Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: ΣΕΡΡΕΣ ΕΡΩΤΗΞΙΣ

  1. #1
    motoGP V 4 COINCIDENCE? Το avatar του/της xapos_kil
    Εγγραφή
    08/09/2006
    Μηνύματα
    149

    ΣΕΡΡΕΣ ΕΡΩΤΗΞΙΣ

    Παιδια μενω κιλκις ειμαι μανιακος με την οδηγηση κ τις πιστες κ δεν πας σερρες γιατι αποτι ακουω κ απο τους εκει υπευθηνους στο τηλεφωνο.. δεν μπαινεις χωρις προστατευτικο εξοπλισμο. ΟΚ λεω μποτες γαντια δεν χρειαζετε να ειναι αγωνιστικης χρησης παρα μονο ειδικευμενες για μηχανες μου λεει.. ΟΚ λεω Κ τα ρουχα δερματινα !! Μα τα ρουχα μου ειναι για μηχανη του λεω με προστατευτικα κτλ.. ε να μου λεει κτλ..

    Του λεω στο nurburgring αν το χετε ακουστα δεν σου ζηταν τετοια πραγματα...Το μονο που βλεπουν περαν του οτι εισαι πληρης ντυμενος με ρουχα μηχανης κ κρανος τα λαστιχα σου βλεπουνε για να μην σκωτοθεις . . (οχι μαρκα )

    Απο τοτε δεν εχω παει εκει γιατι αν την δω απο κοντα θα μπω κ με τις nike εχω παθηση χοντρη παιδια βοηθηστε αν ξερετε κατι.. ειδικα τωρα με τις βροχες ειναι που τις βρισκω κ ειμαι κ gore-tex :rotflmao:

    Klain main...

  2. #2
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Δεν μπορω να καταλαβω τι ψαχνεις τωρα....

    Οι κανονες ειναι κανονες και εισαι στην ελλαδα οχι στην πρασινη κολαση.

    Μονο δερματινα στης Σερρες διαιρουμενη στολη η ολοσωμη, μποτες γαντια με προστατευτικα και full face κρανος.

  3. #3
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Υπάρουν μαγαζιά στις Σέρρες, που νοικιάζουν φόρμες. Κανα 30άρι - 40άρι θα σου βγεί.

    Η αγοράζεις φορμίτσα με 200?.
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  4. #4

    Re: ΣΕΡΡΕΣ ΕΡΩΤΗΞΙΣ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από xapos_kil
    Του λεω στο nurburgring αν το χετε ακουστα δεν σου ζηταν τετοια πραγματα...Το μονο που βλεπουν περαν του οτι εισαι πληρης ντυμενος με ρουχα μηχανης κ κρανος τα λαστιχα σου βλεπουνε για να μην σκωτοθεις . . (οχι μαρκα )
    Βασικά στα @@ τους στο Nurburgring...και τη στολή του δικαστή Dredd να φοράς, άμα σκάσεις στις μπαριέρες τους δεν θα μείνει και τίποτα. Και αν μείνει και τίποτα θα το πατήσουν τα φτιαγμένα Μ3 που ακολουθούν. Οπότε ???
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #5
    motoGP V 4 COINCIDENCE? Το avatar του/της xapos_kil
    Εγγραφή
    08/09/2006
    Μηνύματα
    149
    Ok λοιπον ξερετε καποιο μαγαζι ; πρεπει να μπω για να κολησω το μικροβιο κ μετα να επενδυσω σε φορμα οχι των 200 αλλα σε τιμη που να δω ασφαλεια κ ποιοτητα οχι μουρη κ μαρκες sony κ καλα. .

    Οσο για το nurburgring ειναι μακραν απο τις πολληπληθεστερες σε επισκεψημοτιτα πιστες στον κοσμο κατι ξερουν.. οι δικοι μας ειναι λιγο οτι να ναι !! Στο site ΔΕΝ λεει πουθενα δερματινες φορμες..απλα προστατευτικο εξοπλισμο μην μου το λετε κανονισμοι κτλ..

    Ενα !@#δελο ειναι. . αν ειχαμε κι'αλλα θα βλεπαμε αλλα πραγματα.. το μονοπωλιο βλεπετε..

    Ευχαριστω παντος
    Klain main...

  6. #6
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Για στείλε ένα ΠΜ στον bikersplace.
    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  7. #7
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xapos_kil
    Ok λοιπον ξερετε καποιο μαγαζι ; πρεπει να μπω για να κολησω το μικροβιο κ μετα να επενδυσω σε φορμα οχι των 200 αλλα σε τιμη που να δω ασφαλεια κ ποιοτητα οχι μουρη κ μαρκες sony κ καλα. .

    Οσο για το nurburgring ειναι μακραν απο τις πολληπληθεστερες σε επισκεψημοτιτα πιστες στον κοσμο κατι ξερουν.. οι δικοι μας ειναι λιγο οτι να ναι !! Στο site ΔΕΝ λεει πουθενα δερματινες φορμες..απλα προστατευτικο εξοπλισμο μην μου το λετε κανονισμοι κτλ..

    Ενα !@#δελο ειναι. . αν ειχαμε κι'αλλα θα βλεπαμε αλλα πραγματα.. το μονοπωλιο βλεπετε..

    Ευχαριστω παντος

    filaraki eisai ligo tsoutsoun ntaxtirnti..... :a31:

    Etsi na pas stin pista kai na les tetoia, tha se ftiaksei o Olympios kala

  8. #8
    motoGP V 4 COINCIDENCE? Το avatar του/της xapos_kil
    Εγγραφή
    08/09/2006
    Μηνύματα
    149
    Eλα ρε σ, εχω παει πολλες φορες για καφεδια εκει στην πιστα κ ειναι λιγο χαλαρουιτα κ κλαιν. . τον ολυμπιο τον γνωρισα αλλα τεσπα... θα φανει την μερα που θα μπω!!
    Klain main...

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xapos_kil
    Eλα ρε σ, εχω παει πολλες φορες για καφεδια εκει στην πιστα κ ειναι λιγο χαλαρουιτα κ κλαιν. . τον ολυμπιο τον γνωρισα αλλα τεσπα... θα φανει την μερα που θα μπω!!
    Ρε φιλαράκι ποιόν ολύμπιο και ταϋγετο γνώρισες;
    Για την ασφάλεια σου μιλάμε. Ξέρεις πως θα γίνουν οι κορντούρες αν πέσεις στη πίστα; Σα μπαλλαρίνα στη λίμνη των κύκνων θα βγεις
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    Η δερμάτινη στολή είναι πολλές μα πολλές φορές πιο ανθεκτική από τα cordura σου.Εκεί η άσφαλτο είναι επίσης πολύ μα πολύ πιο τραχιά από ότι έχεις συνηθίσει.Εδώ πέφτουν με δερμάτινα και ξεσκίζεται η φόρμα όχι με cordura.

  11. #11
    motoGP V 4 COINCIDENCE? Το avatar του/της xapos_kil
    Εγγραφή
    08/09/2006
    Μηνύματα
    149
    Βρε το θεμα ειναι η ασφαλεια κτλ.. κ αν ξεσκιστει τι ; Θα τραυματιστω; Απλα θα ειναι για πεταμα εν συγκρισει το δερμα οχι..αν ηταν η cordura να μην προστατευει δεν θα τις βγαζαν θα περναμε ολοι απλα ορειβατικα μπουφαν goretex για την αδιαβροχοποιηση κ μεχρι εκει.. Ειναι κολήματα πιστεύω κ ποιος μου λεει οτι το 200ευρω σετ δερματινα ειναι καλυτερα ; Δικο μου προβλημα δεν ειναι αυτο ; Οι μπότες πρεπει να ειναι για αγωνιστικη χρηση οχι απλα πανω απο τον αστραγαλο μου ειπαν.. ποια ασφλαλεια ρε παιδια που με δερματινα καρφια κ vermax μποτες μπαινεις . .

    χωρις παρεξηγησεις τα λεμε αυτα ετσι οχι για να τσιτονομαστε. .
    Klain main...

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xapos_kil
    Βρε το θεμα ειναι η ασφαλεια κτλ.. κ αν ξεσκιστει τι ; Θα τραυματιστω; Απλα θα ειναι για πεταμα εν συγκρισει το δερμα οχι..αν ηταν η cordura να μην προστατευει δεν θα τις βγαζαν θα περναμε ολοι απλα ορειβατικα μπουφαν goretex για την αδιαβροχοποιηση κ μεχρι εκει.. Ειναι κολήματα πιστεύω κ ποιος μου λεει οτι το 200ευρω σετ δερματινα ειναι καλυτερα ; Δικο μου προβλημα δεν ειναι αυτο ; Οι μπότες πρεπει να ειναι για αγωνιστικη χρηση οχι απλα πανω απο τον αστραγαλο μου ειπαν.. ποια ασφλαλεια ρε παιδια που με δερματινα καρφια κ vermax μποτες μπαινεις . .

    χωρις παρεξηγησεις τα λεμε αυτα ετσι οχι για να τσιτονομαστε. .
    Βρε παλικαρι μου κανε την χαρη στον εαυτο σου και πηγαινε παρε κανα δερμα της προκοπης οπως κανουν παγκοσμιως αυτοι που θελουν να μπουν στην πιστα.Δηλωνεις και φανατικος της οδηγησης και της πιστας παναθεμα σε.

    Τωρα αντιπαραθεσεις κορντουρες βερσους δερματα ξεχνα τις.Αμα πεσεις με κορντουρα στην πιστα φροντισε να εχεις και δευτερο σωβρακο μαζι σου να μη γινεις ρομπα στους γιατρους.Προστατευουν μεν αλλα φτιαχτηκαν τα συνθετικα μπουφαν και για αλλους λογους περαν της προστασιας.


    Αληθεια τι νοημα εχει να τα γραφω ολα αυτα;
    (τις σερρες διπλα τους και κολλανε στα δερματα)
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  13. #13
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    εγω στα λεω για να μην φας πορτα....

  14. #14
    motoGP V 4 COINCIDENCE? Το avatar του/της xapos_kil
    Εγγραφή
    08/09/2006
    Μηνύματα
    149
    δεν κολαω ρε συ στο να αγορασω δερματα της προκοπης σιγουρα για να μπω απλα.. αν δεν πληρει της δικες μου προυποθεσεις κτλ.. γιατι να μην μπορω να μπω να δω να γευτω κ μετα να επενδυσω;

    Το θεμα βεβαια για μενα λυθηκε εφοσον υπαρχουν μαγαζια που νοικιαζουν επομενως Ολα Καλα

    ΝΑΙ η πστα ειναι 1ωρα χαλαρης οδηγησης . . 116χιλιομετρα απο το σπιτι μου στο καφε της πιστας !!
    Klain main...

  15. #15
    ρε φιλαρακι θες να μας τρελενεις δεν εχεις δουλεα να κανεις και γραφεις οτι να ειναι ...
    σκεψου λιγο λες ολοι εμεις που εχουμαι μπει στης σερρες να ειαστε τοσο λ@λ@κες και να σου λεμε ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΕΡΜΤΙΝΑ μεσα??? σκεψου λιγο.

    οσο για ον Ολυμπιο δεν παιζει αυτο που λες . Δεν το εχει για πολυ να σου δειξει την εξωδο αμα σταβωσει και θα εισαι τηχερος αν σταματεισει μονο σε αυτο ...
    Τωρα εσυ στο Νιρμπουρινγκ ισος μπηκες με ψαροντουφεκοστωλη δεκτων αν και δεν παιζει κατι τετοιο ... α και στης σερρες μωρε μην ακους η ασφαλτος δεν γδερνει τοσο τα δερματινα εγω θα σου πρωτηνα να μπεις και με λυνα ........

    φιλαρακι δεκτον το καθε πρωσοπικο πρωβλημα αλλα μην υποτημας την νοημοσηνη μας ε ερωτησεις αν χρηαζωνται δερματινα στης Σερρες....ενω αλλου μπαινουν με ζιβαγκο...

    αφου ειναι μια ωρα απο το σπιτι σου βαλε τον προστατευτικο εξοπλησμοσου μπες στην πιστα χωρις την μηχανη σου τρεχα οσο ποιο γρηγορα μπωρεις και μετα πεσε μονος σου.................. και οι απαντησεις δικες σου......

    υ.γ. μετα βαλε στο ποστ και μια φοτογραφια με το αποελεσμα απο το πειραμα σου..
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    javra............r6.

    Το να ζητάς συγγνώμη δεν είναι χάρισμα αλλα αρετή που λίγοι την έχουν.

    …………

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Moto Vs Αuto ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ...
    από DUKASII στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 174
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2007, 08:45
  2. AΤΥΧΗΜΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΣΕΡΡΕΣ
    από babishondakias στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2007, 13:35
  3. 30/9 και 1/10 ΣΕΡΡΕΣ!!!
    από GTZ750 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2006, 10:43
  4. ΣΕΡΡΕΣ 25/26 Μαρτίου
    από fazerakis στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2006, 13:13
  5. Αγωνασ Dragster Στισ Σερρεσ 23-24/4
    από VFR781 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2005, 03:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF