντησεις ειλικρινα....

    εχεις οδηγησει το μηχανακι που δεν θα επρεπε σε καμια περιπτωση να βγει πρωτο κατα την δικη σου κριση;

  6. #6
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    άντε πάλι.....

    λές και σας κατακρίνουν ή προσβάλλουν για την επιλογή σας βρε παιδια.....



    οκ ειναι κάπως υπερβολικα ''περιγραφηκοι '' στις αναφορες τους στο vstrom αλλα δεν αποκομισα την αισθηση οτι το κακολογουν....but thats just me. ισα ισα που, ειδικα σε οτι αφορα το τουρισμο, επαινουν τις δυνατοτητες του.

    τεσπα το ρεζουμε ειναι...Αφου γουσταρετε τις μηχανες που καβαλατε τι σας νοιαζει τι λεει ενα περιοδικο????
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2008
    Μηνύματα
    159
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ DIV400

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    254
    Να πω την αληθεια και εμενα μου φανηκαν καποια κομματακια υπερβολικα! (εχω strom)
    πχ αναφερει οτι και καλα το περιμενανε στην κινηση!!Κολλαει το strom και δεν κολλανε τα παρομοια;

    Δεν ξερω, προφανως αυτος ειναι ο ανταγωνισμος και ισως επιτηδες καπου υπερβαλλουν. Καινουργια μοντελα τα δυο, φρεσκο και το versys ε!το strom προφανως μειονεκτει.

    Οπως λενε και οι πιο πανω φιλοι, οι πωλησεις αλλα λενε...
    mustili

  9. #9
    Ρε μαγκες, δεν σας ειπα οτι το μοτο ειναι black list, μετα εην προηγουμενη πατατα με το τρανσαλπ; Αφου ειναι στημενη η δουλεια και φαινετε. Τι το περνετε και συγχιζεστε;
    Κανει μπαμ η πολιτικη τους για τα καινουρια μοντελα. Αν πουλησει κανενα απο αυτα που παρουσιαζουνε περισοτερο απο το βεστρομ, τοτε εγω θα ειμαι ο επομενος Παππας μετα τον Βενεδικτο.

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2008
    Μηνύματα
    159
    VESTROMA ΣΑΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ

  11. #11
    Mε σενα Σωτηρη, ειμαστε ειδη εδω μεσα 274ις, και ερχονται και αλλοι.
    Υπαρχει περιπτωση, τα εν λογω μοντελα να δουν εδω μεσα αντιστοιχο νουμερο;
    Καλως ηρθατε οι καινουριοι και μην μου συγχιζεστε.

  12. #12
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Επειδη ο φιλος που ανοιξε την συζητηση δεν απαντησε στο ερωτημα μου, απευθυνω την ερωτηση σε ολους τους κατοχους V-Strom...

    Απο ολα αυτα τα μηχανακια τα οποια πιστευετε οτι δεν θα επρεπε ουτε κατα διανοια να λογιζονται εστω ισαξια με το V-Strom, ποια εχετε οδηγησει;

    παρακαλω να ειστε ειλικρινεις, αλλωστε συζητηση κανουμε, δεν τσακωνομαστε (...ακομα )

  13. #13
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Ρε μαγκες, δεν σας ειπα οτι το μοτο ειναι black list, μετα εην προηγουμενη πατατα με το τρανσαλπ; Αφου ειναι στημενη η δουλεια και φαινετε. Τι το περνετε και συγχιζεστε;
    Κανει μπαμ η πολιτικη τους για τα καινουρια μοντελα. Αν πουλησει κανενα απο αυτα που παρουσιαζουνε περισοτερο απο το βεστρομ, τοτε εγω θα ειμαι ο επομενος Παππας μετα τον Βενεδικτο.

    συμφωνω και εγω οτι δυκολα καποια απο τα Versys, F650GS και Transalp700 θα πουλησει παραπανω απο το V-Strom...

    ...αλλα το θεμα μας ειναι πιο ειναι το καλυτερο και οχι πιο πουλαει περισσοτερο...

    και το Hyundai Accent γ@μει στις πωλησεις παντως.

  14. #14
    Ελ χυμαδορα, εισαι γνωστος προβοκατορας του φορουμ, αλλα θα σου απαντησω.
    Καλυτερο μηχανακι, ειναι αυτο που κανει τα περισοτερα πραγματα καλα, με τα λιγοτερα λευτα.
    Αυτο το μηχανακι εναι το βεστρομ.
    τωρα οταν λες αν τα εχουμε οδηγησει τα αλλα, τι υπαινισεσε;
    Οτι προσφερουν τιποτα εξωπραγματικες συγκινησεις;
    Ρε χυμαδορα, το βεστρομ ειναι τα Ιμαλαια και τα αλλα το Φιλοπαππου.:rotflmao:
    Και στην καλυτερη τιμη της αγορας. Ασε που και ολα την ιδια τιμη να ειχανε, παλι το βεστρομ θα ητανε καλυτερο.
    Γιατι; Διοτι ειναι σαν χιλιαρι με τιμη 650, και στο γκαζι και στο περπατημα.
    Πιος τυφλος δεν θελει το φως του;:rotflmao:

  15. #15
    λεφτχαντιτ Το avatar του/της doctor x
    Εγγραφή
    29/04/2007
    Μηνύματα
    380
    απλα!αν λεω αν το στρομ εκανε 9000 θα τ αγοραζατε?λεω τωρα....
    πρωταθλητης Ευρωπης

Σελίδα 1 από 11 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF