Σελίδα 17 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 7121314151617
Προβολή αποτελεσμάτων 241 έως 249 από 249

Θέμα: Glam 2 Iran... TO ANTΙΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ

  1. #241
    Έχω κανονίσει έξοδο και δεν μπορώ να ξεκολλήσω τη μούρη μου απ'την οθόνη!
    Για τέτοιο κόλλημα μιλάμε...!
    Uriah Heep

    ...και έχω διαβάσει μόνο τις 2 πρώτες σελίδες
    Ο γύρος του κόσμου με Vespa

  2. #242
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
    Hi guys!


    Τελευταία μέρα στην Καππαδοκκία...
    Τελευταία μέρα με τον Κώστα και τον Μάκη, γιατί από αύριο χωρίζουν οι δρόμοι μας. Αυτοί θα κατευθυνθούν δυτικά προς την Σμύρνη, κι εγώ με τον Θωμά προς την Constantinople...
    Τελευταία μέρα και για την μελέτη μου πάνω στις αντιδράσεις της βιοποικιλότητας ιδοκτητών BMW GS...

    Στη φωτό ο Uriah Heep χαλαρώνει στο δεντρόσπιτο-τσαγιερί-ναργιλερί παρέα με τον Θωμά. Από το μυαλό του περνούν κινηματογραφικά, όλες οι φάσεις αυτού του δύσκολου εγχειρήματος και σκέπτεται την χαρά του ανθρωπολόγου Δρα M. Hennenberg καθηγητού Ανθρωπολογίας στο Πανεπιστήμιο του Κέιπ Τάουν, μόλις πάρει στα χέρια του τις σημειώσεις και παρατηρήσεις του...

    Αν θυμάσθε...
    Συμμετέχοντες

    1. Κώστας (liberec)..........................................BMW 1200 GS Adventure
    2. Nώντας (Nontas).........................................BMW 1200 GS Adventure
    3. Μάκης (ΑΤΕΝΙΣΤΗΣ).....................................BMW 1200 GS Adventure
    4. Θωμάς (TOMASKTM).....................................BMW 1150 GS


    5.Βασίλης (Uriah Heep) Συνοδός, ειδικός ερευνητής-παρατηρητής της βιοποικιλότητας ιδιοκτητών BMW GS ........................................................Africa Twin 750
    :rotflmao: :a5: :a19:
    Ο γύρος του κόσμου με Vespa

  3. #243

    TO ANTΙΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΑΝΤΙΣΚΟΥΡΙΑΚΟ ΑΝΤΙΞΙΔΟΤΙΚΟ

    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ . ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ? ? ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ , ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ ......ΕΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΩΝ ΣΑΟΛΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΤΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΣΟΥΛΑΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΕΓΩ ΕΧΩ VESPA ΚΑΙ ΕΝΑ BMW ΠΑΡΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ VESPA ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΜΕ ΑΥΤΗΝ .........Η ΑΛΛΗ ΛΟΥΦΑΖΕΙ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΗ ΠΟΥ ΤΡΙΒΩ ΚΑΙ ΚΑΒΑΛΑΩ ΤΗΝ VESPARAAAAAA .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΞΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΖΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΑΝ , ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑΤΟ ΘΕΣΩ , ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΑΚΟΥΗ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΝΑ ΔΙΑΛΟΓΙΖΕΤΑΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΒΡΑΧΕΑ ΚΑΤΙ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΡΑΒΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΑΤΑΙΑ ΝΟΗΜΑ, ΝΑ ΤΡΩΕΙ , ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΟΛΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΑΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΔΥΟ ΦΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΝΑΡΕ ΤΟΝ ΙΜΑΜΗ ΝΑ ΠΙΩ ΤΑ ΤΣΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΘΩ ΜΕΣ ΣΤΑ ΠΑΖΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΒΡΩΜΑ , ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΤΟΠΙΟ ΚΑΦΕΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ..κ.α κ.α κ..α....ΤΟΤΕ ΠΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΕΙΡΩΝΕΙΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΕΣ ΧΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΕΣ ΜΕ ΜΕΡΙΤΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΒΗ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΔΟΠΙΤΑ ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΑΛΛΑΧ??? ΘΕΟΣ????????ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ...

  4. #244
    kathisterimena veveos veveos ......respect gia ola....vasili
    kati arxise na troei .......eidomen.....ankara leo

  5. #245
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626

    Re: TO ANTΙΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΑΝΤΙΣΚΟΥΡΙΑΚΟ ΑΝΤΙΞΙΔΟΤΙΚΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από geoploumid
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ . ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ? ? ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ , ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ ......ΕΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΩΝ ΣΑΟΛΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΟΧΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΤΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΣΟΥΛΑΝΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΕΓΩ ΕΧΩ VESPA ΚΑΙ ΕΝΑ BMW ΠΑΡΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ VESPA ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΜΕ ΑΥΤΗΝ .........Η ΑΛΛΗ ΛΟΥΦΑΖΕΙ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΗ ΠΟΥ ΤΡΙΒΩ ΚΑΙ ΚΑΒΑΛΑΩ ΤΗΝ VESPARAAAAAA .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΑΙΞΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΖΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΑΝ , ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑΤΟ ΘΕΣΩ , ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΑΚΟΥΗ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΝΑ ΔΙΑΛΟΓΙΖΕΤΑΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΒΡΑΧΕΑ ΚΑΤΙ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΡΑΒΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΑΤΑΙΑ ΝΟΗΜΑ, ΝΑ ΤΡΩΕΙ , ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΑΠΟΛΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΑΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΔΥΟ ΦΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΝΑΡΕ ΤΟΝ ΙΜΑΜΗ ΝΑ ΠΙΩ ΤΑ ΤΣΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΘΩ ΜΕΣ ΣΤΑ ΠΑΖΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΒΡΩΜΑ , ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΤΟΠΙΟ ΚΑΦΕΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ..κ.α κ.α κ..α....ΤΟΤΕ ΠΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΕΙΡΩΝΕΙΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΕΣ ΧΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΕΣ ΜΕ ΜΕΡΙΤΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΛΑΒΗ.....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΔΟΠΙΤΑ ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΑΛΛΑΧ??? ΘΕΟΣ????????ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ...
    Αυτό μου είχε ξεφύγει.
    Αν και με ταλαιπώρησαν τα κεφαλαία, το νόημα είναι τόσο σωστό!!!
    Συμφωνώ απόλυτα, μιλώντας από την αυτή τη πλευρά που όσο κι αν θέλω να πάνε στο παζάρι, προτιμώ προς το παρόν τα καφενεδάκια σε ορεινές ευρωπαϊκές διαδρομές.

    Κι αν διακρίνω σωστά, δεν ειρωνεύεσαι.


    Γι 'αυτό και ντόμπρα θα πω, υπέροχο ταξιδι και ταξιδιωτικό, στους συμμετέχοντες.
    Ζηλεύω την εμπειρία του ταξιδιού, περισσότερο από ότι τους συγκεκριμένους προορισμούς, σε αυτή τη φάση της ζωής μου.

    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  6. #246
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/10/2008
    Μηνύματα
    10

  7. #247
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tsompanis
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    469
    βασικά ήθελα να πάρω λίγο άρωμα βραδιάτικα...να ξεμπλοκάρω πως το λένε
    και τα κατάφερες μια χαρά άρχοντα.

  8. #248
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Uriah Heep Προβολή μηνύματος
    Περσέπολις.

    340π.Χ. ..........Ο Μέγας Αλέξανδρος ανεβαίνει τη σκάλα που οδηγεί στα ανάκτορα του Ξέρξη.

    2008μ.Χ..........Ο Uriah Heep ανεβαίνει τη σκάλα που οδηγεί στα συντρίμμια των ανακτόρων του Ξέρξη.

    Δεν άφησε τίποτα όρθιο! Εξαιρετική δουλειά κατεδάφισης!
    Άν ζούσε θα δουλεύαμε πολύ καλά παρέα...
    ...θα του ανέθετα αρκετές κατεδαφίσεις ..."ανακτόρων" κάποιων "υποκειμένων" που έχω στο μυαλό μου, αλλά δεν βρίσκω θαρραλέο κατεδαφιστή να τις αναλάβει!


    Συνημμένο 132148
    :rotflmao::rotflmao:

  9. #249
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TOMASKTM Προβολή μηνύματος
    ... το 20μερο του Ιράν πληρώνουμε τώρα και ξεροσταλιάζουμε στις δουλειές μας όλο το καλοκαίρι...

    ΠΑΝΤΩΣ ΑΞΙΖΕ !!!!!
    το διαβασα ολο
    πραγματικα φανταστικο οσο για τα υπολοιπα που μου ειπες το απογευμα απλα κουφαθηκα
    οποτε θες παρε τηλ για καφε

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 7121314151617

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF