Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: κανενας να φευγει 21/9 με 26/9?

  1. #1

    κανενας να φευγει 21/9 με 26/9?

    κανενας να φευγει 21/9 με 26/9 για μετακπεδευση στην καστορια?
    ναι δυστηχως μου ηρθε χαρτι μετακπεδευσεως,λες και δεν καναμε το χρεος μας.
    εδω και 12 χρονια εχουμε τελειωσει τον στρατο μας θυμηθηκαν για ακηση και ποια?την αισιος οιωνος πως ονομαζετε η παπαρια,αφου εχουν τους μονιμους οπλιτες τι μας θελουν εμας τωρα?
    τελοσπαντον αμα φευγει κανενας και σκεφτετε να ανεβει μηχανη να ανεβαιναμε παρεα εκεινη την ημερομηνια στο 15 τυπ,ειναι το στρατοπεδο στην καστορια δημου μανιακων,που ειναι αυτο τωρα ειναι αλο θεμα.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  2. #2
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    18/02/2007
    Μηνύματα
    446
    Φιλε πρεπει να το στειλες πισω το χαρτι με την την σημειωση "ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΝ"


    Ακου μετεκπαιδευση


    Ουστ

    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  3. #3
    ελα μου ντε,μ@λ@κιες τωρα για δικαιολογησουν εξοδα οι καραβαναδες και καλα για να μας εκπαιδευσουν στα σουπερ ντουπερ νεα οπλα μουαχαχα
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  4. #4
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Καλη φαση ειναι...

    Χαβαλες, καποιες γνωστες φατσες καποιες οχι.


    Θα μπορουσε να ηταν και χειροτερα οπως πχ να πας αλλα οχι Σεπτ. αλλα Δεκ.

    Εκει να δεις γελια

  5. #5
    καλη φαση ξερεις ποια θα ηταν?περυσι μου ειχε ερθει χαρτι παλι να παω αλα εδω αθηνα στο σακκετα 10 λεπτα απο το σπιτι μουθ με το μηχανακι αλα την γλυτωσα λογου πρωορων εκλογων,φετος μου ηρθε για πανω παρολου που κανονικα λογου που εχουν περασει 12 χρονια εχω αλλαξει και εγω δεν ξερω ποσες φορες το απολυτυριο πλεον εχω ασπρο και αμα γινει κατι παρουσιαζομε αθηνα.
    ειναι σπασιμο,μπορει εχει χαβαλε αλα ειναι και μια εβδομαδα ανουσια και με ξενερωνει απολυτα,ασε που δεν γουσταρω εχω φαει σκηνακια οατν ημουν στο δυδυμοτειχο καργα οχι αλα πλεον ημαρτον δηαλδη.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  6. #6
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    καλησπερα φιλαρακι μου φεραν σημερα οι τσεοι το χαρτι αλλα ελειπα και δεν το αφησαν αυριο θα ξερω που παω...
    αν ειμαστε για την ιδια ασκηση θα τα κανονισουμε..
    και μην τρελενεσαι χαβαλε θα κανουμε
    το μονο πακετο ειναι οτι δεν ξερω αν πληρονομαστε απο την δουλεια μας για αυτες τις μερες
    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

  7. #7
    αμα ειναι για την ιδια ασκηση σκεφτεσε να ανεβεις με την μηχανη?εγω το σκεφτομαι αλα δεν ξερω ασε που με εχουν βαλει και καλα ν απαρουσιαστει κυριακη 8 το πρωι.
    να σου πω εγω σκεφτομαι μπας και κανω καμια πουστια και την γλυτωσω
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  8. #8
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    εγω λεω να παω ευκαιρια να ξεσκασουμε..:ZZZ:
    σε ασκηση με επιστρατους που βρεθηκα το 2002 σαν οδηγος του λοχαγου που ηταν εποπτης στην ασκηση 3 μερες ημουν γυρω απο μια φωτια με τους επιστρατους και λεγαμε ιστοριες δεν εκαναν τιποτα..
    οσο για να τους την κανεις λογικα δεν θα δεχονται χαρτι ικα αλλα δεν χανεις να το ψαξεις
    για την μηχανη μαλον θα την παρω εκτος και αν εχω ξεμεινει απο φραγκα αν και με ξενερωνει λιγο το που θα κρυψω εξοπλισμο και μηχανη
    τελος παντων μιλαμε απο αυριο θα σου απαντησω μετα της 5 που γυρναω
    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet
    αμα ειναι για την ιδια ασκηση σκεφτεσε να ανεβεις με την μηχανη?εγω το σκεφτομαι αλα δεν ξερω ασε που με εχουν βαλει και καλα ν απαρουσιαστει κυριακη 8 το πρωι.
    να σου πω εγω σκεφτομαι μπας και κανω καμια πουστια και την γλυτωσω



    re mlk σε στέλνουν μια βδομάδα εκδρομή, πληρωμένες διακοπές, υποχρεωτική άδεια απ' τη δουλειά και κοιτας πως να γλυτώσεις;

    που μακάρι να με στέλναν κι εμένα μια βδομάδα Χίο ή όπου αλλου
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  10. #10
    ρε εσυ καπταιν ειναι ασκηση αισιος οιονος πψς λεγετε η μαλακια συνεργασια πεζικο με τεθεροκισμενα σκηνακια ασε την εχω φαει με το κουταλι λεμε αυτη την ασκηση οταν ημουν φανταρος,ασε που ξενερωνω.
    το μονο που με φτιαχνει που σκεφτομαι να παω με την μηχανη,αλα σκεφτομαι και το αλο θα με αφησουν οι καραβαναδες να την βαλω στο στρατοπαιδο?μαλλον οχι τον εξοπλισμο μου που 8α τον αφησω?αμα μου το κλεψει κανενας φανταρος?τωρα ειναι μαλακια με το κτελ να πηγαινεις καστορια,ενω με την μηχανη θα ειναι καλη φαση και ερθει και κανενας αλος με την δικια του μηχανη και θα ειναι γαματα.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  11. #11
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    καλησπερα
    κανενα νεο ο πιρα τηλ το πρωι στο κεραταδικο και ο παπαρας που εχει το χαρτι μου ειναι βραδινος και μου ειπαν οτι πρεπει να μου το δωσει αυτος:a31:
    θα παω μετα το γηπεδο οταν μαθω θα σου πω
    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

  12. #12
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    τελικα παμε πακετο θα σου στειλω πμ με τηλ να πιουμε καποια στιγμη κανενα καφε να δουμε τι θα κανουμε..
    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

Παρόμοια θέματα

  1. Να πας Φυλακή Με αυτό το tattoo!!!
    από jp79 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2006, 13:13
  2. Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2006, 23:22
  3. Ξερει κανενας να μπυ πει εγκυρα ????
    από Transalper_696 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2005, 19:13
  4. Πως να φτιάξετε αεροπλανάκι με κινητήρα απο μύγες
    από stratospr στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2004, 16:25
  5. Τι τίτλο να βάλω....., Επεσα με 160 χαω....!
    από asmar στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2003, 16:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF