Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 85

Θέμα: Brno MotoGP

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    5
    Μολις φάνηκε ποιος ειναι ο θεος.

    Στονερ πρεπει να μαθεις πολλά ακομα!!!!

  2. #17
    κουκου
    Εγγραφή
    21/09/2007
    Μηνύματα
    12
    STON TAFOOOOOO

    kala stin et3 poso ma poso malakes einai ???

  3. #18
    Δίποδο θηλαστικό Το avatar του/της screamer
    Εγγραφή
    04/05/2008
    Μηνύματα
    16
    Μα τι Θεός είναι ο Rossi!!!! Μπράβο!!! Τέλειος αγώνας!!! Τους έδειξε όλους τι αξίζει!!!Γιατρέ γερά!!!!!
    Πάντων κάκιστον η ευπετείη παιδεύσαι τήν νεότητα.Αυτή γάρ εστι ή τίκτει
    τάς ηδονάς ταύτας εκ τών η κακότης γίνεται.

  4. #19
    δεν σε χαλασε stonerακο...

    στο σπιτακι σου και γρηγορα μην ανησυχησει η μαμα...


  5. #20
    Δίποδο θηλαστικό Το avatar του/της screamer
    Εγγραφή
    04/05/2008
    Μηνύματα
    16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
    δεν σε χαλασε stonerακο...

    στο σπιτακι σου και γρηγορα μην ανησυχησει η μαμα...

    Έτσι μπράβο!!! Που νόμιζε οτι μπορεί να παίξει με τους πρωταθλητές!!! Ξέρουν αυτοί να κερδίζουν!!!
    Πάντων κάκιστον η ευπετείη παιδεύσαι τήν νεότητα.Αυτή γάρ εστι ή τίκτει
    τάς ηδονάς ταύτας εκ τών η κακότης γίνεται.

  6. #21
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Τί θεός ρε λέτε?
    Ημίθεος και βάλε...:rotflmao: :rotflmao:

    FORZA FIAT!!!!

    Ωραίος ο Elias...τί διπλό προσπέρασμα έκανε σε Hopper και Vermeulen
    Capirossi αθάνατος ...ακόμα γ@μεί (ε με τέτοια γυναίκα που πήρε πως να μην το κάνει )

    Ο Stoner να την έπαθε από υπερβολικό πλάγιασμα???Από το πλάνο που έδειξε,όχι και το καλύτερο δυνατό στον κόσμο,δείχνει να γλιστράει πρώτα το πίσω μέρος και να ακολουθεί ελάχιστα και το μπρος.
    Υπερβολικό άνοιγμα στο γκάζι μαζί με υπερβολικό πλάγιασμα μου φαίνεται να είναι.

    Εδιτ:Το επίσιμο site motogp.com πάντως λέει για χάσιμο μπροστινού αν και δεν φάνηκε να είναι έτσι
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THRESH
    Εγγραφή
    12/09/2005
    Μηνύματα
    977
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
    πάντως λέει για χάσιμο μπροστινού αν και δεν φάνηκε να είναι έτσι [/B]

    Μάλλον για χάσιμο μπροστινού πρέπει να μιλάμε ρε συ,αυτήν τη κίνηση έκανε όταν εξηγούσε προς τους μηχανικούς.Οι κλίσεις που έπαιρνε σε ορισμένα σημεία είναι μεγάλες,αλλά πρώτη φορά βλέπω να έχει πρόβλημα απο αυτό.Μάλλον τυχαίο το γεγονός.

    Τέσπα,μου άρεσε που ο Rossi πήρε τη 1η θέση,δεν μου άρεσε που έγινε με αυτόν τον τρόπο.Μια τόσο δα μάχη ήθελα κι εγώ

    Απίστευτος ο Ηλίας!!
    Και ο Capirossi. Αλλά αποκάλυψη νομίζω ήταν και ο Nakano!!! Πολύ μεγάλη έκπληξη,είτε το μηχανάκι είτε ο οδηγός.


    Άντε,καλο Misano

  8. #23
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/03/2006
    Μηνύματα
    256
    Αρχικά δημιουργήθηκε από THRESH
    δεν μου άρεσε που έγινε με αυτόν τον τρόπο.Μια τόσο δα μάχη ήθελα κι εγώ
    Και θα την έβλεπες! Την περίμενε και ο γιατρός! Γυρνούσαν στους ίδιους σχεδόν χρόνους, με τον Rossi να φοράει "σκληρά" και παρόλα αυτά να οδηγά πιο ήπια! Το ότι θα πλησίαζε και θα όρμαγε ήταν σίγουρο! Μόλις άλλωστε έβγαλαν ταμπέλα στον Stoner ότι πλησίαζε... έπεσε!

    1 1 Casey STONER AUS Ducati Marlboro Team DUCATI 1'57.199 5 6
    2 46 Valentino ROSSI ITA Fiat Yamaha Team YAMAHA 1'57.228 6 22 0.029

    Valentino Rossi:
    "I knew today would be very difficult with Casey (Stoner) so strong, and his first lap was impressive. I lost a bit of time with John (Hopkins) in the first corner, because he overtook me. This time we had the pace with Stoner, and I was catching up with him. I knew my setting and tyres were working well. I think I could possibly have beaten him in a battle. Unfortunately he crashed, and then I was ahead with a 11 second lead. If he hadn´t have crashed then things would have been tougher, for sure."

    Απογοητεύτηκα για ΟΛΟΥΣ τους άλλους... Μα τόση διαφορά? Οι δυο τους και το... χάος!
    Lorenzo και Pedrosa με την ουρά στα σκέλια και το βλέμα στο πάτωμα...!!! Κρίμα!

  9. #24

  10. #25
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Ούτε χάσιμο μπροστινού ούτε χάσιμο πισινού ούτε τίποτα.Χέσιμο ήτανε ρε παιδιά.Τώρα μόλις το είδα και οι εκφωνητές(ο Θεός να τούς κάνει)τού Eurosport,μάς έλεγαν ότι ο Στόνερ ήτανε κρυωμένο το παιδί,είχε πυρετό και κρυάδες.Άχουτο μωρέ!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Πολύ καλά τα έλεγε ο sniper για cojones.
    Άϊντε μωρή λουμπίνα να σε βάλουνε να τρέχεις μόνος σου,να σπας τα ρολόγια.Οι αγώνες είναι για τούς άντρες.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της harvester
    Εγγραφή
    08/07/2008
    Μηνύματα
    319
    πο@τσα παλι

  12. #27
    CBR600 COROLLA 2.0T WR250 Το avatar του/της marmel.gr
    Εγγραφή
    14/05/2006
    Μηνύματα
    178
    αυτη η κωλοφαρδια του κτηνιατρου να παιρνει αγωνες ολομοναχος ειναι πρωτοφανες...

    αυτος ο βλακας ο γιατρος θα παρει πρωταθλημα με σουγιαδακι οχι με το σπαθι του τελικα...
    διαφωνεις βασιλη88?

    κοιτα ρε τι γινεται....
    αντε... λαχανιασε παλι να νικησει....

    αλλα που θα παει... θα σπασει 2 φορες το γιαμαχα σε 6 αγωνες που απεμειναν....
    δε θα σπασει? :rotflmao:

    και μη μου πειτε οτι αν δεν επεφτε ο στονερ θα τον επιανε γιατι θα...


    κριμα ρε ντανι να μην ησουν εκει μπροστα...

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marmel.gr
    αυτη η κωλοφαρδια του κτηνιατρου να παιρνει αγωνες ολομοναχος ειναι πρωτοφανες...

    αυτος ο βλακας ο γιατρος θα παρει πρωταθλημα με σουγιαδακι οχι με το σπαθι του τελικα...
    διαφωνεις βασιλη88?

    κοιτα ρε τι γινεται....
    αντε... λαχανιασε παλι να νικησει....

    αλλα που θα παει... θα σπασει 2 φορες το γιαμαχα σε 6 αγωνες που απεμειναν....
    δε θα σπασει? :rotflmao:

    και μη μου πειτε οτι αν δεν επεφτε ο στονερ θα τον επιανε γιατι θα...


    κριμα ρε ντανι να μην ησουν εκει μπροστα...
    κοιτα ,μη στραμπουληξετε κανα @ κ συ κ ο στονερ ο βλακας κ ο dani.σιγουρα καλυτερα θα ηταν να βλεπαμε μαχη,αλλα ο στονερ κανει μονο για δοκιμαστικα που τρεχει μονονς του κ για τπτ αλλο.
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της harvester
    Εγγραφή
    08/07/2008
    Μηνύματα
    319
    Αρχικά δημιουργήθηκε από marmel.gr
    αυτη η κωλοφαρδια του κτηνιατρου να παιρνει αγωνες ολομοναχος ειναι πρωτοφανες...

    αυτος ο βλακας ο γιατρος θα παρει πρωταθλημα με σουγιαδακι οχι με το σπαθι του τελικα...
    διαφωνεις βασιλη88?

    κοιτα ρε τι γινεται....
    αντε... λαχανιασε παλι να νικησει....

    αλλα που θα παει... θα σπασει 2 φορες το γιαμαχα σε 6 αγωνες που απεμειναν....
    δε θα σπασει? :rotflmao:

    και μη μου πειτε οτι αν δεν επεφτε ο στονερ θα τον επιανε γιατι θα...


    κριμα ρε ντανι να μην ησουν εκει μπροστα...
    ποιος ντανι ρε αστειε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    τωρα για το αν ο γιατρος δεν θα παρει πρωταθλημα με το σπαθι του θα σου πω ενα πραγμα.

    LAGUNA SECA

    και μονο που ενιωσε κοντα την ψ@λη του γιατρου παρτον κατω

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/01/2007
    Μηνύματα
    199
    Χάλια αγώνας, θύμιζε νίκες stoner. Ο stoner έκανε το λάθος και μαζί βγήκε εκτός κούρσας πρωταθλήματος. Νομίζω είναι αστείο να γίνονται χαρακτηρισμοί επί του λάθους του, με αυτή τη λογική ο πεντάκις πρωταθλητής rossi που σαβουριάστηκε ολομόναχος πριν δύο χρόνια και κυριολεκτικά δώρισε το πρωτάθλημα στον hayden στον τελευταίο αγώνα της χρονιάς είχε πολλά να μάθει και αυτός, έφαγε #$@^%$^, δεν ήταν άντρας, είχε χεστεί πάνω του, και άλλα γραφικά!! Λίγο σεβασμός προς τους αναβάτες δε βλάπτει! Αυτά συμβαίνουν όταν υπάρχει πίεση και όπως βλέπουμε όλοι είναι επιρρεπείς σε λάθη. Τουλάχιστον ο stoner έδειξε ότι πιέζει μετά την ήττα του στη laguna και νομίζω στους επόμενους αγώνες, ελευθερωμένος από το άγχος πλέον του πρωταθλήματος, θα μας δώσει καλές μάχες με τον rossi. 'Εχει άλλωστε ήδη 4 νίκες και ο rossi 5!

    τα συμπεράσματα που βγάζω εγώ:
    • θα έχουμε ενιαίο ελαστικών του χρόνου, έχουν δίκιο που φωνάζουν οι Michelin-άκιδες
    • οι stoner-rossi είναι μακράν οι δύο καλύτεροι οδηγοί αυτοί τη στιγμή και έχουν τα πιο ανταγωνιστικά πακέτα. Δε βλέπω να τους αγγίζει κανένας μέχρι το τέλος της χρονιάς και φυσικά αυτό είναι κακό για το σπορ.
    • αφού οι μεγάλες διαφορές οφείλονται στα ηλεκτρονικά και στις τελικές (όπως λένε μερικοί ειδήμονες), και οι δυό τους είχαν 10'' διαφορά από το τρίτο σε 5 γύρους, (και ο stoner ένα ακόμα στο κεφάλι του rossi), μήπως να το κάνουμε ενιαίο και στις μηχανές (ή τουλάχιστον να τους απαγορέψουμε να χρησιμοποιούνε ηλεκτρονικά)?
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. MotoGP Round 11 Brno České republiky
    από endopandou στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 131
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2013, 00:39
  2. MotoGP Round 11 Brno České republiky (official fan club)
    από 7gibernau στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2013, 00:42
  3. MotoGp 2010 Brno
    από panayiotis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2010, 15:05
  4. MotoGP Brno Τσεχία August 2010
    από firefox στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 26/07/2010, 17:31
  5. Tαξίδι και MotoGP @ Brno 170808
    από firefox στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 08/05/2008, 21:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF