Σελίδα 8 από 45 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 665

Θέμα: Τελική ταχύτητα V strom 650

  1. #106
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    μαλλον για καποιον αλλο μιλασ δε ξερω για εσασ αλλα εγω ουτε παπι δεν ειχα στην ζωη μου πηρα μηχανη με το που μαζεψα τα λεφτα οδηγω περιπου 10 χρονια δεν με απασχολει η τελικη και για αυτο πηρα στρομα καινουργιο που ειχε περιπου 8000 με τα ιδια λεφτα επαιρνα και 954
    για να εχω τελικη. ελπιζω να καταλαβαινεισ

  2. #107
    Ενταξει ρε Σνιπερ, χαλαρωσε λιγο. Υπαρχουν και ατομα εδω μεσα που οταν καβαλουσαν μηχανες εσυ ελεγες μαμα περναη ο τατος (στρατος), ουαν σε πηγαιναν με το καροτσι να δεις παρελαση στο συνταγμα.

  3. #108
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1709
    [B]...εγω ουτε παπι δεν ειχα στην ζωη μου πηρα μηχανη με το που μαζεψα τα λεφτα οδηγω περιπου 10 χρονια δεν με απασχολει η τελικη και για αυτο πηρα στρομα καινουργιο ....B]

    10 χρονια... εβγαινε το στρομ το 1998;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #109
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    δεν ειμαι οδηγοσ του σαββατοκυριακου οδηγαω κα8ημερινα την μηχανη μου παω παντου ακομα και στο περοπτερο και χαιρομαι τα λεφτα που εδωσα κα8ε στιγμη λυπαμαι αυτουσ που χρεωνονται γαι ενα μηχανακι που οδηγανε τισ κυριακεσ αν κανει καλο καιρο αν κανονισει η παρεα η το πηραν για να κανουν εντυπωση στην επιδαυρο και τα λαστιχα τουσ ειναι απατητα
    πως το κανουν αυτο να πηγαινουν επιδαυρο και τα λαστιχα να ειναι πατημενα λεσ και πηγαιναν ευ8εια

  5. #110
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Ενταξει ρε Σνιπερ, χαλαρωσε λιγο. Υπαρχουν και ατομα εδω μεσα που οταν καβαλουσαν μηχανες εσυ ελεγες μαμα περναη ο τατος (στρατος), ουαν σε πηγαιναν με το καροτσι να δεις παρελαση στο συνταγμα.

    Για τους ΕΛ θα λες αλλά αυτοί έφυγαν πια.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #111
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    το 1998 ειχα ενα ττ600 συπερμοτο τοτε που δε ηξερε σχεδον κανενασ τι ειναι συπερ μοτο πηγαινα στουσ λαστιχαδεσ να φτιακσουν τησ ζαντεσ και με ρωταγαν τι ροδεσ του εχω βαλλει

  7. #112
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1709
    το 1998 ειχα ενα ττ600 συπερμοτο τοτε που δε ηξερε σχεδον κανενασ τι ειναι συπερ μοτο πηγαινα στουσ λαστιχαδεσ να φτιακσουν τησ ζαντεσ και με ρωταγαν τι ροδεσ του εχω βαλλει
    ΟΚ.... ε μετά το ΤΤ600 το στρώμα είναι αναβάθμιση...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #113
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    μετα ειχα ενα cbr fs 600 αργοτερα ενα βαραντερο και προσφατα ενα r1 μεχρι που με καρφωσε ενασ πωλονοσ μου εκανε 8000ευρο ζημια το εδωσα για ανταλλακτικα και μεχρι να παρω τα λεφτα απο το δικαστηριο εχω το στρομα ενα χρονο τωρα

  9. #114
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    TO ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΦΤΑΙΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΑΙ..:rotflmao: :rotflmao:


    Έγραψες!!


    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  10. #115
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Δεν παρεξηγώ περαστικούς από τον χώρο της μηχανής και ευκαιριακους αναβάτες που πήραν μηχανάκι γιατί δεν μπορούσαν να παρκάρουν στην πλατεία.

    Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός αλλά για πολλούς από εμάς εδώ το θέμα μηχανή δεν είναι "κοίτα τι εξάτμιση" και πόσα πιάνει στο κοντέρ....

    Πολλοί δε από εμάς τις γραναζώνουμε για να μην πιάνουμε όσα λέει το κοντέρ... Δεν ξέρω αν κατάλαβες τι λέω αλλά δεν πειράζει.

    Αν σε λίγο καιρό εξακολουθείς να θες να έχεις μηχανή, ελπίζω να κάτσεις να μάθεις και 2-3 πραγματάκια παραπάνω.



    Εσύ είσαι στη λίστα φίλων από μόνος σου δεν χρειάστηκε να σε βάλω

  11. #116
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos1709
    δεν ειμαι οδηγοσ του σαββατοκυριακου οδηγαω κα8ημερινα την μηχανη μου παω παντου ακομα και στο περοπτερο και χαιρομαι τα λεφτα που εδωσα κα8ε στιγμη λυπαμαι αυτουσ που χρεωνονται γαι ενα μηχανακι που οδηγανε τισ κυριακεσ αν κανει καλο καιρο αν κανονισει η παρεα η το πηραν για να κανουν εντυπωση στην επιδαυρο και τα λαστιχα τουσ ειναι απατητα
    πως το κανουν αυτο να πηγαινουν επιδαυρο και τα λαστιχα να ειναι πατημενα λεσ και πηγαιναν ευ8εια



    Ρε φιλαράκι ο καθένας ότι καυλώνει κάνει.Νταβά δεν βάζει κανέναν στα λεφτά του.Το ένα μου μηχανάκι από τα τρία το οδηγώ τρείς φορές το χρόνο και θα το πληρώνω μέχρι το 2012.Αλλά έτσι γουστάρω και αυτό με φτιάχνει δεν χρειάζομαι τη λύπησή σου Και εσύ με το στρομ κάνε αυτό που γουστάρεις για να γουστάρεις και όχι για να γράφεις παπαρολογίες στο δίκτυο.Φιλικά πάντα


    Vestroma

  12. #117
    Λοιπον, επειδη καταντισε αηδια το θεμα, το vstrom 650, δεν ξεπερναη τα 200 κοντερισια απειραχτο, ουτε στον γκρεμο. Αυτοι που βλεπουν τετοια νουμερα, χρειαζοντε γιατρο. Πιειτε ολοι μπυριτσες να δροσιστητε γιατι οι ζεστη, σας εχει τσιτωσει τα νευρα.

  13. #118
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Λοιπον, επειδη καταντισε αηδια το θεμα, το vstrom 650, δεν ξεπερναη τα 200 κοντερισια απειραχτο, ουτε στον γκρεμο. Αυτοι που βλεπουν τετοια νουμερα, χρειαζοντε γιατρο. Πιειτε ολοι μπυριτσες να δροσιστητε γιατι οι ζεστη, σας εχει τσιτωσει τα νευρα.




    Σφίξανε νωρίς ρε φίλε :rotflmao: :rotflmao:



  14. #119
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Κάτσε ρε vestroma, ίδιο μηχανάκι έχεις με το δικό μου, γιατί να σου πω ψέμματα; Βρε λες να θέλω γιατρό εγώ που είδα παραπάνω απο 200;
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  15. #120
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2008
    Μηνύματα
    130
    η 5η στον κοφτη σε στρομα παει περιπου 200 και με 6η παει αλλα 10 οποτε
    τελικη εχει 210 με ευνοικεσ συνθηκεσ

Σελίδα 8 από 45 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF