Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Vemar Jiano Interface Bluetooth

  1. #1

    Vemar Jiano Interface Bluetooth

    Έχει κανείς αγοράσει αυτό το κράνος; http://www.stelpet.gr/vemar-jiano-interface.html
    Είχα καταλήξει στο Shoei multitec κι αυτό ανοιγόμενο,αλλά είδα και το παραπάνω ενδιαφέρον.
    Λόγω του ότι μπορεί να συνδεθεί ασύρματα με κινητό-gps-και με συνεπιβάτη.
    Πήγα και το δοκίμασα,μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις και καλή εφαρμογή,περίμενα να σου δίνει την αίσθηση πως είναι αρκετά βαρύ,αλλά απεναντίας,μου καθόταν όπως το multitec.
    Αυτό που με προβληματίζει είναι το bluetooth,κατά πόσο θα συνεργάζεται χωρίς προβλήματα με το τηλ.και το gps.
    Αν γνωρίζει κάποιος κάτι αναμένω γνώμες-εμπειρίες!
    Αντώνης

  2. #2
    Φιλε το δοκιμασα το κρανος αυτο καλο φανηκε.Βεβαια δεν ξερω κατα ποσο ο μηχανισμος bt που εχει θα ειναι καλος και κατα ποσο θα συνδεεται με τισ αλλες σου συσκευες.
    Το καλυτερο θα ειναι να τα δοκιμασεις αυτα οσο μπορεις επι τοπου.
    Εγω παντως κατεληξα στο shoei multitec και πηρα και μια ενδοεπικοινωνια bt midland και δουλευει αψογα με ολες τις συσκευες που εχω και στις μεγαλες ταχυτητες.

  3. #3
    Από ότι φαίνεται δύσκολα θα βρω κάποιον που να το έχει πάρει για μου πει εντυπώσεις.
    Οπότε στο multitec με βλέπω να καταλήγω στα σίγουρα.
    Αντώνης

  4. #4
    Αν εχεις καταληξει σε ανοιγομενο τοτε παρε το multitec εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
    Επειδη παιρνω μονο ανοιγομενα αυτο ειναι οτι καλυτερο ειχα.Αν βγαινεις στα χρηματα παρε αυτο.

  5. #5
    Δεν με παίρνει ακριβώς,αλλά το έχω βρει στο νετ από αμέρικα γύρω στα 270 ευρά,θα δούμε.
    Αντώνης

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF