Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 30

Θέμα: Ενωση Χριστιανων Μοτοσυκλετιστων

  1. #16
    quote:
    ''Δεν καταλαβαινω γιατι σας ενοχλει η αμερικανικη σημαια. Εγω δεν εχω προβλημα με την αμερικη ως χωρα, γεωγραφικα τουλαχιστον, ουτε με την ιδεα ιδρυσης της και τα υποτιθεμενα πιστευω τους (ψαξε στο Usa.com να δεις τα ακριβη λογια τους)''.


    -Μπήκα στο site που λες και ‘θαύμασα’ τα επιτευματα τους, μπες τώρα και εσύ στο google και γράψε IRAQ WAR δεις το σφαγείο.



    quote:
    ''Η σημαια μπαινει για αβαταρ μονο και μονο για προσωπικο γουστο.Στο κατω κατω ειναι ενας απλος συνδυασμος τριων χρωματων και συμβολιζει κατι αλλο απο την αντιληψη που εχουμε για την Αμερικη. Εγω εβαλα την σημαια της αμερικης ως συμβολικο αντικειμενο''


    -Ορίστε άλλη μια τριχρωμία για avatar,και όπως είπες ποιο πριν''Στο κατω κατω ειναι ενας απλος συνδυασμος τριων χρωματων''


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	americanaziflag.gif 
Προβολές:	63 
Μέγεθος:	1,1 KB 
ID:	8015

  2. #17
    quote:
    ''Αλλα νομιζω ειναι πολυ ανωριμη και επιφανειακη σκεψη να κατακρινουμε μια σημαια μαις χωρας που συμβολιζει κατι τελειως διαφορετικο απο το οποιο μισουμε σε αυτην''.



    Σε παρακαλώ αυτά πήγαινε πέστα σε αυτόν τον ανθρωπο....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2004.4.20 fgh.jpg 
Προβολές:	108 
Μέγεθος:	15,8 KB 
ID:	7981

  3. #18
    quote:
    ''One Nation under God,
    indivisible, with liberty and justice for all.''




    Σε ποιον θεό αναφέρεται το κείμενο?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	otoons_war.jpg 
Προβολές:	107 
Μέγεθος:	37,9 KB 
ID:	7982

  4. #19
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasfazer
    quote:
    ''One Nation under God,
    indivisible, with liberty and justice for all.''
    Σε ποιον θεό αναφέρεται το κείμενο?
    τον θεο...μαμωνά, μου φαίνεται ότι τον λενε!!!111

    όσο για το nation….




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	internet.gif 
Προβολές:	107 
Μέγεθος:	1,9 KB 
ID:	7983
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  5. #20
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    AFTO TO 8EMA INE POLI SOVARO GIA MENA KE DEN DIA8ETO TIN DIANOITIKI IKANOTITA NA SIMETEXO
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  6. #21
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  7. #22
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    Ρε παιδια ειπα οτι δεν μαρεσει η πολιτικη τους και η κουλτουρα τους ουτε τιποτα αλλο. Αλλα επειδη εσεις το βλεπετε απο αλλη σκοπια, το αλλαζω. Και το Ιρακ με απασχολει ιδιαιτερα και δεν εχω κανενα ιχνος σεβασμου και ενθουσιασμου η υποστηριξης στο ''εργο'' του Μπους και των αμερικανων στο Ιρακ. Ειναι γενικα ο πιο μισητος λαος ολων παγκοσμιως και σε εμενα αλλα επειδη και εγω σαν μικρο παιδι ειχα πολλα προβληματα λογω της εθνικοτητας μου στο σχολειο (η μανα μου ειναι γερμανιδα) δεν μου αρεσει να αδικουν τους πολλους εξαιτιας των λιγων. Ενταξει στη αμερικη φαινεται οτι και οι ιδοι ειναι υπευθυνοι καθως ξαναψηφισαν τον Μπους, αλλα παρολα αυτα ειμαι εναντια στον ρατσισμο. Εγω θα το αλλαξω το αβαταρ καθως σας πειραζει τοσο πολυ, αλλα θα παρακαλεσω τον Κοστα Φειζερ να μην ξαναβαλει αυτην την εικονα σε κανενα φορουμ και αν μπορεσει να την αφαιρεσει. (νομιζω να καταλαβες γιατι το λεω αυτο). Γιατι φιλε κοστα αλλο το ενα αλλο το αλλο. Και ειδικα για εμενα. Η αμερικη ειναι ολοκληρη χωρα 400 εκ + ανθρωπων και φυσικα δεν υποστηριζουν οι περισσοτεροι τον Μπους, αλλα στην γερμανια αυτο ηταν φασισμος, και οπως ξερουμε υπηρχε και εδω φασισμος και αν ητανε μεγαλυτερη χωρα ισως θα εκανε τα ιδια. Φυσικα δεν ηξερες για μενα οποτε δεν μπορω να σε παρεξηγησω, αλλα ελπιζω να καταλαβεις γιατι δεν το δεχομαι αυτο.

    Αυτα...

  8. #23
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    . Αντε προσπαθησατε να πεισετε εναν 16χρονο να γινει ρατσιστης εναντια σε ολοκληρη χωρα οπως κανανε και οι πατεραδες σας και οι παππουδες και ολοι οι προγονοι σας. Γιαυτο υπαρχει ο ρατσισμος σημερα και παντα την πληρωνουν ανθρωποι που δεν το αξιζουν. Τι κερδιζετε δηλαδη αν πεισετε τα παιδια σας οτι οι αμερικανοι οι τουπκοι οι γερμανοι και ολοι με σοσους εχουμε η ειχαμε προβληματα ειναι κακοι και να τους μισουμε; Τι κερδιζετε παρα μισος ρατσισμο και κοινωνικη αποκλιση μειονοτητων; Πειτε μου, για να ξερω και εγω οταν γινω πατερας καποτε τι να πω στα παιδια μου.


    ΥΓ)Ελπιζω να μην εχετε αντιρηση στο νεο μου αβαταρ. εκτος και αν νομιζετε οτι ολοι οι αμερικανοι ειναι δολοφονοι και ετσι αυτος ηταν επισης δολοφονος και σιχαμερος απανθρωπος.

  9. #24
    2 strokes for ever!!! Το avatar του/της rd350lc
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    49
    koita na deis..... oute ego thn goustaro kai polu thn amerikanikh shmaia gi auto bravo sou pou thn alakses alla kai o mauros pou ebales den mou kathete pali kala sto mati! bres kai esu kati oudetero.... ante

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
    Ρε παιδια ειπα οτι δεν μαρεσει η πολιτικη τους και η κουλτουρα τους ουτε τιποτα αλλο. Αλλα επειδη εσεις το βλεπετε απο αλλη σκοπια, το αλλαζω. Και το Ιρακ με απασχολει ιδιαιτερα και δεν εχω κανενα ιχνος σεβασμου και ενθουσιασμου η υποστηριξης στο ''εργο'' του Μπους και των αμερικανων στο Ιρακ. Ειναι γενικα ο πιο μισητος λαος ολων παγκοσμιως και σε εμενα αλλα επειδη και εγω σαν μικρο παιδι ειχα πολλα προβληματα λογω της εθνικοτητας μου στο σχολειο (η μανα μου ειναι γερμανιδα) δεν μου αρεσει να αδικουν τους πολλους εξαιτιας των λιγων. Ενταξει στη αμερικη φαινεται οτι και οι ιδοι ειναι υπευθυνοι καθως ξαναψηφισαν τον Μπους, αλλα παρολα αυτα ειμαι εναντια στον ρατσισμο. Εγω θα το αλλαξω το αβαταρ καθως σας πειραζει τοσο πολυ, αλλα θα παρακαλεσω τον Κοστα Φειζερ να μην ξαναβαλει αυτην την εικονα σε κανενα φορουμ και αν μπορεσει να την αφαιρεσει. (νομιζω να καταλαβες γιατι το λεω αυτο). Γιατι φιλε κοστα αλλο το ενα αλλο το αλλο. Και ειδικα για εμενα. Η αμερικη ειναι ολοκληρη χωρα 400 εκ + ανθρωπων και φυσικα δεν υποστηριζουν οι περισσοτεροι τον Μπους, αλλα στην γερμανια αυτο ηταν φασισμος, και οπως ξερουμε υπηρχε και εδω φασισμος και αν ητανε μεγαλυτερη χωρα ισως θα εκανε τα ιδια. Φυσικα δεν ηξερες για μενα οποτε δεν μπορω να σε παρεξηγησω, αλλα ελπιζω να καταλαβεις γιατι δεν το δεχομαι αυτο.

    Αυτα...







    Σύντεκνε (είμαι από Ιεράπετρα) την σημαία την έβαλα απλά για να καταλάβεις ότι όπως η σβάστικα και η γερμανική κατοχή ήταν ένα από τα μελανότερα σημαία της παγκόσμιας ιστορίας έτσι και σήμερα η αμερικάνικη σημαία είναι ταυτόσημη (για τους περισσότερους ανθρώπους) με τον πόλεμο την γενοκτονία και τα βασανιστήρια σε όλο τον κόσμο.
    Επίσης, αν τα εγκλήματα του ναζισμού έγιναν κάτω από φασιστικό καθεστώς τότε τι μπορούμε να πούμε για τους αμερικανούς πολίτες που ‘δημοκρατικά’ μέσω των εκλογών υποστηρίζουν και ενισχύουν την πολιτική του πολέμου?
    Δεν είναι τα πράγματα τόσο απλά όσο τρία χρώματα πάνω σε ένα κομμάτι ύφασμα, λυπάμαι.

    ΥΓ. Να εύχεσαι να μην στραφεί το βλέμμα των αμερικάνων στα πετρέλαια του αιγαίου γιατί δεν θα προλάβουμε ούτε εσύ ούτε εγώ να δούμε τα παιδία μας.

    Ποια άραγε θα είναι η επόμενη χώρα?

  11. #26
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	assholes.jpg 
Προβολές:	55 
Μέγεθος:	78,2 KB 
ID:	8029

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της x-rider
    Εγγραφή
    13/08/2002
    Μηνύματα
    504
    ΕΥΤΥΧΩΣ




    που υπαρχουν ακομη ανθρωποι που σκεφτονται ,




    και μπορουν και αντιστεκονται



  13. #28
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    γιατι το λες αυτο? ο planetman δε σκεφτεται? :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bush_turkey.jpg 
Προβολές:	53 
Μέγεθος:	20,2 KB 
ID:	8032

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της x-rider
    Εγγραφή
    13/08/2002
    Μηνύματα
    504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    γιατι το λες αυτο? ο planetman δε σκεφτεται? :rotflmao:



    Για αυτους που σκεφτηκαν ,εγραψαν και τοποθετησαν το



    πανο λεω....

  15. #30
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    ok teliko symperasma και κλεινει η συζητηση μιας και κανενας δεν πειθει τον αλλον και εγω εκανα την υποχωρηση για την ψυχικη ηρεμια σας. Ελπιζω ο ''αραπης' στην φωτο να μην σας πειραζει τοσο πολυ πια.

    americans bad bush bad me bad american flag bad thread ended


    ΥΓ) αν θελετε η συζητηση περι ενωση χριστιανων μοτοσυκλετιστων μπορει να δεχθει κι αλλα ποστς φυσικα.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2005, 17:53
  2. Απαντήσεις: 81
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 17:16
  3. Πρωτοβουλία Μοτοσυκλετιστών
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 134
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2005, 09:45
  4. Φιλία; Ποιά φιλία μεταξύ μοτοσυκλετιστών;
    από Ora_Nihil στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2004, 10:27
  5. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2004, 15:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF