Σελίδα 1 από 10 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 145

Θέμα: Γ@μημένο Tank Slapping!!!

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Angry Γ@μημένο Tank Slapping!!!

    ...χτες το βραδυ, πηγαινοντας για δουλεια!

    Παραλιακή στο παλιό αεροδρομιο Ελληνικού, η 3η στη ροπή της και πλησιαζω τις γραμμες του τραμ!
    Κραταω ανοιχτο το γκάζι να μη πιέσω τη μπροστινη αναρτηση, περναω τις γραμμές και μάλλον, ψιλοσηκώθηκε (ελάχιστα μιλάμε, σχεδον δεν ειμαι σιγουρος) το μπροστινό!
    Κλασματα δευτερολέπτου μετα, αρχιζει να παιζει τρελλά το τιμόνι! Κράτησε για 3-4 δευτερόλεπτα!

    Περιτό να σας πω οτι χεστηκα πάνω μου!
    Το σωσα? Σωθηκε μόνο του? Τι σκατά εγινε ουτε που καταλαβα!
    Στα 500 μετρα ειναι το μαγαζι... φτανω, παρκαρω και κατεβαινω!
    Πρεπει να ετρεμα μεχρι και 2 ωρες μετα!

    Δεν το εχω ξαναζησει αυτο το πραγμα μιλαμε! Δεν ηξερα τι να κανω! Εσφιξα το τιμόνι, ισως να εκλεισα και ελαχιστα (μαλλον λαθος κινηση,ε?) το γκάζι, και τα ματια μου καρφωθηκαν στο τιμονι που ετρεμε σαν μεσα σε νερωφαγωμα!

    ΤΙ ΣΚΑΤΑ?





    Ουφ!!!!!

  2. #2
    Απο τα λίγα που ξέρω δε πρέπει να είναι tank slapping. Μου το 'χει κανει και ο τίγρης σε αντίστοιχη φάση (αρκετα χλμ και ξαφνικη ανωμαλια στο δρόμο - συγκεκριμένα στη Γεφυρα ασπροπύργου) και δε νομιζω οτι ο τίγρης ειναι μηχανάκι για τανκσλαπινγκ

    Μάλλον ειχες πολύ σφιχτό το τιμόνι

    :lexotanil: :lexotanil: :lexotanil: :lexotanil: :lexotanil:

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Κατι τετοιο μου εκανε με μεγαλητερη διαρκεια...

    http://uk.youtube.com/watch?v=OZ1i0c...eature=related


    Και με το GS καποια στιγμη ειχα παθει κατι τετοιο, σε μικροτερο βαθμο που μαλλον λογω 19αρι τροχου δεν ηταν τοσο εντονο,τρομακτικο και πιο "του χεριου μου" να σωθει!


  4. #4

    Re: Γ@μημένο Tank Slapping!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    ...χτες το βραδυ, πηγαινοντας για δουλεια!

    Παραλιακή στο παλιό αεροδρομιο Ελληνικού, η 3η στη ροπή της και πλησιαζω τις γραμμες του τραμ!
    Κραταω ανοιχτο το γκάζι να μη πιέσω τη μπροστινη αναρτηση, περναω τις γραμμές και μάλλον, ψιλοσηκώθηκε (ελάχιστα μιλάμε, σχεδον δεν ειμαι σιγουρος) το μπροστινό!
    Κλασματα δευτερολέπτου μετα, αρχιζει να παιζει τρελλά το τιμόνι! Κράτησε για 3-4 δευτερόλεπτα!

    Περιτό να σας πω οτι χεστηκα πάνω μου!
    Το σωσα? Σωθηκε μόνο του? Τι σκατά εγινε ουτε που καταλαβα!
    Στα 500 μετρα ειναι το μαγαζι... φτανω, παρκαρω και κατεβαινω!
    Πρεπει να ετρεμα μεχρι και 2 ωρες μετα!

    Δεν το εχω ξαναζησει αυτο το πραγμα μιλαμε! Δεν ηξερα τι να κανω! Εσφιξα το τιμόνι, ισως να εκλεισα και ελαχιστα (μαλλον λαθος κινηση,ε?) το γκάζι, και τα ματια μου καρφωθηκαν στο τιμονι που ετρεμε σαν μεσα σε νερωφαγωμα!

    ΤΙ ΣΚΑΤΑ?





    Ουφ!!!!!
    Λαστιχάκια βάλαμε ή ακόμα?

    Απο κει και πέρα παίζεις με αναρτήσεις...... μάλλον έχεις πολύ απόσβεση επαναφοράς πίσω ή τέλος πάντων είναι στη ρύθμιση που για εκείνο το σημείο του δρόμου δεν του κάθεται.

    Γενικότερα μπορεί να είναι οι ρυθμίσεις σε συνδυασμό με την έλλειψη προφίλ των ελαστικών σου.

    Πάντως στο Φάληρο -όταν το επιτρέπουν οι συνθήκες- τις γραμμές τις περνάω στην πίσω (το δύσκολο είναι να μην σπινιάρει).

    Στο Ελληνικό όμως νομίζω ότι παίζει και ελαφριά αλλαγή επιπέδου (κάνει μία μικρή ανηφόρα). Παρόλο που δεν είχα ποτέ τίποτα παρόμοιο, είναι ένα σημείο που η αίσθηση που σου δίνει το μηχανάκι (σχήμα λόγου) δεν είναι σαφής.

    Άντε να καταλάβεις μέσα στην κίνηση της παραλιακής θα μου πεις......

    Anyway, πρώτος ύποπτος τα λάστιχα, αλλά πιστέυω ότι κάτι μπορείς να μαζέψεις παίζοντας; με τις αναρτήσεις.

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093

    Re: Γ@μημένο Tank Slapping!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    ...χτες το βραδυ, πηγαινοντας για δουλεια!

    Παραλιακή στο παλιό αεροδρομιο Ελληνικού, η 3η στη ροπή της και πλησιαζω τις γραμμες του τραμ!
    Κραταω ανοιχτο το γκάζι να μη πιέσω τη μπροστινη αναρτηση, περναω τις γραμμές και μάλλον, ψιλοσηκώθηκε (ελάχιστα μιλάμε, σχεδον δεν ειμαι σιγουρος) το μπροστινό!
    Κλασματα δευτερολέπτου μετα, αρχιζει να παιζει τρελλά το τιμόνι! Κράτησε για 3-4 δευτερόλεπτα!

    Περιτό να σας πω οτι χεστηκα πάνω μου!
    Το σωσα? Σωθηκε μόνο του? Τι σκατά εγινε ουτε που καταλαβα!
    Στα 500 μετρα ειναι το μαγαζι... φτανω, παρκαρω και κατεβαινω!
    Πρεπει να ετρεμα μεχρι και 2 ωρες μετα!

    Δεν το εχω ξαναζησει αυτο το πραγμα μιλαμε! Δεν ηξερα τι να κανω! Εσφιξα το τιμόνι, ισως να εκλεισα και ελαχιστα (μαλλον λαθος κινηση,ε?) το γκάζι, και τα ματια μου καρφωθηκαν στο τιμονι που ετρεμε σαν μεσα σε νερωφαγωμα!

    ΤΙ ΣΚΑΤΑ?





    Ουφ!!!!!

    χεστήκαμε πάνω μας ε; Πήγε το σκατό στην κάλτσα; Καφέ λωρίδα πίσω;;;
    Μετά ρώταγες σε ένα άλλο θρεντάκι... "τώρα μου την είπες"; Εμ είδες που είχα δίκιο ε;;;
    Εγώ εν κατέω φιλαράκι ένα πράγμα. Πως "ψιλοσηκώθηκε" το μπροστινό;;; Ψιλοσηκώθηκε ή γλίστρησε; Το δεύτερο οκ εξηγείται αλλά το πρώτο... κάπου με μπερδεύει. Να κάνω μία αδιάκριτη. Μήπως πήγες να κάνεις καμιά καγκουριά΄ή μήπως ήσουν με παραπάνω χλμ απ' ότι έπρεπε;;;;; λέω εγώ τώρα...
    πρόσεξε ότι ό Ηλίας λέει κάτι πολύ σημαντικό. Του είχε κάνει ο τίγρης αλλά... ανωμαλία ο δρόμος και αρκετά χλμ. Οι γραμμές του τραμ εξηγούν εν μέρει την "ανωμαλία". Τα χλμ πόσα ήταν;;;;
    Τέρμα οι χαρές τα κεφάλια μέσα!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Re: Re: Γ@μημένο Tank Slapping!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Λαστιχάκια βάλαμε ή ακόμα?

    Απο κει και πέρα παίζεις με αναρτήσεις...... μάλλον έχεις πολύ απόσβεση επαναφοράς πίσω ή τέλος πάντων είναι στη ρύθμιση που για εκείνο το σημείο του δρόμου δεν του κάθεται.

    Γενικότερα μπορεί να είναι οι ρυθμίσεις σε συνδυασμό με την έλλειψη προφίλ των ελαστικών σου.

    Πάντως στο Φάληρο -όταν το επιτρέπουν οι συνθήκες- τις γραμμές τις περνάω στην πίσω (το δύσκολο είναι να μην σπινιάρει).

    Στο Ελληνικό όμως νομίζω ότι παίζει και ελαφριά αλλαγή επιπέδου (κάνει μία μικρή ανηφόρα). Παρόλο που δεν είχα ποτέ τίποτα παρόμοιο, είναι ένα σημείο που η αίσθηση που σου δίνει το μηχανάκι (σχήμα λόγου) δεν είναι σαφής.

    Άντε να καταλάβεις μέσα στην κίνηση της παραλιακής θα μου πεις......

    Anyway, πρώτος ύποπτος τα λάστιχα, αλλά πιστέυω ότι κάτι μπορείς να μαζέψεις παίζοντας; με τις αναρτήσεις.

    Tα λάστιχα τα εβαλα χτες και τους ειχα 170 χλμ πριν από αυτό! Γυρισα ολο το κηφισο, Αγ Στεφανο, Διονυσο, Νεα Μακρη...Αττικη Οδο, περιφερειακο κτλ...
    Τα πατησα καλά!

    Σιγουρα κατι ηταν, τωρα αναρτησεις ειναι, μλκια δικια μου ειναι...
    Τωρα που εβαλα τα λαστιχα πρεπει να τις ξαναρυθμισω απο την αρχη, το θεμα ειναι οτι και με τα παλια δεν ειχα κανενα τετοιο συμπτωμα, εκτος απο μια ατσαλη προσγειωση σε ...σουζα...

    Αν το σηκωνα εκει, που με 3η και τις στροφες που ειχα, δεν επαιζε...θα ηταν χειροτερα! Δεν ειναι GS που το εχω κανει και δε μασαει!

    Ειναι λιγο ανισοπεδο το θεμα εκει αλλα το βασικο ειναι πως μπορω να μη μου ξανατυχει! Χεστηκα στ αληθεια λεμε!

    Θυμαμαι την πρωτη φορα που με το αφρικα εχασα λιγο το πισω ειχα φοβηθει! Μετα, με το χωμα δε μασαγα καθολου... με αφηνε ανεπηρεαστο κατι τετοιο!
    Με αυτο, τι μπορω να κανω? Αν εφευγα εκει πραγματικα δε ξερω πως θα εσκαγα και τι ζημια μπορει να παθαινα εγω και το μηχανακι!

  7. #7
    Κοσκινίζει τρελλά ο μπροστινός τροχός, χαλαρώνουμε ελαφρά την λαβή του τιμονιού και κλείνουμε το γκάζι, αλλιώς έχουμε σίγουρη πτώση. Ο κανόνας αυτός είναι πιστεύω, που εξαρτάται βέβαια από πολλούς παράγοντες.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Re: Re: Γ@μημένο Tank Slapping!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    χεστήκαμε πάνω μας ε; Πήγε το σκατό στην κάλτσα; Καφέ λωρίδα πίσω;;;
    Ναι ειπαμε!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

    Μετά ρώταγες σε ένα άλλο θρεντάκι... "τώρα μου την είπες"; Εμ είδες που είχα δίκιο ε;;;

    Εδω δε κανουμε πλακα Στελιο! Λεμε παλι καλα που γλιτωσαμε και μηπως σωσουμε και κανεναν αλλο!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis

    Εγώ εν κατέω φιλαράκι ένα πράγμα. Πως "ψιλοσηκώθηκε" το μπροστινό;;; Ψιλοσηκώθηκε ή γλίστρησε; Το δεύτερο οκ εξηγείται αλλά το πρώτο... κάπου με μπερδεύει.

    Σηκωθηκε (μαλλον ειπα, δεν ειμαι και 100% σιγουρος) από την ανισοπέδια του οδοστρωματος! Λογικό!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Να κάνω μία αδιάκριτη. Μήπως πήγες να κάνεις καμιά καγκουριά΄ή μήπως ήσουν με παραπάνω χλμ απ' ότι έπρεπε;;;;; λέω εγώ τώρα...
    πρόσεξε ότι ό Ηλίας λέει κάτι πολύ σημαντικό. Του είχε κάνει ο τίγρης αλλά... ανωμαλία ο δρόμος και αρκετά χλμ. Οι γραμμές του τραμ εξηγούν εν μέρει την "ανωμαλία". Τα χλμ πόσα ήταν;;;;

    Με 3η και στη ροπη... ξερω γω, καμποσα ηταν αλλα τις εχω περασει και με παραπανω! Μλκια απο τη μια αλλα λεω τα πραγματα ως εχουν!
    Δε πηγα να κανω τπτ πιο περιεργο! Απλα δεν εκλεισα το γκαζι πριν για να μη φορτισω περισσοτερο το μπροστινο μου! Ουτε ομως και συμπλεκταρισα για να το ελαφρυνω κι αλλο!

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
    Κοσκινίζει τρελλά ο μπροστινός τροχός, χαλαρώνουμε ελαφρά την λαβή του τιμονιού και κλείνουμε το γκάζι, αλλιώς έχουμε σίγουρη πτώση. Ο κανόνας αυτός είναι πιστεύω, που εξαρτάται βέβαια από πολλούς παράγοντες.

    Κατα 70% το γκαζι πρεπει να το ελλατωσα!

    Για τη λαβη δεν εχω ιδεα να σου πω!


  10. #10

    Re: Re: Re: Γ@μημένο Tank Slapping!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Tα λάστιχα τα εβαλα χτες και τους ειχα 170 χλμ πριν από αυτό! Γυρισα ολο το κηφισο, Αγ Στεφανο, Διονυσο, Νεα Μακρη...Αττικη Οδο, περιφερειακο κτλ...
    Τα πατησα καλά!

    Σιγουρα κατι ηταν, τωρα αναρτησεις ειναι, μλκια δικια μου ειναι...
    Τωρα που εβαλα τα λαστιχα πρεπει να τις ξαναρυθμισω απο την αρχη, το θεμα ειναι οτι και με τα παλια δεν ειχα κανενα τετοιο συμπτωμα, εκτος απο μια ατσαλη προσγειωση σε ...σουζα...

    Αν το σηκωνα εκει, που με 3η και τις στροφες που ειχα, δεν επαιζε...θα ηταν χειροτερα! Δεν ειναι GS που το εχω κανει και δε μασαει!

    Ειναι λιγο ανισοπεδο το θεμα εκει αλλα το βασικο ειναι πως μπορω να μη μου ξανατυχει! Χεστηκα στ αληθεια λεμε!

    Θυμαμαι την πρωτη φορα που με το αφρικα εχασα λιγο το πισω ειχα φοβηθει! Μετα, με το χωμα δε μασαγα καθολου... με αφηνε ανεπηρεαστο κατι τετοιο!
    Με αυτο, τι μπορω να κανω? Αν εφευγα εκει πραγματικα δε ξερω πως θα εσκαγα και τι ζημια μπορει να παθαινα εγω και το μηχανακι!
    Μάλιστα....

    Δεν είναι εύκολη η απάντηση και πιθανώς δεν είναι μόνο μία η λύση (όσον αφορά την εμφάνιση του tank slapping). Όσον αφορά το σήκωμα του μπροστινού, σε εκείνο το σημείο δεν παίζει -εκτός εάν έχεις GSXR1000- και με την κίνηση που έχει συνήθως.

    Πάντως στρώσε λίγο ακόμα τα λάστιχα σου και κάνε λίγο πιο γρήγορη την απόσβεση επαναφοράς πίσω (1-2 κλικ ή 1/4 με 1/2 μισή στροφή έξω).

    Και προς θεού, μην προσπαθήσεις σώνει και καλά να το 'ξανααναπαράγεις' σήμερα, φτάνει που θα είσαι υποψιασμένος.

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  11. #11
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Ρε συ Δημητράκο το GS έχει και ένα μέτρο τιμόνι πλάτος και κάνεις μοχλό...Τι να περιμένεις από το CBR...Την επόμενη φορά (μακάρι να μην υπάρξει)....φρόντισε να μην ξανασφίξεις το τιμόνι!!! Πως το έσωσες??? Μάλλον σε έσωσαν 15 άγιοι και 32 άγγελοι! Χαλάρωσε λιγάκι και μην ξεχνάς το λόγο που πήρες το CBR...
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  12. #12
    Ρε μιτς.....

    μετά την αλλαγή ελαστικών (και υποθέτοντας ότι βάζεις ίδιες πιέσεις)...
    ένοιωσες το μηχανάκι να σηκώνεται λίγο?

    (με την παραδοχή ότι το πίσω φθείρεται πιο πολύ, πρέπει να νοιώθεις το πίσω να έχει ανέβει λίγο...)

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093

    Re: Re: Re: Γ@μημένο Tank Slapping!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios



    Εδω δε κανουμε πλακα Στελιο! Λεμε παλι καλα που γλιτωσαμε και μηπως σωσουμε και κανεναν αλλο!


    Συμφωνώ αλλά τώρα που είσαι οκ λίγο χιούμορ έτσι για να χαλαρώσει η κατάσταση δεν χαλά κανέναν νομίζω.



    Με 3η και στη ροπη... ξερω γω, καμποσα ηταν αλλα τις εχω περασει και με παραπανω! Μλκια απο τη μια αλλα λεω τα πραγματα ως εχουν!
    Δε πηγα να κανω τπτ πιο περιεργο! Απλα δεν εκλεισα το γκαζι πριν για να μη φορτισω περισσοτερο το μπροστινο μου! Ουτε ομως και συμπλεκταρισα για να το ελαφρυνω κι αλλο!


    Οκ... κοίτα την άλλη φορά να πηγαίνεις με... ΛΙΓΟΤΕΡΑ!!!!!!!! Καλούς δρόμους.
    Τέρμα οι χαρές τα κεφάλια μέσα!

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607

    Re: Re: Re: Re: Γ@μημένο Tank Slapping!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
    Μάλιστα....

    Δεν είναι εύκολη η απάντηση και πιθανώς δεν είναι μόνο μία η λύση (όσον αφορά την εμφάνιση του tank slapping). Όσον αφορά το σήκωμα του μπροστινού, σε εκείνο το σημείο δεν παίζει -εκτός εάν έχεις GSXR1000- και με την κίνηση που έχει συνήθως.

    Πάντως στρώσε λίγο ακόμα τα λάστιχα σου και κάνε λίγο πιο γρήγορη την απόσβεση επαναφοράς πίσω (1-2 κλικ ή 1/4 με 1/2 μισή στροφή έξω).

    Και προς θεού, μην προσπαθήσεις σώνει και καλά να το 'ξανααναπαράγεις' σήμερα, φτάνει που θα είσαι υποψιασμένος.

    Σωτο, μιλαω για ελαχιστο σηκωμα και δεν ειναι δυκολο! Σκεψου...3η στη ροπη του, υψομετρικη, εστω και ελαχιστη, διαφορα και καθολου κινηση! Ειχα φυγει πρωτος απο το φαναρι!

    Νομιζω η επαναφορα ειναι 1/2 μεσα...να την ανοιξω εντελως? Σωβρακο εντελως θα γινει!

    Τρελος εισαι που θα το ξαναπροσπαθησω?

    Παντως, πριν απο μερες θυμαμαι, δεν ειχα βεβαια τοσα χλμ, ειχα σηκωθει ορθιος σε εκεινο το σημειο... δεν εκανε κιχ!


  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
    Ρε συ Δημητράκο το GS έχει και ένα μέτρο τιμόνι πλάτος και κάνεις μοχλό...Τι να περιμένεις από το CBR...Την επόμενη φορά (μακάρι να μην υπάρξει)....φρόντισε να μην ξανασφίξεις το τιμόνι!!! Πως το έσωσες??? Μάλλον σε έσωσαν 15 άγιοι και 32 άγγελοι! Χαλάρωσε λιγάκι και μην ξεχνάς το λόγο που πήρες το CBR...

    το ειπα ρε Σοφ! Και τιμονι και 19αρι τροχο, το ξερω, δε συγκρινω κατι!

    Για τα υπολοιπα, ξερω! Ολοι μας ομως εχουμε τις στιγμες μας...

Σελίδα 1 από 10 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Tρομερό Tank Slapping
    από sapila racing στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2013, 14:25
  2. Tank Slapping -αναλυση-αποφυγη
    από BILL VUZAS στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2007, 14:31
  3. tank cam speed video
    από monstermind στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 23:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF