Σελίδα 14 από 64 ΠρώτοΠρώτο ... 491011121314151617181924 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 954

Θέμα: ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ

  1. #196
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vaalinde
    Ομολογουμένως και οι γυναίκες είναι απάτη....αλλά ποιές? και απαντώ οι γυναίκες με το αυτοκίνητο και εξηγούμε. Η γυναίκα με τη μηχανή δε μπορεί να παραβαφτεί γιατί από τον αέρα και το κρύο θα αρχίσει να τρέχει το ρίμελ και δε λέει...έπειτα από το κρύο έχει σφίξει τόσο το μπούτι που είναι σαν του Σουγκλάκου οπότε πάει και η κυτταρίτιδα και τέλος όσον αφορά το στήθος τι να κάνουμε υπάρχει και η φυσική φθορά του χρόνου και στην τελική και σε σας φαντάζομαι δεν είναι όλα ποια τόσο ακμαία..
    Οι γυναίκες με αυτοκίνητο δεν είναι πάντα απάτη, εκτός κι αν το οδηγούν... :rotflmao:

    Η γυναίκα στη μηχανή (ΤΗΣ για να εξηγούμαστε - έρμα δεν χρειαζόμαστε) μπορεί να είναι άβαφτη, οπότε καλύτερα να είναι θεά, αλλιώς δεν την παλέβει με τίποτα, άσε που το βάλε-βγάλε του κράνους θα την κάνει σαν κλόουν. Όσο αφορά την κυταρίτιδα είναι περισσότερο γονιδιακό το θέμα και το κρύο δεν κάνει και πολλά, άσε που υπάρχουν και οι στολές αντί για τζινάκι. Για το στήθος όμως βοηθάει το κρύο, τουλάχιστον στο εφέ, αν με εννοείς Αν πάλι είναι χάλια, ένα wonderbra και δερμάτινη στολή τη σώζουν την κατάσταση, βέβαια και κανά δυό ποτάκια βοηθάνε στη συνέχεια... :rotflmao: :rotflmao:

    Επίσης μην φαντάζεσαι ανοησίες. Είμαστε τούμπανο - ΟΛΟΙ! Οι βαλβίδες μας (και οι 16) δουλεύουν τέλεια, η πίεση (στα ολοκαίνουρια ελαστικά μας) είναι η σωστή, κράνη φόρμα μπότες και τα σχετικά, όλα τέλεια - μην την ψάχνεις. Απλά μην τους αφήνεις να τα βγάζουν!!!

    Αν έχεις άλλες απορίες μην διστάσεις, δεν με λένε Dr Luv για πλάκα...

  2. #197
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vaalinde
    υπάρχει και η φυσική φθορά του χρόνου και στην τελική και σε σας φαντάζομαι δεν είναι όλα ποια τόσο ακμαία..
    Δεν θα διαφωνήσω εδώ, αν και πρέπει να σου πώ ότι το παραπάνω φαινόμενο -περί ακμαιότητας- έχει να κάνει περισσότερο με την φυσική φθορά του (πολύ) χρόνου ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ.
    Μπορεί κάποιος να κρατηθεί ακμαίος ακολουθώντας το γνωστό πρόγραμμα των πολλών και ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ γευμάτων.

  3. #198
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    Εγώ γιατί νομίζω ότι το κρύο είναι καλό για την κυτταρίτιδα;;
    ...

  4. #199
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Έβγαινα μια περίοδο με μια κοπέλα που καβαλούσε. Σε συμπεριφορά και τρόπο αντιμετώπισης διαφόρων καταστάσεων διάφερε από άλλες κοπέλες. Ήταν απέριττη και διάφορη από γνωστά γυναικουλίστικα τερτίπια. Στην κοπέλα που έχω σχέση τώρα της δίνω πολύ συχνά το xmax που τη βολεύει σε μετακινήσεις στο κέντρο. Αλλά το fazer μόλις μια φορά το καβάλησε για να της δείξω τις ταχύτητες κι ούτε θέλησε να ξαναοδηγήσει κι ούτε τις αρέσουν οι ταχύτητες. Σε μια σχέση νομίζω άλλα χάνεις κι άλλα κερδίζεις. Νομίζω πάντως οτι η γυναίκα που καβαλάει σπάνια θα σε στήσει να περιμένεις, σπάνια θα κάτσει να ασχολείται με το μακιγιάζ, σπάνια θα φορέσει σαχλόρουχα χωρίς όμως όλα αυτά να την κάνουν να χάνει τη θηλυκότητα της.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  5. #200
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.204
    Ο πουριτανισμός μας και η φαλλοκρατία μας πάει σύννεφο λέμε ....


    Πρίν απο 2 χρόνια δούλευα Συγγρού και κατέβαινα με τον πάπο μου απο την Κωνσταντινουπόλεως για να πιάσω χαμοστέρνας κτλ. κτλ.

    Για ενα χρόνο συναντιόμουν κατα μήκος της Κωνσταντινουπόλεως (σχεδόν κάθε πρωί στις 8.30- 9.00) με μια τύπισα με ένα μαύρο z-750 η οποία φόραγε πάντα τζηνάκι, μαυρα γαντια, μαυρες μπότες, μαύρο κράνος, και μαύρο δερμάτινο κοντό jacket.

    Δέν ξέρω εαν ήταν όμορφη η οχι αλλά για αυτά τα 5 λεπτάκια που οδηγούσαμε παρέα την Κων/λεως ήταν Θεά όλος ο κόσμος την χάζευε.........

    τι σημασία έχει εάν όταν θα κατέβαινε απο το μοτορι, το πρόσωπο της δεν ήταν ωραίο ή το σώμα της δεν τόσο καλίγραμμο όσο φαίνονταν οδηγώντας το 750? Βλακείες, ......

    πάνω στην μηχανή της ήταν αστέρι λέμε.....

  6. #201
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro τι σημασία έχει εάν όταν θα κατέβαινε απο το μοτορι, το πρόσωπο της δεν ήταν ωραίο ή το σώμα της δεν τόσο καλίγραμμο όσο φαίνονταν οδηγώντας το 750? Βλακείες, ......

    πάνω στην μηχανή της ήταν αστέρι λέμε..... [/B]
    Δηλαδή εάν έβγαζε το κράνος και ήταν σαν την Παπαρήγα η φαντασίωσή σου θα δούλευε ακόμη? Γνήσια απορία...

  7. #202
    Α-μήχανο μέλος
    Εγγραφή
    18/01/2009
    Μηνύματα
    2
    Θα συμφωνήσω με όλους όσους πιστεύουν ότι η θηλυκότητα είναι απλά στη γυναίκα και όχι στο τι οδηγεί....

    Το ρεκόρ της κοπελιάς (Leslie Porterfield) στη φωτό που παραθέτω είναι 374.715 km/h με το busa.....




    http://www.fasterandfaster.net/2008/...rterfield.html


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	leslie_porterfield 4.jpg 
Προβολές:	668 
Μέγεθος:	37,8 KB 
ID:	152647
    ...Μπορώ να αντισταθώ στα πάντα εκτός από τον πειρασμό...

  8. #203
    Α-μήχανο μέλος
    Εγγραφή
    18/01/2009
    Μηνύματα
    2
    :a19:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	leslie 3.jpg 
Προβολές:	669 
Μέγεθος:	26,5 KB 
ID:	152649
    ...Μπορώ να αντισταθώ στα πάντα εκτός από τον πειρασμό...

  9. #204
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    μωρο μου που θα με πας το σαββατοκυριακο ????

    α μωρο μου θα σε παω εγω σε stunt show να γουσταρεις!!

    αχ για αυτο σ'αγαπαω ρε μητσαρα ,εισαι τινγκα στην πρωτοτυπια:a07:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	113585-moto_stunt_girl.jpg 
Προβολές:	632 
Μέγεθος:	68,4 KB 
ID:	152740
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  10. #205
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    μα φυσικά γόβα-φουστανάκι και αμάξι.
    και θα σας εξηγήσω το γιατί,

    μια τύπισα που έπαιζα πριν καιρό μου είχε σκάσει μια χειμωνιάτικη μέρα με γούνα.. κι από μέσα μόνο εσώρουχα.
    ε άμα είχε μηχανή ακόμα φαντασίωση θα μου ήταν. οπότε....



  11. #206
    Αρχικά δημιουργήθηκε από all right
    Δηλαδη αυτο ειναι γυναικα;
    Ενω αμα την εβλεπες βαμμενη και με κανενα διαφανο ε ολο και κατι θα σου συνεβαινε...

    χαχαχaχαχαχαχαχαχα σαν κατι τυπαδες που οταν με ειδαν με τη R1 μου, με ρωτησαν ,
    "εσεις που καβαλατε τετοιες μηχανες ειστε λεσβιες ε?"
    η θυληκοτητα δε κρινεται στο τι καβαλας, αλλα στο τι κανεις στο κρεββατι σου!!
    οποτε μην ακουω βλακειες please!!!!!! Απλα νοιωθετε ευνουχισμο οταν στο φαναρι ειχτε διπλα σε μια γυναικα με 1000 κυβικα κι εσυ εχεις ενα παπι της κακιας ωρας!!
    Α!!! Και η γυναικα παντα ξεχωριζει με οποιαδηποτε ενδυμασια!!!
    Αγαπατε τις γυναικες ρε!!

    Γυναίκα στο τιμόνι, ο Χάρος σε ζυγώνει...

  12. #207
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Αρχικά δημιουργήθηκε από f_aina
    χαχαχaχαχαχαχαχαχα σαν κατι τυπαδες που οταν με ειδαν με τη R1 μου, με ρωτησαν ,
    "εσεις που καβαλατε τετοιες μηχανες ειστε λεσβιες ε?"
    η θυληκοτητα δε κρινεται στο τι καβαλας, αλλα στο τι κανεις στο κρεββατι σου!!
    οποτε μην ακουω βλακειες please!!!!!! Απλα νοιωθετε ευνουχισμο οταν στο φαναρι ειχτε διπλα σε μια γυναικα με 1000 κυβικα κι εσυ εχεις ενα παπι της κακιας ωρας!!
    Α!!! Και η γυναικα παντα ξεχωριζει με οποιαδηποτε ενδυμασια!!!
    Αγαπατε τις γυναικες ρε!!


    Καλώς το κουκλί!
    Τις λατρεύουμε τις γυναίκες

  13. #208
    το ξέρω οτι ειναι παλιο το ποστ αλλα τωρα το είδα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    Έβγαινα μια περίοδο με μια κοπέλα που καβαλούσε. [...]
    Όλοι με τέτοιες βγαίνουμε


    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  14. #209
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    το ξέρω οτι ειναι παλιο το ποστ αλλα τωρα το είδα



    Όλοι με τέτοιες βγαίνουμε

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: τι μλκ :rotflmao:

  15. #210
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Τι λες ρε... απο πέρισυ υπάρχει ακόμα αυτό το μήνυμα;... χαχααχαχα..

    Ρε ξεκολάτε.. δεν υπάρχει πιο όμορφο θέαμα απο γυναίκα με κάποια σχετικά χαρακτηριστικά πάνω σε μηχανή με δερμάτινη στολή.

    Τις ίδιες απαιτήσεις βέβαια που έχουμε εμείς απο τέτοιες εικόνες, φαντάζομαι οτι έχουν και αυτές απο εμάς. Οπότε τσάμπα τόσος λόγος... 14 σελίδες λέμε...

    Για το αν η γυναίκα είναι θηλυκό όταν οδηγεί μηχανή. ... έλεος... δεν την οδηγεί και πάνω στο κρεβάτι .. εκτός και αν κάποιος το θέλει.. γούστα είναι αυτά.. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

Παρόμοια θέματα

  1. Τι λέει μια γυναίκα και τι ακούει ο άντρας
    από trigger στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2019, 23:00
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2006, 18:21
  3. η γυναίκα και η ιστορία...
    από nimbus στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2006, 18:56
  4. Γυναικα Και ΜηΧανη
    από motopower στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2003, 00:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF