Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Χρώματα και έτος κατασκευής.

  1. #1

    Question Χρώματα και έτος κατασκευής.

    Χαιρετώ την παρέα,

    Είμαιι κάτοχος ένος KLE 500 από το 99 στο οποίο έχω κάνει πάνω από 100.000 χλμ και ύστερα από τοτελευταίο σκίσιμο που της έρηξα στις καλοκαιρινές διακοπές, ετοιμάζομαι να την αντικαταστήσω με μία καινούρια. Εκτός απροόπτου θα αγοράσω ένα vstrom 650 το οποίο έχω οδηγήσει, μου κάνει, μου αρέσει και η αλήθεια είναι ότι είναι μία τίμια μοτοσυκλέτα πράγμα το οποίο φαίνεται και απο τις πωλήσεις που έχει κάνει.

    Στο ζουμί τώρα του θέματος. Το τελευταίο μοντέλο είναι το Κ8? Αυτό σημαίνει ότι έτος παραγωγής είναι το 2008 ή μπορεί να είναι και το 2007? Το έτος κατασκετής μπορώ να το δω από κάπου (πχ πλαίσιο ή κάτι τέτοιοα)?
    Στα χρώματα της μηχανής τωρα: Στο Site της Suzuki βλέπω τα παρακάτω χρώμματα στο λινκ http://www.suzuki.gr/motos/model.php?id=311 Τα χρώμματα αυτά ισχύουν μ΄’ονο για τα μοντέλα Κ8? Δηλαδή άλλα χρώμματα όπως πχ μπορντώ είναι παλιότερα μοντέλα?
    Βασικά με απασχολεί να μάθω πως μπορώ να διασταυρώσω ότι η μηχανή που θα πάνε να μου πουλήσουν θα είναι όντως το τελευταίο μοντέλο και όχι κάποιο παλιότερο οπότε ότι μπορείται να μου πείτε καλοδεχούμενο.

    Γνωρίζεται αν ανεμένονται νέα μοντέλα τους αμέσως επόμενους μήνες οπότε ίσως να κάνω άλλο λίγο υπομονή?

    Και κάτι τελευταίο, είδα στην Σέριφο μία 650 σε ΛΕΥΚΟ (!!!) χρώμα. Απλά πανέμορφη (αν και είναι υποκειμενικό αυτό). Υπάρχει περίπτωση να την αγόρασε κάποιος σε αυτό το χρώμμα?

    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

    Κώστας

  2. #2
    Χρώματα υποτίθεται πως υπάρχουν 4 για το Κ8 αλλά παντού βρίσκεις μόνο το μαύρο ματ και λίγα γκρι.Αυτά είναι μόνο για το κ8

    Τα μαγαζιά λένε το κ9 το περιμένουν τον Δεκέμβρη (βάλε Φλεβάρη εσύ).Αλλαγές απ ότι φαίνεται δεν υπάρχουν παρά μόνο στα αυτοκόλλητα.

    Κρίμα και ήθελα το κίτρινο με μαύρο μπάγκστερ.

  3. #3
    exei kitrina polla k8.......

    prin 20 meres to kavalisa kai to goustaro poli afto to xroma.....exo valei kai to mavro bagster kai einai koukla.....

    an se endiaferei pes na sou po merika magazia pou exoun kitrino.....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	moto2.jpg 
Προβολές:	236 
Μέγεθος:	41,9 KB 
ID:	139950

  4. #4
    file kkaragiannis

    to k8 apo oti eixa psaksei ipirxe MONO mavro mat.....kai arxes avgoustou skasane kai ta kitrina pou malon ta proorizan gia tin eidiki ekdosi tou v-strom ti dezert pou den perpatise........

    opote tora theloun na ta ksepoulisoun mavra kai kitrina gia na erthei to neo montelo-pou stin ousia alazoun mono ta xromata(anthraki - portokali -aspro) kai ta aftokolita......
    tora ti xromata tha ferei o sfakainakis stin elliniki agora einai allo thema....

    kai ego sto idio dilima imoun.....k8 i k9 alla molis ematha oti tha kikloforisoun flevari stin ellada piga amesos kai paragila ena kitrinaki kai tora exo idi 2200 km !!!ase pou den kseroume an to k9 to valei kai 500eura pano stin timi......
    k8 me 7500 euro to perneis full extra..(xouftes-kaggela-karina-bagster-diplo stant-givi 52 valitsa)

    gnomi mou min to skeftese......vour gia k8

Παρόμοια θέματα

  1. Χρώματα και αρώματα?
    από alfisti156 στο forum Ανακατασκευές (Restoring)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2014, 19:43
  2. Χρωματα και λεξεις
    από tifoefs στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2007, 18:47
  3. χρώματα και χρονολογία Fz6
    από cartman στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2007, 20:03
  4. Αγορά και ημερομηνία κατασκευής
    από paris13 στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2007, 12:35
  5. Χρώματα και αρώματα
    από nimbus στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2005, 16:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF