Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 145

Θέμα: Γ@μημένο Tank Slapping!!!

  1. #61
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    τι σε μπερδεψε;
    Μπερδεύτηκα με το expert....

    Sorry πουλί
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #62
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    an excerpt....




    nice


    με απλά λόγια ο Μήτσος για την μηχανή θεωρείται "έρμα" και είτε πρέπει να το ρίξει στη δίαιτα είτε να πηδήξει από πάνω ...

    νομίζω καλά το κατάλαβα ...

  3. #63
    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    nice


    με απλά λόγια ο Μήτσος για την μηχανή θεωρείται "έρμα" και είτε πρέπει να το ρίξει στη δίαιτα είτε να πηδήξει από πάνω ...

    νομίζω καλά το κατάλαβα ...
    Παιδιά αυτός κλέβει....




    η απάντηση του βασίζεται στις υπόλοιπες σελίδες του βιβλίου τις οποίες βεβαίως τις έχει δουλεμένες εδώ και καιρό.... :rotflmao: :rotflmao:

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  4. #64
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Παιδιά αυτός κλέβει....




    η απάντηση του βασίζεται στις υπόλοιπες σελίδες του βιβλίου τις οποίες βεβαίως τις έχει δουλεμένες εδώ και καιρό.... :rotflmao: :rotflmao:



    Αν υποψιαστώ ότι αναφέρεσαι στις σελίδες που έχει τη φωτό του Μήτσου με το Cbr να πηγαίνει μίξερ....



  5. #65
    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    nice


    με απλά λόγια ο Μήτσος για την μηχανή θεωρείται "έρμα" και είτε πρέπει να το ρίξει στη δίαιτα είτε να πηδήξει από πάνω ...

    νομίζω καλά το κατάλαβα ...
    Μήτσο.....κοψε τους πρωινους πατσαδες και την καντινα με τα βρωμικα, γιατι μας πηραν χαμπάρι...

    Κακοηθιες ......η κοιλια ειναι αρχοντια....δεν βλεπετε και μενα..!!!!

    :rotflmao:

  6. #66
    dim chicken ,welcome to the world of sport bikes...:rotflmao: :rotflmao:

    περαν της πλακας κουλαδι...

    εγω δεν θα σου εξηγησω τι συνεβη,απλως θα σου πω να πηγαινεις αρκετα πιο αργα μεχρι να "μαθεις" τι σημαινει ελαφρυ, τετρακυλινδρο,υψηλορροπο,δυνατο και με γρηγορη γεωμετρια μηχανακι...

    χιλιομετρα πολλα,και στριβοντας και στην πολη και βολτες με ανθρωπο που κατεχει το σπορ εξηγωντας σου τι πρεπει να κανεις και να προσεξεις...

    εχε υπ οψιν οτι εχεις ενα απο τα πλεον φιλικα και ενδοτικα σπορ μηχανακια και παρολα αυτα πηγες να τσακιστεις απο tank slapping...εαν ειχες κανα gixxer τωρα θα ψαχναμε ανταλλακτικα...

    εαν σε τρομαζω με αυτα που λεω,καλα κανω...πλεον καβαλας οπλο και πρεπει να του δειχνεις τον σεβασμο που του αρμοζει...καλυτερα χεσμενος παρα να βλεπεις τα ραδικια αναποδα...

    υ.γ.αν αυριο τα πουμε απο κοντα στο θεσις,θα σου εξηγησω την αισθηση tank slapping στα στοπ του σκελετου σε επιταχυνομενη δεξια με τεταρτη στην μεγιστη ροπη 9.000 rpm(14 κιλα) με 260 χιλ. σε μηχανακι 200 ιππων με 4/5 γκαζιερα...βλεπεις την ζωη με αλλο ματι...

    τετοιο...

    :hypnotize

    φιλακια για την ωρα και χαλαρωσε...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  7. #67
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ...

    εχε υπ οψιν οτι εχεις ενα απο τα πλεον φιλικα και ενδοτικα σπορ μηχανακια και παρολα αυτα πηγες να τσακιστεις απο tank slapping...εαν ειχες κανα gixxer τωρα θα ψαχναμε ανταλλακτικα...

    ....

    φιλακια για την ωρα και χαλαρωσε...
    Σκεφτόταν να πάρει και το 954 το δικό μου.... (που έχει Stab αλλά με κάτοχο BMW ποτέ δεν ξέρεις)
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #68
    Εχει χρονια να μου συμβει κατι τετοιο, κυριως λόγω της αναρτησης της μοτο μου και του σταμπιλιζατερ....

    Τελευταια φορα ηταν στην ευθεία στον σειριο με ενα καβασακι που ειχα τοτε, σχεδον τελικιασμενος, αρχισε να χτυπαει στοπ...
    Εκει αυτο που χρειαζεται ειναι να κρατησεις ανοιχτο το γκαζι αλλα λιγοτερο και να χαλαρωσεις το τιμονι....(εαν προλαβαινεις να πεις και το πατερ ημων, και το πιστευω ακομη καλυτερα)

  9. #69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Σκεφτόταν να πάρει και το 954 το δικό μου.... (που έχει Stab αλλά με κάτοχο BMW ποτέ δεν ξέρεις)
    Εαν ηταν BMW και οχι χοντα δεν θα κουνουσε καθολου!!!!

  10. #70
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    To εχω παθει, ειναι απιστευτο το σοκ και τελικα και εγω δεν ξερω αν το εσωσα εγω η αν σωθηκε απο μονο του.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  11. #71
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
    ..
    Τελευταια φορα ηταν στην ευθεία στον σειριο με ενα καβασακι που ειχα τοτε....

    Όλοι έχουμε κάνει μία μαλακία στην ζωή μας....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #72
    Μονο μια μαλακια.....

    οχι οχι δεν ειμαι τοσο μετριοφρων.....

  13. #73
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
    Μονο μια μαλακια.....

    οχι οχι δεν ειμαι τοσο μετριοφρων.....
    Πήρες Αdv.... Κατ' εξακολούθηση....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #74
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
    Εχει χρονια να μου συμβει κατι τετοιο, κυριως λόγω της αναρτησης της μοτο μου και του σταμπιλιζατερ....

    Τελευταια φορα ηταν στην ευθεία στον σειριο με ενα καβασακι που ειχα τοτε, σχεδον τελικιασμενος, αρχισε να χτυπαει στοπ...
    Εκει αυτο που χρειαζεται ειναι να κρατησεις ανοιχτο το γκαζι αλλα λιγοτερο και να χαλαρωσεις το τιμονι....(εαν προλαβαινεις να πεις και το πατερ ημων, και το πιστευω ακομη καλυτερα)
    Το θέμα είναι οτι οταν είναι αγριο και σου φύγει τελείως το τιμόνι απ τα χέρια, δεν γίνεται να κρατήσεις το γκάζι.

    Εχω φαει πολύ γερό στα γνωστα (αργότερα) σαμαράκια απο τα εργα της γέφυρας στην βούτα.
    Με εσωσε το SR500 και η 19ρα ρόδα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #75
    Κομμένο μέλος Το avatar του/της dimokritos
    Εγγραφή
    18/05/2007
    Μηνύματα
    305
    και δημιουργείται το ερώτημα.. να βάλει κανείς stabilizer και στο fz6 που είναι υπερβολή αλλά ίσως σε σώσει κάποια στιγμή??

    απότι βλέπω όλοι λίγο πολύ το έχετε πάθει..
    Βάλτο καλά στο κεφάλι σου.

Σελίδα 5 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Tρομερό Tank Slapping
    από sapila racing στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2013, 14:25
  2. Tank Slapping -αναλυση-αποφυγη
    από BILL VUZAS στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2007, 14:31
  3. tank cam speed video
    από monstermind στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 23:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF