Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 14 από 14

Θέμα: Meta Ta 20.000 Xlm ΛΕΝΕ...

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253

    Meta Ta 20.000 Xlm ΛΕΝΕ...

    ...Βαραει ο πειρος του εμβολου στα ΧΤΧ μας... ισχυει ρε παλικαρια?ας απαντησουν οι ταξιδιαρηδες παρακαλω..- και αν ισχυει-τον εχετε αλλαξει η τον αφηνετε οσο παει και μετα επισκευη...

  2. #2
    Έχω φτάσει 24.000 και δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο ούτε μου έχουν πεί τίποτα στο συνεργείο... πρώτη φορά το ακούω
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253
    Για να στο πουν στο συνεργειο...λιγακι δυσκολο οτι πασχουνε απο ποιρο εμβολου ολα τα ΧΤ...-παντως τα παλια τα αεροψυκτα ηταν απο τα πιο συνηθισμενα τους προβληματα-τωρα ισως φιλε ΤRIGGER να μην του τα χωνεις γερα..και ισως καθυστερησει το προβλημα-μακαρι παντως να ισχυει το αντιθετο ..

  4. #4
    Tα περισσότερα χιλιόμετρα έχουν γίνει σε ταξίδια με τέρμα το γκάζι για πολλή ώρα. Το οτι γινόταν στα παλια δεν παίζει κανένα ρόλο μιας και είναι άλλος κινητήρας.Για το συνεργείο, σου το είπα γιατί είναι φίλος αυτός που το έχει και μιλάμε συνεχώς για αυτά που εμφανίζουν τα ΧΤ χωρίς να έχει κανένα ενδοιασμό
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    04/05/2008
    Μηνύματα
    489
    παντως εγω που εχω το xt 600 ποτε δεν εχω ακουσει κανενα παραπονο για καποιο τετοιο, προβλημα και μαλιστα εχω διαβασει σε απειρα forums... παιδια τι να σας πω για ψαξτε το λιγο καλυτερα...ο 1ος που το ανεφερε ποιος του το ειπε? και αυτο που του το ειπε...ειναι αξιοπιστος ? ας ξεκινησουμε απο εκει!

  6. #6
    75 000 χλμ...και ακομα δεν εχει κανει κιχ το μοτερ....το 600
    τι πειρος ...σε κανα χραπαχρουπακια με κρυα μοτερ μπορει..
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

  7. #7
    Εχει κανει 36000χλμ και δεν εχει βγαλει το παραμικρο.Εκτος απο το γαμ345νο tps

  8. #8
    Είναι γνωστό της πάση ότι μετά τα 20.000 χλμ κατεβαίνουν εξωγήινοι από τον πλανήτη Γ Τ Π Κ αφού παίρνουν σήμα από ένα μικροπομπό τοποθετημένο στον πίρο του εμβόλου του ΧΤ και τον χαλάνε αυτό εννίοτε συμβαίνει και σε άλλες μοτοσυκλέτες.




    Ελεος ρε παιδιά τι μαλακίες λέει ο κάθε παπάρας μάστορας...έλεος.

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253
    ρε παιδια απο την ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗ μου τοπε μαστορας...-οτι μουπε σας λεω- μην εχουμε και το ανχος του κουδουνισματος-ας το γκαζονουμε αφοβα τοτε..

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_tai
    ρε παιδια απο την ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗ μου τοπε μαστορας...-οτι μουπε σας λεω- μην εχουμε και το ανχος του κουδουνισματος-ας το γκαζονουμε αφοβα τοτε..


    Φίλε μου δεν φταίς εσύ σε καμμία περίπτωση.Εσύ έχεις το δικαίωμα της άγνοιας αφού δεν είσαι μηχανικός όμως αυτός ο καραγκιόζης που δουλεύει και τρώει και ψωμάκι εκεί μέσα δεν έχει δικαιωμα να λέει παπαριές και να επηρεάζει ή και να φοβίζει τους πελάτες της εταιρείας που δεν έχουν μηχανολογικές γνώσεις.Εντάξει να δεχτώ ότι ίσως να υπάρξει τέτοια βλάβη λόγω αστοχίας υλικού το καταλαβαίνω αλλά η φοβία που περνάει ο εν λόγω κύριος στον απονήρευτο πελάτη είναι απαράδεκτη...


    Για την ιστορία ο πίρος του εμβόλου και του κάθε εμβόλου περνάει τέτοια κατεργασία και τέστ που είναι ανθεκτικός σε όλες τις πιθανές ταλαιπωρίες που θα περάσει...για πολλές χιλιάδες χιλιόμετρα.


  11. #11
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    33.000 χλμ τα μισα σε ταξιδια και ουτε τον εχω αλλαξει αλλα ουτε γνωριζα για το "προβλημα" του!
    δεν ξερω,μαλλον δεν στα ειπαν καλα!

  12. #12
    kalispera paides!! exo kai to xtx tou 04 me 21000km kai akouo ton kinhthra na xtypaei parapoly h mpiela einai h o aksonas opos leei kai o filos mai-tai stis 20000 to ekana geniko servis me rithmisma balbides kai anti na ginei koukli xtypaei san xazo...

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gemis XTX
    ..... h mpiela einai h o aksonas...
    allakse tou ena koronopinio kai tha strosei.....

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  14. #14
    file bird ti einai to koronopinio?

Παρόμοια θέματα

  1. Τι αλλάζουν στο σέρβις των 20.000;
    από alximistis στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2008, 18:39
  2. Labaki Abs Meta Ta 150
    από vitvit στο forum Yamaha TDM series
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2008, 09:41
  3. 20,000 χιλιόμετρα...
    από Cpt. Haddock στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2007, 12:13
  4. kristallia συγχαρητήρια είστε το 20.000 μέλος
    από marulis στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 87
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2007, 09:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF