Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: ΚΑΝΟΥΡΓΙΟ V-strom Η΄ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ Transalp

  1. #1

    ΚΑΝΟΥΡΓΙΟ V-strom Η΄ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ Transalp

    γειας σας θα ήθελα την γνωμη σας για να αποφασίσω τι τελικά να πάρω , καινουργιο v-strom με 7200? περιπου ισως και λίγο παραπάνω ή μεταχειρισμένο TRANSALP 4000? απο ένα φίλο με 28.000 χιλ. και τις δύο μοτο. τις θεώρω πολυ κάλες και γιαυτο εχω πέσει σε σκεψη , οποίος έχει κάτι να πει για να αποφασίσω δεκτω

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    254
    Καινουργιο σιγουρα! Χρηση; Λεφτα ειμαστε οκ;
    mustili

  3. #3
    για το tansalp φτάνουν ,γιατι έχω και ένα άλλο που μάλλον θα φύγει αυτές τις μέρες, για v-strom θα βαλω και κάποιες δόσεις

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 33leon
    για το tansalp φτάνουν ,γιατι έχω και ένα άλλο που μάλλον θα φύγει αυτές τις μέρες, για v-strom θα βαλω και κάποιες δόσεις
    Α!Α!
    οσο για την χρήση σπιτι δουλία 35χιλ. και αν τυχει και κανένα ταξιδι μια φορα το χρόνο και αν

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    254
    Δεν ειμαι αμεροληπτος γιατι εχω στρομ, αλλα αν δεν την ψαχνεις για χωμα, θες ασφαλεια στην πολη και κανεις και ταξιδακι που και που παρτο και βαλε λιγες δοσεις.
    Αξιζει επισης αν ανεβαζεις συνεπιβατη, το λεει και το περιοδικο μοτο

    Χεστο το μεταχειρισμενο οτι και αν ειναι (με το συμπαθειο)

    mustili

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/10/2008
    Μηνύματα
    1
    1ον: πορεις να βρεις transalp πιο φτυνο εστω και στα ιδια χιλιομτρα (οχι απο εξω)
    2ον: Δεν πιστευω εκει στη Νάξο να το θές μονο για ασφαλτο
    3ον: Δεν μπορεις να συγρίνεις transalp μεταχειρισμενο του ? με v-strom καινουριο. Όλα είναι συνεργασία τσεπης και ευχαρίστησης

  7. #7
    Αν το θες για το νησι μονο, και αυστηρα ετσι οπως το περιγραφεις, θα σε ικανοποιησει ενα τρανσαλπ μεταχειρισμενο.
    Αν ζεις Αθηνα η σε καποια αλλη μεγαλη πολη σιγουρα το vstrom ειναι καλυτερη κινηση
    και να εισαι σιγουρος, πως το ταξιδι που υπολογιζεις μια φορα τον χρονο το συγκεκριμενο μηχανακι θα σε τραβηξει για πολλα περισοτερα ταξιδια και εκδρομες.
    Παντως εγω στη θεση σου, μιλαω παντα για το νησι, θα προτιμουσα το καινουριο τενερε αντι για καινουριο vstrom η μεταχειρισμενο τρανσαλπ.

  8. #8
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Transalp και ξερό ψωμί !!! Μόνο και μόνο το ότι δεν θα χρεωθείς πουθενά....μετράει!!!! Είναι πολλά τα λεφτά .

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.531
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Αν το θες για το νησι μονο, και αυστηρα ετσι οπως το περιγραφεις, θα σε ικανοποιησει ενα τρανσαλπ μεταχειρισμενο.
    Αν ζεις Αθηνα η σε καποια αλλη μεγαλη πολη σιγουρα το vstrom ειναι καλυτερη κινηση
    και να εισαι σιγουρος, πως το ταξιδι που υπολογιζεις μια φορα τον χρονο το συγκεκριμενο μηχανακι θα σε τραβηξει για πολλα περισοτερα ταξιδια και εκδρομες.
    Παντως εγω στη θεση σου, μιλαω παντα για το νησι, θα προτιμουσα το καινουριο τενερε αντι για καινουριο vstrom η μεταχειρισμενο τρανσαλπ.
    + 1000 (ολως περιεργως συμφωνω με τον κυριο)
    Quod me nutrit... me destruit.....

  10. #10
    Θα συμφωνησω με τους ανωτερω για μονοκυλινδρο 600αρι-650....

    Εχω σπιτι στην Ναξο και ξερω τους δρομους και τις αναγκες για εκει....

    Τα 2κυλινδρα ειναι πιο βαριια και δεν θα σου ροσφερουν κατι παραπανω στις φουρκετες του νησιου...

    Τενερε, BMW GS650, KLE...κατι τετοιο θελεις.

  11. #11
    φιλε μου το καλητερο ειναι να τα δοκιμασεις πρωτα και τα δυο για να εχεις γνωμη δικια σου...
    και δευτερον επειδη τα ειχα/εχω και τα δυο το τα ειναι για νησι και το vstrom πιο πολυ για εθνικη...τωρα χωμα δυσκολα και τα δυο....το v strom με τιποτα...
    ......''Only a Biker knows why a dog sticks his head out of a car window.'' ............
    "μοτοσυκλετα"..
    η μαγεια του μεγαλου ρισκου για ενα ονειρο που μονο εσυ βλεπεις......

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF