Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 54

Θέμα: Η μοτοσυκλέτα μας "φωνάζει" ποιός είμαστε!

  1. #1

    Η μοτοσυκλέτα μας "φωνάζει" ποιός είμαστε!

    Σίγουρα θα έχετε παρατηρήσει πως κάθε αναβάτης μοτοσυκλέτας διακρίνετε για τον διαφορετικό του χαρακτήρα ανάλογα με το δίτροχο που καβαλάει!...

    Η μοτοσυκλέτα είναι κουλτούρα και το συναντάμε καθημερινά στους φίλους και γνωστούς μας! Καθένας μας έχει μία νοοτροπία η οποία καθορίζετε εντελώς απο την μοτοσυκλέτα που έχουμε επιλέξει (διαφορετικά δεν θα την επιλέγαμε κιόλας!)...

    Το τί έχουμε διαλέξει "φωνάζει" τί θέλουμε να κάνουμε με αυτή... Επίδειξη, μακρυνά ταξίδια, motocross, enduro, motard κ.α.!

    Δεν αναρωτηθήκατε ποτέ: "γιατί δεν κάνω παρέα με τσοπεράδες?" ή "με streetάδες" ή "με endurάδες" και λοιπά!....

    Γι'αυτό λοιπόν είναι μάλλον εντελώς ουτοπικό να προσπαθείτε να πίσετε έναν φίλο σας πως το πανάκριβο street που πήρε δεν κάνει για την Ελλάδα... Απλά κακός θα γίνετε!

    "Δέξου τον φίλο σου με τα ελλατωματά του και το μπουρούχι του!" Νέα βελτιωμένη έκδοση...


    Προβλημματίστηκα και σήμερα! ’ντε καλή σας μέρα!

  2. #2
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    ENNOEIS KATI ;;;;

    DILADI EMENA TORA POY EXEI GINEI ...OLIGON TI DRAGSTER [XORIS EXATMISEIS] KAI THIMIZEI MOTO APO TAINIA TOY JAMES BOND;;;TI DILONEI;;XM....ME PROBLHMATISES..GIATI ISOS AYTO NA EIXA STO KEFALI MOY[TORA DEN EXO TIPOTA] OTAN TO EKANA TO MOTO MOY ETSI!! TI NA PEIS......YPOSYNEIDHTO EINAI AYTO!!ISOS EIMAI KAI EGO LIGO..MPOYRDELO ..KAI THELHSA NA KANO ETSI KAI TO ...DUKE!!

  3. #3
    Σίγουρα θα έχετε παρατηρήσει πως κάθε αναβάτης μοτοσυκλέτας διακρίνετε για τον διαφορετικό του χαρακτήρα ανάλογα με το δίτροχο που καβαλάει!...
    Εγώκαβαλάω YAMAHA...τί θα πεί αυτό???



    Η μοτοσυκλέτα είναι κουλτούρα και το συναντάμε καθημερινά στους φίλους και γνωστούς μας! Καθένας μας έχει μία νοοτροπία η οποία καθορίζετε εντελώς απο την μοτοσυκλέτα που έχουμε επιλέξει (διαφορετικά δεν θα την επιλέγαμε κιόλας!)...
    Πολύ ρομαντική σκέψη αλλά σε πολλές των περιπτώσεων οι οικονομικοί παράγοντες καθορίζουν τι θα πάρουμε. Μπορεί να είσαι λάτρεις των μεγάλων on-off για παράδειγμα αλλά να αγοράζεις GLX!!

    Δεν αναρωτηθήκατε ποτέ: "γιατί δεν κάνω παρέα με τσοπεράδες?" ή "με streetάδες" ή "με endurάδες" και λοιπά!....
    Εσύ που κάνεις παρέα με μας τους αλήτες που συγκαταλέγεσε??Στους απίθανους τρομοκράτες θα έλεγα!!



    Γι'αυτό λοιπόν είναι μάλλον εντελώς ουτοπικό να προσπαθείτε να πίσετε έναν φίλο σας πως το πανάκριβο street που πήρε δεν κάνει για την Ελλάδα... Απλά κακός θα γίνετε!
    Και γιατί να τον πείσω να μην το πάρει?? Πότε θα μου ξαναδωθεί η ευκαιρία να βολτάρω ΧΧ??? Ακούυτε Mike & Bill???

    "Δέξου τον φίλο σου με τα ελλατωματά του και το μπουρούχι του!" Νέα βελτιωμένη έκδοση...
    Γι αυτό κάνω τόσο υπομονή με τον Διονύση...είναι φίλος(πότε θα πάρεις LC8 να μου το δώσεις βόλτα Wiz??)

    Προβλημματίστηκα και σήμερα! ’ντε καλή σας μέρα!
    Είσαι προβληματικό??

  4. #4
    ..ο Μάγος.. Το avatar του/της wizard
    Εγγραφή
    06/06/2003
    Μηνύματα
    70
    λέει ο Τασούλης..
    Γι αυτό κάνω τόσο υπομονή με τον Διονύση...είναι φίλος(πότε θα πάρεις LC8 να μου το δώσεις βόλτα Wiz??)

    ..άμέσως μόλις κερδίσει ο Ολυμπιακός το Champion's League..


    (..κι εγώ σ'αγαπάω, βρε κουτό..)
    .."νάφε και μέμνασ' απιστείν.. Άρθρα ταύτα φρενών"..

  5. #5

    Μπιμπίκο!

    Μάλλον απάντησες μόνος σου στις απορίες που σου δημιουργήθηκαν...... ααχαχαααχαχαα Να μην επιβαρύνω την κατάστασή σου!

    Όσο για εσένα παλιοαλήτη!...

    Εγώκαβαλάω YAMAHA...τί θα πεί αυτό???

    Όλοι κάνουμε λάθη που κάποτε τα αναγνωρίζουμε!

    Πολύ ρομαντική σκέψη αλλά σε πολλές των περιπτώσεων οι οικονομικοί παράγοντες καθορίζουν τι θα πάρουμε. Μπορεί να είσαι λάτρεις των μεγάλων on-off για παράδειγμα αλλά να αγοράζεις GLX!!

    Όταν κάτι το θες πολύ, κάνεις το σκ@τό σου παξημάδι και το αποκτάς!!!!!!

    Εσύ που κάνεις παρέα με μας τους αλήτες που συγκαταλέγεσε??Στους απίθανους τρομοκράτες θα έλεγα!!

    Κακό είναι αυτό?!!!!!!

    Και γιατί να τον πείσω να μην το πάρει?? Πότε θα μου ξαναδωθεί η ευκαιρία να βολτάρω ΧΧ??? Ακούυτε Mike & Bill???

    Εσύ δεν είσαι φίλος!!!!!! Είσαι συμφεροντολόγος!


    Γι αυτό κάνω τόσο υπομονή με τον Διονύση...είναι φίλος(πότε θα πάρεις LC8 να μου το δώσεις βόλτα Wiz??)

    Και επαναλαμβάνω: Εσύ δεν είσαι φίλος!!!!!! Είσαι συμφεροντολόγος!

    Είσαι προβληματικό!!!?

    ΕΙΣΑΙ!

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Ναι..έχεις δίκιο..

    ..εν μέρει όμως.

    Γιατί δεν είναι απόλυτο αυτό που λες.

    Εγώ π.χ. γουσταρω μια Agusta για την πιστα και μια Husaberg για χώμα αλλα έλα όμως που δεν έχω τα φραγκα να τις αποκτησω !!!

  7. #7

    Μάγε..

    πες του τα να μην χαίρετε!


    Μπουχαχαχααχαχχαααχα!

  8. #8
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: ENNOEIS KATI ;;;;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    DILADI EMENA TORA POY EXEI GINEI ...OLIGON TI DRAGSTER [XORIS EXATMISEIS] KAI THIMIZEI MOTO APO TAINIA TOY JAMES BOND;;;TI DILONEI;;XM....ME PROBLHMATISES..GIATI ISOS AYTO NA EIXA STO KEFALI MOY[TORA DEN EXO TIPOTA] OTAN TO EKANA TO MOTO MOY ETSI!! TI NA PEIS......YPOSYNEIDHTO EINAI AYTO!!ISOS EIMAI KAI EGO LIGO..MPOYRDELO ..KAI THELHSA NA KANO ETSI KAI TO ...DUKE!!

    Dilonei oti opoios den exei myalo (kai einai poly kolofardos) plyronei se euro (pali kala leme)

    ftoy ftoy ftoy skordo

    Na rotiso kai kati, ean kapoios exei 5 motosykletes (Επίδειξη, μακρυνά ταξίδια, motocross, enduro, motard) ti dixnei??? (ektos oti exei lefta)

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Η μοτοσυκλέτα μας "φωνάζει" ποιός είμαστε!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TManiac
    Γι'αυτό λοιπόν είναι μάλλον εντελώς ουτοπικό να προσπαθείτε να πίσετε έναν φίλο σας πως το πανάκριβο street που πήρε δεν κάνει για την Ελλάδα... Απλά κακός θα γίνετε!

    Και εκτός από κακός θα είναι και αργός-κουλός κτλ κτλ αυτός που θα το λεγε!!!
    Υπόψιν λόγω έλλειψης γκαζιού είναι τα ψυχολογικά που περνάτε!!
    Για αυτό και οι On-Offαδες ο ένας μετά τον άλλο το ρίχνει στο σκέψιμο!Ουστ ρε λουγκρόνια!

    ’κου δεν κάνουν τα Street για Ελλάδα!

    Π.Χ. Το ΧΧ κάνειΚΑΙ endurada αν γουστάρει!! Και ιδού και οι αποδείξεις!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	xxenduro111.jpg 
Προβολές:	225 
Μέγεθος:	86,1 KB 
ID:	307

  10. #10

    Εγώ συμφεροντολόγος???

    Όοοοοοοοοοοοοχι!!!

    Και μάλιστα για να στο επιβεβαιώσω θα σου πω οτι είναι τελείως τυχαίο οτι ανάμεσα στις 7.000.000 ελληνίδες/αλβανέζες/ρωσίδες στην Ελλάδα διάλεξα την κόρη μεγάλου αντιπροσώπου μοτοσυκλετών και ποοοοοοοοοτέ δεν μου πέρασε από το μυαλό η σκέψη οτι μπορώ να έχω οτι μοτό γουστάρω για κάθε χρήση...

    Πολύ περίεργο...τα τελευταία 60 δυτερόλεπτα καταφέρνω και γράφω το post με την μύτη!! Για να φωνάξω τον πατέρα μου...Τσεπέεεεεεεεεεεεεετο!!!!!!!!

  11. #11

    almalibera,

    και εγώ ήθελα ΤΜ απο τα 15 μου... Μέχρι και πέρυσι όμως είχα όλα τα άσχετα!!!!


    Μπορεί να μην το έχεις άμεσα! Κάποια στιγμή όμως φτάνεις σε αυτό που επιθυμείς πάρα πολύ!!!! Και αυτό εν τέλει φτάνει να σε χαρακτηρίσει!

    Αυτό λέω...

    bikersonly, πάλι κελαηδάς? Ρε στο έχω πεί όσο και να επιμένεις!... Δεν πέρνεις το πλήθος μαζί σου! :P

    Τσούλιε, έχεις 5 μοτο? Όχι αν έχεις να το ξέρω!!!

  12. #12

    Καλά εσύ bikersonly

    είσαι ΠΥΡΟΒΟΛΗΜΈΝΟ!!!

    Δεν πιστεύω να σε πειράξει που θα είναι φωτό της ημέρας στο souza!!!

    Ακούς TManiac???φωτό της ημέρας στο souza!!!

  13. #13

    χαχαχαχααχαχαχαχα!

    ρε bikersonly είσαι πολύ καλός χρήστης του photoshop τελικά!!!!

    Ρε πότε να περάσω για μερικά σεμηνάρια!!!!???

    χχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    Pinocchioooooooooooooooooooo.....

  14. #14
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Η μοτοσυκλέτα μας "φωνάζει" ποιός είμαστε!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TManiac
    Γι'αυτό λοιπόν είναι μάλλον εντελώς ουτοπικό να προσπαθείτε να πίσετε έναν φίλο σας πως το πανάκριβο street που πήρε δεν κάνει για την Ελλάδα... Απλά κακός θα γίνετε!
    Δηλαδής τι θέλει να μας πει η ποιήτρια?????

    ’ντε ρε κομπλεξάρες του κερατά (Ουπς!) που έχετε πέσει όλοι οι On-Offάδες σε σκέψεις και συλλογισμό επειδή τα μπρίκια σας δεν πάνε βήμα!!!

    Πάρτε όλοι ένα Street να βρείτε την υγειά σας!

    Και με τα Street κάνεις και ότι γουστάρεις!Ακόμα και Enduro με ΧΧ!!!!Τι δεν έχετε δει???? ε πάρτε να ξεστραβωθείτε!
    Την βάζω να την ξαναδείτε!!

    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ PHOTOSHOP!!!!! ΜΠΕΣΑ!!!ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΩ!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	xxenduro111.jpg 
Προβολές:	214 
Μέγεθος:	86,1 KB 
ID:	308

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Ναι..έχεις δίκιο..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
    Εγώ π.χ. γουσταρω μια Agusta για την πιστα και μια Husaberg για χώμα
    Α έτσι ε??? Το ΧΧ δεν το γουστάρεις!!

    Οκ!Δεν στο ξαναδίνω για βόλτα τότε!

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Δεν ειμαστε με τα καλα μας....
    από AFTER στο forum Cruiser, custom, chopper, bobber
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2008, 19:42
  2. Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2008, 19:21
  3. χμ! ποιος θα μας απαντησει στα εξης:
    από dammed_kittin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2007, 02:12
  4. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 22:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF