Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 130 από 130

Θέμα: Aprilia Pegaso 650i

  1. #121
    Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
    Απ' την χαρά σου που άνοιξε καινούρια ενότητα δεν έχεις πάρει χαμπάρι ότι έχει γίνει sticky εδώ και καιρό ε?
    Δεν ήταν στικι στην αρχή.. αλλά μάλλον βιάστηκα! (όπως πάντα )

  2. #122
    Παιδια γνωριζει καποιος ποσο ειναι το κοστος


    για καθαρισαμα καρμπυρατερ σε πηγασο cube;

  3. #123
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/05/2013
    Μηνύματα
    1
    Καλησπέρα εγώ ήθελα να ρωτήσω επειδή δεν γνωρίζω πολλά ... Αν στο Aprilia Pegaso τα προβληματάκια αυτά που βγάζει είναι ικανά να σε αφήσουν στη μέση του δρόμου ( ακόμα χειρότερα βουνού )

  4. #124
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.120
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mate Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα εγώ ήθελα να ρωτήσω επειδή δεν γνωρίζω πολλά ... Αν στο Aprilia Pegaso τα προβληματάκια αυτά που βγάζει είναι ικανά να σε αφήσουν στη μέση του δρόμου ( ακόμα χειρότερα βουνού )

    Εγώ το έχω 3,5 χρόνια, τσικ δεν έχει κάνει....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  5. #125
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gregogti
    Εγγραφή
    22/06/2011
    Μηνύματα
    393
    δεν νομιζω ,βεβαια ολα εξαρτωνται απο την κατασταση τις μηχανης .το ποσο περιποιημενη η παρατημενη ειναι
    KLE 400-XT 250.

  6. #126
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mate Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα εγώ ήθελα να ρωτήσω επειδή δεν γνωρίζω πολλά ... Αν στο Aprilia Pegaso τα προβληματάκια αυτά που βγάζει είναι ικανά να σε αφήσουν στη μέση του δρόμου ( ακόμα χειρότερα βουνού )
    Τώρα δεν ξέρω πως να το εκφράσω σωστά... Μάλλον εδώ ισχύει ότι η υπερβολική πληροφόρηση προκαλεί παραπληροφόρηση ή αδυναμία φιλτραρίσματος του μεγάλου όγκου δεδομένων. Έτσι όπως το θέτεις εγώ καταλαβαίνω πως έχεις σχηματίσει τη γνώμη πως το Pegaso είναι ένα μηχανάκι που βγάζει προβλήματα, ή ότι ό,τι πρόβλημα έχει τύχει σε όσους είχαν Pegaso θα τύχει υποχρεωτικά και σ' εσένα. Εάν θες να αποφύγεις εντελώς την πιθανότητα να μείνεις στη μέση του βουνού τότε:
    -Κάθεσαι σπίτι και δεν το τολμάς με ΚΑΝΕΝΑ όχημα, διτροχο, τρίτροχο, τετράτροχο, οκτάτροχο, με λάστιχα ή ερπύστριες.
    -Το τολμάς με όχημα στο οποίο έχεις κάνει οδική βοήθεια
    -Αγοράζεις μοτοσυκλέτα BMW που σου δίνει 5 χρόνια δωρεάν οδική βοήθεια

  7. #127
    Νέο μέλος Το avatar του/της preve
    Εγγραφή
    24/05/2012
    Μηνύματα
    28
    Εχουν ειπωθει πολλα για τα μειονεκτηματα και τα προβληματα που ενδεχομενως μπορει να βγαλει ενα aprilia pegaso. Τα πραγματα ειναι απλα. Παιρνεις μια on-off μηχανη 650 κυβικων με 1500 ευρω. 50 αλογα, 650 κυβικα επαναλαμβανω, μοντελο δεκαετιας το πολυ.

    Για τα λεφτα αυτα το μηχανακι ειναι τιμιο και με το παραπανω και τα αξιζει και με το παραπανω. Μηχανολογικα αν το προσεξε ο προηγουμενος και το προσεξεις κι εσυ και κανεις μια δυο βελτιωσεις απλες θα το εμπιστευεσαι περισσοτερο κι αυτο δε θα σε προδωσει.

    Βεβαια ακομα και η φραπεδιερα χαλαει, ποσο μαλλον μια μηχανη, ομως με 1500 ευρω το πολυ τιμη αγορας γινεσαι μαγκας και ωραιος με ενα κατα την αποψη μου αρκετα ομορφο μηχανακι και με ικανοποιητικες δυνατοτητες.

    Εχει φαει κραξιμο χωρις λογο το μηχανακι ή μαλλον δικαιολογημενα απο καποιους που ηταν αρκετα ατυχοι και τους εβγαλε ολα τα προβληματα μαζι. Ας μην το γευνικευουμε.

    Προσωπικα λατρευω τον Πηγασο μου και εχω ζησει πολυ ομορφες εικονες μαζι του σε πολυ ωραιες μικρες και μεγαλες βολτες. Τον ευχαριστω που με εκανε μαγκα με τα λιγα χρηματα που εχω στην τσεπη μου.

  8. #128
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    εσεις οι πηγασαιοι,ξερετε να παιζουν πουθενα καρπυρατερια για τα φτρερωτα αλογα σας?
    προκειται για εναν φιλο

  9. #129
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/03/2010
    Μηνύματα
    12
    Καλησπέρα παίδες! Ψάχνω εναγωνιωδώς ρουλεμάν κόμπλερ μίζας για pegaso injection ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ! Αν κάποιος έχει κάποιο για πέταμα θα με βοηθούσε πολύ αρκεί να είναι το original αι οχι απο BMW, KTΜ και άλλες πατέντες! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  10. #130
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/05/2015
    Μηνύματα
    1
    kalhspera exw kai egw tetoio problhma alla se mena einai anameno kai otan patao mprostino greno sbhnei kai otan to afhno anabei sto podofreno menei panta anameno.ti mporw na to kanw na douleuei kanonhka?

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 456789

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF