Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 64

Θέμα: O Κοσμοσ ΕΧει Ξεφυγει Λεμε~~~

  1. #31
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    ενταξει εχε την εσυ κλειστη..........με 40+ και θα τα πουμε στην σαουνα...... :rotflmao:


    περα απο την πλακα.........δεν νομιζω το καλοκαιρι να υπαρχουν πολλοι με τις ζελατινες κατεβασμενες (δεν μιλαω για εθνικη ή ταχυτητες ανω των 100)
    ...........αλλωστε τα ενδεχομενα που ειπες πρεπει πρωτα να σου κατσει το τζοκερ με τζακποτ και μετα να ερθει η σφιγγα......τα πετραδακια.......τα γυαλακια.....και ολα τα συναφη!!!


    RIDE SAFE.....

    Ρώτα κάποιους εδώ μέσα πέρσυ το καλοκαίρι με τον καύσωνα πως ήμουν ντυμένος....


    Κάνε ότι γουστάρεις ρε φίλε....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που εχουν φαει το 1/3 απο την ζωη τους στα θρανια. Που μετα απο το Πανεπιστημιο κανανε διδακτορικα, πηγαν σε διαφορα σεμιναρια, σε ολο τον κοσμο, με σκοπο να μαθουν πολλα (δεν λεω τα παντα) γυρω απο την δουλεια τους. Τους ανθρωπους αυτους συνηθιζουμε να αποκαλουμε "επιστημονες"!
    Το κρανος απλως ειναι η αιχμη του δορατος.Εγω λεω ΠΛΗΡΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ακομα και για να πας στην δουλεια σου!

    ΦΟΡΑΤΕ ΤΟ ΒΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ !!!

    Κάθε μέρα βλέπω τέτοιους παπάρες.Όπως το είπες, 'επιστήμονες'. Εντάξει αυτοί που δουλεύουν σε αυτές τις εταιρίες είναι τρελοί εγκέφαλοι αλλά εγώ τι φταίω.
    και μιλάμε ΠΑΝΤΑ για πόλη έτσι.Εκτος πόλης θεωρώ αδιανόητη την μη χρήση κράνους.Και εκεί συναντάς όλα αυτά που αναφέραται π.χ μυγάκια,πέτρες,σφήκες κ.τ.λ.
    Οπότε καλό είναι να μην μπερδεύουμε τις συνθήκες κίνησης.

    Όσο για τον πόλεμο συμφωνώ γι'αυτο και δεν 'κοιμάσε' ποτέ στο τιμόνι και γι'αυτό έχω αποφύγει πολλές καταστάσεις ως τώρα.

    Υ.Γ : έχω πέσει 1 φορα και έχω τρακάρει μια απο μαλακία μου. Και τις δύο φόραγα κράνος και ειδικά στην τράκα πιστεύω ότι με εμπόδησε στην ορατότητα. Όλα εντός πόλης.

    Το φοράω το βαμημένο γιατί είναι πολλά τα λεφτά.(ειδικά για φοιτητή).

    ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΠΟΛΗ

  3. #33
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Ο ΣΛΙΠΕΡ ΤΟ ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Ρώτα κάποιους εδώ μέσα πέρσυ το καλοκαίρι με τον καύσωνα πως ήμουν ντυμένος....


    Κάνε ότι γουστάρεις ρε φίλε....

    ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΜΟΤΟ ΤΟΥ..:rotflmao: :rotflmao:

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΣΛΙΠΕΡ..:rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	baby.jpg 
Προβολές:	108 
Μέγεθος:	96,7 KB 
ID:	8909

  4. #34
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813

    Re: Ο ΣΛΙΠΕΡ ΤΟ ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΜΟΤΟ ΤΟΥ..:rotflmao: :rotflmao:

    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΣΛΙΠΕΡ..:rotflmao: :rotflmao:

    Ρε Σπύρε!!! Αυτός είναι ο γνωστός ντIDIς

    Καμμία σχέση ρε!!!!!! εγώ συνήθως φοράω μόνο κράνος.... :rotflmao: :rotflmao:
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #35
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    σχαχαχαχαχαχχ


    ντIDIς ο Τσακας!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  6. #36
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    και μια που λεμε για σφυγγες εκτος απο το κρανος το καλοκαιρι και το μπουφαν κλειστο μεχρι πανω γιατι προπερσυ μια σφυγγα ....καθως γυρναγα απο δουλεια απο εθνικη...περασε το μπουφαν και μπηκε μεσα στο πουκαμισο .....μεχρι να σταματησω ειχε κανει το βελουδινο κορμακι μου..κολυμπηθροξυλο.....4 τσιμπηματα η πουτανα και μετα ψοφησε ....περνουσαν τα αυτοκινητα και βλεπαν ενα μαλακα στο δρομο να πεταει τα ρουχα του σαν τρελος
    :rotflmao:
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  7. #37
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
    Κάθε μέρα βλέπω τέτοιους παπάρες.Όπως το είπες, 'επιστήμονες'. Εντάξει αυτοί που δουλεύουν σε αυτές τις εταιρίες είναι τρελοί εγκέφαλοι αλλά εγώ τι φταίω.
    και μιλάμε ΠΑΝΤΑ για πόλη έτσι.Εκτος πόλης θεωρώ αδιανόητη την μη χρήση κράνους.Και εκεί συναντάς όλα αυτά που αναφέραται π.χ μυγάκια,πέτρες,σφήκες κ.τ.λ.
    Οπότε καλό είναι να μην μπερδεύουμε τις συνθήκες κίνησης.
    ......................

    Ok!

    Συμπερασμα ....

    Υπαρχουν καποιοι που ξερουν περισσοτερα απο τους παπαρες τους επιστημονες, τους στατιστικολογους και γενικα απο οσους ασχοληθηκαν σοβαρα με το θεμα ...
    Το προβλημα με το Κρατος ειναι που ΔΕΝ μπορει να τους βρει, ωστε με τις διανοιες τους να προχωρησουμε μπροστα !!!

    Ααααα ...

    Και μην ξεχασω ...

    Στην πολη ΟΛΑ ειναι πεντακαθαρα!
    ΔΕΝ υπαρχουν σκουπιδια στο δρομο, ουτε πετραδακια ουτε τιποτε!
    Αλλα και να υπηρχαν, τα βελουδινα σλικ λαστιχα των φορτηγων, των λεωφορειων, των κουτιων κλπ, τα μαζευουν και τα ριχνουν στο καλαθακι μολις φτασουν στη δουλεια τους! :wacko:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  8. #38
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΠΩΩΩΠΩΩΩΩ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    και μια που λεμε για σφυγγες εκτος απο το κρανος το καλοκαιρι και το μπουφαν κλειστο μεχρι πανω γιατι προπερσυ μια σφυγγα ....καθως γυρναγα απο δουλεια απο εθνικη...περασε το μπουφαν και μπηκε μεσα στο πουκαμισο .....μεχρι να σταματησω ειχε κανει το βελουδινο κορμακι μου..κολυμπηθροξυλο.....4 τσιμπηματα η πουτανα και μετα ψοφησε ....περνουσαν τα αυτοκινητα και βλεπαν ενα μαλακα στο δρομο να πεταει τα ρουχα του σαν τρελος
    :rotflmao:
    ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΤΩΡΑ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΗ ΜΙΑ ΦΟΡΤΗΓΑ ΜΕ ΤΣΙΜΠΑΕΙ ΕΝΑ ΜΠΑΜΠΟΥΡΙ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ!!!ΑΜΕΣΩΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΓΔΥΣΙΜΟ ΜΕΤΑ ΒΟΓΓΗΤΩΝ!!!2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΑΓΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  9. #39
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    περνουσαν τα αυτοκινητα και βλεπαν ενα μαλακα στο δρομο να πεταει τα ρουχα του σαν τρελος
    :rotflmao:
    You can leave your hat on!!!

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/03/2004
    Μηνύματα
    165
    Εμένα πάντως από αυτά που διάβασα, μου άρεσε πολύ αυτό:
    Αυτός που φορά κράνος καθίσταται ανώνυμος και μειώνεται το αίσθημα ευθύνης προς τους άλλους.
    Κοινοί εγκληματίες ή τρομοκράτες φέροντες κράνος διαπράττουν αδικήματα χωρίς να διατρέχουν κίνδυνο να αναγνωριστούν.




  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikou
    Εμένα πάντως από αυτά που διάβασα, μου άρεσε πολύ αυτό:
    Αυτός που φορά κράνος καθίσταται ανώνυμος και μειώνεται το αίσθημα ευθύνης προς τους άλλους.
    Κοινοί εγκληματίες ή τρομοκράτες φέροντες κράνος διαπράττουν αδικήματα χωρίς να διατρέχουν κίνδυνο να αναγνωριστούν.




    :rotflmao: :rotflmao:

    καλα αυτο ηταν για οσκαρ!!!
    σ'αυτο το σημειο ο τυπος εχει μεινει στην εποχη "τα τσακαλια" και ροδα τσαντα και κοπανα"...........

    απαιχτο.......

  12. #42
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    και μια που λεμε για σφυγγες εκτος απο το κρανος το καλοκαιρι και το μπουφαν κλειστο μεχρι πανω γιατι προπερσυ μια σφυγγα ....καθως γυρναγα απο δουλεια απο εθνικη...περασε το μπουφαν και μπηκε μεσα στο πουκαμισο .....μεχρι να σταματησω ειχε κανει το βελουδινο κορμακι μου..κολυμπηθροξυλο.....4 τσιμπηματα η πουτανα και μετα ψοφησε ....περνουσαν τα αυτοκινητα και βλεπαν ενα μαλακα στο δρομο να πεταει τα ρουχα του σαν τρελος
    :rotflmao:

    Ναι !

    Με το μπουφαν ειναι χειροτερα τα πραγματα. Ισως γιατι εχουν πιο πολυ χωρο και κινουνται πιο ανετα οι κωλοσφηγγες!

    Ενω στο κρανος με τσιμπησε 1 στις 4 (αν βαλλεις οτι την μια φορα ηταν αλογομυγα τοτε παμε 1 στι 3), οταν εχουν μπει απο το μπουφαν λυσσανε!
    Τρεις στις τρεις εχω με τις δυο απο αυτες να ειναι πολλαπλα τσιμπηματα !

    Ας ειναι καλα η αμμωνια που εχω ΠΑΝΤΑ στο τσαντακι ... :wacko:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  13. #43
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/03/2004
    Μηνύματα
    165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Ας ειναι καλα η αμμωνια που εχω ΠΑΝΤΑ στο τσαντακι ... :wacko:
    Και το κόκκινο πλαστικό ποτηράκι Χρήστο! (Για άλλη δουλειά βέβαια αυτό)

  14. #44
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikou
    Εμένα πάντως από αυτά που διάβασα, μου άρεσε πολύ αυτό:
    Αυτός που φορά κράνος καθίσταται ανώνυμος και μειώνεται το αίσθημα ευθύνης προς τους άλλους.
    Κοινοί εγκληματίες ή τρομοκράτες φέροντες κράνος διαπράττουν αδικήματα χωρίς να διατρέχουν κίνδυνο να αναγνωριστούν.




    Μιλαμε οτι ο Γκεμπελς (πατερας της προπαγανδας) θα τον ζηλευε το τυπο για το πηγαιο ταλεντο του !!!

    :rotflmao: :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  15. #45
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikou
    Και το κόκκινο πλαστικό ποτηράκι Χρήστο! (Για άλλη δουλειά βέβαια αυτό)
    Παρτουζιαστηκε παλι κατα συρροη στις δυο τελευταιες εξοδους!

    :rotflmao: :rotflmao:








    Υ.Γ.: Ξερω! Θα προσεχω πως μιλαω!

    :rotflmao: :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ Η Corbin???
    από blueangel στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 22/07/2009, 13:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF