Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Κράνος σπαστό πολύ φθηνό..

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/06/2007
    Μηνύματα
    27

    Κράνος σπαστό πολύ φθηνό..

    Ψάχνω να πάρω ένα απλό σπαστό πολύ φτηνό κράνος το οποίο η χρήση του θα είναι μέσα σε πόλη (μική πόλη κιόλας) και για συνοδηγό σε κανένα ταξιδάκι...

    Πήγα να αγοράσω από Alexpak ένα που δίνουν 60ευρω αλλά θέλω να ακούσω καμια άλλη προτάση..

  2. #2
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896

    Re: Κράνος σπαστό πολύ φθηνό..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από r6mania
    Ψάχνω να πάρω ένα απλό σπαστό πολύ φτηνό κράνος το οποίο η χρήση του θα είναι μέσα σε πόλη (μική πόλη κιόλας) και για συνοδηγό σε κανένα ταξιδάκι...

    Πήγα να αγοράσω από Alexpak ένα που δίνουν 60ευρω αλλά θέλω να ακούσω καμια άλλη προτάση..
    εκτός και αν θες να ξεφορτωθείς τον συνοδηγό.. :rotflmao: η nolan βγάζει σε λογικές τιμές..για ρίξε μια ματιά σε louis.de και fc moto de..

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOLISTOLAROS
    Εγγραφή
    05/04/2008
    Μηνύματα
    1.386

    Re: Κράνος σπαστό πολύ φθηνό..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από r6mania
    Ψάχνω να πάρω ένα απλό σπαστό πολύ φτηνό κράνος το οποίο η χρήση του θα είναι μέσα σε πόλη (μική πόλη κιόλας) και για συνοδηγό σε κανένα ταξιδάκι...

    Πήγα να αγοράσω από Alexpak ένα που δίνουν 60ευρω αλλά θέλω να ακούσω καμια άλλη προτάση..
    Ρε μεγάλε εμπιστεύεσαι το κεφάλι σου στα Alexpak,για όναμα της Παναγίας....και μόνο που το σκέφτηκες...τί να σου πω...Τί μικρή και μεγάλη πόλη,το πέσιμο είναι πέσιμο,συμβόλαιο ότι δε θα πέσει δεν έχει κανένας.Πάρε ένα γαμάτο full face και δε πα να σκάσεις 2 μηνιάτικα,για τη ζωή σου πρόκειται,ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω μερικούς μερικούς...

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/06/2007
    Μηνύματα
    27
    Έχω γαμάτο full face... XLITE 801!!

    Η πόλη που μένω (Λαμία) δεν έχει κάποιο σημείο να τρέξεις... δεν είναι Αθήνα.. μιλάμε για το πολύ 70km! Δεν φοράω κράνος όταν κινούμε εντός πόλης για δουλειές.. οπότε ένα τέτοιο αν είχα θα το φόραγα.. το full face για μέσα στην κίνηση και στάση κάθε 2 λεπτά σε διαφορερικό μαγαζί για να κάνω κάτι είναι ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!!!

    http://www.louis.de/_40f608f337a2c69...rtnr_gr=204670

    Αυτό? Μου φαίνεται μια χαρά

    Και για συνοδηγο δεν έχω κράνος.. αναγκάζομαι και πέρνω συνοδηγό και εθνική χωρίς κράνος :|

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ARISPEED1
    Εγγραφή
    10/02/2008
    Μηνύματα
    530
    ΚΡΙΜΑ ................?60 ευρώ κρανος αξίζει το κεφάλι μας ? ..................

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOLISTOLAROS
    Εγγραφή
    05/04/2008
    Μηνύματα
    1.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από r6mania
    Έχω γαμάτο full face... XLITE 801!!

    Η πόλη που μένω (Λαμία) δεν έχει κάποιο σημείο να τρέξεις... δεν είναι Αθήνα.. μιλάμε για το πολύ 70km! Δεν φοράω κράνος όταν κινούμε εντός πόλης για δουλειές.. οπότε ένα τέτοιο αν είχα θα το φόραγα.. το full face για μέσα στην κίνηση και στάση κάθε 2 λεπτά σε διαφορερικό μαγαζί για να κάνω κάτι είναι ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!!!

    http://www.louis.de/_40f608f337a2c69...rtnr_gr=204670

    Αυτό? Μου φαίνεται μια χαρά

    Και για συνοδηγο δεν έχω κράνος.. αναγκάζομαι και πέρνω συνοδηγό και εθνική χωρίς κράνος :|
    Κράτα τα 60? και φόρα το x-Lite παντού και πάντα είτε βολτάρεις στη λαμία είτε πας για μπάνιο στις Ράχες.Φίλε και με 20χλμ αν χτυπήσει το κεφάλι σου ΤΗΝ ΕΚΑΤΣΕΣ,έχω χάσει 2 ξαδέρφια έτσι(ο ένας δε φόραγε,ο άλλος τοφόραγε αλλά δε το'χε δεμένο)...ή νεκρός ή φυτό.Ποιοί σας λένε να μη φοράτε κράνος μεσ την πόλη και σεις τους ακούτε;Πόσο περισσότερο απ'τη μαλακία του alex pak θα σου πάρει το xlite να δέσεις τα double ring,10sec,15;Χίλιες φορές να χάνεις αυτά τα sec και να βράζεις το καλοκαίρι παρά να...
    Έχεις καταλάβεις πόσο επικίνδυνο είναι αυτό που κάνουμε και γουστάρουμε(οδήγηση δίκυκλο);Μάλλον όχι...
    Φιλικά

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOLISTOLAROS
    Εγγραφή
    05/04/2008
    Μηνύματα
    1.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από r6mania
    Και για συνοδηγο δεν έχω κράνος.. αναγκάζομαι και πέρνω συνοδηγό και εθνική χωρίς κράνος :| [/B]
    Αν δε σκέφτεσαι τη ζωή σου,σεβάσου αυτή του συνοδηγού σου...και αν δε σέβεσαι ούτε τη δικιά του προστάτευσε τον εαυτό σου πριν γίνει η στραβή και μπλέξεις και νομικά...έλεος πια

  8. #8
    exoun kolisei ta ELATIRIA Το avatar του/της LePa
    Εγγραφή
    03/10/2007
    Μηνύματα
    159
    agv longway
    http://www.bikepics.com/members/lepa/

Παρόμοια θέματα

  1. πολυ φθηνο site για κρανη
    από γιαννηςκ στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2009, 17:27
  2. Βοηθεια για κρανος σπαστο...
    από georgekostas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2008, 10:02
  3. Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2007, 01:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF