Σελίδα 5 από 31 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 454

Θέμα: Σε Είδα.....

  1. #61
    Στο κεφάλι σου! Το avatar του/της Scandal
    Εγγραφή
    22/03/2008
    Μηνύματα
    203
    Πριν να δω την ηλίθια φάτσα σου παλιόπού$τη έξω από τα ΚΤΕΛ Θεσ/νίκης είδα τις ρόδες από την νταλίκα σου να "μαζεύουνε" την μηχανούλα μου κι ευτυχώς εγώ την γλύτωσα στο παρά 5. Αν δεν μου καλύψει η ασφαλιστική τα σπασμένα την πούτ$ι$ε$! :a015:
    "In the End, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends."

  2. #62
    σε είδα χθες το βράδυ, όταν ανεβαίνοντας την καλλιροης στη δεξια λωρίδα, αποφάσισες να κάνεις αναστροφη σε σημείο που απαγορεύεται, και να αρχίσεις να κατεβαίνεις ....

    σε είδε και το παληκάρι με το v-strom που εκείνη την στιγμή σχεδόν σε προσπερνούσε απο αριστερά, αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβε να φρενάρει (κανείς δε θα προλάβαινε...) ευτυχώς είναι καλά...

    τον είδες και εσύ και η παρέα σου, που έσκασε στο πίσω φτερό σου, αλλά σαν μάγκας που είσαι καβάλησες πεζοδρόμια και την έκανες πουστράκο, χωρίς να σε νοιάζει αν έπαθε κάτι.....

    εμένα άραγε με είδες ???? .....κι όμως νομίζω ότι με είδες, αλλά παρολαυτά αποφασίσατε να μην επιστρέψετε να δείτε τι έγινε ... εσεί διαλέξατε τη συνέχεια ....keep that in mind...
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  3. #63
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Να υπενθυμίσω λίγο..


    Εκ της Διαχείρισης : Παρακαλώ μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ

  4. #64
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/10/2008
    Μηνύματα
    9
    ΔΕΝ ΕΙΔΑ αυτόν που μου έσπασε με πέτρα το μπουζί απο το παπί...Αλλα που θα πάει τον περιμένω!!!

  5. #65
    MAKAKA EGO DEN SE EIDA!!!!!!
    GIAYTO EIMAI STO GYPSO 1 MHNA TORA!!!
    loridas

  6. #66
    σε είδα σάβαττο 20 δεκ 2008 09:21 στην αρχή βασιλλισης σοφίας. ξανθιά με μπούκλες πάνω σε μία ζητάδικια... τι πρέπει να κάνω για να μου κόψεις κλήση???????

  7. #67
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    Σε είδα πιτσιρικά με το τουμπανιασμένο παπί σήμερα στις 08:00 καθώς έστριβες από εθνική στη Λαχανά (στην παλιά Renault), που μολις κατάλαβες ότι πίσω σου είναι GSX-R άρχισες τις καγκουριές και πήγες σούζα μέχρι τη Δεκελείας.....
    Έλα όμως που η αθάνατη ελληνική άσφαλτος δεν χαμπαριάζει και σου έφυγε το εργαλείο....
    Ευτηχώς σε είδε και το λεοφωρείο και σταμάτησε εγκαίρως.......... :a28:

  8. #68
    Παραλιακή, φανάρι Λαγοννησίου, χθες 10 το βράδι. Smart στη μέση του δρόμου με φλας γι αριστερά. Φανάρι καταπράσινο. Σε βλέπω από μακριά (δεν έτρεχα), σου ανάβω προβολείς - τίποτα - κόρνα - τίποτα. Περνάω δεξιά σου - χαμπάρι. Γιατί ρε σκατόμπαζο δεν έχεις αίσθηση του που βρίσκεσαι? ΕΙΣΑΙ ΜΕΣ ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...

  9. #69
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Σε είδα παλιόβλακα σήμερα στη Χατζηκυριακού με το τερατώδες scooter peugeot που σου 'φυγε όλο κάτω και πήγες να το σηκώσεις ενώ περνούσα από δίπλα σου κρατώντας ανοιχτό το γκάζι (μα καλά θέλει πολύ μυαλό βρε ζώον όσο κι αν έχεις συγχυστεί να καταλάβεις οτι ενώ είσαι πεζός και πας να το σηκώσεις δεν ανοίγεις το γκάζι) και χτυπώντας την πίσω ρόδα μου.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  10. #70
    κυρ-λοχαζέ σε είδα σήμερα!!!!!!!!! yupi!!!!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  11. #71
    στρίβειν εστί φιλοσοφείν Το avatar του/της mizz
    Εγγραφή
    18/06/2007
    Μηνύματα
    203
    σε είδα μλκα στη μεσογείων, που χες πήξει στην αριστερή λωρίδα που ήταν ακίνητη και αποφάσισες να πας στη μεσαία χωρίς φλας/να κοιτάξεις έστω οτιδήποτε αστραπιαία βγάζοντας τη μούρη κάθετα στη μεσαία. Αλλά νταξ στα @@ σου, να ναι καλά τα φρένα μου... μαρέσει που με έβριζες και από πάνω ενώ έφταιγες. μ@λκα... στα διάλα, ελπίζω να σου λακούβιασα τη πόρτα. την επόμενη φορά και το καθρέφτη ελπίζω

  12. #72
    Ηράκλειο, Κρήτη Το avatar του/της mikios400
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    195
    σε είδα βλαμμένη πίσω μου κατεβαίνοντας τη Δημοκρατίας το μεσημέρι που είχες κολλήσει πίσω μου ενώ όλη την ώρα μιλούσες στο κινητό κ κακάριζες! Σε είδα πως μ'έγραφες όταν σου'παιζα τα φρενοφάναρα για να κρατήσεις απόσταση... κ σε είδα που πήγες να μου χωθείς από δεξιά για να με προσπεράσεις ενώ σαφώς δεν χώραγες επειδή έκοψα λίγο μπας κ καταλάβεις τπτ... κ θα με προσπέρναγες επικύνδυνα για να πας που ακριβώς αφού μπροστά μου ήταν το λεοφωρείο... άμα σε ξαναπετύχω θα στο βάλω το κινητό κάπου να μην έχει σήμα, μικρός είναι ο κόσμος!
    ντιελεξιμισι καπα οχτώ .. Scientia est potentia
    "καβάλα παν στην εκκλησά, καβάλα προσκυνάνε..."

  13. #73
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/02/2008
    Μηνύματα
    142
    SAS VLEPW KATHE MERA!!!!EISTE PANTOU!!ASXETOI KAI ASXETES POY VGAINETE STON DROMO KAI PAIZETE SYGROUOMENA!!HLITHIOI!!

  14. #74
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Σε είδα σήμερα παρκαρισμένη στην Αιόλου με το μαύρο ΧΤ σου, το κράνος shoei και τα σπάνια ψυχικά σου χαρίσματα
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  15. #75
    καπιο μελος... Το avatar του/της soteas
    Εγγραφή
    31/07/2007
    Μηνύματα
    38
    με ειδα το πρωι που ξυπνησα και τρομαξα.....


    ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΜΥΝΗΣΗ...


    (θα μου κλ@σω τα @ρχηδι@)... :rotflmao:
    γλυκια μικρη μου μανιβελα....

Σελίδα 5 από 31 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2008, 10:16
  2. ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 11:49
  3. Sorry ρε φιλαράκο δε σε ειδα....
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF