Σελίδα 21 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 111617181920212223242526 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 454

Θέμα: Σε Είδα.....

  1. #301
    Σε είδα μπάρμπα, προχθές ανεβαίνοντας τη Συγγρού που φόραγες κράνος των Λακεδαιμόνιων, με τρία κιλά χρυσό σε κάθε χέρι & δύο στο λαιμό μπαίνοντας δεξιά Καλλιρρόης χτύπησε το κινητό σου και το σήκωσες...

  2. #302
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    σε είδα.... σήμερα το πρωί στους αγιούς αναργυρους με τον δούκα να είσαι όλο ξερογκαζιές και βαβούρα... αλλά μετά από λίγο δεν σε έβλεπα ούτε στους καθρευτες μου, τι έγινε;

  3. #303
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Σε ειδα ρε κωλοπαιδο με τη σαγιναρα και τη βερμουδα,ακρανωτος να μιλας στο κινητο και να προσπαθεις να διασχισεις τη λεωφορο Ιωνιας καθετα.Κι οταν σου κορναρα για να μην σε εμβολισω με εβρισες.Αλλα το αντριλικι σου εφτασε μεχρι την πρωτη στροφη πολυ γρηγορα.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  4. #304
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.094
    Όλο στραβά βλέπετε ρε γαμώτο;;;
    Μόνο εγώ είδα... μία παρουσία χάρμα πάνω σε TDM850 κίτρινο με κρανάκι μόμι;;;; Στο Παγκράτι προς Καισαριανή τέρμα Φιλολάου. Καλό σου δρόμο κοπελιά
    Τέρμα οι χαρές τα κεφάλια μέσα!

  5. #305
    Σε ειδα μελαχρινη αμαζονα εψες το βραδακι στο μικρολιμανο, πανω στο ασπροκοκκινο ατι σου με δερματινακι σου, τα γαντακια σου, το κρανακι σου το diavolic, α! και τον συναγερμο στον λασποτηρα

    αλλα εσυ δεν με ειδες (και τις δυο φορες που περασες)


    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  6. #306
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα τριγγερακο μου με τη γυναικα σου και τη παραλια στο αυτη της στη μηλο



















































    αλλα μαλλον με ειδες και συ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #307
    Φιλαρακο με το κοκκινο clio rs r27...

    το γεγονος πως εχεις ενα αμαξακι στα 6,9 sec και με 200 αλογατακια, δεν σε κανει και πιλοτο.
    το οτι εσυ μπορεις να το τελικιαζεις δεν παει να πει πως μπορεις να αντιδρας σωστα στα απροοπτα, ελπιζω να καταλαβες πως η Α.Ο. δεν ειναι πιστα ταχυτητας και πως δεν εχει αμμοπαγιδες οποτε την επομενη φορα που θα θελεις να μπεις σε τυφλη με 200+ ξανασκεψουτο, ειπαμε να παιξουμε λιγο οχι ομως και να σκωτωθεις...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  8. #308

    Σας ειδα!!!

    Στον δρομο μανδρα-βιλια στον (οικισμο του τιτανα) μια παρεα με ss ειχατε κανει στην ακρη
    σας χαιρετησα και ανταποδοσατε..
    Rock hard ride free

  9. #309
    στρίβειν εστί φιλοσοφείν Το avatar του/της mizz
    Εγγραφή
    18/06/2007
    Μηνύματα
    203
    ήρθες δίπλα μου με το r1 άκρανος για να πεις για το ταπεινό rsάκι 'πούλα το όσο προλαβαίνεις'
    όταν σου πα 'κράνος όσο προλαβαίνεις' μου πες ότι το χεις δώσει στη γκόμενα... το δικό σου κεφάλι όμως θα φας

  10. #310
    Σε είδα σήμερα κατά τις 11 στα λιμανάκια να πηγαίνεις τάπα το scouteraki σου.
    Για μπάνιο πήγαινες και εσύ γιατί το μόνο που δεν φαινόταν από το αλαβάστρινο κορμί σου,
    ήταν τα βυζάκια σου και το νεανικό σου κ0λαράκι.Όλα τα υπόλοιπα σε κοινή θέα.Και βραχιολάκι στο πόδι.Όλο το έργο.

    Θεά !

    Και 3-4 μηχανάκια από πίσω να σε ακολουθούν σαν τα σκυλιά την σκύλα.

    Εγώ είμαι αυτός που σε προσπέρασα 2κάβαλος και σου κτυπούσα το κράνος μου με το χέρι μου.

    Ελπίζω να κατάλαβες και να μην ξανακαβαλίσεις έτσι γιατί
    το ζηλευτό κορμί σου κάποια μέρα θα γίνει κρέας και το μυαλό (αν έχεις) ζελέ για τα κοράκια....
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  11. #311
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307

    Σας ειδα...

    ...μπετοβλακες με το Ζ750,στην αττικη οδο,ξεκρανωτους,με ραντε,παντοφλα και γυαλι ηλιου.μετα την εξοδο του μαραθωνα πηγαινατε στην μεσαια λωριδα με 70 και αν χλμ,σημειωτον και κανατε καμακι σε 2 χαζοξανθιες που βρισκονταν στην αριστερη λωριδα και συζητουσατε
    (αν ειναι δυνατον).ειστε μεγαλοι γοηδες και οι μαγκες του χωριου εσεις και εχετε μεγαλα α@@δια,για να χωρανε ολους αυτους που περιμεναν απο πισω σας...εχουν μαζευτοι ολοι οι βλαχοκαουμπουδες εκει στην αθηνα και νομιζουν οτι κανουν βολτα στην πλατεια του κολοχωριου τους...

  12. #312
    ΣΕ ειδα καγκουριδη εχθες στην ε.ο στα μεγαρα για αθηνα με το busa σου ξεκρανωτοι κ με το αμανικο κ συ κ η κοπελα να πηγαινετε με 50 στην αριστερη λωριδα αναμεσα στ αυτοκινητα...αλλα που να φανταστεις οτι ηταν αλλοι 20 απο πισω κ περιμεναν να περασουν εσενα που επειδη δε φορουσες κρανος πηγαινες σαν κοτα

  13. #313
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Σας είδααααααααααααα ..................... και κόντεψα να φάω τα μούτρα μου ................
    Ναι εσάς λέω με το ροζ βεσπάκι στην παραλιακή ............. κορίτσια ............. βάλτε τουλάχιστον ένα κυλοτάκι ή κλείστε τα ποδαράκια ................
    Εσείς θα πάθετε κανένα μητρικό .............. και εγώ κανένα έμφραγμα !!!:smilea: :smilea: :smilea:

  14. #314
    εχω γλαροοοο... Το avatar του/της jimmy10
    Εγγραφή
    13/02/2009
    Μηνύματα
    321
    σας ειδα και τους πεντε ή και τους εξι? προχτες το μεσημερακι, περνουσατε το φραγμα του μαραθωνα, ορθιοι, με τις καμερες στα κρανη και με οοοοοολον τον εξοπλισμο.

    αυτα που δεν ειδα ηταν τα πλατια χαμογελα σας. Τα φανταστηκα παντως...



  15. #315
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της simeon
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    178
    σε ειδα το μεσημερι της Κυριακης στο Φαναρι Κηφισιας και Κατεχακη.
    Εισουνα με το FZ1 με το κρανος στο χερι χωρις να φορας μπλουζα και την τσαντουλα σου στον ωμο!
    ΘΕΕ μου τι παιδαρος (προσπαθησες να το σηκωσεις και σουζα αλλα μαλλον θελεις προπονηση)

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2008, 10:16
  2. ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 11:49
  3. Sorry ρε φιλαράκο δε σε ειδα....
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF