Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: Θελω V-strom.....αλλα απο που να το παρω

  1. #1

    Θελω V-strom.....αλλα απο που να το παρω

    γεια και απο μενα!!!ειμαι νεο μελος στο φορουμ και θελω να μου δωσετε τα φωτα σας.....


    θελω να παρω V-Strom αμεσα (σημερα αυριο)αλλα........
    1)ξερετε τιποτα για το μοντελο του 2009,θα εχει αλλαγες,αξιζει να περιμενω ή θα ερθει το γεναρη?
    2)αν τελικα δεν αξιζει να περιμενω απο που μου προτεινετε να το παρω,εχει κανει κανεις ερευνα αγορας τωρα τελευταια για τα δωρα που δινουν και τι παιζει με την παραεισαγωγη?

    ευχαριστω

  2. #2
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    650 η 1000 ;
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  3. #3
    sostos ,,,,
    ksexasa na grapso ti thelo.....a013:


    thelo v-strom 650 abs kenourgio.....

  4. #4
    ΝΑ ΠΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΑΙ ΝΙΡΒΑΝΑΣ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡ.ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΔΩΡΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΕΚΠΤΩΣΗ 15% ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    table920

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από table920
    ΝΑ ΠΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ ΚΑΙ ΝΙΡΒΑΝΑΣ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡ.ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΔΩΡΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΧΟΥΦΤΕΣ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΕΚΠΤΩΣΗ 15% ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ωραιος!

  6. #6
    ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΗΣΙΩΤΗΣ
    table920

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από table920
    ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΗΣΙΩΤΗΣ
    Αντε ρε παιδια κανονηστε και για κανενα καφεδακι στο μαγαζι! εκει στην γειτονια μενω και εγω...

    Ημουν Κολωνιώτης αλλα εδω και 1 χρονο Πατησιώτης...

  8. #8
    THN ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΕΞΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΛΑ
    table920

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από table920
    THN ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΕΞΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΛΑ
    OK φιλαρακι, θελω και εγω να δω την ποδια την αλλουμινενια. θα τα πουμε εκει.

  10. #10
    ευχαριστώ αλλά αν γίνεται να μου στείλετε το τηλ να ρωτήσω και για αυτα που θέλω να του βάλω(διπλό σταντ,συναγερμό,καρίνα) γιατί είμαι από ηράκλειο κρήτης!μου έχουν προτείνει και το βύνιο που δίνει πολλά δώρα και άλλο ένα παράεισαγωγής με 6500 ευρώ και έχει και αλλά χρώματα..

    Ποια είναι η άποψη σας;

  11. #11
    η γνωμη μας ειναι, αν πάρεις ανεξαρτητης εισαγωγης, να πας στο Μotojapan για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο ....
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  12. #12
    ΤΑ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ 2102118015 ΚΩΣΤΑΣΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ@ΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ
    table920

  13. #13
    meta apo arketo psaksimo kai me tin voithia sas nomizo oti vrika apo pou tha to paro......

    apo episimo emporo 7.500 eura me
    sinagermo
    valitsa 47
    kaggela
    bagster
    karina metaliki
    diplo stant

    pistevo oti einai kali timi.....

    mia teleftea erotisi....

    vgazei kitrino to montelo tou 2008???giati mou eipe oti exei ena kitrinaki k8.......

  14. #14
    ksexasa kai kati allo apo prevedouraki h apo terzi?(simiosi den me niazei pios exei kalitero service)

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    270
    Suzuki στην Γαλατσίου. Δεν είναι μαγαζί του Σφακιανάκη αλλά πουλάει μηχανάκια αντιπροσωπίας μόνο. Όπως και σε όλες τις αντιπροσωπίες (7195 Ε με Χ,Κ,Β. 15% έκπτωση στα αξεσουάρ) συν το οτι μου έδωσαν την 52άρα Givi με +50 ευρω (στις άλλες αντιπρωσωπίες δεν μου το έκαναν) και συναγερμό meta δώρο.
    Σε άλλα μαγαζιά είτε δεν μου έδιναν όλα τα αξεσουαρ Suzuki που ήθελα (πχ ποδιά), είτε μου στοιχιζε πιο ακριβά, είτε με μοτο παραεισαγωγής και αξεσουαρ Suzuki η διαφορά ηταν πολύ μικρή για να πάρεις παραεισαγωγής... Αυτά!!

    Μου την έσπασαν λίγο έως πολύ με την παράδοση... αλλά αφού παραλάβεις μετά απο λίγο καιρό το ξεχνάς κάπως...

    Καλή Αγορά...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απο πού να το αγοράσω...
    από lhasa2015 στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2007, 10:43
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2005, 10:28
  3. δεν ειναι ανεκδοτο!!που να το εβαζα?
    από noble στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2005, 13:22
  4. Από που να πάω????
    από Wizard13 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2004, 00:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF