Σελίδα 24 από 64 ΠρώτοΠρώτο ... 14192021222324252627282934 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 346 έως 360 από 954

Θέμα: ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ

  1. #346
    sex beast Μελος Το avatar του/της sabayam
    Εγγραφή
    10/05/2009
    Μηνύματα
    130
    Σε γενικες γραμμες παραξεφυγατε δε νομιζω οτι υπαρχει λογος ή προβλημα που μια γυναικα να καβαλαει μηχανη και κατα την αποψη μου δε χανει τη θυληκοτητα της......

    εγω ξερω κοπελα που σκοτωνομασταν στην αττικη σε περναω με περνα & την επομενη μερα,της Πρωτοχρονιας ηταν μια κουκλαρα!!!!

    αλλο ειναι το θεμα που δε μπορεις να αντεξεις με τπτ...& νομιζεις οτι τελικα βρηκες τον εαυτο απλα εχεις μακρια μαλλια & αντι για 3ο ποδι μια τουφα αναμεσα στα ποδια....

    1. να σου ζαλιζει τα @@@@@ ποτε θα πατε βολτα τωρα που εχει καλο καιρο,ωραια μερα και δε κανει κρυο...
    2.να σε ζαλιζει ποτε θα πατε Σερρες λες πως εχουμε μια Τραπεζα 'η ο μπαμπας μας ειναι συνταξιουχος λαστιχας και εμεις πηραμε την επιχειρηση!!!
    3.να σε ζαλιζει γιατι δεν εκανε καλο χρονο στη Πιστα και τι φταιε και γιατι γιατι γιατι γιατι γιατι.....κτλ
    4.να σε ζαλιζει οτι φταιει το μηχανακι & να καβατσωνει τη μηχανη σου σα να ηταν δικο της...
    5.να σε ζαλιζει επειδη ανοιξε το στομα της αντι να μασησει καμια τσιχλα ή να φαει μια μεγαλη μπουκια φαγητου και ειπε οτι πηγαινει ταπα αλλα το pdf αλλα εδειξε και εγινε ρομπα κατα τη κριση της λες πως ολες οι μερες ειναι ιδιες....
    6.να σε ζαλιζει οτι πρεπει να παει βολτα με μαντραχαλους για να τους δειξει τι εστι τσαι lipton ice tea...
    7.να σε ζαλιζει γιατι δε σηκωνεσαι απο το κρεβατι να πατε νυχτερινη βολτα αντι να κατσετε στο σπιτι για αγκαλιτσες & φιλακια....
    8.να σου σπαει τα νευρΑ που κοντευει να βγαλει καρτες με το ονομα της & το τηλ με ονομασια ΣΤΡΙΒΩ ΠΑΝΤΟΥ ΤΑΠΑ.......& να το μοιραζει δεξια-αριστερα.....
    9.να σου σπαει κυριολεκτικα τα @@@@@@ που σε γραφει κανονικα & με το νομο κανονιζει να παει Πιστα χωρις να σου πει τπτ αλλα να εισαι παρων σε κουβεντα οτι θα διοργανωθει trackbike με ΧΧ ημερομηνια & να λεει οκ θα ειμαστε εκει,, αφου το κανονισει, πληρωσει το χρηματικο ποσον, να σε ρωταει ή οχι,σα να μη συμβαινει τπτ κιολας,αν μπορει να παει,ετσι για την εσχατη των ποινων!!
    10. σπανια συμβαινει αυτο δλδ να συναντησεις τετοια κοπελα! οταν ανοιξει το στομα της σε παρεα νομιζει οτι βγηκες για καφε ή βολτα με το κολλητο σου--αδερφο σου κτλ κτλ...
    νομιζω κατα την αποψη μου ολα τα παραπανω χαλανε την θυληκοτητα μιας γυναικας...

  2. #347
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sabayam


    1. να σου ζαλιζει τα @@@@@ ποτε θα πατε βολτα τωρα που εχει καλο καιρο,ωραια μερα και δε κανει κρυο...
    2.να σε ζαλιζει ποτε θα πατε Σερρες λες πως εχουμε μια Τραπεζα 'η ο μπαμπας μας ειναι συνταξιουχος λαστιχας και εμεις πηραμε την επιχειρηση!!!
    3.να σε ζαλιζει γιατι δεν εκανε καλο χρονο στη Πιστα και τι φταιε και γιατι γιατι γιατι γιατι γιατι.....κτλ
    4.να σε ζαλιζει οτι φταιει το μηχανακι & να καβατσωνει τη μηχανη σου σα να ηταν δικο της...
    5.να σε ζαλιζει επειδη ανοιξε το στομα της αντι να μασησει καμια τσιχλα ή να φαει μια μεγαλη μπουκια φαγητου και ειπε οτι πηγαινει ταπα αλλα το pdf αλλα εδειξε και εγινε ρομπα κατα τη κριση της λες πως ολες οι μερες ειναι ιδιες....
    6.να σε ζαλιζει οτι πρεπει να παει βολτα με μαντραχαλους για να τους δειξει τι εστι τσαι lipton ice tea...
    7.να σε ζαλιζει γιατι δε σηκωνεσαι απο το κρεβατι να πατε νυχτερινη βολτα αντι να κατσετε στο σπιτι για αγκαλιτσες & φιλακια....
    8.να σου σπαει τα νευρΑ που κοντευει να βγαλει καρτες με το ονομα της & το τηλ με ονομασια ΣΤΡΙΒΩ ΠΑΝΤΟΥ ΤΑΠΑ.......& να το μοιραζει δεξια-αριστερα.....
    9.να σου σπαει κυριολεκτικα τα @@@@@@ που σε γραφει κανονικα & με το νομο κανονιζει να παει Πιστα χωρις να σου πει τπτ αλλα να εισαι παρων σε κουβεντα οτι θα διοργανωθει trackbike με ΧΧ ημερομηνια & να λεει οκ θα ειμαστε εκει,, αφου το κανονισει, πληρωσει το χρηματικο ποσον, να σε ρωταει ή οχι,σα να μη συμβαινει τπτ κιολας,αν μπορει να παει,ετσι για την εσχατη των ποινων!!
    10. σπανια συμβαινει αυτο δλδ να συναντησεις τετοια κοπελα! οταν ανοιξει το στομα της σε παρεα νομιζει οτι βγηκες για καφε ή βολτα με το κολλητο σου--αδερφο σου κτλ κτλ...
    νομιζω κατα την αποψη μου ολα τα παραπανω χαλανε την θυληκοτητα μιας γυναικας... [/B]

    ναι ε?



    ας μου πει καποιος κανα καλο λογο πριν πεσω στα ναρκωτικα.....ανοιξεεεε πετραααααα για να μπωωωωωω θυληκοτητα μου που να σε βρωωωωωωω

    (και μου τελειωσαν και οι καρτες ρπμ-Ρε Πουστη Μου οτι βριζουμε σαν νταλικιεριδες το ξεχασες- τωρα που το πες)

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  3. #348
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ποτε δεν με εχει ενοχλησει κοπελα με σκουτερ ονοφ εντουρο παπι παντα με ενοχλουν κατι πανηλιθια αγορακια που γ@$@$νε και δ#$@#ρνουν (χαχααχαχαχαχ τες πα) θετωντας τον εαυτο τους κατα κυριω λογο σε κινδυνο και οσους καταλαθος της μοιρας βρεθουμε στο (αν ειναι δυνατον) ιδιο δρομο (τους) με αυτους.Και δεν ειναι λιγοτεροι....αν υποθεσουμε οτι σε ενα φαναρι σταματανε 10 μηχανακια τα 8 ειναι με αρσενικα.Σωστα?

    Επισεις δε ξερω τι εχεις με τις κοπελες και τα σκουτερ και επειδη κυκλοφορεις πειραια και εγω το ιδιο και ειμαι ολη μερα με το σκουτερ μου αν με πετυχεις ποτε μην γραψεις τπτ στο <<σε ειδα>> περι κουλαμαρας

    Έγραψα, απ' όσες έχω δει.... δε γενίκευσα για όλες τις κοπέλες που καβαλάνε, αλλά μόνο για όσες έχω δει.

    Και να το κάνω πιο προσωπικό. Η κοπέλα μου όταν οδηγεί το jog κάνει του κόσμου τις σαχλαμάρες επειδή όπως λέει είναι φτερό στον άνεμο και το κάνει ό,τι θέλει. Όταν οδηγεί το xmax και πάλι κάνει σαχλαμαρίτσες αλλά με περισσότερο μέτρο μιας και μιλάμε για 225 κιλά με τον κινητήρα πίσω (εν αντιθέσει με τις μοτό που το βάρος πάει μεταξύ κέντρου και μπροστά) και όταν καβαλάει κάποιες ελάχιστες φορές το tdm του πατέρα της (κι εκείνη Πειραιά κινείται, αν την έχεις δει, λευκό jog, μαύρο-ανθρακί xmax, μπλε tdm) συμπεριφέρεται απόλυτα ώριμα. Κάτι μας λέει αυτό!!
    Α και για το θέμα θηλυκότητα, προφανώς εμένα μ' αρέσει όπως είναι, όπου κι αν είναι αλλά ειδικά πάνω στο tdm είναι πως να το θέσω εξαιρετική.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  4. #349
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    ^$&$

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    Έγραψα, απ' όσες έχω δει.... δε γενίκευσα για όλες τις κοπέλες που καβαλάνε, αλλά μόνο για όσες έχω δει.

    Και να το κάνω πιο προσωπικό. Η κοπέλα μου όταν οδηγεί το jog κάνει του κόσμου τις σαχλαμάρες επειδή όπως λέει είναι φτερό στον άνεμο και το κάνει ό,τι θέλει. Όταν οδηγεί το xmax και πάλι κάνει σαχλαμαρίτσες αλλά με περισσότερο μέτρο μιας και μιλάμε για 225 κιλά με τον κινητήρα πίσω (εν αντιθέσει με τις μοτό που το βάρος πάει μεταξύ κέντρου και μπροστά) και όταν καβαλάει κάποιες ελάχιστες φορές το tdm του πατέρα της (κι εκείνη Πειραιά κινείται, αν την έχεις δει, λευκό jog, μαύρο-ανθρακί xmax, μπλε tdm) συμπεριφέρεται απόλυτα ώριμα. Κάτι μας λέει αυτό!!
    Α και για το θέμα θηλυκότητα, προφανώς εμένα μ' αρέσει όπως είναι, όπου κι αν είναι αλλά ειδικά πάνω στο tdm είναι πως να το θέσω εξαιρετική.

    δυστηχως και εγω με το σκουτερ κανω αρκετες μαλακιες στο δρομο γιατι το οδηγω 2000 χρονια ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ απο την αλλη με το Ζ ειμαι ποιο σοβαρη μεχρι ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ τα νευρα καποιος και να @:$%#@&#&$%&@#%@#^&#$&$&$#%@^!&@#$^&((*^&%^#$@%@




    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #350
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  6. #351
    Εγω ενα εχω να πω: ΡΕ ΤΙ ΠΗΝΕΤΕ ΕΝ ΕΤΗ 2010???????

    Αυτο το θρεαντακι παει και ερχετε τοσα χρονια, δλδ πιο το νοημα???

    Δεν εχετε τπτ αλλο να ασχοληθειτε καπιοι με φαινετε...

    Και βασικα, πριν αρχησετε το ολο θεμα για το αν η γυναικα χανει τη θυληκοτητα της
    πανω στη μηχανη, δε κοιτατε πρωτα να δειτε αν οι αντρες εχετε χασει την αρρενωποτητα
    σας γενικα στις μερες μας...

    Ολο να κριτικαρετε και να λετε και να λετε και να λετε....

    Μια την θελετε ετσι, αλλα μολις κανει προς εκει βηματα ξυνιζετε... Απ την αλλη αν δεν αλλαξει
    οπως εσεις θελετε παλι γκρινιαζετε οτι δε νοιαζετε για σας κτλ κτλ...

    Ε αποφασιστε επιτελους!!!

    Η γυναικα απ τη στιγμη που ειναι θυληκο, δε το χανει επιδη καβαλαει μηχανη! Και πανω σε
    μπουλντοζα η σε νταλικα να ειναι, παλι θυληκο θα ειναι!!!

    Αμα σας βολευει βεβαια να λετε οτι δεν ειναι θυληκο το καβαλημα μηχανης... Ε τοτε τι να σας
    πω... Ειστε αξιοι της μοιρας σας... ΤΕΛΟΣ!



    *τυχον ορθογραφικα λαθη παιζουν, οποτε μη με πριξετε με αλλαγες γιατι ετσι εμαθα να γραφω και ετσι συνεχιζω! Τι να κανω... Ετσι ειμαι εγω, οπως λεει το τραγουδι!!!

    *επισης δεν εκατσα να διαβασω ολες τις σελιδες, οποτε καταλαβαινετε... ολο και με καποιον/α θα συμφονουμε και θα διαφονουμε!
    Live fast...
    Die Young...
    And leave a Beautiful Corpse...

    What goes around, comes around.. And it will bite you in the ass..

  7. #352
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΒΕΓΚΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=tmoy-xX1DGY

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #353
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΒΕΓΚΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣ

    http://www.youtube.com/watch?v=tmoy-xX1DGY

    Ετσι, ετσι!!!!

    Ακομα και αυτοι με αντεγραψαν λεμε!!! :o







    Παντος εχω μια απορια???

    γιατι δε μπορει ο καθενας να καταλαβει οτι αρκετες απο εμας ειμαστε χαμαλεοντες και
    προσαρμοζομαστε και αλλαζουμε αναλογος με το πως θα μας τι δωσει??

    Που λεμε και γατουλα και αγριογατα ενα πραγμα.....
    Live fast...
    Die Young...
    And leave a Beautiful Corpse...

    What goes around, comes around.. And it will bite you in the ass..

  9. #354
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty

    Που λεμε και γατουλα και αγριογατα ενα πραγμα..... [/B]

    rooooooooarrrrrrr...niaoy?

    :rotflmao:


    οπως λεμε βββροοοουμ βροοοουμ...γκααανγκαααν
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #355
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    rooooooooarrrrrrr...niaoy?

    :rotflmao:


    οπως λεμε βββροοοουμ βροοοουμ...γκααανγκαααν

    Το χεις κοπελια, τοχεις!!!!


    Μεκανες και ανατριχιασα καλε!!!!!


    :rotflmao: :rotflmao:
    Live fast...
    Die Young...
    And leave a Beautiful Corpse...

    What goes around, comes around.. And it will bite you in the ass..

  11. #356
    Μια ωραια και σεξουαλικη γυναικα οτι και να φορεσει παραμενει ωραια και σεξουαλικια...οπως και ενα μπαζο οτι και να κανει παραμενει μπαζο...απλα καποια λιγουρια χαλανε την ''πιατσα''και για τις 2 πλευρες βεβαια...γιατι παντα το μ@υνι (οπως και να ειναι)εκανε και κανει κουμαντο...περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...



  12. #357
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    γιατι παντα το μ@υνι (οπως και να ειναι)εκανε και κανει κουμαντο...
    κι εσύ από που το ξέρεις αυτό μωρή παλιαδέρφω? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  13. #358
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    κι εσύ από που το ξέρεις αυτό μωρή παλιαδέρφω? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    δουλευα χρονια σε gaybar (οπου και σε γνωρισα ) και εχουν δει τα ματακια μου πολλα....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  14. #359
    γκουχουγκουχου

    Δε θελω να σας ενοχλησω γλυκα αγορια...

    γκουχουγκουχου....

    αλλα το θρεαντ ειναι για γυναικες και θυληκοτητα...

    Ξερω θελετε και σεις το χωρο σας...

    Αλλα μη περνετε και το δικο μας βρε κοριτσια....


    :rotflmao: :rotflmao:
    Live fast...
    Die Young...
    And leave a Beautiful Corpse...

    What goes around, comes around.. And it will bite you in the ass..

  15. #360
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
    γκουχουγκουχου

    Δε θελω να σας ενοχλησω γλυκα αγορια...

    γκουχουγκουχου....

    αλλα το θρεαντ ειναι για γυναικες και θυληκοτητα...

    Ξερω θελετε και σεις το χωρο σας...

    Αλλα μη περνετε και το δικο μας βρε κοριτσια....


    :rotflmao: :rotflmao:
    μα δεν ''περνομαστε''...

Παρόμοια θέματα

  1. Τι λέει μια γυναίκα και τι ακούει ο άντρας
    από trigger στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2019, 22:00
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2006, 17:21
  3. η γυναίκα και η ιστορία...
    από nimbus στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2006, 17:56
  4. Γυναικα Και ΜηΧανη
    από motopower στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 23:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF