Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: εγω αποστολη μου....

  1. #1

    εγω αποστολη μου....

    κατι τετοιες μερες δεν νοσταλγω το καλοκαιρι διοτι ειμαι...................................................................
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Αγγλιαααααααααααααααααα!!!!!!!

    αυριο παω μοτο-βολτα στην ουαλιααααααααα, για να σκασουν οι οχτροι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    ireneepi
    Μπραβο κοριτσαρα μου....να περνας καλα!

  3. #3
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721

    wow

    καλά να περάσεις και αν σου περισσεύει και καμία φωτογραφία... αχ- βαχ
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  4. #4
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Γεια σου ρε Χριστιναρα ταξιδευτρια
    Always made to mean nothing

  5. #5
    ..ο Μάγος.. Το avatar του/της wizard
    Εγγραφή
    06/06/2003
    Μηνύματα
    70
    ..καθ'ότι είναι γνωστό στην οικουμένη πως εκεί στας Αγγλίας είναι ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..


    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΑΑ..


    Καλά να περνάς, και να κάνεις μάκια το βαβά του Στέλιου να περάσει κι αυτό..
    .."νάφε και μέμνασ' απιστείν.. Άρθρα ταύτα φρενών"..

  6. #6

    α,ωραία......

    Δεν θέλω πολλά.....μπορείς να μου φέρεις

    ένα κρανάκι
    μια ολόσωμη φορμίτσα
    ένα ζευγάρι μποτούλες
    και έναν κροκόδειλο για την πλάτη!!!

    Σ ευχαριστώ που μου τα κάνεις δώρο για τα χριστούγεννα, δεν ήταν ανάγκη (τα χριστούγεννα όλοι κάνουν δώρα στα σπαστικά!!

  7. #7
    αφου ειμαι global τολη τολη τολη, τολη αποστολη!!!!!

    καλα μιλαμε εχθες περασα καταπληκτικα στην μοτοβολτα αν και στον γυρισμο φαγαμε πολυ κρυο λεμεεεεε!!!

    εφυγα απο μαντσεστερ στις 10 το πρωι φτασαμε μεχρι το σκαρμπορο (δεν ξερω πως γραφεται στα αγγλικα..... ) και γυρισα μαντσεστερ παλι στις 10 το βραδυ..... καναμε βεβαια 2 στασεις.... αλλα με μηχανη να ταξιδευεις στην αγγλια ειναι μοναδικη εμπειρια.....
    τεσπα... θα ακολουθησει κι αλλο ποστ με λεπτομερειες και φωτο...
    φιλουμπες σε ολους!


    προς DIT----> αν και ειμαι εδω απο την πεμπτη, απο τις 270 λιρες που εχω μαζι μου εχω χαλασει μολις 30 αλλα οτι λεφτα μου μεινουν θα παω την τεταρτη να τα τσακισω!!!!! πηγαμε εχθες σε ενα μαγαζι με εξοπλισμο για μηχανες και πηραμε αδιαβροχη φορμα ( μιλαμε η φορμιτσα φοβερη... 26 λιρονια.... μας επιασε τρελλη βροχη στον δρομο και δεν ενοιωσα σταγονα μιλαμε..... τεσπα....)
    αλλα το προβλημα ξερεις ποιο ειναι dit μου οτι ειμαι πολυ καθικι και τα φραγκα θα τα χαλασω για παρτη ΜΟΥ, ασε που σε λιγο που ειναι και η γιορτη μου και θα πρεπει εσυ να μου κανεις διπλο δωρο, ενα για την γιορτη και ενα για τα χριστουγεννα!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
    φιλουμπες ρεεεεεε!!!!

  8. #8

    ξέρεις το ξανασκέφτηκα!!

    Τι λές να αφήσουμε στην άκρη τα περί δώρων και τα λοιπά??? Δεν μου φέρνεις δεν σου φέρνω....

    ΑΛΛΑ

    Σε ευχαριστώ που καλείς εμένα και την ΤΜaniac στο τραπέζι των Χριστουγέννων που θα κάνεις σπίτι σου. Ξέρεις τρώμε πολύ αλλά σε ξένο τραπέζι θα είμαστε ευγενικοί. Εγώ προσωπικά δεν τρώω γαλοπούλα....σου επιτρέπω να φτιάξεις κόκορα στιφάδο με χοντρό μακαρόνι αλλά δεν τον τρώει η Κωνσταντίνα....οπότε φτιάξε και μελιτζάνες με πατάτες στο φούρνο!!!

    και δεν σου φέρνω και δώρο για να μην είσαι υποχρεωμένη να μου φέρεις εξ Αγγλίας....

    see ya!!

  9. #9
    πολυ ευχαριστως ναι DIT μου αλλα....................... ΟΧΙ....
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    διοτι τα χριστουγεννα δουλευω νυχτα οποτε δεν προβλεπονται τραπεζωματα, οχι οτι αν δεν δουλευα θα σε καλουσα αλλα τωρα εχω δικαιολογια.... καταλαβες???

  10. #10

    καλά δεν πειράζει....

    ας μείνουμε στα δώρα....φέρε μου οτι θες!! Εγώ δεν θα σου πάρω αφού δεν 8α είσαι απίτι να το παραλάβεις!!

    Πάντως πέρα από την πλάκα είναι μεγάλο πακέτο να δουλεύεις αυτές τις άγιες μέρες και μάλιστα βράδυ, χωριστά από τους αγαπημένους σου... Υπομονή σε σένα και σε όλους όσους είναι στο ίδιο λούκι και εύχομαι αναταμοιφθείτε στο δεκαπλάσιο για το χώσιμο!

  11. #11
    φιλτατε DIT μπορεις να μου στειλεις το δωρο στην δουλεια ή να το παραλαβει στο σπιτι η μανουλα......

    σε ευχαριστω παντως για την συμπαρασταση αλλα δεν τρεχει τιποτα... συνηθισμενα τα βουνα που λενε... 4 χρονια δουλευω με βαρδιες... δεν ειναι η πρωτη φορα... σου την βαραει λιγο στην αρχη της βαρδιας αλλα μετα το περνεις αποφαση, απλως ελπιζεις την επομενη χρονια να εισαι σπιτι σου......

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2008, 07:36
  2. ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΏ!!!!
    από LIBYKOS στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2006, 17:54
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2006, 15:10
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2004, 15:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF