Σελίδα 3 από 17 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 241

Θέμα: Έκτακτο Track Days 28/9

  1. #31
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Οκ παιδες.
    το καλύτερο θα ήταν να είχαμε μια πιστα προδιαγραφών κοντά μας (που να την εκμεταλλευόταν το δημόσιο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΜΟΤΙΚΟΝ ΔΥΝΑΤΟΥ ΚΛΑΥΣΙΓΕΛΟΥ ) ή να μέναμε στα Σέρρας....

    Από κει και πέρα, δουλεύουμε με ότι έχουμε ή δεν έχουμε
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #32
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    το καλύτερο θα ήταν ...... ή να μέναμε στα Σέρρας....

    Bρε λες όλα αυτά να γίνονται για την πολυπόθητη αποκέντρωση???
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της petani
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    158
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Στείλε στο Μαξίμου και στο Υπεχωδε (Χαρ.Τρικούπη). Αν κάποιος είναι υπεύθυνος που δεν υπάρχει πίστα επί 30 χρόνια στην Ελλάδα, δεν είναι ο κάθε ιδιοκτήτης χωραφιού που έριξε άσφαλτο .... Αυτός τη δουλειά του κάνει όπως γουστάρει...

    Eχω στειλει ουτε και γω ξερω ποσα ........ απο το 1982 μεχρι το 2000 ..... ευτυχως που εχω κρατησει και φωτοτυπιες .

    Να ειστε ολοι καλα .....
    http://s21.photobucket.com/albums/b259/petani/?start=20

  4. #34
    να κάνω εγώ μια υπόθεση .... στο συμβόλαιο που έχει το 0-300 υπάρχουν ρήτρες στην περίπτωση που δεν είναι διαθέσιμη η πίστα .... προκειμένου να αποφευχθούν λοιπόν δικαστήρια κλπ κλπ ή πίστα ανοίγει με τις παραπάνω προυποθέσεις, οπότε και μπορεί να λειτουργεί μόνο σαν σχολείο ή ''εκπαίδευση'' ή ''εξάσκηση'' των μαθητευόμενων στα σχολεία αυτά ...

    μπορεί πλέον να μην ισχύει ή άδεια αυτοκινητοδρόμιου ή διεξαγωγής αγώνων ή δεν ξέρω πως μπορεί να λέγεται, και τα ''σχολεία'' του 0-300 να μην χρειάζονται τέτοια άδεια ....
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  5. #35
    Άλλος ένας λόγος για να φάει "μαύρο" το χωράφι με το όνομα Megara Circuit...
    Καλές μας βόλτες και καλές οικονομίες για τις Σέρρες...
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  6. #36
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.879
    Θα απαντησω μ'αυτο, (εχει πολυυυυυ βαθος και ουσια) Γεια σου ρε Νικολα.








    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    να είσαστε καλά ρε παιδιά :ZZZ: ..... τσις πτνας για μια χέση στον ήλιο
    ρε γμτ θα χάσω τέτοιο event, τα πούλησα τα διπλώματα, τι μλκς που είμαι ώρες - ώρες...
    αλλά τώρα που το σκέφτομαι και χωρίς την επήρεια των διπλωμάτων που μοσχοπούλησα,
    δεν πειράζει θα πάω Σέρρες που μας αγαπάνε πιο πολύ

    καλές δουλειές σε όλους μας

    *μην κόβουμε όμως ότι μας πειράζει, άστε το να φαίνεται, γιατί έχει δόση και αυτοσαρκασμού
    Φιλιά στους admin-αμίν

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geotriada
    Εγγραφή
    31/10/2007
    Μηνύματα
    576
    επειδη τα εχω παρει με το θεμα ,ενα θα πω

    αντε γεια

    κανενας δεν θα με υποχρεωσει να κανω σχολειο για να μπω σε μια κ@λ@πιστα

    δεν εμαι Rossi ουτε Kapirossi ,αλλα ας κρινω εγω ποτε θα κανω το σχολειο

    ας ειναι καλα το χωμα

  8. #38
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    θέλουν να το κάνουν:
    Megara Prive CSS & RS Track Days = ή πληρώνεις και κάνεις μαθήματα ή αλλιώς βάλε τον σκύλο να κλαίει

    Για να μην κάνουμε λοιπόν υποθέσεις,
    όπως βγαίνουν και ανακοινώνουν τα track days
    έτσι να βγούν και να μας πουν το σενάριο που
    έχουν σκεφτεί για να μην πιστεύουμε και εμείς
    allen dellon.

    Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε
    Ένας που σέβεται τον εαυτό του και τον κόσμο

  9. #39
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248

    track Day

    Παιδιά έχετε δίκιο, είναι η τελευταία φορά που ανακοινώνω οποιαδήποτε διοργάνωση κάνουμε, τουλάχιστον από αυτό το forum.
    Ακούγονται πολλά και διάφορα, αν νομίζετε πως μας συμφέρει οικονομικά να έχουμε μόνο μαθητές στα track day κάνετε μεγάλο λάθος, η υπομονή έχει τα όρια της. Προσπαθούμε να κρατήσουμε την πίστα ανοιχτή με νύχια και με δόντια, έχουμε ρητές εντολές να μην βάλουμε άτομα που δεν είναι από σχολείο σε track day. Μάλλον θα πρέπει να συστηθούμε και πάλι από την αρχή. Ιωάννα Αρβανιτάκη υπάλληλος του 0-300 που ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ Η ΠΙΣΤΑ άρα δεν αποφασίζουμε εμείς ποιος μπαίνει και ποιος βγαίνει.
    Καλό απόγευμα

  10. #40
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    θέλουν να το κάνουν:
    Megara Prive CSS & RS Track Days = ή πληρώνεις και κάνεις μαθήματα ή αλλιώς βάλε τον σκύλο να κλαίει

    Για να μην κάνουμε λοιπόν υποθέσεις,
    όπως βγαίνουν και ανακοινώνουν τα track days
    έτσι να βγούν και να μας πουν το σενάριο που
    έχουν σκεφτεί για να μην πιστεύουμε και εμείς
    allen dellon.

    Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε
    Ένας που σέβεται τον εαυτό του και τον κόσμο
    Ενώ εσύ Νικόλα, θα πήγαινες αύριο στα Μέγαρα αν ήταν ανοιχτή η πίστα;

    Η κόντρα μόνο για την κόντρα δεν βοηθάει κανέναν.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #41
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894

    Re: track Day

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
    Παιδιά έχετε δίκιο, είναι η τελευταία φορά που ανακοινώνω οποιαδήποτε διοργάνωση κάνουμε, τουλάχιστον από αυτό το forum.
    Ακούγονται πολλά και διάφορα, αν νομίζετε πως μας συμφέρει οικονομικά να έχουμε μόνο μαθητές στα track day κάνετε μεγάλο λάθος, η υπομονή έχει τα όρια της. Προσπαθούμε να κρατήσουμε την πίστα ανοιχτή με νύχια και με δόντια, έχουμε ρητές εντολές να μην βάλουμε άτομα που δεν είναι από σχολείο σε track day. Μάλλον θα πρέπει να συστηθούμε και πάλι από την αρχή. Ιωάννα Αρβανιτάκη υπάλληλος του 0-300 που ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ Η ΠΙΣΤΑ άρα δεν αποφασίζουμε εμείς ποιος μπαίνει και ποιος βγαίνει.
    Καλό απόγευμα
    Ιωάννα δεν απευθύνομαι σε εσένα. Εσύ κάνεις τη δουλειά σου και πολύ σωστά μάλιστα και όλοι το ξέρουμε. Μιλάω για να ξέρει και ο κόσμος τι να περιμένει και από ποιόν. Ποιός θα φάει πόρτα και ποιός όχι.
    Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντησή σου

  12. #42
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Ενώ εσύ Νικόλα, θα πήγαινες αύριο στα Μέγαρα αν ήταν ανοιχτή η πίστα;

    Η κόντρα μόνο για την κόντρα δεν βοηθάει κανέναν.
    εγώ Νίκο την έχω διαγράψει προ πολλού μετά το κλείσιμό της για να τη φτιάξουν και τελικά να τη παραδώσουν χωρίς το παραμικρό έργο ασφάλειας (σου υπενθυμίζω ότι είχε κριθεί ακατάλληλη από τον ΣΟΑΜ μετά από αγώνα του πρωταθλήματος με πόσες πτώσεις σε κάθε κατηγορία) και την άνοιξαν μετά από 2 χρόνια κρίνοντάς την κατάλληλη χωρίς το παραμικρό έργο ????!!!! ούτε καν ασφαλτόστρωση !!!!

    Γι αυτό σας λέω.....
    δεν θα αλλάξουμε ποτέ .....
    ούε αυτοί, ούτε εμείς
    Αυτοί θα κάνουν τη δουλειά τους
    και εμείς θα τους στηρίζουμε φανατικά....

    χωρίς θυσίες δυστυχώς τίποτα δεν γίνεται

    άποψή μου Νικόλα, δεν προσπαθώ να σε πείσω :smilea:

    προσωπικά άλλωστε θα μπορούσα να κάνω τη δουλειά μου και τα γυρολόγιά μου γιατί και τα χαρτιά έχω και την καύλα της οδήγησης για να μπώ.....αυτό μάλλον κάτι άλλο λέει....

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Ακομα και σε αυτο που ολοι αγαπαμε και γουσταρουμε, της πουτανας γινεται!
    Τσακωνομαστε και γι αυτο!

    Ολοι απο την πλευρα τους δικιο εχουν κι εγω σαν νεος σε αυτο το κομματι (της πιστας και των trackdays) ίσως δεν θα επρεπε και να μιλαω, ναι μεν δεν με συμφερει καθολου η αποψη της μιας πλευρας, ομως δεν εχω και την εμπειρια να στιριξω την αλλη αποψη, αυτη που συμπτωματικα εντελως με βολευει!
    ...απλα και μονο γιατι ετυχε να μην εχω κανει σχολειο!

    Ελα ομως που κανοντας την διαδρομη μου στο χωρο της μοτο, και θελοντας να βιωσω ολες τις κατηγοριες, φτανοντας στο κομματι των ss, μονοι σας (και δεν αναφερομαι προσωπικα σε κανενα, αλλα σε ολους λιγο ως πολυ) θελετε να με "πεταξετε" εξω ή να με στείλετε στον Αγιο!

    Γιατι κακα τα ψεμματα, νιώθω λίγο μαλακας οταν (για οποιον λογο και να γινεται, στην τελικη χεστηκα) ΠΡΕΠΕΙ να πληρωσω 300 ευρω + 15 εκαστο session για να κανω κατι που καυλώνω! Και οκ, η κ@υλα πληρωνεται θα μου πεις, ΑΛΛΑ!

    ΞΑΝΑΛΕΩ, ΔΕΝ εχω προσωπικα τιποτα με την κα. Αρβανιτακη και ουτε την ξερω κιολας, αλλωστε οπως λεει κι εκεινη υπάλληλος ειναι, ουτε μειωνω την αξια ενος σχολείου!

    ...σιγουρα ομως δεν μ αρεσει που για τους οποιους δικους μου λογους (που καποιοι γνωριζουν) ειμαι ο "αυτος που δεν εχει κανει σχολείο και θα μεινει απ έξω"!

    Αντε να δουμε ποτε θα γινουμε ανθρωποι σε αυτη τη χωρα, απο τον εκάστοτε πρωθυπουργο μεχρι τον τελευταιο...να μην ονομασω κανενα γιατι δε μ αρεσει να κατονομασω καποιον σαν "τελευταιο"!





    οπου νομιζετε οτι λεω μλκιες διορθωστε με, ισως να ειναι απο την αγνοια μου στον χωρο! Με το χερι στην καρδια ομως!

  14. #44
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    εγώ Νίκο την έχω διαγράψει προ πολλού μετά το κλείσιμό της για να τη φτιάξουν και τελικά να τη παραδώσουν χωρίς το παραμικρό έργο ασφάλειας (σου υπενθυμίζω ότι είχε κριθεί ακατάλληλη από τον ΣΟΑΜ μετά από αγώνα του πρωταθλήματος με πόσες πτώσεις σε κάθε κατηγορία) και την άνοιξαν μετά από 2 χρόνια κρίνοντάς την κατάλληλη χωρίς το παραμικρό έργο ????!!!! ούτε καν ασφαλτόστρωση !!!!

    Γι αυτό σας λέω.....
    δεν θα αλλάξουμε ποτέ .....
    ούε αυτοί, ούτε εμείς
    Αυτοί θα κάνουν τη δουλειά τους
    και εμείς θα τους στηρίζουμε φανατικά....

    χωρίς θυσίες δυστυχώς τίποτα δεν γίνεται

    άποψή μου Νικόλα, δεν προσπαθώ να σε πείσω :smilea:
    Εγώ και πολλοί άλλοι Νίκο, δεν είμαστε αγωνιζόμενοι... Πάμε και μπαίνουμε εκεί μέσα γιατί μπορούμε και κάνουμε 1-2 πραγματάκια, χαλαρώνουμε από 1 εκατομμύριο μαλακίες που μας βαράνε κάθε μέρα, κλπ κλπ Μακάρι να μπορούσαμε να ανεβαίνουμε Σέρρες πιο συχνά αλλά αυτό δεν γίνεται. Δεν έχουμε track bikes αλλά μηχανές που μας εξυπηρετούν στην ζωή μας σαν μέσο μεταφοράς (καθημερινή μετακίνηση) αλλά κι αναψυχής (βόλτες, ταξίδια, πίστα) και τα κόστη συντήρησης είναι μεγάλα.

    Συμφωνώ ότι πολλά θα μπορούσαν να βελτιωθούν στα Μέγαρα αλλά παραμένουν απείρως καλύτερα από τον Άγιο ή άλλες περιοχές....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #45
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    .....

    οπου νομιζετε οτι λεω μλκιες διορθωστε με, ισως να ειναι απο την αγνοια μου στον χωρο! Με το χερι στην καρδια ομως!

    Η πίκρα σου είναι δίκαια Δημήτριε αλλά στην παρούσα φάση δεν γίνεται κάτι άλλο....


    Δυστυχώς
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 3 από 17 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Track Days 28 Ιουνίου
    από jarv στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2011, 10:40
  2. Έκτακτο track days
    από jarv στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2010, 18:29
  3. Έκτακτο Track Days
    από jarv στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 110
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2008, 09:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF