Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: γνώμες για αγορά Cbr 125 !!!

  1. #1
    Είμαι Ninja... Το avatar του/της Eddiex
    Εγγραφή
    29/01/2005
    Μηνύματα
    54

    Exclamation Cbr 125 !!!



    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ CBR 125 ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ YAMAHA Z125 KAI MODENAS DYNAMIC 125. ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΟ Η ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΝΕΥΡΟ ΟΠΩΣ ΤΟ Z125;

    :rotflmao:
    O Eddios Sas Exei !!!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703

    ki ego afto to dilima eixa (cbr i dinamik)alla

    pira cbr giati einai motosykletaki me mikro kinitira ki oxi papi. ta 2xrona omos einai sigoura pio grigora. to kalytero tha tan na briskes kana mito i rs metaxeirismeno.

  3. #3
    Ο Κουζουλός...
    Εγγραφή
    28/04/2004
    Μηνύματα
    69
    Αν έχεις τα λεφτά πάρε rs.Άμα θες δίχρονο καλύτερα να πάρεις καινούργιο η' να το ψάξεις καλά γιατί τα περισσότερα τα έχουν σκίσει.Το μόνο που μπορείς να βρείς σε καινούργιο είναι το dinamik.

  4. #4
    Είμαι Ninja... Το avatar του/της Eddiex
    Εγγραφή
    29/01/2005
    Μηνύματα
    54

    Lightbulb Cbr 125

    ΟΤΑΝ ΛΕΤΕ RS ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ APRILIA Ε; ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟ APRILIA SR50. ΗΤΑΝΕ ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ. ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΤΕ APRILIA, ΟΤΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ. ΟΥΤΕ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΩΛΟΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ APRILIA. ΤΟ ΜΙΤΟ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ; ΤΟ CBR ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΨΙΛΟ ΑΡΕΣΕΙ;
    O Eddios Sas Exei !!!

  5. #5
    Ο Κουζουλός...
    Εγγραφή
    28/04/2004
    Μηνύματα
    69
    Όταν λέμε rs εννοούμε το aprilia.Δεν έχω κανένα γνωστό με rs πάντως γνωρίζω ότι έχει αρκετό γκάζι και από στήσιμο είναι κανονική μηχανή και όχι του τύπου cbr 125.
    Δυστυχώς έχω ακούσει ότι βγάζει και τις ζημιές της...

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    to cagiva mito einai isos to dynatotero 125. 2xrono fysika me 30+ ippous ston troxo kai 7 taxytites nomizo. to cbr einai 4xrono kai den sygrinontai oi epidoseis tou me aftes ton 2xronon. to kako einai pos ta 2xrona exoun ti dipli timi kainouria. ta metaxeirismena kanoun oso ena cbr kainourio. kai to sr den exei kamia sxesi me to rs fysika. tora an sou aresei pio poly to cbr afto na pareis. kalytera pantos na pareis motosykleta kai oxi papi.

  7. #7
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    οχι aprillia. Και εγω πηγα νε την πατησω αλλα με γλυτωσαν φιλοι μου. εχει 34 ιππους και η cbr μονο 11,3 αλλα κανει 5000-5500 Ε και μαζι με τα νταλακτικα στα πρωτα 10000 χλμ θα πληρωσεις γυρω στα 2000 Ε περισοτερα αποτι στο χοντα. Απο την αλλη η σιμπιαρ ειναι βαρετη και θα μετανοιωσεις οποτε παρε κατι ποιο καλο σαν yamaha dt125 (2Τ, 18,5 ιπποι)) η και το cbf που ειναι το πιο φιλικο και καλο για μετακινηση και εχει δυναμη και ειναι και φτηνο.

  8. #8
    To Yamaha DT 125 exei 15 ps : http://www.motorbikes.be/en/Yamaha/2005/DT%20125%20X/
    http://www.motorbikes.be/en/Yamaha/2005/DT%20125%20RE/

    offtopic: Diavasa se auto to topic oti ta aprilia vgazoun provlimata kai kostizoun.Eimai ligo prin tin apoktisi enos Aprilia rs 50 metaxeirismenou (tha psaxw gia kalo metxeirismeno) ti lete na proxwrisw?Logo diplwmatos thelw 50ari kai gia kanenan allo logo...

  9. #9

    Re: Cbr 125 !!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Eddiex


    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ CBR 125 ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ YAMAHA Z125 KAI MODENAS DYNAMIC 125. ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΟ Η ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΝΕΥΡΟ ΟΠΩΣ ΤΟ Z125;

    :rotflmao:

    για τα κυβικα που θες 2-stroke forever

    :a19: 2-stroke

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    15/07/2003
    Μηνύματα
    896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MvP

    offtopic: Diavasa se auto to topic oti ta aprilia vgazoun provlimata kai kostizoun.Eimai ligo prin tin apoktisi enos Aprilia rs 50 metaxeirismenou (tha psaxw gia kalo metxeirismeno) ti lete na proxwrisw?Logo diplwmatos thelw 50ari kai gia kanenan allo logo...
    εγώ δεν θα το έπαιρνα με τίποτα.Ένα tdrάκι θα τσίμπαγα..


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tdr 50.jpg 
Προβολές:	3200 
Μέγεθος:	45,2 KB 
ID:	32277

  11. #11

    off topic :

    pes mou se parakalw ton logo pou den tha to epairnes to rs kai an exeis dwse kana link me ta texnika specs tou TDR pou prwti fora akouw oti uparxei auto to modelo se 50cc...

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    15/07/2003
    Μηνύματα
    896

    Re: off topic :

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MvP
    pes mou se parakalw ton logo pou den tha to epairnes to rs kai an exeis dwse kana link me ta texnika specs tou TDR pou prwti fora akouw oti uparxei auto to modelo se 50cc...
    Για τον ίδιο λόγο που δεν θα έπαιρνα το μεγάλο του αδερφάκι-->
    RS125

    Tώρα για το tdrki θα σε γελάσω..ήρθε μεταχείρα από ιαπωνία και στην Ελλάδα κυκλοφόρησε αρκετά.Στην γειτονιά μου κυκλοφορούσαν δυο και στα 16 μου το ποθούσα σαν τρελλός.Πολύ πιο όμορφο απο παπί και πιο γρήγορο.
    Δεν ξέρω τώρα τι παίζει,δεν έχω κοιτάξει αγγελίες..ίσως και να μην βγάλεις άκρη με δαυτο.
    Δεν ξέρω και ένα DT 50R θα ταν γαμάτη λύση,αν ήθελες το έκανες και μοταρντάκι αλλά δεν νομίζω να εισάγεται.

    DT50R

  13. #13
    craki και παλυ cbraki ειναι κοριφη δεν πατενει τπτ και αχιοπηστια και πηραγμενο να ειναι δεν πατενει τπτ !!! δεσ εδω http://www.bikepics.com/members/cbr125rjohnny/



    http://www.bikepics.com/pictures/1517722/

Παρόμοια θέματα

  1. γνώμες για αγορά CBR 900RR 96-97
    από zeus_12 στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2010, 23:57
  2. γνωμες για αγορα κρανους "ixs Hx 330
    από kopa1956 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2007, 23:59
  3. εξάτμιση για το cbr 125
    από dimostenhs στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/03/2007, 16:01
  4. Γνώμες για αγορά μοτοσυκλέτας
    από crywolf74 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2006, 01:24
  5. Γνώμες για Kymco Spike 125
    από pontiki στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2006, 13:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF