Σελίδα 1 από 17 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 241

Θέμα: Έκτακτο Track Days 28/9

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248

    Έκτακτο Track Days 28/9

    Την Κυριακή στις 28 Σεπτεμβρίου από τις 10:00 - 18:00 θα γίνει Track Days στα Μέγαρα από το 0-300. Δεκτές συμμετοχές από άτομα που έχουν παρακολουθήσει κάποιο σχολείο (Riding School ή CSS). Συμμετοχές στο 210-2851300 (εσωτ. 138 - 120 - 121 -122).
    Ευχαριστώ
    Ιωάννα

  2. #2
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Το θέμα είναι να έχουμε και βενζίνη να έρθουμε εκεί.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Το θέμα είναι να έχουμε και βενζίνη να έρθουμε εκεί.....
    Ένα πουλάκι μου είπε πως από αύριο το πρωί θα αρχίσει ο ανεφοδιασμός στα βενζινάδικα...

  4. #4
    Να δουμε και ποτε θα αρχισουν να μπαινουν στην πιστα και οσοι δεν εχουν κανει σχολειο του
    0-300...

  5. #5
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
    Ένα πουλάκι μου είπε πως από αύριο το πρωί θα αρχίσει ο ανεφοδιασμός στα βενζινάδικα...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #6
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.879
    Μαλιστα , οποτε το σχολειο πλεον χρησιμοποειτε ως το ''μεσο'' για να μπεις στα μεγαρα?

    Χωρις καμια διαθεση κοντρας ή αντιπαραθεσεις , αυτα δεν γινοντε.

    Εχω φιλαρακι που δεν κυκλοφορει στον δρομο λογω της ασφαλειας του , πηρε πολυεστερικα ,μηχανακι πιστας για να μπαινει πιστα μονο, βεβαια δεν εχει παει σχολειο και ετσι δεν εχει δικαιωμα να ξελαμπικαρει λιγο και αυτος.

    Θα μου πειτε αφου εδωσε τοσα λεφτα γιατι δεν κανει και ενα σχολειο? Γιατι τα παει ερκετα καλα και θελει να συνεχισει ετσι μεχρι να νιωσει απο μονος του την αναγκη να κανει το σχολειο, + το οικονομικο.

    Φιλικα , ενας μαθητης σας.

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    όταν μάθαμε πως κλείνει η πίστα είμαστε από τους πρώτους που είπαμε... ωχ θα αρχίσουν να βγαίνουν και πάλι στην Επίδαυρο και όπου αλλού, γυρίσαμε 15 χρόνια πίσω. Να είσαστε σίγουροι πως δεν το θέλουμε, αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά.
    Ιωάννα

  8. #8
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Κύριοι και κυρίες,

    Επειδή βλέπω ότι αρχίσαμε το φάγωμα (και δικαίως όσοι δεν έχουν κάνει μαθήματα) θα πρέπει μάλλον να το δούμε το θέμα στην πραγματική του διάσταση.

    Έχουμε και λέμε:
    1. Η πίστα των Μεγάρων δεν ανήκει στο 0300
    2. Η πίστα των Μεγάρων ανήκει σε ιδιώτη
    3. Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ της πιστας μέχρι πρότινος την νοίκιαζε σε αρκετούς
    4. Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ της πιστας την δίνει ΜΟΝΟ στο 0300 με βάση κάποιες προυποθέσεις μάλλον....
    5. Όσοι έχουν κάνει τα μαθήματα λοιπόν έχουν την χαρά να μπαίνουν μέσα.

    Όσοι δεν έχουν κάνει τα μαθήματα "αδικούνται" αλλά είμαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν είναι αυτή η πρόθεση των παιδιών του 0300 (τους γνωρίζω αρκετά καλά ώστε να έχω άποψη - ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ του 0300 - ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ - το λέω για να μην έχουμε τίποτα άλλο)
    αλλά ίσως να μην έχουν άλλη επιλογή.

    @Zephyr : Πάνο, ΟΚ τα πάει καλά ο φίλος σου αλλά το οικονομικό είναι ένα θέμα που μάλλον δεν πρέπει να το θέτει κάποιος που αγοράζει SS + πολυεστερικά + κράνος+ φόρμα + γάντια + μπότες κλπ.... τα 300Ε ενός μαθήματος είναι πολύ μικρό ποσό ακόμα και για να ικανοποιήσεις την περιέργειά σου ή να έχεις το πάτημα να λες αν συμφωνείς ή διαφωνείς με τα μαθήματα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της petani
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    158
    Μηπως θα μπορουσες να εξηγησεις αυτο το "δεν μπορουμε να κανουμε διαφορετικα" ... ????
    Ιωαννα μου δεν εχω καμμια διαθεση για κοντρα μαζι σου αλλα αυτη την κουβεντα δεν την καταλαβαινω .....
    http://s21.photobucket.com/albums/b259/petani/?start=20

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    τα 300Ε ενός μαθήματος
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
    Δεκτές συμμετοχές από άτομα που έχουν παρακολουθήσει κάποιο σχολείο (Riding School ή CSS).
    Το RS είναι πόσο; 180?;

    Τέσπα το θέμα είναι ότι ο ιδιοκτήτης ή διοργανωτής μπορεί να διαθέτει την πίστα σε όποιον θέλει.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από petani
    Μηπως θα μπορουσες να εξηγησεις αυτο το "δεν μπορουμε να κανουμε διαφορετικα" ... ????
    Ιωαννα μου δεν εχω καμμια διαθεση για κοντρα μαζι σου αλλα αυτη την κουβεντα δεν την καταλαβαινω .....
    +1000

  12. #12
    ...σε τρομαξα? Το avatar του/της mpou
    Εγγραφή
    11/09/2007
    Μηνύματα
    791
    Ερωτηση σχετικη-ασχετη:

    Οι αγωνιζομενοι κανουν προπονηση στα trackDays, ή εχουν καποια αλλη ιδιαίτερη ωρα που μπορουν να μπουν στην πιστα?

    Και αν κανουν προπονηση στα trackdays, πρεπει να εχουν περασει και αυτοι καποιο σχολειο?

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    Αρχικά δημιουργήθηκε από petani
    Μηπως θα μπορουσες να εξηγησεις αυτο το "δεν μπορουμε να κανουμε διαφορετικα" ... ????
    Ιωαννα μου δεν εχω καμμια διαθεση για κοντρα μαζι σου αλλα αυτη την κουβεντα δεν την καταλαβαινω .....
    σας κάλυψε νομίζω ο sniper.

  14. #14
    ...σε τρομαξα? Το avatar του/της mpou
    Εγγραφή
    11/09/2007
    Μηνύματα
    791
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
    σας κάλυψε νομίζω ο sniper.
    Μια διεκρινηση αν σας ειναι ευκολο.

    Εχετε το καρπουζι και το μαχαιρι, ή οχι?
    Δηλαδη, σας διδεται η πιστα για χ χρονο, οπου μπορειται να τον αξιοποιησετε (το χρονο) οπως θελετε, ή (για λογους ασφαλειας ισως) ο ιδιωτης θελει μονο "εμπειρους-με μαθηματα" αναβατες να παταν την πιστα του?

    Ευχαριστω

  15. #15
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

Σελίδα 1 από 17 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Track Days 28 Ιουνίου
    από jarv στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2011, 10:40
  2. Έκτακτο track days
    από jarv στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 22/11/2010, 18:29
  3. Έκτακτο Track Days
    από jarv στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 110
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2008, 09:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF