Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 77

Θέμα: ένα ξεχασμένο κράνος

  1. #1
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58

    ένα ξεχασμένο κράνος

    Να γράψω και εγώ μια ιστορία. Ότι είναι σε παρενθέσεις εγώ το έμαθα μετά από πολύ καιρό .στην ιστορία αυτή δεν έχει πρωταγωνιστικό ρολό μια μοτοσικλέτα αλλά μια γυναίκα ,βασικά μια κοπέλα από την σχολή μου .πριν 6 μήνες κατάλαβα ότι μου αρέσει (ας την πούμε Μαρία ).άρχισα σαν γνήσιο αρσενικό τα τηλεφώνα, να βγούμε, για καφέ, για bowling για ποτό σε όλα μέσα η Μαρία πότε δεν μου έλεγε όχι .αυτή κατάσταση επί 2 μήνες φανταστείτε αλλά δεν της είχα πει τίποτα .μου ηχεί πει ότι είναι ελεύθερη ,αλλά κάτι έπεσε στην Αθηνά είχα μάθει εγώ από κοινούς φίλους .μια από τις πολλές φόρες που κανονίζαμε να βγούμε μου λέει- έλα από το σπίτι μου να με βοηθήσεις να βρω κανένα γυμναστήριο ,έχει τσακωθεί με τον τύπο από την Αθηνά . εγώ το είχα μάθει και λέω Βασίλη ήρθε η σηρα σου. περνώ τηλεφωνά φίλους σε ποια γυμναστήρια πάνε, μπαίνω στο ιντερνέτ να βρω πληροφορίες για να το παίξω ότι ξέρω και τέτοια(είχαν τσακωθεί για την είπε χόντρη ο αλός και πηρέ εμένα να την αδυνατίσω ).καβαλάω την πάπια του σκοτωμού σε 5 λεπτά ήμουν εκεί. μου ενηγει ,γρήγορα ήρθες μου λέει ήμουν κοντά κάνω .περίμενα να είναι μονή αλλά είχε φωνάξει και μια φίλη της ,γιατί αναρωτούμε μέσα μου?. και ακουμπώ το κράνος δίπλα από τον καναπέ στο πάτωμα να μην φαίνετε κατάλαθος –εξεπίτηδες. αφού συστήθηκα με τη φίλη της κατεβήκαμε και οι τρεις να βρούμε γυμναστήριο .τις πήγα σε ένα εκεί στην γειτονιά τους .οκ λένε εδώ θα πάμε. και λέμε να πάμε για φαγητό κόντευε 9 η ώρα. πήγαμε για κοτόπουλα με και ρύζια .εκεί που καθόμασταν στέλνει , μια συμφοιτήτρια ,μήνυμα στην Μαρία και αυτή τις λέει που είμαστε .σε λίγο άρχετε και η άλλη κοπέλα μαζί με έναν συμφοιτητή μας .και μας προτείνουν να πάμε για ταινία στο σπίτι τους .μου λέει η Μαρία -είμαι κουρασμένη πάμε για λίγο οκ τις λέω .λεπτομέρεια η πάπια κάτω από το σπίτι της Μαρίας εμείς μετά πόδια .πάμε σπίτι επειδή οι όλοι πρότειναν κάτι τρίωρες κουλτουριάρικες τους κάνω περισσότερο για πλακά να δούμε καμία τσόντα οκ λένε όλοι .και ποιος θα πάει να την πάρει όρχησαν ήμαστε 17-18 πηγενε εσύ που είσαι μεγαλύτερος μου λείε η Μαρία .αυτό ήθελα και εγώ .και βολίδα για το seven .περνώ οτι μαλάκια έπεσε στα χεριά μου .σκεφτομαι τι ακριβώς πάει να γίνει: τσόντα με το κορίτσι που γουστάρω –πολύ καλά-θα ανάψω εγώ, θα ανάψει και αυτή .αλλά πρέπει να την πάμε γρήγορα στο σπίτι της ,μην μου σβήσει .και τρέχω σαν τρελός στις 10 το βραδύ μέσα στην πάτρα να πάω να πάρω και την μηχανή 12 τετράγωνα ποιο κάτω -ποιος ντοπαρισμένος κεντερης- πήγαινα πιο γρήγορα και από την πάπια μου .αφού με κοίταζαν όλοι σαν μαλακές .περνώ την πάπια και πάω στο σπίτι που ήμασταν .γρήγορα ήρθες μου λέει η Μαρία .ενώ εγώ προσπαθούσα να παρω όσο πιο διακριτικά μεγάλες ανάσες για μην καταλάβουν .αφού είδαμε την τσόντα .την πρώτη τσόντα που είδε η Μαρία όπως μου είπε .κατεβαίνουμε και μου λέει πως θα περπατήσουμε ως εκεί ,τις λέω δεν θα περπατήσουμε, θα πετάξουμε. κατάλαβε ότι έφερα την μηχανή και μου λέει τι κάλος που είσαι .πάμε με την μηχανή στο σπίτι της .πάει να με καληνυχτίσει και τις λέω, έχω ξεχάσει το κράνος επάνω. οκ μου λέει έλα να το πάρεις .ανεβήκαμε εγώ φύσαγα και ξεφυσαγα είχα αχνός (ο μαλακάς). μου λείε στο ασανσέρ τι έχεις-τίποτα της λέω .μπενούμε στο σπίτι. θες μια σοκολάτα μου λέει ναι της λέω ,καθώς τρώω την σοκολάτα με ξαναρωτάει τι έχω σκεφτομαι να η ευκαιρία σου πες το τώρα , θα σου πω αύριο της λέω, ένταξη μου λέει. Και φεύγω, λέω ένταξη δεν πειράζει και αύριο μέρα είναι .έξαλλου έχει θυμώσει με τον άλλο μην κάνει επιπόλαια πράγματα μαζί μου .την συναντώ στην σχολή την επόμενη μέρα στης 2 το μεσημέρι και μου κάνει η κολλητή της αα Βασίλη η Μαρία είναι πολύ χαρούμενη ο μαλακας της ζήτησε συγγνώμη και αυτή την δεχτικέ. πουστάρα εγώ έκανα τόσα και εσύ με ένα μήνυμα την τούμπαρες …

  2. #2
    Μεταλλικό Μέλος! Το avatar του/της id12586
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    214

    Re: ένα ξεχασμένο κράνος

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
    Οι γυναίκες μπορούν να συγχωρέσουν έναν άντρα που εκμεταλλεύτηκε μια ευκαιρία, ποτέ όμως κάποιον που την έχασε.
    To πες μόνος σου!

  3. #3
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58
    για την ιστορια αυτη , με εκφράζει αυτή η ατάκα που εχω σαν υποργαφη .μερικές φόρες η προσπάθεια λένε μερικοί δεν μετραει

    http://www.youtube.com/watch?v=_Wr50NZIB1g


    αλλά εγώ έμαθα από αυτό που μου για πρώτη φορά μου ξανασυνεβεί :rotflmao: :rotflmao:

  4. #4
    Στην Πάτρα όλα αυτά, ε;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  5. #5
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58
    ναι στην πατρα .αυτη ειναι απο αθηνα κανονικα ,σποδαζει εδω .

  6. #6
    Μεταλλικό Μέλος! Το avatar του/της id12586
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    214
    Έχει καλό κόσμο η Πάτρα, μιστερ! :rotflmao:

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από id12586
    Έχει καλό κόσμο η Πάτρα, μιστερ! :rotflmao:
    Λες, ε;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  8. #8
    Μεταλλικό Μέλος! Το avatar του/της id12586
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    214
    Τόσα χρόνια που είμαι εδώ, έτσι μου είπαν να λέω! :rotflmao:

  9. #9
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58
    κοιτά πιστεύω πως τα ιδία πράγματα βρίσκεις σε όλες τις πόλεις .άλλα γενικά σαν νοοτροπία, οι γκόμενες τις επαρχίας που είναι ωραίες, την έχουν δει κάπως, δεν σου μηλαω και πολύ τουπέ .ίσως επειδή είναι ωραίες και δεν έχουν μεγάλο ανταγωνισμό από άλλες κοπέλες (καταλάβατε τι λέω? )ενώ στην Αθηνά θα σου μιλήσει και το καλύτερο μουνι ,θα σου δώσει την χυλοπίτα και πας παρακάτω εδώ είναι αλλιώς τα πράγματα ,τους στελνεις sms και μπορεί να μην απαντήσουν καν .αλλά αν τολμήσεις να μην τις προσέξεις και δεν πεις γεια δεν σου μiλανε για κανένα χρόνο :rotflmao:

  10. #10
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.716
    δεν πιστεύω τπτ....αποκλείεται αυτό που γραφείς....
























































    αποκλείεται να άφησες το κράνος στο πάτωμα! έλα παραδέξου το....
    ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ!

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    α ρε πούστη μου, το χες το γκομενάκι και το χασες...

    αλλά και να το ριχνες, ένα sms να της ρίξει ο πρώην,
    άμα είναι κολλημένες θα ξαναγυρίσουν σ'αυτόν...

    καριόλες...

    δεν είναι σαν κ μας ρε γαμωτ που χεστήκαμε για τα παλιά!

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    αλλά και να το ριχνες, ένα sms να της ρίξει ο πρώην,
    άμα είναι κολλημένες θα ξαναγυρίσουν σ'αυτόν...
    χμμμ.....
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #13
    Το τσοντάκι τουλάχιστον ήταν καλό ; :rotflmao:




  14. #14
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320

    Re: ένα ξεχασμένο κράνος

    Μετα απο αυτο...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
    τις λέω δεν θα περπατήσουμε, θα πετάξουμε.


    λες να μην ηταν καλο το τσοντακι???



    :rotflmao: :rotflmao:

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
    Μετα απο αυτο...
    λες να μην ηταν καλο το τσοντακι???
    :rotflmao: :rotflmao:
    Μπορεί να ήταν γυρισμένο σ'αεροπλάνο ρε :rotflmao:

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2009, 20:24
  2. Όταν αγοράζετε ενα "φιρμάτο" κράνος.....
    από SVX στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 116
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2009, 08:17
  3. Θέλω ένα κράνος
    από Lanegan στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 10/08/2006, 10:24
  4. Ένα κράνος παρακαλώ!
    από Χωμάτινος στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2006, 01:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF