Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ

  1. #1
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719

    ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ

    Ειπα να ανοιξω αυτη την σελιδα για να γραψει ο καθενας μας το εξουσιοδοτημενο συνεργειο που παει το ΧΤακι του και κατα ποσο ειμαστε ευχαριστημενοι απο ποιοτητα εργασιων, τιμες, εξυπηρετηση και συνενοηση.
    Και ας αρχισω με τον δικο μου :

    edit: byr0n
    Περιοχή Καλλιθέα

    Μεχρι στιγμης εχουν περασει 2 μηχανες YAMAHA απο τα χερια μου τις οποιες μονο εκει εκανα και κανω συντηρηση και δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα.
    Βεβαια δεν μου εχει τυχει (ευτυχως) και τιποτα απροοπτο αλλα το συγκεκριμενο συνεργειο μου το προτεινε ενας ξαδερφος που δουλευει στην μαμα εταιρεια σαν πολυ καλο.
    Βαθμολογια που του βαζω με αριστα το 10 ειναι 8 γιατι δεν ειχε πριτσιναδορο για την πινακιδα μου.(Αριστα δεν παιρνει ουτε ο θεος).
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  2. #2
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αληθεια γιατι σβηστηκε???
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  3. #3
    Ονομαστικά σε συνεργείο δεν αναφερόμαστε γιατί κάλλιστα μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση.

    Μπορείτε να γράψετε την εμπειρία σας για κάποιο μαγαζί και σε ποιά περιοχή βρίσκετε, αλλά όποιος ενδιαφέρεται ας στέλνει πμ σ΄αυτόν που προτείνει για να μάθει λεπτομέρειες.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #4
    το συνεργειο μου ειναι στην χαμοστερνας(εξουσιοδοτιμενο)!Ειμαι ευχαριστημενος!Ειχα προβλημα με την καταναλωσει,μεγαλο,και καθισε και ασχοληθηκε,και το λυσαμε!Σε εναν αλλο εξουσιοδοτημενο η απαντηση του ηταν "ρε φιλε 660 ηθελες,δεν θα καιει?"Τα συμπερασματα δικα σας!

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από manolo333
    το συνεργειο μου ειναι στην χαμοστερνας(εξουσιοδοτιμενο)!Ειμαι ευχαριστημενος!Ειχα προβλημα με την καταναλωσει,μεγαλο,και καθισε και ασχοληθηκε,και το λυσαμε!Σε εναν αλλο εξουσιοδοτημενο η απαντηση του ηταν "ρε φιλε 660 ηθελες,δεν θα καιει?"Τα συμπερασματα δικα σας!
    + 1

    Και από μένα στο εξουσιοδοτημένο της Χαμοστερνας …τον ξέρω δέκα χρόνια (από το παλιό του μαγαζί) και ήταν πάντα εντάξει

  6. #6
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
    + 1

    Και από μένα στο εξουσιοδοτημένο της Χαμοστερνας …τον ξέρω δέκα χρόνια (από το παλιό του μαγαζί) και ήταν πάντα εντάξει
    Και ειδα οτι και απο τιμες ειναι οκ
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  7. #7
    ΣΚΟΥΡΙΑΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της jpk chios
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    460
    EΕμείς εδώ έχουμε ένα συνεργείο εξουσιοδοτημένο με αρκετά καλό σέρβις τιμές ικανοποιητικές (οι Αθηναίοι φέρνουν τα μηχανάκια τους για σέρβις στο νησί...) και μιας και όλοι είμαστε γνωστοί έχουμε και τις ευκολίες μας, π.χ. έρχεται το παιδί και το παίρνει από τη δουλειά μου το πρωί και το φέρνει με το σχόλασμά μου...Όνομα δε λέω γιατί είναι ένας...

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 18/11/2012, 02:52
  2. Σχέση κλοπών με συνεργεία ?
    από zouR1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2008, 10:19
  3. Εξουσιοδοτημενα
    από maikz750madness στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 08/08/2005, 22:00
  4. Αρωστια Τα Συνεργεια....
    από atropos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2004, 15:09
  5. Συνεργεία για αερόψυκτες boxer BMW
    από sourtaggias στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2004, 23:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF