Σελίδα 1 από 19 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 284

Θέμα: Yamaha, τα λεφτά μου να ΄χα ???

  1. #1
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719

    Re: αρε πεσκανδριτσα,,,,,,

    Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
    μηχανακη ειναι στημενο για μεγαλεσ επιδωσεις και αυτο βρησκει και τους αναλογους αγωραστες!

    αλλα καποιοι περα απο τησ επιδοσεις θελουν κατι πιο απλο και on off στο δρομο,,,, το tenere παλι εχει διαλεξει κατι αναμεσα στα δυο...... πιο ασχημο απο το gs αλλα πιο ομορφο απο το κτμ!
    με το 1000 παλι το tenere θα μπει αναμεσα τουσ!!! και θα παιξει ρολο αν ειναι και πιο οικονομικο γιατι το κτμ ρουφαει!

    και απο τα 2 (ktm -gs) το tenere βγαινει πιο χωματινο ,,,,και πιο παιχνιδιαρικο!



    (να πωσ διμιουργει μια δικια του κατηγορια και περνει ενα μεγαλο μερος της αγωρας!)

    εγω θα το σκεφτομουνα πολυ αν το tenere 1000 εχει φτηνα ανταλακτικα και χαρακτηρα adventure! οτι σχεδων ζηταω απο ενα new africa! αρκει να μην ειναι πολυ βαρη........

    γιατι μεχρι στιγμης δεν αλαζω το αφρικα που εχω με το tenere 660!

    καλημερα παλικαρια!!!!!
    Δεν αντιλεγω οτι ειναι πιο στημενα τα Αυστριακα διτροχα αλλα και οι υπερβολες του τυπου η γιαμαχα δεν ξερει απο στησιμο ε, απευθυνεται τουλαχιστον σε ηλιθιους και ασχετους.
    Το θεμα πιο μου αρεσει πιο πολυ ειναι προσωπικο και δεν ειναι σωστο να προσβαλεις το γουστο του καθενος που δεν τον ξερεις κιολας.
    Δεν ειναι δυνατο να συμφωνουν ολων τα γουστα εδω μεσα και αν καποιου δεν του αρεσει κατι ας γραψει την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ του αποψη χωρις να προσπαθει να εκφρασει αποψεις αλλων με τα γραφομενα του.
    Εξαλου ο καθενας εχει τις προτεραιοτητες του.
    Εγω ας πουμε θα θυσιαζα (και αυτο κανω) τις απολυτες επιδοσεις για χαρη της αξιοπιστιας.
    Δεν θελω να γινω κολλητος του συνεργειατζη.
    Και εσενα αφου εισαι ορκισμενος αφρικανος θα πω στην γιαμαχα να μην σου δωσουν τενερε οσο και να τους παρακαλεσεις...
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  2. #2

    χεχεχεχεχεεχχε

    δωσε και μενα,,,,,,λιγο φιλε.. εχει κανα teneraki γκια μενα?

    εχεχεχεχεχεχχ νωμηζω ομως πως πως το μεγαλο tenere θα εχει μικρες διαφορες απο το μικρο....και ετσι νωμηζω ειναι καλυτερα! αλλα να ειναι λιγο πιο τουμπανο,,,,να κανει την διαφορα !!!

    ..... βασικα ακουσατε τπτ και για το varadero το καινουριο? το ειδα σε μια φωτο και δεν ητανε ασχημο? αλλα αυτην η honda τι κολιμα εχει φαει με το varadero,,,,,,δεν ξερω!
    :a36: :a36: http://www.lariseos.webs.com :a36:
    www.husaberg450fe.blogspot.com
    www.fightcolesterol.blogspot.com








  3. #3
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719

    Re: χεχεχεχεχεεχχε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
    δωσε και μενα,,,,,,λιγο φιλε.. εχει κανα teneraki γκια μενα?

    εχεχεχεχεχεχχ νωμηζω ομως πως πως το μεγαλο tenere θα εχει μικρες διαφορες απο το μικρο....και ετσι νωμηζω ειναι καλυτερα! αλλα να ειναι λιγο πιο τουμπανο,,,,να κανει την διαφορα !!!

    ..... βασικα ακουσατε τπτ και για το varadero το καινουριο? το ειδα σε μια φωτο και δεν ητανε ασχημο? αλλα αυτην η honda τι κολιμα εχει φαει με το varadero,,,,,,δεν ξερω!
    Λιγη υπομονη και θα το δουμε...
    Οσο για την χοντα δεν εχει πουλησει και λιγο το βαραντερο..
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  4. #4
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: αρε πεσκανδριτσα,,,,,,

    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Δεν αντιλεγω οτι ειναι πιο στημενα τα Αυστριακα διτροχα αλλα και οι υπερβολες του τυπου η γιαμαχα δεν ξερει απο στησιμο ε, απευθυνεται τουλαχιστον σε ηλιθιους και ασχετους.
    Το θεμα πιο μου αρεσει πιο πολυ ειναι προσωπικο και δεν ειναι σωστο να προσβαλεις το γουστο του καθενος που δεν τον ξερεις κιολας.
    Δεν ειναι δυνατο να συμφωνουν ολων τα γουστα εδω μεσα και αν καποιου δεν του αρεσει κατι ας γραψει την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ του αποψη χωρις να προσπαθει να εκφρασει αποψεις αλλων με τα γραφομενα του.
    Εξαλου ο καθενας εχει τις προτεραιοτητες του.
    Εγω ας πουμε θα θυσιαζα (και αυτο κανω) τις απολυτες επιδοσεις για χαρη της αξιοπιστιας.
    Δεν θελω να γινω κολλητος του συνεργειατζη.
    Και εσενα αφου εισαι ορκισμενος αφρικανος θα πω στην γιαμαχα να μην σου δωσουν τενερε οσο και να τους παρακαλεσεις...
    Για πες μας ρε γνωστη κανα αξιοπιστο γιαμαπα να μαθουμε και εμεις που τα εχουμε για το πουτσο τελειως τα συγκεκριμενα μηχανακια.
    και ποιο λες ομορφο το τενερε το 660??με τα μπαρσπιε του ΧΤ 125 ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΣΤΟ ΥΠΟΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΣΕ ΟΝ-ΟΦΦ ΜΗΧΑΝΑΚΙ??? Α ΡΕ ΓΝΩΣΤΗ... και αυτο ειναι το γουστο ολων εδω μεσα?
    και συμπερανες εσυ οτι μπορεις να τη "λες" σε οποιον εχει αλλη αποψη ε?

    εσυ παλι μπορει να θυσιαζες και τη κόρη σου στη γιαμαχα για να μη παρεις αλλη μαρκα μοτοσκυκλετα.
    εμας τι μας ενδιαφερει αυτο?
    θυσιασε εσυ οτι θες αλλα μηχανη να συγκριθει με τα αντιστοιχα που αναφερεις δε θα χεις ?θα χεις?
    παρε ενα παπακι λοιπον θυσίασε εκει οτι προσφερει η μοτοσυκλετα και μη μας τα ζαλίζεις.

    γιναν και τα γιαμαχα αξιοπιστα τωρα ξαφνικα.κανα tps οπως του 660 να μην εχει το 1200 μονο και τρεχετε και δε φτανετε.

    εβγαλε τωρα η γιαμαπα το 660 με..μολις 216 κιλα λεει..ον-οφφ εργαλειο.του βαλε και ενα τενερε πανω και χεστηκε η φατμε στο γεντι κουλε.
    απο προοδο το μηχανακι 0 φυσικα..αλλα οσο υπαρχουνε θυματα που θυσιαζουνε οσα μπορουν να εχουνε απο εξελιξη σε μια μοτοσυκλετα -για ενα αυτοκολλητο τενερε...θα πουλαει.
    οποτε ποιος ο λογος.
    γιαμαχα ..τα λεφτά μου να χα.
    :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    Το τελευταίο ον-οφφ που είχε βγάλει η ΥΑΜΑΗΑ ήταν τεχνολογίας του .1990 (super Tenere)
    To τελευταίο ον –οφφ που είχε βγάλει η HONDA ήταν το Africa & το Τρανσαλπ (αντίστοιχης τεχνολογίας)

    Οι δυο μεγάλοι γιαπωνέζοι την παρατήσανε γρήγορα την κατηγόρια (η HONDA κράτησε λίγο παραπάνω με τις «ανανεώσεις» του τρανσαλπ και με την είσοδο στα μαστόδοντα (Βαραντέρο).

    Ταυτόχρονα , παραιτήθηκαν και από τον πιο σκληρό και διάσημο αγώνα το Παρίσι-Ντακαρ…

    Αυτό λοιπόν δημιούργησε ένα τεράστιο κενό στην κατηγορία που ήλθε πολύ έξυπνα η ΚΤΜ να το καλύψει η οποία μέχρι τότε έφτιαχνε ελαφριά οφφ μηχανάκια.
    Πήρε νίκες στο Ντακάρ (με δικύλινδρο ΜΙΑ) αφού έτρεχε ΜΟΝΗ της χωρίς κανένα εργοστασιακό αντίπαλο.
    Έφτιαξε μια μηχανή με θαυμάσια περιφερειακά, τεράστιο μάρκετινγκ αλλά τέρας αναξιοπιστίας …ήταν όμως μονόδρομος .

    Όλα αυτά μέχρι σήμερα …Η Υαμαχα ξύπνησε ….άμα ξυπνήσει και η Χοντα και φτιάξουν μηχανές στην φιλοσοφία των τενερε και των αφρικα και κατεβούν εργοστασιακά σε μεγάλους αγώνες ,τουλάχιστον στην Ελλάδα θα είναι είδος προς εξαφάνιση τα Ευρωπαϊκά μεγάλα ον-οφφ.(πλην των BMW…)


    Φιλε peskandritso μην στεναχωριέσαι που μας λένε το μηχανάκι μας μικρό σε κυβικά…
    Και η ΚΤΜ με 690 κυβικά πήρε σχεδόν όλα τα Ντακαρ …όχι με 950 ή 990


  6. #6
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719

    Re: Re: Re: αρε πεσκανδριτσα,,,,,,

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    Για πες μας ρε γνωστη κανα αξιοπιστο γιαμαπα να μαθουμε και εμεις που τα εχουμε για το πουτσο τελειως τα συγκεκριμενα μηχανακια.
    και ποιο λες ομορφο το τενερε το 660??με τα μπαρσπιε του ΧΤ 125 ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΣΤΟ ΥΠΟΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΣΕ ΟΝ-ΟΦΦ ΜΗΧΑΝΑΚΙ??? Α ΡΕ ΓΝΩΣΤΗ... και αυτο ειναι το γουστο ολων εδω μεσα?
    και συμπερανες εσυ οτι μπορεις να τη "λες" σε οποιον εχει αλλη αποψη ε?

    εσυ παλι μπορει να θυσιαζες και τη κόρη σου στη γιαμαχα για να μη παρεις αλλη μαρκα μοτοσκυκλετα.
    εμας τι μας ενδιαφερει αυτο?
    θυσιασε εσυ οτι θες αλλα μηχανη να συγκριθει με τα αντιστοιχα που αναφερεις δε θα χεις ?θα χεις?
    παρε ενα παπακι λοιπον θυσίασε εκει οτι προσφερει η μοτοσυκλετα και μη μας τα ζαλίζεις.

    γιναν και τα γιαμαχα αξιοπιστα τωρα ξαφνικα.κανα tps οπως του 660 να μην εχει το 1200 μονο και τρεχετε και δε φτανετε.

    εβγαλε τωρα η γιαμαπα το 660 με..μολις 216 κιλα λεει..ον-οφφ εργαλειο.του βαλε και ενα τενερε πανω και χεστηκε η φατμε στο γεντι κουλε.
    απο προοδο το μηχανακι 0 φυσικα..αλλα οσο υπαρχουνε θυματα που θυσιαζουνε οσα μπορουν να εχουνε απο εξελιξη σε μια μοτοσυκλετα -για ενα αυτοκολλητο τενερε...θα πουλαει.
    οποτε ποιος ο λογος.
    γιαμαχα ..τα λεφτά μου να χα.
    :rotflmao: :rotflmao:
    Επειδη τον εχετε μεγαλο τον π....ο για να χωραει ολη την αναξιοπιστη γιαμαχα που δεν ξερει απο ον-οφ (αληθεια πιο ηταν το πρωτο κατ εξοχην ον-οφ που βγηκε?) αν γνωριζεις μεγαλε σχετικουλα???
    Και επειδη δεν ενδιαφερει κανεναν εδω μεσα η συγκεκριμενη αντιπαραθεση αλλα η ενημερωση για το αναμενομενο μοντελο εγω προσωπικα στις γυφτοαναιδης προσφωνησεις σου θα σταματησω να απαντω...
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  7. #7
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
    Το τελευταίο ον-οφφ που είχε βγάλει η ΥΑΜΑΗΑ ήταν τεχνολογίας του .1990 (super Tenere)
    To τελευταίο ον –οφφ που είχε βγάλει η HONDA ήταν το Africa & το Τρανσαλπ (αντίστοιχης τεχνολογίας)

    Οι δυο μεγάλοι γιαπωνέζοι την παρατήσανε γρήγορα την κατηγόρια (η HONDA κράτησε λίγο παραπάνω με τις «ανανεώσεις» του τρανσαλπ και με την είσοδο στα μαστόδοντα (Βαραντέρο).

    Ταυτόχρονα , παραιτήθηκαν και από τον πιο σκληρό και διάσημο αγώνα το Παρίσι-Ντακαρ…

    Αυτό λοιπόν δημιούργησε ένα τεράστιο κενό στην κατηγορία που ήλθε πολύ έξυπνα η ΚΤΜ να το καλύψει η οποία μέχρι τότε έφτιαχνε ελαφριά οφφ μηχανάκια.
    Πήρε νίκες στο Ντακάρ (με δικύλινδρο ΜΙΑ) αφού έτρεχε ΜΟΝΗ της χωρίς κανένα εργοστασιακό αντίπαλο.
    Έφτιαξε μια μηχανή με θαυμάσια περιφερειακά, τεράστιο μάρκετινγκ αλλά τέρας αναξιοπιστίας …ήταν όμως μονόδρομος .

    Όλα αυτά μέχρι σήμερα …Η Υαμαχα ξύπνησε ….άμα ξυπνήσει και η Χοντα και φτιάξουν μηχανές στην φιλοσοφία των τενερε και των αφρικα και κατεβούν εργοστασιακά σε μεγάλους αγώνες ,τουλάχιστον στην Ελλάδα θα είναι είδος προς εξαφάνιση τα Ευρωπαϊκά μεγάλα ον-οφφ.(πλην των BMW…)


    Φιλε peskandritso μην στεναχωριέσαι που μας λένε το μηχανάκι μας μικρό σε κυβικά…
    Και η ΚΤΜ με 690 κυβικά πήρε σχεδόν όλα τα Ντακαρ …όχι με 950 ή 990

    καλα εσεις νομιζετε οτι ξυπνησε η γιαμαπα τωρα με το τενερε δηλαδη ε??
    εσεις να δω ποτε θα ξυπνησετε.

    :rotflmao: :rotflmao:

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    καλα εσεις νομιζετε οτι ξυπνησε η γιαμαπα τωρα με το τενερε δηλαδη ε??
    εσεις να δω ποτε θα ξυπνησετε.

    :rotflmao: :rotflmao:

    φιλαράκι , σε έχει «διακορεύσει» κανένα Yamaha και κτυπιέσαι έτσι ???

  9. #9
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: Re: Re: αρε πεσκανδριτσα,,,,,,

    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Επειδη τον εχετε μεγαλο τον π....ο για να χωραει ολη την αναξιοπιστη γιαμαχα που δεν ξερει απο ον-οφ (αληθεια πιο ηταν το πρωτο κατ εξοχην ον-οφ που βγηκε?) αν γνωριζεις μεγαλε σχετικουλα???
    Και επειδη δεν ενδιαφερει κανεναν εδω μεσα η συγκεκριμενη αντιπαραθεση αλλα η ενημερωση για το αναμενομενο μοντελο εγω προσωπικα στις γυφτοαναιδης προσφωνησεις σου θα σταματησω να απαντω...
    καλα αφου εβγαλε η γιαμαπα πρωτη ον οφφ παναθεμά το κιολας..να το κλεισουνε οι αλλοι το μαγαζι ρε αχ αχ αχ
    αχ
    αχ αχαχ
    ε τι το θες το καινουριο..??λιγο τα γραφικα και η μασκα αλλαξε απο τοτε.
    αντε παρε το παλιο και βαψτο. :rotflmao:

    και μη μου το κανεις αυτο ρε παλικαρι και δε μου απαντας γιατι τετοιους κολλημενους δυσκολα βρισκω να κανω κουβεντα εδω μεσα.

    ανεκδοτο λεμε θα το κανω..ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΓΙΑΜΑΧΑ.!!! :rotflmao:

  10. #10
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs

    Φιλε peskandritso μην στεναχωριέσαι που μας λένε το μηχανάκι μας μικρό σε κυβικά…
    Και η ΚΤΜ με 690 κυβικά πήρε σχεδόν όλα τα Ντακαρ …όχι με 950 ή 990

    Θα στεναχωριομουνα μονο αν μου την ελεγαι κανενας που εχω σε εκτιμηση, απο χθεσινοβραδυνους απλως δεν ασχολουμαι.
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  11. #11
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
    φιλαράκι , σε έχει «διακορεύσει» κανένα Yamaha και κτυπιέσαι έτσι ???
    ναι ρε μαστορα το βρηκες..το γιαμαπα το τενερε..των 216 κιλων και 43 ΟΛΟΚΛΗΡΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΛΟΓΩΝ ΣΤΟ ΤΡΟΧΟ..

    ΜΕ ΔΙΑΚΟΡΕΥΣΕ .. :rotflmao: :rotflmao:

    πλακα εχετε ρε.
    αντε καντε καμια θυσια λεμε... :rotflmao:

  12. #12
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Θα στεναχωριομουνα μονο αν μου την ελεγαι κανενας που εχω σε εκτιμηση, απο χθεσινοβραδυνους απλως δεν ασχολουμαι.
    χθεσινοπρωινος μαστορα. ο βραδυνος κοιμαται τωρα.

  13. #13

    λοιπον......δεν υπαρχει λογος

    για φαγομαρα και ουτε να μιλαμε ετσι......εδω ειναι το thread για tenere και λιγο σεβασμος δεν θα ητανε κακο!

    τώρα οσο για το tenere φίλε να σου πω οτι με το που βγήκε ολοι το φάγανε ,,,,,, ασχημο , βλακεια κτλ.....

    και όμως θα πουλήσει ισως επειδή γράφει και tenere επάνω ! αλλα να σου πω κάτι τι σας χαλάει.....

    αμα το μηχανάκι έγραφε κτμ επανω θα λεγατε πως ειναι η επανάσταση του αιώνα σε ομορφιά!

    αρα της ιδιες μλκσ εχει δικαίωμα να της λεει ο καθένας αλλα λιγο πιο χαλαρά!

    τωρα το tenere θα απόδειξή στα χρόνια τη κανει....και νομίζω πωσ το 660 ήτανε απλα ενας πρόλογος για το 1000 εκει θα ειναι το πραγματικό tenere! και ασ το αφήσουμε να δούμε τη θα κάνει!!!!!

    και κατι ακομα μιλας για μασεπιεδες ....ετσι? ποσοι απο εδω μεσα εχουν on off και πανε χώμα?

    εγω παω ανα εβδομαδα και θα τούς αλαζα ισως! καποια στιγμη γιατι χτες πατησα σε λάσπες και γλιστρούσαν οι μπότες! αλλα πες μου ειλικρινά ποσοι με κτμ και gs θα το κανουν το 3% ?

    εεε αν το κατάλαβες οι κατηγορία on off μετα το στρομ εχει γηνει touring....ευκολία στην κίνηση , πεζοδρόμια κτλ!!!!

    θα δεις πως το tenere θα παει καλα...... αλλα ειλικρινά και εγω περιμένω κατι παραπάνω απο το 660.....! ενα πιο καθαρόαιμο on off απο τα αλλα στην αγωρα με δυναμικη προστασία και κατανάλωση και φτηνά ανταλακτικα και υποστηρίξει και αξιοπιστία...(καλυτερη πολυ απο καποια αλλα),,,,, και αν ειναι και σε καλη τιμη θα δειτε μετα τι θα πουλαει! γιατι όπως λεει και ο πεσκαντριτσασ ειναι μια ιστορία το μηχανάκι!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tasos.africa.jpg 
Προβολές:	1613 
Μέγεθος:	76,1 KB 
ID:	143176
    :a36: :a36: http://www.lariseos.webs.com :a36:
    www.husaberg450fe.blogspot.com
    www.fightcolesterol.blogspot.com








  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ναι ρε μαστορα το βρηκες..το γιαμαπα το τενερε..των 216 κιλων και 43 ΟΛΟΚΛΗΡΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΛΟΓΩΝ ΣΤΟ ΤΡΟΧΟ..

    ΜΕ ΔΙΑΚΟΡΕΥΣΕ .. :rotflmao: :rotflmao:

    πλακα εχετε ρε.
    αντε καντε καμια θυσια λεμε... :rotflmao:

    Ααα….συγνώμη για ότι είπα…δεν είχα καταλάβει ότι ΔΕΝ γνωρίζεις ότι Yamaha ΔΕΝ είναι ένα μοντέλο που το λένε χαϊδεύτηκα τενερε , αλλά εργοστάσιο μοτοσικλετών που βγάζει ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΟΝΤΕΛΑ…

    Και για να σε βηθησω www.yamaha-motor.gr

  15. #15
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
    Ααα….συγνώμη για ότι είπα…δεν είχα καταλάβει ότι ΔΕΝ γνωρίζεις ότι Yamaha ΔΕΝ είναι ένα μοντέλο που το λένε χαϊδεύτηκα τενερε , αλλά εργοστάσιο μοτοσικλετών που βγάζει ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΟΝΤΕΛΑ…

    Και για να σε βηθησω www.yamaha-motor.gr
    Α ΣΥΓΝΩΜΗ ΘΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ 750 ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΚΟΡΕΥΣΕ..:rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 1 από 19 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ηρθε η ώρα να λερώσω τα χέρια μου...
    από danaos75 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2009, 15:43
  2. Να που πάνε τα λεφτά μας...
    από THEOD στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 09/10/2008, 17:10
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2006, 10:00
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2004, 15:21
  5. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 15:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF