Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Αγορα ΚΤM adventure 640

  1. #1
    KTHακικό Μέλος Το avatar του/της Emden
    Εγγραφή
    28/11/2007
    Μηνύματα
    70

    Αγορα ΚΤM adventure 640

    Πρώτα από όλα Καλησπέρα.

    Θα ήθελα κάποιές πληροφορίες για το συγκεκριμένο μοντέλο όπως:
    1. Τιμη για ένα μεταχειρισμένο του 2003
    2. Τι να προσέξω κατα τον έλεγχο αγοράς.
    3. Αξιοπιστία
    4. Κόστος service και ανταλακτικών
    5. Πόσο ευχαριστήμενοι είναι οι κάτοχοι του
    και οτιδήποτε άλλο σχόλιο είναι ευπροσδεκτο. Θα ήθελα να σημειώσω ότι η μοναδική εμπείρια μου απο μηχανάκια on-0ff και enduro ειναι ενα Ηοnda xr 400.
    Με ενδιαφέρει ένα μηχανάκι το οποίο να είναι πολυχρηστικό και να μπορέι να με κάνει χαρούμενο όχι μόνο από πλευράς απόδοσης αλλα και από αξιοπιστίας-κόστος συντήρησης. Κριτήριο για την αγορά του μοντέλου οι εξορμήσεις στη φυση (ΣαββατοΚύριακα και όχι μονο) και το πρύζωμα που μου κάνετε με τις photo από ταξιδιωτίκα!


    Ευχαριστω Αλέξανδρος.

  2. #2
    στα 4000 θα το βρεις...

    να το πας σε εναν εξουσιοδοτημενο να το τσεκαρει... εσυ κοιτα για χτυπηματα στα καπακια (απο χωματινη χρηση) αλυσογραναζα, δισκους, τζογους στα ρολεμαν τροχων, αν κλειδωνει το μπροστα τιμονι απο φθορα ρολεμαν λαιμου, αν δουλευει καλα ο συμπλεκτης

    αξιοπιστισιμο ομολογω αρκει να εχουν γινει σωστα τα σερβις...

    μικρο κοστος... καθε 2500 λαδια φιλτρα, καθε 5000 ρυθμιση βαλβιδων

    πολυ ειχαριστημενοι... ειναι στην ουσια τοπιο καθαροαιμο adventure μηχανακι... εχει κραδασμους που κουραζουν σε πολλα ασφαλτινα χλμ, αλλα στο χωμα απλα παει παντου...

    κανεις εκδρομες και αγωνες τη κυριακη και δευτερα πρωι πας στη δουλεια σου...


    πες μου περιοχη να σου πω που υπαρχει καλος εξουσιοδοτημενος

  3. #3
    KTHακικό Μέλος Το avatar του/της Emden
    Εγγραφή
    28/11/2007
    Μηνύματα
    70
    Eυχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. άργησα να απαντήσω γιατί ήμουν διακοπές κρήτη! Περιοχή δυτικά, Χαιδάρι είναι η έδρα μου. Με προβλήματισαν κάποία άρθρα για το μοτορι ότι δεν μπορεί να πήγαινει πάνω απο 140 για ώρα λόγω κινητήρα (δεν του κάνει καλό). Αυτο είναι ο μόνος προβληματισμός μου, συχνά πυκνά κάνω διαδρομή μέχρι μέγαρα και με το τορινό το τρέχω λιγάκι
    (bros 400). παροτι σχετικά μικρό δέν έχω κανένα παράπονω απο ταχύτητα αφου βγαίνω εθνικη πολλές φορές 150.Θα μπορώ να κάνω το ιδιό με το Περιπέτεια ή θα με ταλαιπωρεί.
    Ακόμα ένα άλλο πρόβλημα που συνάντησα είναι ότι δεν βρήκα κανένα σε καμία μάντρα για να το κάνω καμία βόλτα να το δώ. Ερώτηση για κάγκελα και βαλίτσες πόσο πάει το μαλλί?


    Ευχαριστώ Αλέξανδρος

Παρόμοια θέματα

  1. ψηφιακο κοντερ σε adventure 640
    από sanguini στο forum KTM
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2008, 13:50
  2. KTM Adventure 640 SM ???
    από valam στο forum KTM
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2007, 17:42
  3. adventure 640 2003
    από leoseg στο forum KTM
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2007, 10:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF