Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 49

Θέμα: Sos ΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ Honda Slr

  1. #1
    λενε για μενα...
    Εγγραφή
    06/10/2007
    Μηνύματα
    12

    Question Sos ΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ Honda Slr

    ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ. ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ HONDA SLR, ΜΟΝΤΕΛΟ 1998. ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ: ΕΧΕΙ ΜΗΧΑΝΗ DOMINATOR 650 CC. ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ HONDA FX 650 VIGOR. ΖΗΤΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ. ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ. ΑΞΙΖΕΙ ???


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	κοκκινο.jpg 
Προβολές:	1076 
Μέγεθος:	88,5 KB 
ID:	132565

  2. #2
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809

    Re: Sos ΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ Honda Slr

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kavallieratos
    ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ. ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ HONDA SLR, ΜΟΝΤΕΛΟ 1998. ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ: ΕΧΕΙ ΜΗΧΑΝΗ DOMINATOR 650 CC. ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟ HONDA FX 650 VIGOR. ΖΗΤΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ. ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ. ΑΞΙΖΕΙ ???



    Βασικα ειναι μια μοτοσυκλετα η οποια δεν ειναι σε τιποτα καλη.

    Δεν εισηχθηκε επισημα στην Ελλαδα οποτε ειναι σιγουρα εισαγωγης απο το εξωτερικο, και επειδη σιγουρα σε μαγαζι το ειδες, θα εχει κρυψει πολλα πραγματα απο το παρελθον του.

    Αν η χρηση που θες να κανεις ειναι αυτη που φανταζομαι(καθημερινη μετακινηση και βολτουλες) καλυτερα να κοιταξεις κανενα ΧΤ να εισαι και πιο σιγουρος.

  3. #3
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    είναι το μεγάλο αδερφάκι του cityfly (125)

    το οποίο το είχα για 3 χρόνια και 36000 χιλ
    έκανα σχεδόν τα πάντα και ήταν καλό μηχανάκι για τα κυβικά του

    δεν ξέρω αν το 650 δεν είναι σε τίποτα καλό αλλά αν είναι σαν το μικρό θα είναι τίμιο
    από κει κι ύστερα δεν μπορώ να πω τίποτα παραπάνω

  4. #4
    λενε για μενα...
    Εγγραφή
    06/10/2007
    Μηνύματα
    12
    ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ 10ΕΤΙΑΣ. ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΧΙΛ. ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΚΑΒΑΛΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ. ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΟ ΡΟΠΑΤΟ ΗΣΥΧΟ.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΑΝΤΡΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ????

  5. #5
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Κατα 99% ειναι εισαγωγης μιας και δεν νομιζω να εισηχθηκε επισημα, αλλα δε τον κοβω κιολας

    Αλλα γιατι σου εχει κολλησει αυτο το μηχανακι?

    Κατα τη γνωμη μου ειναι ασχημο,παλιο πλεον δεν ειναι ουτε στριτ ουτε ον οφ η ψευδοντουρο.

    Απο αξιοπιστια δεν θα εχει τιποτα προβληματα πιστευω αλλα και παλι πιστευω οτι δεν αξιζει.



    Ασε που αν το παρεις να ξερεις οτι ΔΕΝ θα μπορεσεις να το πουλησεις ποτε.


    Επιμενω να ξανασκεφτεις για ενα ΧΤ η κατι αντιστοιχο...


  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kavallieratos
    ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΑΝΤΡΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ????
    Εκτός και εάν πάρεις κάποια υπεύθυνη απάντηση από κάποιον που γνωρίζει μέσα στο φόρουμ, σε οποιαδήποτε αντιπροσωπεία Honda φαντάζομαι


  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Δεν έχει εισαχθεί επίσημα. Αλλά δεν λέει και τίποτα για το συγκεκριμένο μηχανάκι. Το σίγουρο είναι ότι δεν σπάει και δεν χαλάει. Από ανταλακτικά το είπες μόνος σου (dominator) και από γάμο ΤΟ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕΣ

    Προσωπικά μου αρέσει αισθητικά. Είναι μια "συνέχεια" του FT500. Σε πάει στην δουλειά σου και τίποτα άλλο, και για πολλούς αυτό φτάνει
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  8. #8
    λενε για μενα...
    Εγγραφή
    06/10/2007
    Μηνύματα
    12
    ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ. ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΦΥΛΑΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΓΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ. ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΑ ΧΤ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΛΙΓΟ ΨΗΛΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΑΝ ΡΩΤΗΣΩ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ HONDA ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ. :smilea: :smilea: :smilea:

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kavallieratos
    ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ. ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΦΥΛΑΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΓΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ. ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΑ ΧΤ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΛΙΓΟ ΨΗΛΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΑΝ ΡΩΤΗΣΩ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ HONDA ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΛΑΙΣΙΟΥ. :smilea: :smilea: :smilea:
    Αν εννοείς τεπόζιτο και τα 2 πλαστικα μάλλον έχασες, τουλάχιστον για άμμεση παράδοση.

    Δεν μας είπες τιμή. Ελπιζω να συζητάς για κάτω από 2000. Μην πώ και 1500. Αλλιώς όντως κοίτα για ΧΤ ή έστω Dominator.
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  10. #10
    λενε για μενα...
    Εγγραφή
    06/10/2007
    Μηνύματα
    12
    ΕΧΕΙ 17000 ΧΛΜ ΚΟΝΤΕΡΑΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΔΟΥΛΕΥΤΟ.ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΑΙΜΟΥΣ ΤΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΗΤΟΙ. ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ 2500 Ε.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kavallieratos
    ΕΧΕΙ 17000 ΧΛΜ ΚΟΝΤΕΡΑΤΑ.
    Ναι ΟΚ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kavallieratos
    ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΑΙΜΟΥΣ ΤΩΝ ΕΞΑΤΜΙΣΕΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΗΤΟΙ.
    Δηλαδή στα πόσα "ψήνονται" οι λαιμοί? Το Guzzi πάντως τους είχε έτοιμους στα 2200 που το πήρα.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kavallieratos
    ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ 2500 Ε.
    Και εσύ το πίστεψες? Δώστου 1500 αν σου αρέσει πολύ. Δεν κάνω πλάκα. Σου είπα ότι μου αρέσει αισθητικά και πριν 4-5 χρόνια το είχα ψάξει. Τότε έπαιζαν στα 2500-3000 και όλα τα είχαν για μήνες απούλητα. Με 2500 παίρνεις πολλά άλλα μηχανάκια για την δουλειά που το θες.
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kavallieratos
    ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ 2500 Ε.
    Βλέποντας την τιμή του αλλά διαβαζοντας κι αυτά που σου έγραψαν τα παιδιά παραπάνω θα συμφωνήσω κι εγώ μαζί τους και θα σου προτείνω να κοιτάξεις για κάτι άλλο, μ'αυτά τα λεφτά μπορείς να κάνεις αρκετές επιλογές που θα σου φανούν καλύτερες...

    Προσωπικά θα κατέληγα στο συγκεκριμένο και σ'αυτή την τιμή μόνο αν ήταν το μηχανάκι των ονείρων μου και η απόκτησή του θα μου άλλαζε τον κόσμο, πράγμα που το βλέπω δύσκολο.. αν νοιώθεις έτσι πάρτο με κλειστά τα μάτια.


  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    αν νοιώθεις έτσι πάρτο με κλειστά τα μάτια.
    και λίγο επίμονο παζάρεμα δεν βλάπτει πάντως!



  14. #14
    Το αν είχε εισαχθεί δεν το γνωρίζω, εμένα προσωπικά μου αρέσει, γιατί όπως είπε κάποιος φίλος πιο πάνω φέρνει στο FT (που ήμουν καψούρης κάποτε).
    Η μόνη μου ένσταση είναι στα σχόλια που έγιναν για την τιμή μου στα παραπάνω posts.
    Υπόψιν ότι μιλάμε για 600 κυβικά και μοντέλο 98, 1500 ευρώ έχει φτάσει ένα ινόβα μεταχείρω, ας μην υποβιβάζουμε τόσο τα δίκυκλα βρε παιδιά.

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
    Υπόψιν ότι μιλάμε για 600 κυβικά και μοντέλο 98, 1500 ευρώ έχει φτάσει ένα ινόβα μεταχείρω, ας μην υποβιβάζουμε τόσο τα δίκυκλα βρε παιδιά.
    μην συγκρινεις φιλε μου innova με αυτο που θελει ο φιλος...

    το slr ειναι εισαγωγης, δεκαετιας και σιγα μην εχει και 17.000 χλμ κιολας, ασε που ισως να εχει προβλημα με ανταλλακτικα και να μην το πουλησει ποτε...

    για μενα τα 1.500 ειναι απο καλα εως πολλα, εξαρταται απο την κατασταση του που ακομα δεν την ξερουμε...

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μαγαζί με ανταλλακτικά για Honda Transalp
    από fdragan στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2005, 17:19
  2. Ανακοίνωση για Honda XLV 1000, VFR 800, CBR 1100XX, GL 1800 και STX 1300
    από McGyver στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2005, 13:01
  3. Φθηνά ανταλλακτικά για Honda Transalp 2004
    από Gladiator στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2005, 13:45
  4. Προβολεις για Honda Transalp 04
    από gpapado στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2005, 14:17
  5. Mεταχειρισμένα ανταλλακτικά για Honda NX.
    από miror στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2004, 10:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF