Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 29 από 29

Θέμα: Css 25/05/08

  1. #16
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Σορρυ, αλλα ειναι απολυτως εφικτο να ξυσει η μηχανη χωρις ν' ακουμπησει γονατο. Ασε που αν δεις οτι δεν ακουμπας γονατο ενω η μηχανη ξυνει και πας να το γυρεις επι τουτοις περισσοτερο θα μαζευεις ποδια και πολυεστερικα για κανα χιλιομετρο. Σου δειχνουν μερικα πραγματα με σκοπο να τα εφαρμοσεις σταδιακα κι οχι μπαμ κι εξω.
    Θα ηθελα να κανω CSS αλλα που να παω με το fazer, καλα τωρα που ξεμεινα με το σκουτερ δεν το συζητω. Ξερω να μετακινω το οπισθιο μου, αλλα δεν ξερω ποια ακριβως στιγμη πρεπει να το εφαροσω, αλλωστε δεν ειχα ποτε δικο μου ss.
    Απο περιεργεια να υποθεσω οτι πρεπει να εισαι με δικη σου μηχανη. Τα λεφτα ποσα ειναι για καθε λεβελ;
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    Απο περιεργεια να υποθεσω οτι πρεπει να εισαι με δικη σου μηχανη. Τα λεφτα ποσα ειναι για καθε λεβελ;
    Ναι
    280? each level
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    300 ευρώ πλέον.Άτιμος πληθωρισμός
    http://www.superbikeschool.gr/show.php?cat_id=57

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της laryfz1
    Εγγραφή
    18/08/2008
    Μηνύματα
    171
    εγω παντος φιλε μου με το fazer 1000 που μπαιννω δεν εχω κανενα προβλημα . τις 17 θα γινει τελικα truck day ξερει κανεισ
    gogogo!!!

  5. #20
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Δεν εχει προβλημα να μπει στις στροφες το fazer 600 αλλα πρωτον δεν το εχω πια και δευτερον υποθετω οτι το Css απευθυνεται σε κατοχους ss κυριως
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της laryfz1
    Εγγραφή
    18/08/2008
    Μηνύματα
    171
    έχουν αρκετή διαφορά 600-1000 αλλά έχω την τύχη να μπω πιστά με οδηγό αγώνων 3 φορές και ότι ισχύει με τα ss ισχύει και με τα street απλα με τα ss κουμπώνεις καλύτερα. αρα αν ειχες street to css θα το ευχαριστισουνα
    gogogo!!!

  7. #22
    ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ TRACK DAY ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ??? ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ??
    javra............r6.

    Το να ζητάς συγγνώμη δεν είναι χάρισμα αλλα αρετή που λίγοι την έχουν.

    …………

  8. #23
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Σε μαθήματα μπαίνουν και πολλά on-off (Varadero-Vstrom) και μάλιστα έχω δει μέχρι και ΑΧ1!!

    javrar6, στις Σέρρες απ'όσο ξέρω κάθε μέρα μπορείς να μπείς, αρκεί να μη έχει κλείσει κάποιος την πίστα για ιδία χρήση.

    Άν εννοείς track-day του 0300 και CSS δε παίζουν. Το πιο κοντινό σε αυτά, το κάνουν τα παιδιά εδώ (αρκετά είναι εκπαιδευτές στο CSS) http://www.trackbike.gr/.

    Ημερομηνία 8 & 9 Νοεμβρίου 2008.
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  9. #24
    Σε ευχαριστω ............πολυ .

    δεν μου λες αν ξερεις αν σε περιπτωση ζητισω καθοδηγηση θα την εχω π.χ. οπως στο css.
    εχω βγαλει τα δυο απο τα σταδια τουcss και θελω να ξερω αν αυτο θαμε βοηθησει .
    αν αξιζει τον κοπο πες μου σε παρακαλω γιατι το ταξιδι που θα κανω ειναι πολυ μακρινο..(
    Κρητη)
    javra............r6.

    Το να ζητάς συγγνώμη δεν είναι χάρισμα αλλα αρετή που λίγοι την έχουν.

    …………

  10. #25
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Απ'όσο ξέρω τα παιδιά (άν και δεν εκτελούν χρέη εκπαιδευτών εκεί) συνήθως όταν γυρίζουν στην πίστα προσέχουν τους άλλους, και τους λένε και δυο πράγματα. Φαντάζομαι οτι δε θα σου πούν όχι να σε ακολουθήσουν για κανα δυο γύρους.

    Mόλις είδα οτι στη φόρμα συμμετοχής υπάρχει η επιλογή Θα επιθυμούσατε καθοδήγηση και συμβουλές εντός και εκτός πίστας από τους οδηγούς staff της οργάνωσης?!!

    Επίσης κάτι που δε πρέπει να χάσεις άν πας Θα επιθυμούσατε δικάβαλη βόλτα στην πίστα με κάποιον από τους οδηγούς staff της οργάνωσης?
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  11. #26
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
    Θα επιθυμούσατε δικάβαλη βόλτα στην πίστα με κάποιον από τους οδηγούς staff της οργάνωσης?
    Δεν μπορω, σκεφτηκα ενα γνωστο που νομιζει οτι παει ταπα στις στροφες με 130-140 εκει πανω συνεπιβατη κι ελιωσα :rotflmao: :rotflmao:
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    Δεν μπορω, σκεφτηκα ενα γνωστο που νομιζει οτι παει ταπα στις στροφες με 130-140 εκει πανω συνεπιβατη κι ελιωσα :rotflmao: :rotflmao:
    θα ειναι λιγο τρομακτικο αυτο ασε που μπωρει να πεσεις και ολας αν φοβηθεις.....
    το εχεις κανει ???
    javra............r6.

    Το να ζητάς συγγνώμη δεν είναι χάρισμα αλλα αρετή που λίγοι την έχουν.

    …………

  13. #28
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Δε νομίζω να τίθεται θέμα πτώσης.

    Ξέρεις ότι όσο και να φοβηθείς δε σε παίρνει να κάνεις καμιά βλακεία εκεί πάνω.
    Προσωπικά τουλάχιστον, όταν μπήκα δικάβαλος σε πίστα με φιλαράκι μου (που πήγαινε χαλαρά... απ'ότι λέει... ) όσο και άν ήθελα να πηδήξω και να φύγω τρέχοντας... δεν.. :o
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  14. #29
    ΤΟ λεω γιατι αλλο ειναι να οδηγας και αλλο να εισαι πισω........
    javra............r6.

    Το να ζητάς συγγνώμη δεν είναι χάρισμα αλλα αρετή που λίγοι την έχουν.

    …………

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF