Σελίδα 45 από 64 ΠρώτοΠρώτο ... 35404142434445464748495055 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 661 έως 675 από 954

Θέμα: ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΘΗΛΥΚΟΤΗΤΑ

  1. #661
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Δεν ήθελα να το βάλω αλλά προκειμένου να μη βαρεθεί η Evi..

    «…Ορισμένα τινά Ελληνικά θήλεα ζητούν να δοθή ψήφος εις τας γυναίκας. Σχετικώς με το ίδιον τούτο θέμα διαπρεπέστατος επιστήμων είχεν άλλοτε αναπτύξει από του βήματος της Βουλής το επιστημονικώς πασίγνωστον, άλλως τε, γεγονός ότι παν θήλυ διατελεί εις ανισόρροπον και έξαλλον πνευματικήν κατάστασιν ωρισμένας ημέρας εκάστου μηνός… Νεώτεραι και ακριβέστεραι έρευναι καταδείκνυσιν ότι ου μόνον ωρισμένας ημέρας, αλλά δι’ όλου του μηνός τελούσιν άπαντα τα θήλεα εις πνευματικήν και συναισθηματικήν ανισορροπίαν, τινά δε μετρίαν, τα πλείστα δε σφοδροτάτην και ακατάσχετον, άτε και παντοιοτρόπως εκδηλουμένων και κλιμακουμένων συν τω χρόνω… Επειδή εν τούτοις αι ημέραι αύται, δεν συμπίπτουν ως προς όλα τα θήλεα, είναι αδύνατον να ευρεθή ημέρα πνευματικής ισορροπίας και ψυχικής γαλήνης όλων των θηλέων, ώστε την ευτυχή εκείνην ημέραν να ορίζονται αι εκάστοτε εκλογαί. Η γυναικεία συνεπώς ψήφος είναι πράγμα επικίνδυνον, άρα αποκρουστέον».

    Ρε σεις! Να το αναλύσουμε και αυτό ή να το αφήσουμε για άλλο θρεντ?
    Η συζήτηση έχει παρεκτραπεί νομίζω. Το θέμα μας είναι αν η γυναίκα χάνει τη θηλυκότητα της ή μέρος αυτής οδηγώντας μηχανή. Ή ακόμα καλύτερα, αν στα μάτια ενός άντρα συμβαίνει κάτι τέτοιο.
    Αν πιάσουμε το αυγό.. εεεε το θέμα δλδ, για το πως αισθάνεται ο άντρας όταν η γυναίκα του βγάζει περισσότερα απ' αυτόν, αν αυτό την κάνει αντράκι, πόσες στάσεις έκανε η ιστορία στην ανδροκρατία και πόσες στη γυναικοκρατία, η ευτυχή εκείνη ημέρα που θα βγάλουμε άκρη δε θα έρθει ποτέ.
    Στο θέμα άντρας-γυναίκα η διαφορετικότητα είναι δεδομένη, το ίδιο και η ισότητα. Αν δε δεχτούμε τουλάχιστον αυτό, τις σελίδες στο παρών θρεντ θα τις εκατοστήσουμε και ακόμα θα συζητάμε για την περιοδική βάση των ορμονών.

    Δε πιστεύω τι κάθομαι και γράφω πρωί πρωί.

    ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΡΕ ΕΙΔΕΣ?

    +636 συμφωνω!!!!

    και για να ξερουμε και τι λεμε

    στα @@ ΜΟΥ ΑΝ (ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ) ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΘΗΛΥΚΌ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΑΝΩ

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  2. #662
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    btw ωραιες καλτσες φορας στη φωτο :rotflmao:
    EVI, καλό μου κορίτσι...

    1. είσαι η μόνη που στην παραπάνω φωτό κοιτάει τις κάλτσες.

    2. είσαι η μόνη που θα μπέρδευε τον δικό μου πΏλο με κάποιον από όλους της φωτό.

    3. είσαι η μόνη που πρέπει να κάθεται τόσο πίσω στο Ζ για να υπάρχει επάρκεια χώρου για τα @@ σου.

    4. (ισως) είσαι η μόνη γυναίκα που δεν καταλαβαίνει πως τα πράγματα πρέπει να τα αντιμετωπίζεις σαν γυναίκα που είσαι και όχι σαν άντρας που θά θελες να'σουν.

    5. είσαι η μόνη που πιστεύεις ότι μια γυναίκα πρέπει να φτύνει κάτω και να σκαλίζει τα κάρβουνα με την ψ@λή της.

    6. είσαι η μόνη που θα τσαμπουκαλευόταν στον δρόμο και θα κοπάναγε μπουνίδια σε οδηγό κουτιού.

    7. είσαι η μόνη που θές να δείχνεις θυληκή κάποιες φορές και όχι ΠΑΝΤΑ.

    8. είσαι η μόνη που λές πιό συχνά από 100 άντρες την έφραση ''στα @@ μου''
    Και η μόνη που την λές συχνότερα από 1.000.000 γυναίκες.


    Θές να το πάω μέχρι το 20...?


    :rotflmao:

  3. #663
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    EVI, καλό μου κορίτσι...


    1. είσαι η μόνη που στην παραπάνω φωτό κοιτάει τις κάλτσες.

    2. είσαι η μόνη που θα μπέρδευε τον δικό μου πΏλο με κάποιον από όλους της φωτό.

    3. είσαι η μόνη που πρέπει να κάθεται τόσο πίσω στο Ζ για να υπάρχει επάρκεια χώρου για τα @@ σου.

    4. (ισως) είσαι η μόνη γυναίκα που δεν καταλαβαίνει πως τα πράγματα πρέπει να τα αντιμετωπίζεις σαν γυναίκα που είσαι και όχι σαν άντρας που θά θελες να'σουν.

    5. είσαι η μόνη που πιστεύεις ότι μια γυναίκα πρέπει να φτύνει κάτω και να σκαλίζει τα κάρβουνα με την ψ@λή της.

    6. είσαι η μόνη που θα τσαμπουκαλευόταν στον δρόμο και θα κοπάναγε μπουνίδια σε οδηγό κουτιού.

    7. είσαι η μόνη που θές να δείχνεις θυληκή κάποιες φορές και όχι ΠΑΝΤΑ.

    8. είσαι η μόνη που λές πιό συχνά από 100 άντρες την έφραση ''στα @@ μου''
    Και η μόνη που την λές συχνότερα από 1.000.000 γυναίκες.


    Θές να το πάω μέχρι το 20...?


    :rotflmao:

    φαντασου να με εβλεπες κιολας!!!!γιατι χωρις να με εχεις δει ποτε στη ζωη σου
    χωρις να μου εχεις μιλησει ποτε στη ζωη σου
    χωρις να ξερεις ΤΙΠΟΤΑ για μενα

    εβγαλες τοσα συμπερασματα πς πςςςςςςς πω αδικησε ρε Φροιντ :rotflmao:




    το πηγες επι προσωπικού με την ποκαχοντας και τωρα κανεις δειλα βηματα να το πας και με μενα....αρ γιου σουρ οτι θες να ανοιξουμε μετωπα τετοιου ειδους μεταξυ μας εδω μεσα????εεεεεε?

    αντε αγορακι να μαγειρεψεις τπτ μεσημεριασε

    :rotflmao:

    1)ναι σορρυ κιολας που δεν λιγουρευομε γυναικεια κωλαρακια χαχαχΧΑΧΑΧΑΑΧ


    2)εγω για καλτσες μιλησα αλλα ο καθενας...οτι του λειπει χαχαχαχ

    3)δεν εχω ποια Ζ ρε... και στο 636 τα μαρσπιε ειναι ποιο πισω και θα βολευωμε

    4)εχεις δικιο..μαθε με το γυναικειο τροπο που τον ξερεις καλα ....χαχαχαχ ε τι να σου πω τωρα χαχαχαχ


    5)εγω δε φτυνω κατω ποτε ουτε βαζω σε καρβουνα τπτ , εσυ τωρα τι ανωμαλιες κανεις δεν με ενδοιαφερει χαχαχαχαχαχ


    6)δεν ειμαι η μονη εχω δει και αλλες ...αυτο το ειπες για κακο τωρα? wtf?

    7)ναι ρε γαμωτο....και τις λιγες φορες που θελω δε τα καταφερνω τι να κανω?πες κανα tip

    8) ΞΕΡΕΙΣ 1.000.000 ΓΥΝΑΙΚΕΣ? ψαρωσα τωρα :P



    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #664
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    φαντασου να με εβλεπες κιολας!!!!γιατι χωρις να με εχεις δει ποτε στη ζωη σου
    χωρις να μου εχεις μιλησει ποτε στη ζωη σου
    χωρις να ξερεις ΤΙΠΟΤΑ για μενα

    εβγαλες τοσα συμπερασματα πς πςςςςςςς πω αδικησε ρε Φροιντ :rotflmao:




    το πηγες επι προσωπικού με την ποκαχοντας και τωρα κανεις δειλα βηματα να το πας και με μενα....αρ γιου σουρ οτι θες να ανοιξουμε μετωπα τετοιου ειδους μεταξυ μας εδω μεσα????εεεεεε?

    αντε αγορακι να μαγειρεψεις τπτ μεσημεριασε

    :rotflmao:
    EVOULA Μια χαρά είσαι μην αλλάξεις τιποτες!

  5. #665
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    EVOULA Μια χαρά είσαι μην αλλάξεις τιποτες!
    :a07:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #666
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    1. φαντασου να με εβλεπες κιολας!!!!γιατι χωρις να με εχεις δει ποτε στη ζωη σου
    χωρις να μου εχεις μιλησει ποτε στη ζωη σου
    χωρις να ξερεις ΤΙΠΟΤΑ για μενα

    εβγαλες τοσα συμπερασματα πς πςςςςςςς πω αδικησε ρε Φροιντ :rotflmao:

    2. το πηγες επι προσωπικού με την ποκαχοντας και τωρα κανεις δειλα βηματα να το πας και με μενα....αρ γιου σουρ οτι θες να ανοιξουμε μετωπα τετοιου ειδους μεταξυ μας εδω μεσα????εεεεεε?

    αντε αγορακι να μαγειρεψεις τπτ μεσημεριασε

    :rotflmao:
    1. Δεν χρειάζεται να σε δώ Εvaki. Τα ανωτέρω συμπεράσματα βγήκαν ΜΟΝΟ εκ των γραπτών σου.

    2. Δεν θα μπορούσα να κάνω προσωπική διένεξη με την κοπέλα, διότι ΔΕΝ την γνωρίζω προσωπικά.
    Θα ήταν σαφέστατα εύλογο, ωστόσο, να μην προκαλούσε. Όπως ας πούμε με την υπογραφή της.
    Όταν όμως προκαλείς, πρέπει να είσαι σε θέση να δέχεσαι ΚΑΙ τα επικριτικά σχόλια.

    Σε καμία περίπτωση δεν επιτίθεμαι επί προσωπικού, περισσότερο απ'ότι το κάνετε ήδη εσείς.

    Συν ότι τα πόστ μου διακατέχονται από τεράστιες ποσότητες χιούμορ (μπορεί και μπλακ), καθώς θα μπορούσε να ΜΗΝ ήταν κι έτσι.




    PS. καλά που τό'πες γιατί πρέπει να κατεβάσω και την φασΟΥλάδα από την φωτιά...

  7. #667
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    1. Δεν χρειάζεται να σε δώ Εvaki. Τα ανωτέρω συμπεράσματα βγήκαν ΜΟΝΟ εκ των γραπτών σου.

    2. Δεν θα μπορούσα να κάνω προσωπική διένεξη με την κοπέλα, διότι ΔΕΝ την γνωρίζω προσωπικά.
    Θα ήταν σαφέστατα εύλογο, ωστόσο, να μην προκαλούσε. Όπως ας πούμε με την υπογραφή της.
    Όταν όμως προκαλείς, πρέπει να είσαι σε θέση να δέχεσαι ΚΑΙ τα επικριτικά σχόλια.

    Σε καμία περίπτωση δεν επιτίθεμαι επί προσωπικού, περισσότερο απ'ότι το κάνετε ήδη εσείς.

    Συν ότι τα πόστ μου διακατέχονται από τεράστιες ποσότητες χιούμορ (μπορεί και μπλακ), καθώς θα μπορούσε να ΜΗΝ ήταν κι έτσι.




    PS. καλά που τό'πες γιατί πρέπει να κατεβάσω και την φασΟΥλάδα από την φωτιά...

    εφοσον δεν γνωριζεις καποιος πρωσοπικα δε μπορεις να λες και αυτα που λες και να βγαζεις συμπερασματα...


    περι κριτικης το ιδιο υσχιει και για σενα πρεπει να τη δεχεσε

    εμενα να δεις ποσο χιουμορ εχουν τα ποστ μου....



    προσεχε με τη φασολαδα λενε φερνει αερια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #668
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ...περι κριτικης το ιδιο υσχιει και για σενα πρεπει να τη δεχεσε..
    Δεν έχω δείξει ποτέ το αντίθετο...

  9. #669
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Παρακαλούνται άπαντα αρσενικά να μεταφερθούν εδώ: http://www.moto.gr/forums/showthread...5&pagenumber=1

    Και μετά να επιστρέψουν να συνεχιστεί η παρούσα συζήτηση, να αναλυθούν τα της παιδείας, διότι καμία δεν φέρει κράνος και προστατευτικό εξοπλισμό, καθώς και τα της ισότητας και σωβινισμού τινά.....
    "Qu ils mangent de la brioche"

  10. #670
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.773
    Νομίζω πως απάντηση δόθηκε μέσα απ' το "Σε είδα" σελ 90-91.
    Sent from me using a computer.

  11. #671
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Νομίζω πως απάντηση δόθηκε μέσα απ' το "Σε είδα" σελ 90-91.

    :a13: :a13:
    "Qu ils mangent de la brioche"

  12. #672
    Καμμένο μέλος Το avatar του/της ERRIKA
    Εγγραφή
    05/10/2008
    Μηνύματα
    806
    Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
    Παρακαλούνται άπαντα αρσενικά να μεταφερθούν εδώ: http://www.moto.gr/forums/showthread...5&pagenumber=1

    Και μετά να επιστρέψουν να συνεχιστεί η παρούσα συζήτηση, να αναλυθούν τα της παιδείας, διότι καμία δεν φέρει κράνος και προστατευτικό εξοπλισμό, καθώς και τα της ισότητας και σωβινισμού τινά.....
    Τι κράνος και προστατευτικό εξοπλισμό να φορέσουν ρε φίλε....
    Αν βάλει και η θεία Κούλα το βρακί της και κάτσει πάνω σε μία μοτο στηριγμένη στο σταντ για φωτογράφηση σημαίνει πως την οδηγεί κιόλας????? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Τώρα σοβαρά εσύ πίστεψες πως οποιαδήποτε από τις κοπέλες των φωτο οδηγεί μοτο???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ (Ναι'σαι καλά, μας έκανες και γελάσαμε και σήμερα)
    :l
    Dura lex, sed lex.

  13. #673
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.472
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Τι κράνος και προστατευτικό εξοπλισμό να φορέσουν ρε φίλε....
    Αν βάλει και η θεία Κούλα το βρακί της και κάτσει πάνω σε μία μοτο στηριγμένη στο σταντ για φωτογράφηση σημαίνει πως την οδηγεί κιόλας????? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Τώρα σοβαρά εσύ πίστεψες πως οποιαδήποτε από τις κοπέλες των φωτο οδηγεί μοτο???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ (Ναι'σαι καλά, μας έκανες και γελάσαμε και σήμερα)
    :l
    Σωστοτατη.
    Για να διατηρηθει αυτο το μαλλι , μακιγιαζ , νυχι κλπ κλπ κλπ , ουτε σε cordura μπαινει , ουτε σε κρανος , ουτε σε γαντια/μποτες.

    Το λιγοτερο σε alcadara καθισμα bucket με διζωνικό κλιματισμό , και φιμέ παράθυρα.
    :rotflmao:

  14. #674
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Καλε κοριτσα σιγα.... σιγα ..... θα σκιστει κανα καλσον....

  15. #675
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Τι κράνος και προστατευτικό εξοπλισμό να φορέσουν ρε φίλε....
    Αν βάλει και η θεία Κούλα το βρακί της και κάτσει πάνω σε μία μοτο στηριγμένη στο σταντ για φωτογράφηση σημαίνει πως την οδηγεί κιόλας????? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Τώρα σοβαρά εσύ πίστεψες πως οποιαδήποτε από τις κοπέλες των φωτο οδηγεί μοτο???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ (Ναι'σαι καλά, μας έκανες και γελάσαμε και σήμερα)
    :l

    Εμμμμ


    Πλάκα έκανα.....

    ...Δεν το εννοούσα....

    ...Το ξέρω.....


    ....Μη με αποπέρνετε....
    "Qu ils mangent de la brioche"

Παρόμοια θέματα

  1. Τι λέει μια γυναίκα και τι ακούει ο άντρας
    από trigger στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2019, 22:00
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2006, 17:21
  3. η γυναίκα και η ιστορία...
    από nimbus στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2006, 17:56
  4. Γυναικα Και ΜηΧανη
    από motopower στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 23:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF