Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: Χειρότερα και από μαύρα όρνια

  1. #16
    Zireous , διαλεξες ενα απο τα κρανοι σου και καβαλησες το gsx r 750 για να μας το παιξεις Ξανθοπουλος;

    Εγω περιμενα αυτο το κεμενο να το ειχε γραψει καποια συντηριτικουρα ψωμολυσα.
    Τι να πουμε κ εμεις με τα στρωματα και τις βεσπες και τι να πουν και τιποτ αλλοι που δεν εχουν να φανε;

    Επισης δεν μπορω να καταλαβω το κομπλεξιλικι με τον υπολοιπο κοσμο που δεν εχει επιλεξει τον τροπο ζωης τον δικο μας.

    Μηπως στις μοναχικες μας βολτες να αρχιζαμε λιγο να τα βρισκαμε με τον εαυτο μας και να μπορουσαμε ετσι να καταλαβουμε και τους συνανθρωπους μας;

    Το κειμενο εμενα μου φαινετε κομπλεξικο αντικοινωνικο και εφ οσων δημοσιευθηκε το κρινω αναλογα με αυτο που εισεπραξα.

    Οσο για τον δυτικο πολιτισμο, περιλαμβανει το μηχανακι σου και ολα τα κρανοι σου.

    Οσο για τα αλλα που ξεφωνιζεις, μαλλον ευσεβεις ποθοι ειναι.

    Εισαι καπως σαν κ εμενα που ξεφωνιζω τα κτμ αλλα κανω κρα να μπορουσα να αποχτησω ενα οι και ολα μαζι.


    Επισης μου θυμιζεις καποιους που οταν δεν τους καθετε μια γκομενα, την βγαζουνε πουτ@να για να νοιωσουν καλυτερα.

    Καλους δρομους και βρεστα με την παρτι σου για να περνας καλα και να κανεις φιλους και παρεες αντι να καθεσε και να κρινεις οτι κινητε γυρω σου και να τους λες και κουτσομποληδες και να παραμυθιαζεις τον εαυτο σου πως εισαι ευαισθητος επειδη οι αλλοι περνανε καλα ενω εσυ κομπλεξαρεσε ακομα και με τον αερα που αναπνεεις.

  2. #17
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    Vestroma,θελει αρκετα αρχιδια να γραψεις δημοσια οτι σε τρωει...
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  3. #18
    Oλοι δημοσια γραφουμε και εκτιθεμεστε. Δεχομαστε και δινουμε την κριτικη μας αναλογα με το πως αντιλαμβανομαστε και εισπρατουμε τα γραφομενα.

    @ρχιδια θελει να αντεχεις την κριτικη και να την επεξεργαζεσε, προς οφελος σου και κατ επεκταση και του συνολου.

    Με την αρνητικη κριτικη στο κειμενο του Ζιριους, τον βοηθαω να βγει απο την ψευδαισθηση της δηθεν ευαισθησιας και να φιλοσοφισει με θετικο τροπο την ζωη.

    Να βγει απο το τρυπακι οτι οι αλλοι ολοι ειναι μ@λ@κες και ψευτικοι και αυτος αγνος και αληθινος ευαισθητος και κουλ γιατι ειναι μεγαλη παγιδα.

    Αν νομιζεις φιλε Κωστα πως σε τετοιες καταστασεις ειναι καλο να κανεις τον δικηγορο και να συμπασχεις στο σακατιλικι, παω πασο.


    Ο σωστος φιλος για μενα προσπαθει να βγαλει τον φιλο στρεφωντας τον να τα βρει με τον εαυτο του. Οχι χαιδευοντας το προβλημα.

    Μακαρι να εχω λαθος και ολα αυτα που γραφω, να ειναι π@π@ριες.
    Εγω τουλαχιστον ετσι τα αντιλαμβανομε τα πραγματα, και ας φαινετε ο τροπος μου σκληρος και αντιπαθητικος.

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.472
    Vestroma ??????????
    Δεν θα μπορουσες να με εκφράσεις καλύτερα.
    100000000000000000000000000000 ΜΠΡΑΒΟ !!!!!!!!!!!!!!
    Θυμισε μου να σου υποκλιθω οταν σε συναντησω καποτε !
    ΕΥΓΕ !!!!

  5. #20
    παλι HONDA ρε παιδια??
    Εγγραφή
    28/11/2007
    Μηνύματα
    177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Oλοι δημοσια γραφουμε και εκτιθεμεστε. Δεχομαστε και δινουμε την κριτικη μας αναλογα με το πως αντιλαμβανομαστε και εισπρατουμε τα γραφομενα.

    @ρχιδια θελει να αντεχεις την κριτικη και να την επεξεργαζεσε, προς οφελος σου και κατ επεκταση και του συνολου.

    Με την αρνητικη κριτικη στο κειμενο του Ζιριους, τον βοηθαω να βγει απο την ψευδαισθηση της δηθεν ευαισθησιας και να φιλοσοφισει με θετικο τροπο την ζωη.

    Να βγει απο το τρυπακι οτι οι αλλοι ολοι ειναι μ@λ@κες και ψευτικοι και αυτος αγνος και αληθινος ευαισθητος και κουλ γιατι ειναι μεγαλη παγιδα.

    Αν νομιζεις φιλε Κωστα πως σε τετοιες καταστασεις ειναι καλο να κανεις τον δικηγορο και να συμπασχεις στο σακατιλικι, παω πασο.


    Ο σωστος φιλος για μενα προσπαθει να βγαλει τον φιλο στρεφωντας τον να τα βρει με τον εαυτο του. Οχι χαιδευοντας το προβλημα.

    Μακαρι να εχω λαθος και ολα αυτα που γραφω, να ειναι π@π@ριες.
    Εγω τουλαχιστον ετσι τα αντιλαμβανομε τα πραγματα, και ας φαινετε ο τροπος μου σκληρος και αντιπαθητικος.

    μια χαρα τα λες φιλε μου
    και δεν εισαι καθολου αντιπαθητικος
    το μηχανακι σου ειναι ισως....λιγο...αντιπαθητικο
    νασαι παντα καλα
    θεε ποσο μπλε ξοδεψες για να μη σε βλεπω!!!
    Ο. ΕΛΥΤΗΣ

  6. #21
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas


    Αν νομιζεις φιλε Κωστα πως σε τετοιες καταστασεις ειναι καλο να κανεις τον δικηγορο και να συμπασχεις στο σακατιλικι, παω πασο.
    Eνα θα σου πω και θα με θυμηθεις μια μερα...τον δικηγορο τον κανω μονο απο κοντα σε φιλους

    που ξερω οτι αυτα που γραφουν ειναι 100% σωστα γιατι τους εχω ζησει.



    Κι αν νομιζεις οτι οποιος εδω γραφει δημοσια εκτιθεται,θα σου πω οτι αλλα γραφουν και αλλα ειναι στην πραγματικοτητα.

    παραδειγματα με το κιλο

    Γι αυτο μην εισαι τοσο απολυτος κ αυστηρος
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. 2 ανεκδοτα και απο μενα!
    από div400 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2005, 17:13
  2. Τι Ωρα Και Απο Που Φευγουμε Για....
    από BAD BOY στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 10:27
  3. Επιτέλους διαγνωστικές μονάδες και από
    από pissaman στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2005, 14:54
  4. απο μεθυσμενο και απο τρελω μαθενεις τη αληθεια!!
    από wolfman13 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2004, 15:48
  5. Ενα ΓΕΙΑ και απο εμενα..
    από ireneepi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2004, 17:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF