Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Προς bikersonly,Tmaniac,sennina

  1. #1
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039

    Προς bikersonly,Tmaniac,sennina

    Η συγκεκριμενη φωτο ειναι απο βολτα στον Παρνωνα εμενα και καποιων φιλων μου.Η Συγκεκριμενη διαδρομη ηταν 20 χιλιομετρα ασχημος χωματοδρομος με λασπουρια διοτι ειχε βρεξει την προηγουμενη και νεροφαγωματα και νερολακουβες.
    και στην παρεα ηταν τα εξης:
    Bmw 850 gs
    Bmw 850 r
    Bmw 650 gs
    transalp 650
    caponord (ναι ηταν ο capo)
    hornet
    xx1100
    Το παλικαρι με το χχ μαλλον ηρωας πρεπει να χαρακτηριστει διοτι δεν πηγαινε με τιποτα ο δρομος για τετοιο μηχανακι.Φανταστειτε οτι το gs650 βροντηξε σε ενα αναποδο αφου διπλωσε μεσα στις λασπες.Ο capo την γλυτωσε στο τσακ αφου και αυτος διπλωσε αλλα καταφερε και το μαζεψε.Τονιζω οτι δεν ηταν και trail ride γιαννη αλλα οι αποτομες κατηφορες σε συνδυασμο με τα μεγαλα νεροφαγωματα και τις λασπες δεν ηταν και οτι καλυτερο για τα street λαστιχα,εγω φορουσα bt12ss τοτε.
    Θυμαμαι κατεβαζα ταχυτητα και πηγαινα σερνωντας στην κατηφορα διοτι τα λαστιχα ειχαν στομωσει τελειως.
    Τωρα το xx μιχαλη πηγαινε ο ανθρωπος με 5 κυριολεκτικα διοτι δεν γινοταν να παει γρηγοροτερα και ενας εμπειρος εντουρας καθοταν μαζι σε ολη την διαδρομη μηπως ο ανθρωπος παθει τιποτα.Στην δευτερη φωτο εκει που παταει μεσα στο νερολακκο υπαρχουν δυο τυποι απο πισω που ειναι ετοιμοι ετσι και πεσει μεσα στο λακκο να τον βοηθησουν να σηκωθει.
    Ενω στην πρωτη καθεται μαζι ενα bmw850r ο οποιος ειναι εμπειρος εντουρας γαι να τον προσεχει (ναι το r ειναι street αλλα το παλικαρι ειπαμε το πηγαινε καλα,κατοχος και husaberg)

    Και ειναι αληθινο κωνσταντινα δεν ειναι photoshop.Υπαρχει ολοκληρο video στην κατοχη του capo.



    Γιαννη οντως εκει πηγαινε αυτοκινητο αφου πανω στα βουνα που σταματησαμε για τσιγαρο ενας αγροτης μας εδειξε το δρομο γαιτι ειχαμε ψιλοχαθει.Τωρα για peughot σε κοβω λιγο χλωμο αλλα κανα αγροτικο η τζιπ πηγαινε ανετα

    Δεν ηταν εντουραδα σαν αυτοσκοπος αλλα ετσι κοβαμε δρομο για το υπολοιπο της διαδρομης που ηταν περιπου 700 χλμ.

    Παρακληση οταν κανετε πλακα μεταξυ σας μην τα ισοπεδωνετε ολα ,κυριως αμα δεν γνωριζετε τι παιζει.
    Ευχαριστω
    Σταθης

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Προς bikersonly,Tmaniac,sennina

    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Και ειναι αληθινο κωνσταντινα δεν ειναι photoshop.Υπαρχει ολοκληρο video στην κατοχη του capo.
    Παρακληση οταν κανετε πλακα μεταξυ σας μην τα ισοπεδωνετε ολα ,κυριως αμα δεν γνωριζετε τι παιζει.

    Ευχαριστω
    Σταθης
    ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΡΕ ΣΤΑΘΗ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ.ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΠΑ!

    ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ Η ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΙΣ ΕΒΑΛΑ.

    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ!ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ.ΤΗΝ ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΠΛΑ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΗΚΕ ΧΧ,CAPO ΚΤΛ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ.Ε ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΟ PHOTOSHOP.ΑΛΛΑ ΕΠΑΝΑΛΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ.ΑΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ, ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΟΙ 2 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΦΩΤΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

    Ευχαριστώ
    Μιχάλης!

  3. #3
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    to thimame to skiniko, kai thimame kai ton capo na leei gia to palikari me to XX. Xontri pikra na vretheis se tetoia fash.

    Pantos to theoro logiko kai dikaiologimeno na nomizoune oti einai fake h fotografia giati prepei na kouvalas poly mourla gia na dexteis na xoseis to XX se tetoio dromo.

    Mike : Den nomizo oti katalaves to yfos toy Papou re file


    Eyxaristo
    Giorgos

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius

    Mike : Den nomizo oti katalaves to yfos toy Papou re file

    Eyxaristo :-PPPPP

    Julius
    Όχι ρε Γιώργαρε.Το κατάλαβα πίστεψε με.Ξέρω ότι δεν το έγραψε για κάποιον λόγο ώστε να μας την πει ή ο,τι άλλο.
    Απλά στην περίπτωση που ενοχλούν οι φωτό απλά να ξέρει ότι τις βγάζω αμέσως.Τίποτα παραπάνω.
    Πιστεύω ότι το έβαλε το ποστ περισσότερο για τις λεπτομέρειες της υπόθεσης.

    Ευχαριστώ * 2

    Μιχάλης!

  5. #5
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039

    Μιχαλη.....

    οχι παιδακι μου δεν με ενοχλουν και η ισοπεδωση δεν παει εκει,μην το παιρνεις αλλιως.Δεν εχω κανενα προβλημα απλα ειπα να βαλω καποιες λεπτομερειες για αυτους που δεν ειναι ενημεροι και πιθανως να παρεξηγησουν το τι βλεπουν.

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Στάθη.......

    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Δεν εχω κανενα προβλημα απλα ειπα να βαλω καποιες λεπτομερειες για αυτους που δεν ειναι ενημεροι και πιθανως να παρεξηγησουν το τι βλεπουν.
    κατάλαβα πως το έγραψες.
    Και ούτως ή άλλως πρέπει να είμαστε όλοι οι streetάδες ενωμένοι ενάντια στην λέλαπα της κοινωνίας που λέγονται χωματεροί!!
    Χαχαχα!! Ντόινγκ!

  7. #7
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    PALI KALA...PEDIA..

    POU BALATE TIS EPEXIGISEIS...KAI TA SXOLIA SAS..GIATI ETOIMAZOMOUNA NA PAO NA PARO ENA XX NA ORGOSO TA BOUNA!!XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXA!!

    EGO TELEYTEA..EXO ARXISEI NA PISTEYO...OTI TA PAPAKIA EINAI TA KALHTERA MOTO POU BGHKANE POTE!!

    PAS...EDURADA ..ANETA...
    MPENEIS SE PISTA...(TI OOOOOOOORAAAAAA???)
    PAS ...TAXIDI..(ME TRENO)
    PAS...GIANNENA...
    PAS...STH KINHSH MPOYNIA...
    PAS ..SUPER MARKET...ANETAAAAAAA
    KAI ALA POLLA..!!!!LOIPON..ENA PAPI GIA OLA...KAI ENA XX GIA SKLHRO EDURO!!!

  8. #8
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039

    μπιμπικο .......

    τελικα το εγκεφαλικο περαδωθε που εχεις υποστει προσφατως νομιζω οτι πλεον εχει επιδεινωθει πληρως και η κατασταση σου βαινει πλεον σε μονοπατια που κανενας ανθρωπος δεν εχει δει.

    ΧΑχαχαχαχχαχαχαχαχαα παπακι

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 22:55
  2. παρακληση προς τους admin
    από CHRISTINE στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2003, 19:05
  3. Pink Panther (for TManiac)
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2003, 19:35
  4. Προς admins, moderatores και όποιος άλλος...
    από TManiac στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 08:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF