Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 24

Θέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ F1 ΣΕ Gsxr 750 K6

  1. #1
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350

    ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ F1 ΣΕ Gsxr 750 K6

    MOY ΕΒΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ F1!!

    ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ SERVO ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΗΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΣΤΗΝ ΕΞΑΤΜΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙς ΔΥΝΑΜΗ ΧΑΜΗΛΑ!!!

    ΑΦΟΥ ΕΛΕΙΞΕ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ(ΕΙΔΑΤΕ ΤΥΧΗ??) ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ!!!

    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΟΜΩΣ ΔΟΥΛΕΙΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ!!!

    ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ΟΠΩΣ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ!!!

    ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ??


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc00116 (small).jpg 
Προβολές:	479 
Μέγεθος:	55,4 KB 
ID:	137743
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  2. #2
    βάλε μια ολόσωμη ρε παιδάκι μου, που το καταργεί ούτως ή άλλως!.....έτσι, να μην το ΄χεις και βάρος δλδ....
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της HEATSEEKER750
    Εγγραφή
    16/07/2006
    Μηνύματα
    191
    Απο αυτα που μεχει πει ο μηχανικός μου κατάλαβα πως αυτό το σύστημα με την πεταλούδα δεν είναι τόσο για να έχει δύναμη στα χαμηλά όσο για να περνάει τις νόρμες για τα καυσαέρια.Εσυ τι έκανες?Έβγαλες μόνο τον σερβομηχανισμο από την ουρά ή και την πεταλούδα από την εξάτμιση?Εγω τώρα ψάχνω για ολόσωμη εξάτμιση για να απαλλαχθώ τελείως από αυτά...
    ...Καθένας το κουμάντο του στην πλάτη του φορτώνεται κι όποιος γουστάρει την μαγκιά,
    περνάει βέβαια καλά ,μα η μαγκιά πληρώνεται...

  4. #4
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    GSXR 's ... τς τς τς ΣΑΠΙΛΕΣ


















    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  5. #5
    filemou min to xanavalis kan :P
    yparxi olokliri sizitisi sto gixxer.com sxedon oli to exoune vgali opos kai ego edo kai parapoli kero......episis ama se endiaferi na min vgazi F1 lene pio kalodio prepi na aposindesis oste na exafanisti telios to F1
    to mixanaki einai kalitero kai akougete kalitera xoris afto....poli tin xekolane tin petalouda telios apo mesa kai xana kolane to xtapodi
    Opios leei psemata...ton proto xrono xerete

  6. #6
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Opisthogonia
    filemou min to xanavalis kan :P
    yparxi olokliri sizitisi sto gixxer.com sxedon oli to exoune vgali opos kai ego edo kai parapoli kero......episis ama se endiaferi na min vgazi F1 lene pio kalodio prepi na aposindesis oste na exafanisti telios to F1
    to mixanaki einai kalitero kai akougete kalitera xoris afto....poli tin xekolane tin petalouda telios apo mesa kai xana kolane to xtapodi
    μηπως μπορεις να βρεις το λινκ??
    :smilea:
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  7. #7
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    βάλε μια ολόσωμη ρε παιδάκι μου, που το καταργεί ούτως ή άλλως!.....έτσι, να μην το ΄χεις και βάρος δλδ....
    καλα τα λες εσυ αλλα εχω πολλα πραματα να συντηρησω τωρα!!!

    δεν ειμαι για τετοια!!!
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  8. #8
    Εμενα το εχει βγαλει συνολικα 2 φορες...Την μια το εβγαλε σε κατεβασμα απο σουζα,και την δευτερη φορα πριν κανα μηνα,την στιγμη που ημουν με 250 πηγαινοντας λουτρακι...Οταν αναβει το φωτακι με το Fi μου κραταει ρελαντι στις 1500...Το θεμα ειναι οτι μολις σβησω το μηχανακι και το ξανααναψω δεν εχει τιποτα... Τι ακριβως παιζει ρε παιδια???Τι μπορω να κανω?ΤΣΑΝΤΑΚΙΑ αν μπορεις βαλε το link...




  9. #9
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    Εμενα το εχει βγαλει συνολικα 2 φορες...Την μια το εβγαλε σε κατεβασμα απο σουζα,και την δευτερη φορα πριν κανα μηνα,την στιγμη που ημουν με 250 πηγαινοντας λουτρακι...Οταν αναβει το φωτακι με το Fi μου κραταει ρελαντι στις 1500...Το θεμα ειναι οτι μολις σβησω το μηχανακι και το ξανααναψω δεν εχει τιποτα... Τι ακριβως παιζει ρε παιδια???Τι μπορω να κανω?ΤΣΑΝΤΑΚΙΑ αν μπορεις βαλε το link...



    Γιαννη εσενα διαβαζει προς στιγμην μαπα βενζινη και γι αυτο σου αναβει και οταν το σβηνεις και το ξαναπαιρνεις μπροστα κανει ξανα τσεκ τα βρισκει ολα σωστα και γι αυτο σου σβηνει.

    Φιλε μου (εσυ με το αλλο μουρλο τον Σηφη εκει στην Ροδο ) ειναι πανευκολο να το ξηλωσεις το σερβομοτερ ολο απλα ξηλωνεις το ενα καλυμμα της ουρας και τις ντιζες απο κατω απο την εξατμιση και βγαινει πολυ ευκολα.Για το λαμπακι δεν θυμαμαι πιο καλωδιο ειναι γμτ,τοι πηγαμε στην σουζουκι σε ενα τσακαλο με τον κολλητο στο δικο του κια το εβγαλε απο μια φυσα πισω στην ουρα νομιζω,αν πας σε ενα εξουσιοδοτημενο θα στο φτιαξουν τζαμπα εμας δεν μας πηραν λεφτα.
    Keep spamming!!!:a13:

  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/04/2008
    Μηνύματα
    17
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ F1 ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΑΝΤΙΣΤΕ. ΤΟ Κ8 1000 ΕΧΩ

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Γιαννη εσενα διαβαζει προς στιγμην μαπα βενζινη και γι αυτο σου αναβει και οταν το σβηνεις και το ξαναπαιρνεις μπροστα κανει ξανα τσεκ τα βρισκει ολα σωστα και γι αυτο σου σβηνει.

    Μακαρι να ειναι αυτο ρε Johny,αλλα γιατι να κραταει και σχεδον 500-700 στροφες παραπανω ρελαντι???

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vag2009
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ F1 ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ 2 ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΑΝΤΙΣΤΕ. ΤΟ Κ8 1000 ΕΧΩ

    Προφανως παιζει να εχεις το ιδιο προβλημα με μενα,οπως ειπε ο φιλος Gixxerakias...

  13. #13
    Ξαναπροσλήφθηκααααα!!!! Το avatar του/της micele
    Εγγραφή
    29/06/2007
    Μηνύματα
    72
    και εμένα μου το έχει κάνει 2-3 φορές ΑΛΛΑ μόνο τις πολλή ζεστές μέρες (ήταν μέρες κάυσωνα) δεν ξέρω ίσως να ήταν και τυχαίο ,πάντως έσβησα τον διακόπτη και τον ξανάνοιξα και όλα οκ!

  14. #14
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    παιδια πηγαιντε σε ενα εξουσιοδοτημενο να σας το βαλει σε υπολογιστη να σας πει ακριβως τι προβλημα εχει!!!

    μην κανετε υποθεσεις!!!

    εμενα πχ εβγαλε προβλημα οτι ειναι απο το servo!!!!

    δεν ειναι το F1 μονο για ενα προβλημα!!!
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
    παιδια πηγαιντε σε ενα εξουσιοδοτημενο να σας το βαλει σε υπολογιστη να σας πει ακριβως τι προβλημα εχει!!!

    μην κανετε υποθεσεις!!!

    εμενα πχ εβγαλε προβλημα οτι ειναι απο το servo!!!!

    δεν ειναι το F1 μονο για ενα προβλημα!!!
    Πηγα οταν μου το ειχε βγαλει την πρωτη φορα γιατι ηταν να κανω και το σερβις του...Ανεφερα το προβλημα αλλα δεν νομιζω να αλλαξαν κατι γιατι το ξαναπαρουσιασε...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Suzuki GSXR 750 k6 και ανταγωνισμος...
    από Spazz στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2007, 20:29
  2. Πρόβλημα με ραφή σε γάντια Richa
    από motaba στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/02/2007, 09:09
  3. Προβλημα με καρμπυρατερ σε Klx300
    από KLXer στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2006, 10:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF