Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: ανταλλακτικά Honda

  1. #1

    ανταλλακτικά Honda

    Γεια σας παιδια

    προσφατα ειχα ενα ατυχημα απο το οποιο εγω ευτυχως γλιτωσα χωρις σοβαρο τραυματισμο...με εσωσε απο γδαρσιμο μεχρι αηδιας το μπουφαν...το κρανος δεν βρηκε κατω

    δεν ισχυει ομως το ιδιο και για το μηχανακι μου
    θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις στην Πατρα καποιον που φερνει μεταχειρισμενα ανταλλακτικα Ηonda,διοτι καινουρια μου ειναι ασυμφορο να αγορασω

  2. #2
    γιατι δεν περνας απο την ΑΧΛΕΜΟ να γνωρισεις και τα παιδια να ακουσεις και γνωμες??
    αρκετα παιδια απο κει γραφουν και στο φορουμ.


    καλη η ανεση του Ιντερνετ αλλα πολυ καλυτερη η γνωριμια με συναδερφους..
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  3. #3
    τι ειναι η ΑΧΛΕΜΟ?
    καποιος συλλογος μοτοσυκλετιστων?

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από darkrider
    τι ειναι η ΑΧΛΕΜΟ?
    καποιος συλλογος μοτοσυκλετιστων?
    www.axlemo.gr



  5. #5
    κι ολ'αυτα για ενα 12% επι της συνδρομης...


    α ρε πουτανα ανεργια...
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
    κι ολ'αυτα για ενα 12% επι της συνδρομης...
    α ρε πουτανα ανεργια...
    Τι να πω κι εγώ που παίρνω το 100% από τ'@@ τους δηλαδή ;

  7. #7
    Θα το ψαξω και απο εκει...
    Παντως αν καποιος γνωριζει καποιον εμπορο παρακαλω να επικοινωνησει μαζι μου

    να πως εγινε,cbr 125 2008 μοντελο http://www.bikepics.com/pictures/1407467/

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από darkrider
    να πως εγινε,cbr 125 2008 μοντελο http://www.bikepics.com/pictures/1407467/ [/B]














    με φρεζα στουκαρες????
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  9. #9
    οχι...δεν πολυ καταλαβα κιολας αλλα το μηχανακι χτυπησε ή στο πεζοδρομιο ή στο vstrom που τρακαρα
    μαλλον ομως στο πεζοδρομιο γιατι το vstrom δεν επαθε τπτ(χτυπησα στην πισω ροδα του)του εσπασε μονο η βαση της πινακιδας

    παλι καλα παντως που δεν χτυπησα εγω εκει που χτυπησε το μηχανακι διοτι τωρα δεν θα εγραφα εδω...πρεπει να δεις πως εγινε το μπουφαν(μου το εφτιαξε δωρεαν η colori )

    φαντασου πισω απο το φως ειναι μια σηδερενια βαση που στηριζονται ολα(φωτα κοντερ κτλ)
    ε αυτο ειχε σχημα <<π>> εγω το βρηκα κατω σε σχημα <<ι>> ειχε μαζεψει τελειως,πρεπει να χτυπησε με 80kmh το μηχανακι,εγω συρθηκα για μια σεβαστη αποσταση.... χωρις να χτυπισω πανω σε κατι

    παλι καλα που δεν βρηκε πιρουνι,πλαισιο,μοτερ
    τωρα θελω fairing δισκοπλακα μπροστα κοντερ φωτα και ενα καλο στοκαρισμα στο ρεζερβουαρ...

  10. #10
    Μεταλλικό Μέλος! Το avatar του/της id12586
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    214
    Στην Πάτρα είναι πολύ δύσκολο να βρείς καλές τιμές σε μεταχειρισμένα. Η Αθήνα είναι φθηνότερη αν και δεν θέλω να μάθω που τα βρίσκουν τα ανταλλακτικά ορισμένα μαγαζιά..
    Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ρωτήσεις τον μάστορα σου αν έχει κάποια άκρη. Αν δεν έχεις κάτι υπόψιν σου, πες μου να σου συστήσω τον δικό μου, για να πάρεις μια τιμή. (προμήθεια, δυστυχώς δεν δίνει.. )
    Η ΑΧΛΕΜΟ για την ώρα δεν συστεγάζεται κάπου, αφού μετά τον σεισμό υπάρχει πρόβλημα με το κτήριο που ήταν.. Αναμένονται εξελίξεις..


  11. #11
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από darkrider
    Θα το ψαξω και απο εκει...
    Παντως αν καποιος γνωριζει καποιον εμπορο παρακαλω να επικοινωνησει μαζι μου

    να πως εγινε,cbr 125 2008 μοντελο http://www.bikepics.com/pictures/1407467/


    Φιλαρακι πιστευεις οτι αξιζει να το επισκευασεις ?


    Εγω δεν νομιζω το μηχανακι εχει γινει σουπα παλι καλα που δεν χτυπησες

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
    Φιλαρακι πιστευεις οτι αξιζει να το επισκευασεις ?

    Εγω δεν νομιζω το μηχανακι εχει γινει σουπα παλι καλα που δεν χτυπησες
    αν ειχε στραβωσει πλαισιο ή πιρουνι δεν θα το εφτιαχνα...
    μην το βλεπεις ετσι στην pic,στην ουσια κοντερ και φωτα χρειαζομαι τα οποια καινουρια εχουν απο ενα ταληρακι το καθενα:hypnotize

  13. #13
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Darkrider, ήσουν τυχερός, το ξέρεις ήδη.. επίσης έμαθες με τον χειρότερο τρόπο την αξία της εξάρτησης, χειμώνα καλοκαίρι.. Μου έκανε καλή εντύπωση που αν και μικρός φορούσες εξοπλισμό.. μπράβο σου.. Εδώ Ηράκλειο με κοιτάνε σαν να έφτασα από άλλο πλανήτη.. anyway δεν ξέρω αν αξίζει να την επισκευάσεις ή να την δώσεις για ανταλλακτικά και να συμπληρώσεις για κάτι καινούριο..




  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
    Darkrider, ήσουν τυχερός, το ξέρεις ήδη.. επίσης έμαθες με τον χειρότερο τρόπο την αξία της εξάρτησης, χειμώνα καλοκαίρι.. Μου έκανε καλή εντύπωση που αν και μικρός φορούσες εξοπλισμό.. μπράβο σου.. Εδώ Ηράκλειο με κοιτάνε σαν να έφτασα από άλλο πλανήτη.. anyway δεν ξέρω αν αξίζει να την επισκευάσεις ή να την δώσεις για ανταλλακτικά και να συμπληρώσεις για κάτι καινούριο..



    thanx
    απο εδω μεσα καταλαβα πως πρεπει να φοραω εξοπλισμο...
    ετσι μου το αγοραζουν 500 e τη στιγμη που το πηρα 3000...και δεν εχει καποια σοβαρη ζημια, απλως ειναι πανακριβα τα ανταλλακτικα,και ειναι και καινουριο 5700 χλμ ειχα στο ατυχημα

    οποτε απλως περιμενω και ψαχνω....


  15. #15
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από darkrider
    thanx
    απο εδω μεσα καταλαβα πως πρεπει να φοραω εξοπλισμο...
    ετσι μου το αγοραζουν 500 e τη στιγμη που το πηρα 3000...και δεν εχει καποια σοβαρη ζημια, απλως ειναι πανακριβα τα ανταλλακτικα,και ειναι και καινουριο 5700 χλμ ειχα στο ατυχημα

    οποτε απλως περιμενω και ψαχνω....

    Δεν περίμενα ότι θα στην έπαιρναν 5 κατοστάρικα.. τότε μάλλον θα αρχίσεις να ψάχνεις.. Μήπως να κοίταζες και σε τπτ ebay μεριά? Δυστηχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω όμως σε αυτό, δεν έχω αγοράσει τπτ με αυτόν τον τρόπο..

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2009, 15:19
  2. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2008, 07:17
  3. Διαγράμματα και ανταλλακτικά Honda / Suzuki
    από McGyver στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2006, 13:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF