Σελίδα 4 από 17 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 241

Θέμα: Έκτακτο Track Days 28/9

  1. #46
    Γιατί ρε μάγκες δεν πάτε την Κυριακή στα Μέγαρα να πείτε στον ιδιοκτήτη ότι με τη στάση του σας σπρώχνει στους Μπράλλους και στην Επίδαυρο;

    Dimchio τα 300? (που δεν είναι 300, αν έχει κάνει κάποιος Riding School) δεν στα παίρνει κάποιος νταβατζής.
    Όλοι όσοι πήγαν τα προηγούμενα χρόνια πήγαν εθελοντικά για να μάθουν κάτι περισσότερο. Δλδ τόσο τεράστιο ποσό είναι τα 180? που το έχουν κάνει σημαία όλοι;
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #47
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Εγώ και πολλοί άλλοι Νίκο, δεν είμαστε αγωνιζόμενοι... Πάμε και μπαίνουμε εκεί μέσα γιατί μπορούμε και κάνουμε 1-2 πραγματάκια, χαλαρώνουμε από 1 εκατομμύριο μαλακίες που μας βαράνε κάθε μέρα, κλπ κλπ Μακάρι να μπορούσαμε να ανεβαίνουμε Σέρρες πιο συχνά αλλά αυτό δεν γίνεται. Δεν έχουμε track bikes αλλά μηχανές που μας εξυπηρετούν στην ζωή μας σαν μέσο μεταφοράς (καθημερινή μετακίνηση) αλλά κι αναψυχής (βόλτες, ταξίδια, πίστα) και τα κόστη συντήρησης είναι μεγάλα.
    Νικόλα πίστεψέ με ότι σας καταλαβαίνω όπως καταλαβαίνω και εγώ το ζόρι που τραβάω μιλώντας με φίλους, περνώντας από το μαγαζί μου ντυμένοι με τις φόρμες τους και χάνοντας όλο αυτό το ωραίο μάζεμα της πίστας και την χαλάρωση όπως πολύ σωστά λές σου δίνει.
    Τι νσ πω ... όλοι δίκιο έχουμε

  3. #48
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    πάντως για βροχές λένε....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Γιατί ρε μάγκες δεν πάτε την Κυριακή στα Μέγαρα να πείτε στον ιδιοκτήτη ότι με τη στάση του σας σπρώχνει στους Μπράλλους και στην Επίδαυρο;

    και? χ3στηκε μηπως?
    Εσυ τι πιστευεις?


    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Dimchio τα 300? (που δεν είναι 300, αν έχει κάνει κάποιος Riding School) δεν στα παίρνει κάποιος νταβατζής.
    Όλοι όσοι πήγαν τα προηγούμενα χρόνια πήγαν εθελοντικά για να μάθουν κάτι περισσότερο. Δλδ τόσο τεράστιο ποσό είναι τα 180? που το έχουν κάνει σημαία όλοι;


    Ειδες που κανεις λάθος? Καλα κανεις και το αναφερεις ομως γιατι σιγουρα και αλλοι το ιδιο σκεφτονται! Οτι δλδ δεν δινω, δε γουσταρω να διαθεσω, δεν εχω τα 180 ή τα 300 ενω εχω 2 μηχανες αυτη τη στιγμη π.χ!

    Θες να σου πω λοιπον τους προσωπικους μου λογους που δεν το κανω?

    Αντε για αλλη μια φορα λοιπον...

    Γιατι στη δουλεια που κανω ξενυχταω και γυριζω σπιτι στις 7+, και την επομενη που θα ειναι το σχολειο εγω θα ειμαι κομματια! Συν οτι δεν μπορω να προγραμματισω τι θα κανω και που θα ειμαι την ημερομηνια που θα εχω κλεισει να κανω το σχολειο! Συν οτι δεν ξερω αν θα καταφερω να ξυπνησω ΑΝ εχω προλαβει να κοιμηθω εστω και λιγο!

    Αυτος ειναι και ο λογος που σταματησα το χωμα και πουλησα το enduro! Αυτος ειναι και ο λογος που απέχω σε βολτες τις παρεας!

    Απλα τις Τεταρτες που συνηθως Τριτες βραδυ ΔΕΝ δουλευω αλλα και να δουλευω μπορω να κοιμηθω και να ειμαι στις 2 στην πιστα, με βολευει!

    Τα 300 και τα 180 λοιπον τα "γραφω"!

    ΟΜΩΣ, δες το και απο την πλευρα του "μαλακα" ή για να μη το δεις εσύ ετσι, ας τον κάνω εγώ!
    Γιατι να μην υποψιαστω οτι ειναι "κολπο" του 0300 ωστε να τσιμπησει κι αλλους μαθητες, ε?

    Σταματαω γιατι οταν το κανω καποια στιγμη το σχολειο θα με εχουν στη μπουκα και δε θα μου μαθουν τιποτα! (χιουμορακι,ε!)

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gkr
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    πάντως για βροχές λένε....
    κριμα ρε γαμωτω...
    α ρε με τη γκρινια σας το γρουσουζεψατε ........
    να δεις που δε θα γινει απο βροχη στο τελος και θα σας μεινει η κακία...

    και τι καταφερατε με ολο αυτο: να μην ξαναεχουμε ενημερωση του 0300 απο αυτο το forum.
    ωραιοτατα....

  6. #51
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    παιδια ξεκολλάτε! το 0-300 ειναι ενα περιοδικό μοτοσυκλέτας αρα εταιρεία...και σαν καθε εταιρεία εχει σκοπο το κερδος! δεν ειναι μη κερδοσκοπικος οργανισμος! αμα το προιον του και οι οροι που εχει θεσει δε σας αρέσουν απλα μη πατε στο Track day! μη μυξοκλαίτε γιατι κανένας ιδιώτης δεν εχει υποχρέωση να σας εξυπηρετεί σε ολες τις ανάγκες σας. για τέτοιες απαιτήσεις στραφείτε στο ΚΡΑΤΟΣ και οχι στους ιδιώτες!!!!

    εγω απο τη πλευρά μου δε θα παρω το μερος κανενος ΑΛΛΑ δε μπορω παρα να ειμαι απολυτα ευχαριστημένος απο την εμπειρία μου στο riding school και πιστευω οτι ειναι λιγες φορες που πραγματικα πιστευω οτι αξιζε κατι τα λεφτα που πλήρωσα (150 ευρω το 2004) μεχρι τελευταίου εύρω!

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της laryfz1
    Εγγραφή
    18/08/2008
    Μηνύματα
    171
    καιρος κ. Ιωαννα τοτε να σταματησετε τοτε να πηγαινετε στα μεγαρα η τουλαχιστον να δωσετε τον δικο σας αγωνα.Στο περιοδικο οι αναφορες για την πιστα ειναι ελαχιστες εως 0000(σε οσα τευχη εχω διαβασει) απλ λοιπον σας συμφερει και εσας και αν σας ενοχλουν τα λογια καποιον μην ξαναστειλετε,τα παιδια θα μαθουν ποτε εχει γυρωλογια
    gogogo!!!

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από laryfz1
    καιρος κ. Ιωαννα τοτε να σταματησετε τοτε να πηγαινετε στα μεγαρα η τουλαχιστον να δωσετε τον δικο σας αγωνα.Στο περιοδικο οι αναφορες για την πιστα ειναι ελαχιστες εως 0000(σε οσα τευχη εχω διαβασει) απλ λοιπον σας συμφερει και εσας και αν σας ενοχλουν τα λογια καποιον μην ξαναστειλετε,τα παιδια θα μαθουν ποτε εχει γυρωλογια
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  9. #54
    ...σε τρομαξα? Το avatar του/της mpou
    Εγγραφή
    11/09/2007
    Μηνύματα
    791
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkr


    και τι καταφερατε με ολο αυτο: να μην ξαναεχουμε ενημερωση του 0300 απο αυτο το forum.
    ωραιοτατα....
    Και τι εγινε?
    Υπαρχουν και αλλα σχολεια που δεν εχουμε ενημερωση για αυτα (πχ χωματινα). Οποιος θελει να μαθει μαθαινει νομιζω.

  10. #55
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkr
    κριμα ρε γαμωτω...
    α ρε με τη γκρινια σας το γρουσουζεψατε ........
    να δεις που δε θα γινει απο βροχη στο τελος και θα σας μεινει η κακία...

    και τι καταφερατε με ολο αυτο: να μην ξαναεχουμε ενημερωση του 0300 απο αυτο το forum.
    ωραιοτατα....
    εάν μετά από όλα τα πόστ εσύ κατάλαβες μόνο αυτό
    keep walking my friend

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    εάν μετά από όλα τα πόστ εσύ κατάλαβες μόνο αυτό
    keep walking my friend
    Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι τη μούτζα που νόμιζα ότι έριξα στον nktR, την έφαγε ο gkr :rotflmao:
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι τη μούτζα που νόμιζα ότι έριξα στον nktR, την έφαγε ο gkr :rotflmao:

    Για ποιο ποστ του Νικου πηγαινε η μουτζα δλδ?

  13. #58
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι τη μούτζα που νόμιζα ότι έριξα στον nktR, την έφαγε ο gkr :rotflmao:
    Εσύ φιλαράκι για να δεις πίστα θα περιμένεις να πέσει το μεταχειρισμένο RSV4 στα 8 χιλιάρικα; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #59
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι τη μούτζα που νόμιζα ότι έριξα στον nktR, την έφαγε ο gkr :rotflmao:
    ξεμουτζότικον :a28:

  15. #60
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    Αρχικά δημιουργήθηκε από laryfz1
    καιρος κ. Ιωαννα τοτε να σταματησετε τοτε να πηγαινετε στα μεγαρα η τουλαχιστον να δωσετε τον δικο σας αγωνα.Στο περιοδικο οι αναφορες για την πιστα ειναι ελαχιστες εως 0000(σε οσα τευχη εχω διαβασει) απλ λοιπον σας συμφερει και εσας και αν σας ενοχλουν τα λογια καποιον μην ξαναστειλετε,τα παιδια θα μαθουν ποτε εχει γυρωλογια
    Σαφώς και δεν θα σταματήσουμε να πηγαίνουμε στα Μέγαρα, εκτός αν φτιάξεις δική σου καλύτερη πίστα και μας τη νοικιάζεις!!!!

    Να γράψουμε τι στο περιοδικό, τα ίδια και τα ίδια;

    Αν έχουμε δώσει μάχες για να φτιαχτούν πίστες στην Ελλάδα δεν το ξέρεις, διάβασε, μάθε και μετά μπορείς να έχεις άποψη.

Σελίδα 4 από 17 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Track Days 28 Ιουνίου
    από jarv στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2011, 10:40
  2. Έκτακτο track days
    από jarv στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2010, 18:29
  3. Έκτακτο Track Days
    από jarv στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 110
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2008, 09:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF